Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Cześć dziewczynki 🌻 Witam wiosennie i zycze bardzo miłego, udanego dnia. Pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie przywitam 🌻 rzeczywiscie wczoraj sieniezle uhahałam :) :) :) bo ja taka mala krowka-smieszka jestem, hihihihi ale czasami jak mnie dopadnie jakas krecha to...potrafi dluzej przetrzymac :P anatelka, janeczka 👄 za mile spotkanko w innym miejscu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki❤️ Ja mam taki sobie nastroj dzisiaj, jestem zmeczona jak .......:Pciagle tylko ta praca, ale jakos dam rade, juz niedlugo weekend:D Jesli chodzi o staranka, to juz staram sie tak o tym nie myslec, tylko dzialac:P i poczekac co bedzie;) Mam tylko nadzieje, ze w tym roku sie uda:) Pozdrawiam i caluje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;) Dziewczynki a ja znowu nastawiam się na maj, musze zrobic teraz jeszcze prolaktynę, prawdopodobnie mam z nią problemy, wczesniejsze wyniki były na granicy ale wg poprzedniego gin. nie wymagały leczenia, ten chce zastosowac leczenie farmakologiczne i monitoring. W tej sytuacji chyba przerwę picie ziółek, bo leki i zioła to juz chyba byłoby za dużo. Znowu jakaś iskierka nadziei zakwita. Z drugim synkiem zaszłam właśnie po Clostibegycie, brałam tez luteinę. Któraś z dziewczynek tez to chyba bierze? Kochane, co tam u Was, jakie plany na długi majowy prawie wolny tydzień? Ja ostro przed przygotowaniami do komunii, musze sobie w końcu jakies szaty sobie sprawic.Zapowiada się ciepło,chociaż do 20 pogoda może się zmienic parę razy. Buziaki i zameldowac się co u której. Pozdrawiam , milego wieczorku 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle padam na ryj. zawsze tak mam jak się spodziewamy gości. a tu jeszcze nie dośc ze goście to jeszcze remont bedzie- własnie po to przyjezdzają- mąż mojej przyjaciółki jest swietnym budowlancem, więc przy okazji zrobi nam małe zamieszanie w pokoju :) wrociłam wlasnie z zakupow. w sklepie przede mną stała super laseczka, babka z małym( ok.1,5 roczny) chłopcem. zastanawiałam sie własnie ile musiała poswiecić czasu zeby wrocić do takiej pieknej figury po ciazy, a ona się odwrociła i okazało się ze ma ogromny brzuszek! jakiś 8-9 miesiąc chyba. a z tyłu jak modelka, cieniutka talia, szczupłe nogi...chciałabym tak wyglądać nie tylko w ciązy :) myslalam ze w ciąży talia zanika, jak to jest? janeczko,wczoraj własnie mąz mnie spytał ile książek przeczytałam, i jak policzyłam srednią miesięczna to wyszło mi ze minimum kilka tysięcy juz! tylko ze tak jak ty często wracam do ulubionych lektur, potrafię przeczytac ksiązkę kilkanaście razy- a są też takie z których mogę cytować z pamięci kilka stron :) mam manię kupowania ksiązek ale tych które znam, większość z nich z dzieciństwa, więc juz mam niezły zestaw dla swoich dzieci. jedno jest pewne- w moim księgozbiorze nie trafią na bezwartościową lekturę, wszystko jest starannie dobrane i ciekawe :) dobrze ze znalazłam tani antykwariat, bo inaczej to bym chyba musiała za jakiś czas odzywiać się papierem. buziaki dla wszystkich staraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj u gina i robilam usg. Wszystko wyglada niezle, przynajmniej na obrazku ...:P Macica ok., w jednym jajniku pecherzyk glowny, narazie ma 17 mm (moj 9 dc) i czekam na ciag dalszy..peknie czy nie za parę dni... Gin zerknal na hormony, ale nic mi nie przepisal na niski progest. - nie wiem dlaczego...(ale jednak przyznal ze jest niski). Dziewczyny powiedzcie mi czy, jesli pecherzyk nie peka i robia sie torbielki, to bedzie to widac na usg (tzn. jakies slady po nich...)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zaczynam sie przygotowywac do tego weekendu (otwarcie sezonu-grill 🌻) no i takze do dluzszego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia to niezla z Ciebie ćma ksiazkowa ❤️ janeczko, anatelko, gos, emilko 👄 👄 pogoda jest suuuper, mam nadzieje ze Wasze humory,nastawienie no i oczywiscie staranka sa mega-pozytywne i mega-skuteczne!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, może któraś mi powróży...? Byłam u gina 25 i to był mój 26dc, a pęcherzyk ma 19 mm i nie pękł w swoim czasie...teraz czy pęknie? dodam, ze miałam juz torbiela....mam wizytę 30 a myśli chyba już żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiek:D hmm, ja dopiero jestem na etapie zglebiania wiedzy o pecherzykach:) na swoim przykladzie:) Mysle ze w 26 dc pecherzyk juz powinien peknac ,ale zaznaczam, ze dopiero jestem na etapie wstepnym mojej pecherzykowej edukacji, wiec specjalnie nie sugeruj sie moja wiedza :) Sama jestem ciekawa, czy moj peknie... Kasiek, a mierzysz tempke, albo robisz testy owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa...wiesz co, ja też jestem w tym \"zielona\":) ale z tego co się orientuję, to dawno powinien był peknąć...temp.mierzyłam w dniach 17-19 dc i w tym 18 miałam 37 a przed i po po 36,4 i 36,6...a testu owulacyjnego nigdy nie robiłam...a ile taki kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy kosztuja,ze tak powiem roznie...:) ja kupilam w aptece za 40 zł, (5 sztuk) ale są i po 50 zł i wiecej...Na allegro chyba mozna kupic je nieco taniej... A co do tempki, to jesli dobrze zrozumialam, to mialas tylko jeden raz skok 37,0...z tego co wiem, to tempka po tym skoku powinna utrzymywac sie (juz taka podwyzszona) az do terminu @...a u Ciebie chyba spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki❤️ Ja dopiero wrocilam z pracy od 6 rano wiec padam na nos:P Dla mnie w pracy przed dlugim weekendem panuje istny koszmar:( Nawet dzisiaj w pracy zastanawialam sie nad tym czy sobie palca nie zlamac i nie isc na zwolnienie:P Caluje Was wszystkie👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. czyzby przez cały weekend nikt tu nie zaglądał? no mam nadzieje ze sie staracie, a nie ze juz sie wam nie chce pisac :) oby były wyniki :) ja nadal czekam na @, czasami zabolimnie brzuch i myslę ze własnie @ nadchodzi, ale jak na razie cisza. a juz minęły ponad 4 tyg od zabiegu...przyjaciółka juz sobie pojechała,bardzo miło spedziłam weekend, sama nie wiem czego się bałam wczesniej. a jej mąż poprosił mnie na matkę chrzestną :) mam nadzieję ze urodzi się dziewczynka, bo chrzesniaka juz mam. ale oni są nastawieni na chłopca, bo córcię juz mają- zobaczymy na czyje wyjdzie :P porod dopiero w styczniu, więc jeszcze kupa czasu- zdązę odłozyć pieniążki na chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ❤️ ciesze sie minimoniu, ze milo spedzilas czas, pomimo wczesniejszych obaw... Pogpda jest tak wspaniala, ze niejedna z nas sie niezle zapomni, mam nadzieje :P i za jakis czas (bardzo bliski) poinformuje nas ze w koncu ujrzala te upragnione dwie krechy na tescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ;) ale nieżle leniuchujecie :P nie moglam sie dogrzebac topiku :( co tam u Was kochane, jak majówka ja niestety w pracy :( a za oknem zimno brr :( Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jesteście? Napiszcie, co u Was słychać? No, już najwyższy czas, żeby któraś zafasolkowała, czego każdej z Was serdecznie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Antelko= świete słowa! Ale wiesz, jak jedna zacznie to sie posypie jak z rękawa.Chyba jest takie przyslowie? Dziewczynki ja w pracy :( tydzień minął juz prawie nie wiem kiedy, tylko te przerwy na pracę :P Pozostałe z rodzinką. Wczoraj bylismy na rowerach, mąz mnie przegonił chyba z 15 km, myslałam, że ducha wyzionę. Chyba kondycja coś nie tak. Ale za to nadrobiłam wieczorem to co spaliłam, zeżarłam pyszna kiełbaskę z grilla i wybyczyłam sie na leżaczku. Kochane jak tam efekty majowych starań? Chwalić się kobietki, chwalić. Miłego dnia, zajrze później może będziecie, pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) ja mam caaaaaly tydzien wolnego 🌻 wiec ciagle gdzies smigam :D pogoda super:D znowu obzarlam sie niesamowicie, chyba zaczne stosowac jakąś diete :P ale to od poniedzialku :P a poki co, to jeszcze sobie podjem ❤️ buziaki dla wszystkich 👄 no i czekam na dobre wiesci ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przywitam :) u mnie bez zmian, nadal nie dostałam @ co mnie juz trochę denerwuje bo za kilka dni mam wizyte u gina, umawialam sie jakies niecałe 2 tyg temu swiecie przekonana ze juz bede po @, a tu lipa. musze przełozyć wizyte. ten tydzien mam w kratke- raz w pracy raz w domu, ale nawet bedac w domu i tak mam tyle roboty ze hej. remont się skonczył wczoraj- wyszło cudnie. a dzis impreza... chcialam posiedziec i sie nacieszyć porządkiem w koncu,ale co tam- w kupie bede sie cieszyć jeszcze bardziej. w poniedzialek byłam u kolezanki na urodzinach, to w sumie pierwsze moje wyjscie do ludzi było po poronieniu, posiedzialam godzinke, a potem wyszłam i sie rozpłakałam jak dziecko...a myslalam ze juz jest ok wszystko- najwidoczniej jeszcze trochę czasu mi trzeba. janeczko, dodaj sobie nasz topik do swoich tematów, nie bedziesz musiala szukać. no i zachodzcie w tą ciążę dziewczyny, bo nudno :) buziaczki dla wszystkich i kwiatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest @!!!!mam taką nadzieje ze to @, a nie jakieś podejrzany krwotok po bzykanku...ale raczej @. no i oczywiście do poniedzialku mi nie przejdzie, więc znow musze przelozyc wizyte u gina, wrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Hej dziewczyny,co tam u Was?Napewno wszystkim nam sie uda,zobaczycie,u mnie jeszcze tez nic.Pozdrawiam Was wszystkie,dobranoc,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele, coś niezbyt czesto zaglądacie ostatnio kochane. u mnie to na pewno @. zalewa mnie jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:D ja juz po dluuuugaśnym weekendawaniu 🌻 tylko az szkoda bylo isc dzisiaj do pracy :P u mnie juz po starankach, na rezultaty sie nie nakrecam, bo jakos nawet nie mialam czasu o nich pomyslec:P Odpoczęłam sobie w 100% i juz planuje wyjazd na wakacje 🌻 Poza tym czekaja mnie 3 wesela :D w wakacje, wiec bedzie sie dzialo :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia, ciesze sie ze @ do ciebie zawitala, bo juz zaczelas sie martwic...załuję tylko,że jest taka dokuczliwa :( Przesylam Wam sloneczne buziaki 👄 👄emilko, 👄janeczko,👄 gos82, 👄malineczka,👄 antella, 👄minimonia, i......wszystkim, ktorych niechcacy pominęłam 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooooo, laski!!!! gdzie sie podziewacie?? :D aha, rozumiem...zajęte starankami...:D no to w takim razie wybaczam :D 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kruchaa, tylko ty tu ostatnio zaglądasz chyba. co u ciebie? jak staranka? robisz cos poza konkretnym staraniem? mam na mysli jakieś temperatury, testy itp. ja na razie nic nie moge robić, i nawet tempki mi sie nie chce mierzyć. @ juz przyszła, i pierwsze dwa dni to byłam w szoku bo lało sie ze mnie wartkim strumieniem, a 3 dzien lekkie plamienie, 4 juz tylko jedna kropelka po południu. nie wiem co jest grane. przed zabiegiem okres zawsze mialam dosyć obfity przez jakieś 4 dni,5 i 6 plamienie, a teraz nie wiem co sie dzieje. moze błona sie jeszcze do konca nie odbudowała, więc w tym miesiącu ze staranek nici :( ide we wtorek za tydzien do gina,moze mi coś wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ minimonia no szkoda, za coraz rzadziej tu goscimy:( u mnie luz-blues...nie mierze, nie licze, nie sprawdzam :D zalozylam, ze wtym cyklu nic nie bedzie...umowilam sie z ginem, ze od nast. cyklu (jak beda juz wyniki nasionek mojego meza) pomyslimy w ktorym kierunku uderzyc:P tzn. bedziemy juz pod \"opieka\" gina - ktorego juz zdazylam zorientowac w temacie...:P Moze wlasnie dlatego odpuscilam w tym cyklu, bo wiem, ze w nastepnym ktos bedzie chcial nam pomoc... Gin nim mi nie dal na moj niski prog...moze tez czeka na te nasionka,...:P Minimoniu🌻 - kazdy organizm to indywidualna sprawa...moze u ciebie akurat regeneruje sie w taki sposob :) Tak czy inaczej, jesli masz watpliwosci oraz mozliwosc - to moze przyspiesz wizyte u gina...(nie bedziesz sie dluzej niepokoic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×