Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

janeczko - tez mysle ze lepiej troche przetrzymac chlopako, tylko szkoda ze lekarz nic o takich radach nie mowil... ale na szczescie mam WAS 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 Przypomnialo mi sie ze jakies 3 m-ce temu robilam juz taki experyment i niestety nie zadzialal, ale nie zmienia to faktu, ze proby bedą kontunuowane :P raz czesciej raz rzadziej :P byle do skutku !!!!! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przed kompem w towarzystwie siemia lnianego (czy jak to sie pisze) az nie za smaczne...ale ujdą/// a kobietki gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 17dc :) czekam na rezultaty, hihihih 🌻 ❤️ pij, na zdrowko! kasiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Z okazji jakże wspaniałego świeta wszystkim dzieciom i tym, które czuja się młode duchem serdeczne życzenia i duża bużka 🌻 Kasiu, tez się zastanawailam po co Ci clo skoro masz owulację, ale to na szczęscie nie moja decyzja tylko lekarza. Może już nie chciał czekać. Powiem Ci co ja bym zrobiła na Twoim miejscu, sama bym nie przedłużała działania w końcu to hormony, a na monitoring poszłabym z początkiem śluzu płodnego. Oczywiście jeżeli ten lekarz często przyjmuje, bo jak rzadko to d...a blada:( Odnośnie teblic chińskich, kochana to zapłodnienie w czerwcu da chlopca, w lipcu dziewczynkę, a od sierpnia do końca roku chlopca :) Kruszka, no właśnie tak dziwnie z tymi lekarzami, nie mówią wszystkiego tylko trzeba szukać po książkach, ja osobiście nie lubie lekarzy od których trzeba każdą informację wyciągać. Kiedyś mniałam taką sytuację, bylam u lekarza bo mialam bardzo suchy kaszel i żle mi się odychalo, nie było mojej lekarki i trafiłam na kogoś w zastępstwie. Owszem zbadał, potem zaczął pisac cos w karcie w końcu wypisał recepty i to bez jednego słowa nie licząc dzień dobry na początku wizyty. Jak bym sie nie spytała co mi jest, bo podnioósł takie zdziwione spojrzenie na mnie jak mogę nie wiedzieć :P to chyba moja wizyta zakończyła by się na do widzenia :P Milego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! ja tez skladam najlepciejsze zyczonka!! wszystkim dzieciom 🌻 duzym i małym 🌻 janeczko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mój kierownik się pięknie zachował! przyniósł torebkę cukierków:))) WSZYSTKIM DZIECIOM NAJ NAJ I WSZYSTKIM DZIECI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha....dla mnie obojętnie, mam synka i może byc kolejny, byle tylko był! dzis skonczyła sie @ i teraz znowu to samo....chociaz moze mam wiecej optymizmu po rozmowach z wami... jak pisała mi janeczka w czerwu -to chłop a w lipcu dziewuszka, ale ja nie bede tracic żadnej okazji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy, no nie wiem :P ale bede szczesliwa z kazdego strzału.!!! ja mam skonczone 26 lat, moze janeczko cos mi wywrozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane❤️ Widze, ze ladnie sobie poczynacie i sporo piszecie:D Ciesze sie bo mam chociarz co poczytac:D Ja mam teraz istne szalenstwo, bo jutro wesele, wiec ostatnio szalalam po sklepach zeby kupic cos sensownego:( Dopiero wczoraj wszystko skompletowalam, ale w tych sklepach to naprawde nic nie ma:( Ja mam teraz plodniaki wiec wczoraj szalelismy, zobaczymy czy cos sie zasieje:P Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczyna martwic to, ze wkrada mi sie przeziębienie...:((:(( w gardle juz drapie i cos pociagam... pewnie wycałaował choróbsko od synka, bo on starsznie kaszle i ma glutki, wszystko przez rodziców, nas:( bo w weekend daliśmy mu prawie cały dzień siedziec w baseniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie :P teraz nic tylko, tylko musicie sie troche podleczyc :P w łózku - nie ma innej rady :D gos 🖐️ daaawno cie tu nie bylo ... u mnie tez zbliza sie maraton slubno-weselny:D kupulam sobie kiecke (po raz pierwszy z wyprzedzeniem) i chyba to nie dla mnie takie kupowanie, bo juz mam na oku inną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, chyba zapracowana jestes?:( dzięki tak w ogóle za wszystkie info:):):) jutro ostatnia clo a dzis mnie dół a własciwie chyba jajniki pobolewaja...a moze to od przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Kasiu, masz rację dzisiaj byłam zapracowana i to na maksa, niestety zdarzają mi się takie dni i to nawet przy piątku:( Zgroza! Dzisiaj mój Mikołaj ma urodzinki, imprezka o 18, a ja jeszcze musze ogarnąc sajgonik w domu :P Teraz wróżby, Kruszko w czerwcu i w sierpniu masz chłopca, pozostałe miesiące do końca roku dziewczynkę :) Moje drogie, życzę Wam miłego dnia, może jeszcze zajrzę wieczorkiem o ile będę na siłach po imprezie 9-latków :P I że jeszcze coś z mojego domku zostanie :( Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochane, wielkie dzieki ❤️ oj, to chyba pod koniec roku cos sie moze uda, bo jestem przekonana (tak wewnętrznie, oczywiscie) ze jesli urodze dzidziusia, to bedzie to dziewczyneczka :D jakos takie mam przeczucie :P juz od ładnych paru lat, zeby byl osmieszniej, hihihi:P buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, a do którego dnia mam pic te siemie? szkoda, ze nikogo nie ma....siedzzę sama pociągająca, bo synek przed chwilą zasnął....a mąż poszedł na nockę...wypiłam siemię i pije coldrex maxgrip:) Janeczko, najlepsze życzenia dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiek :) Dzięki za życzenia :) Siemię pije się do owulacji, tak więc życze smacznego :P Jest bardziej znosnie jak dodasz soku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! u mnie @ i znów mnie to bardzo cieszy, bo dostałam jak w zegarku- 28 dni!!! a strasznie się bałam ze bede musiała czekać na nią dłuzej, jak w poprzednim cyklu ( 5 tyg). muszę chyba wrócić do pierwszych stron naszego topiku, bogdzieś tam chyba ktoś napisał ze objawem zbyt niskiego progesteronu są bolące cycuchy przed @ i duża huśtawka nastrojów. jeśli tak jest, to wygląda na to ze chyba wróciło u mnie do normy wszystko, bo zaden cycek mnie nie zabolał ani razu a na męża tez się darłam tylko tyle co zawsze, a nie więcej jak to bywało przed @ :) janeczko, a moze i mi sprawdzisz płec dziecka? lat skonczonych mam na razie 27, ale za kilka dni bedzie juz 28 :( krucha ile płacisz za monitoring? ja jak robiłam ostatnio takie jednorazowe usg to wywaliłam 80 zł, zastanawiam się czy przy monitoringu jest to tak samo liczone. mam nadzieję ze ostatni raz robiłas usg w poszukiwaniu jajeczka, teraz juz bedziesz szukać tylko dzidzi :) kasiek-jak ci smakuje len? masz juz rezultaty? ja miałam dosyć szybko, ale nawet jak u ciebie nie bedzie widać klasycznego płodnego sluzu to się nie przejmuj, bo on na pewno jest, tyklo często nie wyłazi a siedzi w macicy- bo w sumie to tam jest on potrzebny a nie na majtkach :) gos- buziaki, czekamy na dobre wieści. a u mnie urwanie głowy, bo za kilka dni lece z męzem do londynu i juz mam niezła sraczke bo jeszcze nigdy nie leciałam samolotem. a wczoraj sobie uswiadomilismy ze dzis jest jedyny dzien kiedy mozemy zrobić jakieś zakupy na wyjazd, bo jutro ja siedze w pracy do 22, we wtorek mąż pracuje do pozna, a w srode juz wylot, i to mamy tak napiety dzien ze nawet nie zdążymy wpaść do domu po pracy, tylko mnie na lotnisko zawiezie mój szef, a męza jakiś kolega z pracy podrzuci. a nawet nie wiem co mam kupić, nie przygotowałam sobie zadnej listy, a tak na szybko to połowę zapomnę :( jak bede miała chwilę przed wylkotem to się jeszcze odezwę- a jak nie to do zobaczenia za tydzien kochane!!! trzymajcie kciuki zeby mój samolot doeciał w jednym kawałku na miejsce, i zebym sie nie usrała po pachy przy turbulencjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki! u mnie podły nastrój, a raczej samopoczucie, bom przeziębiona...wczoraj cały dzień przelaeżałam pod kocem, dziś lepi:) ale stale mogłabym spac....normalnie śpiączka:) mimonia...ten len ujdzie, a czy beda efekty?hmmmmdziś tak jakby 8dc...a kiedy on się pojawi? ja samolotem leciałam 1 raz na wycieczkę, mówię Ci coś superowego!don,t worry!:);):) ciekawe czy te glutki odbiją się na moim zegarku biologicznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, wczoraj pare razy mierzyłam temperature pod pachą i w ustach i tu wychodziła 35,7 totalne osłabienie, a w pochwie 37,9! czy to jest noramlne przy przeziębieniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 👄 minimoniu-nareszcie dałlaś znak :D ja tak, jak ty za monitoring placilam 80 pln wrrr! (tylo monitoring, bez zadnego badania). Nawet nie wiesz jak zyczylabym sobie kolejnego usg w ogladnięciu juz fasolinka :D ( Wam oczywiscie tez :D ) Lotem sie nie stresuj, bo to naprawde fajowe uczucie:) prawie jak autokar, tyle ze w powietrzu :P (wiec wyobraźnia dziala-ale niepotrzebnie) 🌻 bedzie git!!! ad. progesteronu tom ciekawa, bo jakies może ze dwa cykle to naprawdę bolały mnie cycuchy i sutki , a w pozostalych raczej nie...wiec nie wiem i sama sie chetnie dowiem, jak to w końcu jest ;) janeczko,gos,kasiek -----👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucha...dzieki!:* Janeczka...co z Tobą? Czyżby imprezy urodzinowej ciag dalszy? Chyba nery mnie bolą....choć ostatnio jak mnie tam bolało, to się okazało, ze to torbiel na jjniku...wrrrrroby nic z tych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane :) Kasiu, chyba jesteś jasnowidzem... własnie pomachałam za ostatnimi gośćmi, dzisiaj był zlot babć, jednego dziadka, chrzestnej z mężem i 3 dzieciaków. Uff, na szczęście żyję, a moje dziecko przeszczęśliwe, dostało hulajnogę i teraz śmiga po pokojach :P A jak Wam mija niedziela? Mnimoniu, zerkam na kalendarz chińczyków i sprawdzę juz dla 28 latki :) Ale Wy młode kozy jesteście :D W czerwcu dziewczynka, od lipca do października chłopiec, a od listopada do grudnia znowu dziewczynka. Dalej nie sprawdzam, bo wierzę,że my w tym roku na pewno wszystkie będziemy w ciązy, więc nie ma sensu, dalej szukac :D A jeżeli chodzi o latanie to ja bardziej bym się obawiała że to górą może pójśc, więc na wszelki wypadek nie objadaj się za bardzo przed lotem :P Emilko kochana, a co tak zamilkłaś.. melduj sie bo wyślemy list gończy :P Kruszko ❤️ co zdecydowaliście ze specjałami aptecznymi? Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🌻 janeczko-wymyslilismy sobie salfazin i l-karnityne :) narazie zadowalamy sie androvitem..., ale jak sie skonczy to wyciagniemy ostrzejsza amunicje ;) hihihi (chyba ostrzejszą) Fajnie ze synus smiga caly w skowronkach :) kasiek, jak tam?? jakies \"szczegolne znaki\" ?? :) 🌻 emilka, domenika i C LO T K K A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! meldowac sie co u Was!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre wieści...bo przeziębienie nie minęło mimo lezenia w wyrku; poszłam do pracy, ale po 1,5 godz. wyszłam do lekarza i mam zwolnienie do konca tyg. nie da sie siedziec, gdy nos zapchany za chwile cieknie i łepetyna pęka... u mnie żadnych objawów ani znaków, pytałam wcześniej czy ta przeszło 37 tempka to wynik choróbska czy jak?bo nie wiem:( dziś 9dc,bede później dzwonic do doktorka w spr.wizyty i nie wiem czy na jutro czy pojutrze...jestem po clo od 3 dc (od 2 jeśli licze normalne krwawienie-bom liczyła plamienie;() i muszę sie streszczac z tą wizytą...choc boje sie że przez katary itp.cos bedzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek tempka ponad 37 moze byc wynikiem przeziebienia...(ale nie musi) lekarz wskazany, rozwieje Twoje watpliwosci... ciezko wyczuc, na odleglosc, co Tam twoj organizm kombinuje ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×