Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

czesc kochane:) minimoniu-jak tam sprawa z @ ??? janeczko-staranka jak najbardziej:D do tego dzisiaj mam jakis mega plodny sluz:) juuup!!! czyli dzisiaj powinnam zaatakowac??? ;) kasiek-tez sie martwilam, ze nic sie nie odzywasz...🌻 antella, a jak tam u Ciebie?? mam nadzieje ze @ nie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wiecie co, znalazlam swoje notatki z cyklu, w ktorym byl monitoring i tez w 14 dc byl mega plodny sluz, a owu dopiero byla 16dc... W tym cyklu zanosi sie na podobny tok wydarzen :) Jak myslicie? chyba poczekamy do jutra i skoro chlopaki sa troche slabi...wzmocnimy armię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z doskoku. jestem znow u cioci, test lezy przygotowany w łazience na jutrzejsze poranne sikanie, a tu jakies plamienie mi wyszło. chyba @ nadciąga, spózniona ale jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Minimoniu, tak m przykro, ale moze jeszcze nic nie przesadzone. Daj znać czy sie rozwinęła, czy tylko takie plamienie. Trzymam kciuki :) Kruszko, cięzko coś doradzać, zresztą pisałas posta wczoraj a ja akurat nie miałam dostepu do neta :( A działałaś wczoraj? Plemnikami się nie przejmuj, pamiętaj wyniki sa dobre i musi się udać! :D Ja bym sie skusiła jak tak się ciągnie, to one maja dobre warunki do przeżycia, no i dajesz szansę płci zeńskiej :) POWODZENIA!!! ❤️ 🌻 Całusy dla Was i milego dzionka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno Kruszko, już po wszystkim potrzymaj nogi w górze ( popracujesz przy okazji nad mięsniami brzucha) co nie znaczy że masz je słabe.. tak jakies 20-30 minut, zeby spokojnie dotarly do celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, Kruchutka jak tam przytulanka? Bo u was chyba właśnie przyszedł ten czas? Trzymam kciuki, żeby były owocne :D. Janeczko, a po co te nogi w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Janeczko, już doczytałam i wiem po co nogi w górze. ;D Cz Ty stosujesz te metodę pomocy \"chłopakom\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antelko ;) ❤️ No wlasnie wcześniej nie stosowałam, ale wyczytałam, że dziewczyny tak robią, bo rzekomo plemniczki uplyniaja się po 20 minutach. Więc może jakis sens w tym jest, żeby trochę im pomóc;) Zresztą na pewno nie zaszkodzi ;) Ja na razie nie mam jeszcze płodego sluzu, znowu szykuje mi się dłuższy cykl. Na razie zbieramy sily do ataku :D A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, u mnie cisza w eterze. @ ani widu ani słychu. Ale wcale nie łudzę się, ze to z mojego wymarzonego powodu.Ja mam bardzo nieregularny okres, jeśli nie stosuję żadnych leków. Poczekam jeszcze dwa, trzy dni i kupie test. Jak będzie negatywny to wezmę luteinkę na wywołanie i znowu będę walczyć :). No a Ty zbieraj siły. Musisz wypościć trochę swego M, niech zbiera chłopaków do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No janeczko, skusilam sie :) hihihi a co?! moze w moim przypadku mniej znaczy lepiej :P ale akurat o tym nie myslalam...jakos nie mielismy nastroju na umacnianie armii tylko pojechalismy z tym co mamy ;) a co do uplynnianai - to kiedym mielismy (po badaniach) czas ponad 50 min..(!!!) a teraz jest juz 20 ...:D:D zawsze to troche krocej z tymi nogami w gorze :D:D Janeczko-zbierajcie armie i do boju!!!!!!!!!!!🌻 antellko - a moze jednak...to ten ukochany powod...:) ❤️ mam nadzieje ze test Cie w tym utwierdzi niedlugo !! minimoniu-napisz co i jak u Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta 🌻 👄🌻. u mnie 33 dc i nic. @ ani widu ani słychu. Niestety nie mam powodu do radości, bo robiłam dziś test i wyszła mi tylko jedna krecha, a drugiej ani śladu 😭. A mój gin wraca dopiero we wrześniu! Co tam u Was? Janeczko, Kruchutka jak tam przytulanka? ;-) Moniu, @ masz już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczynki, znalazłam coś takiego: \"Nie myślcie o szczęściu. Jeżeli przyjdzie, zrobi wam niespodziankę, jeśli nie przyjdzie, nie zrobi wam zawodu...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! @ jeszcze mnie nie opusciła, ale juz chyba koncówka. wczoraj mnie tak zalało ze krew była nie tylko na majtkach( lezałamna plecach i nie trafiłamw podpaskę) ale też na przescieradle i co gorsza na łóżku. jakoś udało się sprać. za kilka dni ruszam do boju z ziołami i tempką. zawzielam sie teraz :) moze pod koniec tyg skocze do gina po luteinke na podniesienie progesteronu- obiecał ze mi da recepte jak tylko bede mogła sie starac. przypomnijcie mi w ktorych dc najlepiej jest robić cytologię? janeczko, kruchaa, co u was? antella, faktycznie długi ten twoj cykl. a moze wybierz sie do innego gina? ja tak robię jak mojego nie ma a jestem w potrzebie. co prawda zawsze zaluję, bo trafiam z reguły na idiotów, ale moze tobie się poszczęsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszki :) u mnie juz po poldniakach , chyba :P teraz tylko rezultaty, ktore dla mnie sa awykonalne :P hihihhi minimonia-niezle @ cie urzadzila ;) dobrze, ze juz powoli spada na drzewo! antella-ladna mysl:) nic tylko sie do nhiej stosowac :D to moze jakos sie tej niespodzianki \"wyczeka\" ;) janeczko - 👄 chyba zatracila sie w starankach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki! Juz jestem.Ale sie za wami stesknilam! Niby to tylko miesiac a mi sie wydaje ze juz rok minal hi hi! Widze,ze dolaczyly do nas nowe staraczki-swietnie!Im nas wiecej tym lepiej. U mnie jak do tej pory b.z ale nie czekam na @,moze cos tam pod tym goracym niebem Hiszpanii sie poczelo... W kazdym razie gdyby nic z tego/wrrr/ to wybieram sie do gina po jakies wspomagacze.Zobaczymy. Ale ja widze,ze wy tez kochane jakos marnie sie staracie...Myslalam,ze po powrocie zastane wysyp brzuszkow a tu... Dziewczyny,do roboty! caluje was mocno,dobrej nocki.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widze tu ostre działania:):) oj bedzie wiosna lub latem 2008 wysyp:) trzymam za Was kciuki! ja póki co monitoruje swój cykl i mam jesc duphaston -moja lekarka twierdzi ze nie ma na co czekac az organizm sam wróci do ładu i trzeba mu pomóc i zeby dzidzius był szybciej:) wiec miejmy nadzieje ma racje! faktycznie progesteronu mam za mało w II fazie bo miałam brazowe plamienia i to ma pomóc! zobaczymy! kupiłam sobie tez ziółka na II faze co pobydzaja produkcje progesteronu wiec zobaczymy:) co i jak bedzie póki co u mnie 10dc a śluz nadal gęsty i biały:( ale po tych tabletkach on własnie taki jest! moze sie unormuje w koncu ! ok zmykam do pracy i owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Emilko -- nareszcie ❤️ rzeczywiscie czas szybko leci:) mam nadzieje ze odpoczelas na wakacjach i w ramach relaksu jakaś niespodzianką nam sie pochwalisz niedlugo :D validos---👄 jak w najblizszy, czasie zaden gin mi nic nie pomoze w staranich to chyba w koncu tez sie skusze na ziola na II faze...Validos, trzymam kciuki i czekam na efekty (z ziolami, albo bez) . janeczkooooooooooooooo:D!!!!! minimonia, antella 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki :) Witam Was bardzo cieplo i serdecznie;) Nie pisałam troszkę, ale mam problemy z moim tatą, jest chory na nowotwór , w poniedzialek okazało się ze nowotwór jest zlośliwy i prawdopodobnie są juz przeżuty :( Strasznie mnie to zalamało, cała radość ze mnie uleciala jak z przekutego balona. Póki co stan tatki jest stabilny, ale cięzko mu sie oddycha. Martwię się też mamą, są bardzo dobrym małżeństwem i na prawdę są bardzo blisko ze sobą. Mama bardzo to przeżywa :( Kochane, w wiadomym temacie to dzisiaj 15 dc, wczoraj bylam na wizycie, ale tylko dlatego, że się już wczesniej umówiłam. Pęcherzyk jest jeden, wczoraj miał 15mm, a endo 10. Lekarz bardzo zadowolony, owu wyliczył na sobotę lub niedzielę. Cykl będzie znowu długi, około 33 dniowy. Zaraz poczytam co tam u Was kochane i zajrzę wieczorkiem. Teraz jestem juz wypompowana. Buziaki i milego popołudnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko 👄 jak mi przykro. To naprawdę smutne patrzeć na cierpienia najbliższych osób. A jak Twój tata trzyma sie psychicznie? Rozumiem, że w takich chwilach nie w głowie Ci przytulanki i całe te staranka o dziecko. Trzymaj się kochana❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Kochana Janeczko,jakze mi przykro z powodu twojego taty!Moi rodzice tez juz nie sa pierwszej mlodosci a mama stale zapada na jakies dziwne choroby,wiec wiem co przezywasz.Tak bardzo chcialoby sie pomoc i ta bezsilnosc jest najgosza... Chcialabym powiedziec ci,ze wszystko bedzie dobrze ale to przeciez nie wystarczy.Mam wielka nadzieje,ze po tych nieszczesciach,ktore cie ostatnio nekaja otrzymasz wkrotce piekna nagrode w postaci wymarzonej coreczki.Sciskam cie mocno,trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! janeczko-przykro mi bardzo, czasami sobie mysle, ze te wszystkie choroby na swiecie to najgorsza przypadlosc , wrrrrrrrrrr!! a jeszcze gorsze jest to ze czasem jestesmy bezsilni, jednak wierze, ze musimy byc na tyle dzielni i wlasnie silni zarazem, zeby stawic im czolo. Zycze duuuzo zdrowka dla taty. Na pewno jestes dzielna i pamietaj ze jestesmy z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Bardzo Wam dziekuję za wsparcie, jesteście kochane ❤️ Validos, jak bierzesz hormony, to nie możesz łączyć ich z ziołami, niektóre dziewczyny w ten sposób przestymulowały jajniki. Albo jedno, albo drugie,a na sluz niezależnie co bierzesz czy zioła czy tabletki możesz pic siemie lniane.Na mnie działa :) Antelko, @ nadal nie ma? Czy mozemy sie juz cieszyc? 🌻 Minimoniu, ja mialam oststnio cytologię robioną zaraz po @, nie pamiętam który dzień cyklu, ale tak około7-8. To ma jakies znaczenie kiedy się ją robi? Kruszko, pamietaj teraz zero stresu i myśl, myśl pozytywnie :D Emilko, po hiszpańskich nocach musi byc pamiatka, nie ma innej możliwości :D Do kiedy mamy czekac na dobre wieści? Całuje Was wieczorowo i życzę owocnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana,ciesze sie,ze zachowujesz pogode ducha! Co do mnie i mojej nie-@ to wlasnie kurcze nie wiem...Zapomnialam z tego wszystkiego zanotowac date i teraz siedze i mysle...Wiem,ze troche mi sie to wszystko chyba poprzesuwalo ale w ktora strone...Boze,wiem jak to brzmi...no coz,to byly naprawde udane wakacje i nawet jezeli nie wydadza owocu to warto bylo sie oderwac. Pozdrawiam dziewczynki i trzymam za was wszystkie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D ja tez pamietam, ze cyto robi sie niedlugo po @ jejku ja na wakcje dopiero za miesiac ;) juz nie moge sie doczekac, hihihi! antell- jaktam sprawa z @ ?? mam nadzieje ze zolza sobie odpuscila ;) janeczko, emilko, minimoniu i inne dziewczynki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko- trzymaj sie i nie poddawaj.Zyczę bardzo duzo zdrowia twojemu tacie. kruchaa- buziaki. na jakim etapie cyklu jestes? kiedy sypniesz dobrymi wiesciami? antelko- co u ciebie? masz jakies nowiny? emilka- ale ci fajnie!! tez byłam kiedyś w hiszpanii- jest cudna. miałam tam nawet mały romansik z pięknym hiszpanem :P tak sobie myślę jakie by wyszło dziecko gdybym się z nim przespała (ale nie spałam). ciekawe które geny by przewazyły- moje blond włosy i niebieskie oczy czy też ciemna karnacja hiszpana? albo taki mix: śniada cera, czarne kręcone włosy i niebieskie oczy z bajeranckimi długimi rzęsami- ale by było ładne dziecko :). jeszcze chwila i zacznę załować ze jednak nie poszłam z nim do łóżka :P ja w zasadzie jestem juz po urlopie, od poniedziałku wracam do pracy. nie wiem co mamzrobić za bardzo, bo potrzebuję jeszcze 2 dni urlopu w sierpniu. jakoś strasznie mi głupio prosić o to, zwłaszcza ze od czerwca miałam juz jakieś 5 tyg urlopu- płatnego 100%. ale ja o niego nie prosiłam. został mi narzucony, a termin mi nie pasował. miałam 2 razy po 2 tyg, a moj mąż w tych dniach nie mogł nawet się urwać z pracy, więc nawet jak wyjezdzalam to sama. a on ma w sierpniu wolny tydzien i chcemy pojechać na mazury. no i sama teraz nie wiem czy wypada mi prosić o jeszcze 2 dni w terminie który MI odpowiada, a nie im. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, aktualizuję tabeklę. janeczko, ty chyba dawno tego nie robilas :) nowe dziewczynki, dopiszcie sie. nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------4-------------8-10.05-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------10 (już)-----12.08-- ----------centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki :) Oczywiście Minimoniu, zaktualizuje tabelkę, choc jakoś nie lubię tego robic, zawsze przypomina ze kolejny cykl minął :( A z tym hiszpanem, to faktycznie mogla wyjść fajna mieszanka, ja obstawiam jednak ze przeważyłyby jego geny, z racji tego ze są silniejsze, tak kiedyś wyczytałam. A z urlopem to tylko w sumie 2 dni i skoro wcześniej byłas na przymusowym, to może wyrażą zgodę, zwlaszcza ze jesteś z nimi w dobrych stosunkach. A tak nawiasem mówiąc to ten urlop chyba Ci się rozmnaża, ze aż tyle go masz :) Emilko kochana i do jakich doszlas wniosków z cyklem. Ja tam obstawiam ze taki wyjazd musi zaowocować :D I jeszcze tak woli przypomnienia, kolejny raz rozsylam list gończy za Cloteką :) Odezwij sie kochana 🌻 Jak Wam zaczyna sie weekend? Ja w pracy istny horror, myslalam, ze ducha oddam, teraz trochę jeszcze ogarnę dom i wreszcie trochę odetchnę. W niedzielę jadę do rodziców, i przekaze tacie życzenia od Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List za Cloteczką ;) No i tabelka :P nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie licze --------18.08-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------10 (już)-----12.08-- ----------centralna PL Emilka-K.......35............6.............17-06..... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......przerwa.........?.............. ......centralna PL gos82..........25..........4................12.05....... ........warszawa Antelko, nadal cisza???? i dlaczego w tabelce jest \"przerwa\" Kochana przerwa może byc jedynie na 9 miesięcy, innej możliwości nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×