Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

a to pewne, ze @ nadejdzie? Nie zostawisz sobie odrobinę nadziei, że może teraz sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze zostawie antelko :) czasami jak przypomne sobie poczatki naszych staran, to normalnie moją nadzieją mogłabym gory przenosic (co prawda potem byl mega doł -jak @ przyłazila), ale kazdy przyszly cykl to bylo jak wyzwanie :P Pozniej juz coraz mniej tego wyczekiwania, ale i mniejsze rozczarowanie @. Teraz tylko potrzebna chyba fachowa pomoc :) i damy rade, albo jakis cud - bo po to ten topik tu jest ❤️ trzeba wierzyc (w cuda- tez ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą. ja tam w cuda wierzę. Jakieś 14 lat temu lekarka powiedziała mi, ze nie będę mogła mieć dzieci. Zdawałam sobie z tego sprawę, bo miałam problemy, nieregularne cykle itp. Mój mąż (jeszcze wtedy narzeczony)znał całą prawdę. Mieliśmy po ślubie zacząć badania i leczenie w Novum, ale nie zdążyliśmy sie nawet zapisać. W miesiąc po ślubie okazało się, ze jestem w ciąży :). Ja długo nie wierzyłam. Zanim doczekałam sie wizyty u lekarza, zrobiłam 5 testów ciążowych. Wszystkie pozytywne, a ja i tak myślałam, ze chyba mam raka. I cała ciąża przebiegała bez problemów, choć u kobiet z PCO często są poronienia, jakieś inne problemy z donoszeniem. Dlatego twierdzę, ze to był cud i w cuda wierzę, dlatego staram sie o drugie dzieciątko, choć szanse raczej marne. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko :) ro piekne co napisalas, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze wiara czyni cuda ❤️ czasami, gdy najmniej sie tego spodziewamy :) Wyczytalam ostatnio cos takiego: \"jezeli cos juz raz sie darzyło, napewno wydarzy sie i drugi raz...\"🌻 Tak wiec, wierze, ze przekazesz nam dobra wiadomość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie fajnie,romantycznie zrobilo...👄. Moja jedza @ jeszcze nie nadeszla ale ja wredzizne czuje juz w kosciach buuu:( Antelko,nadzieja umiera ostatnia:D Nic nam nie pozostaje tylko wzajemnie sie wspierac i nie poddawac czarnowidztwu i przygnebieniu. Ciagle przeciez mamy takie piekne lato! Caluje babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! antelko, luteinę powinnam brać zaraz po owu, dzis mam 11 dc więc tak sobie zaplanowałam ze gdzies od 17-18 dnia bede łykać. nadal czekam na testy owu, kurcze, w czwartek panna je wyslala priorytetem i jeszcze nie doszły. ale czuję ze zioła działają, jajniki pracują, sluzu płodnego dzis więcej niż wczoraj więc trzymajcie kciuki :).a,i jeszcze pomacałam sobie szyjkę- miękka i chyba otwarta(na propozycje mojego męzulka :P) emilko, mnie też bolał brzuch jak na @, więc ten objaw jest bez sensu, bo moze oznaczać i to i to. zrob tescik :), albo przynajmniej tempkę sobie zmierz rano. kruchaa, janeczka- buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Jeżeli chcesz, to ja dysponuję zupełnie nowym, pełnym pudełkiem luteinki. Mogę Ci go sprezentować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko a jak ty sie czujesz?Czy @ wciaz nie przyszla? Bo jak dobrze wyliczylam to u ciebie juz 40 d.c?Pamietam,ze ja przy takim dlugim cyklu czulam sie fatalnie i fizycznie i psychicznie.Mam nadzieje,ze tym razem mnie to nie czeka😭.Jezeli ma nadejsc to niech przychodzi ta malpa najszybciej jak moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko... ty to jestes! boska normalnie!!!! ale nie rob sobie kłopotu, zjem teraz duphaston a jak w tym cyklu mi sie nie uda to pojde do gina po recepte, bo i tak musze isc. ale bardzo ci dziekuję i jestem pod wrażeniem. wielkie buziaki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu 👄 Nie przesadzaj z tą boskością. ;) A z tą luteinką, to nie ma problemu. Mogę Ci ją podać przez kierowcę autobusu, który jedzie z mojego zapyziałego miasteczka do stolicy. Musiałabyś tylko podejść na dworzec zachodni albo Metro Wilanowska, tylko muszę sie dowiedzieć, o której tam będą. A luteinkę mam to całe opakowanie i jeszcze pół innego, bo mój gin mi wiecznie wypisuje na nią receptę. Szepnij tylko słówko, a przesyłka do ciebie zajedzie. :) Emilko, @ nadal nie ma. Jutro idę na wizytę do nowej (to znaczy starej;)) pani doktor. U niej jeszcze nie byłam. Ona to żadna rewelacja i raczej ginekolog położnik, ale teraz zależy mi na tym, żeby zobaczyła na usg, czy nie mam torbieli. Kruchutka, Janeczko 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomniałam dać buziaka Emilce. Już to naprawiam z nawiązką. 👄 👄 👄 A, i te buziaki bez podtekstów. Po prostu cieszę sie Was mam i że tworzymy takie kółko wzajemnej pomocy. (Nie mylić z kółkiem wzajemnej adoracji :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko-👄 Niestety babeczki @ jednak przyszla buuu...I to jaka bolaca!😡 Tak wiec wizyta u gina mnie nie mine, bo skoro nie pomoglo hiszpanskie slonce i pelne erotyzmu powietrze to musi chyba pomoc jakas chemia,niesty. Janeczko,mam nadzieje,ze choc ty bedziesz miala jakies lepsze wiesci.No i Kruchutka naturalnie.Musisz przeciez zrobic swojemu M niespodziewanke na rocznice:D Przede mna nowy cykl i nowe nadzieje. Kruchutka,Janeczko,Antelko,Moniu i wszystkie dziewczynki,ktore wciaz czekaja i maja nadzieje-🖐️,🌻,🌻,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!!! 👄 no ja wlasnie mialam zapytac jak sie sprawy mają.... emilko- ta zołza @ jest uparta. liczyłam, ze hiszpanska aura ją przegoni i da kijem po dupie!!!!!!!!!! Trzeba walczyc dalej.:D :D tak, jak mowisz: nowy cykl-nowe nadzieje 🌻 Antellko - a jak u Ciebie?? mam nadzieje, ze tej @ nie ma,a jej brak to nie zadne \\\"wynalazki\\\" tylko po prostu nowe, male serduszko :D Moj prezent na rocznice chyba watpliwy :/ =====> Mysle ze chyba pora na jakiegos szamana :P hehehehehe janeczko, minimonia-- cmokasy!! 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Co tu taka cisza? Właśnie wróciłam od gina. No i to zwykle, czyli nic.:( właściwie, to wiedziałam, ze nic, ale jakiś taki mały, malusieńki cień, a właściwie cieniek nadziei sobie zostawiałam. No, ale teraz zaczynam pracę od nowa. Cieszę się, że nie mam żadnych torbieli i pozamacicznej, bo tego sie bałam. :) Od jutra luteinka na wywołanie @. Dziewczyny, jak myślicie, mogę już od jutra pić len, czy dopiero od 1 d.c? Moniu i jak z tą luteinką? Bo u mnie nie ma problemu. Pani przepisała mi jeszcze dwa opakowania. Moniu, od którego dnia cyklu masz brać luteinkę i jak długo? Tzn, przez kilka dni czy ciągle? Ile tabletek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko,widzisz,mowilam ci,ze nie ma co martwic sie na zapas :p No to zaczynamy nastepny cykl staran.Jak przypuszczasz kiedy dostaniesz @ po luteince?Bo mnie dzis strasznie krew zalewa/doslownie i w przenosni hehe.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Buziaki dla Was ogromne i przytulam mocno. Macie rację natepny cykl, oby ten szczęsliwy :) Nie wolno nam się pddawac, w koncu i dla nas usmiechnie się los. Teraz może troche jest pod górkę, ale pewnie jak się posypia brzuszki to jeden za drugim :) 👄 miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Zamierzam brać luteinkę od dziś, wiec prawdopodobnie @ dostane16 -tego. Trochę mi to nie na rękę, bo 18-tego idę na wesele i będę musiała utulać się z jakimiś podpaskami, tamponami :o. Ale cóż mówi się trudno. A moja córeńka ma 3 latka. Skończyła w marcu, więc prawie 3 i pół. Od września idzie do przedszkola, ale czarno to widzę.:( A u Ciebie Emilko jest chyba synuś czteroletni? Czy tak? Chodzi do przedszkola? Mam nadzieję, że sobie Ciebie nie pomyliłam?! Moniu, co z tą luteiną? Uruchamiać przesyłkę? Kruchutka, wysłałam maila do mojej koleżanki, tej w łodzi, ale na razie bez odzewu. Podejrzewam, ze ma urlop.A telefon nie odpowiada, widocznie już przeprowadzili sie do swojego domku, bo taki mieli zamiar. Nie martw sie, ja pamiętam i jak coś będę już wiedzieć, to natychmiast dam Ci znać. Janeczko fajnie, ze sie odezwałaś. Jak tam u ciebie? Czekasz na wyniki? przytulanek? Kiedy @ powinna nie nadejść? Ciekawe, jaka ze mnie wiedźma;), bo wiesz ja przewiduje, że u Ciebie to będzie tym razem :) Dziewczyny, jak myślicie, mogę już pić len, czy dopiero jak przyjdzie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) antelko chyba mozesz pic len ale oze poczekaj jak dostaniesz @ po co sie tym katowac;) no, chyba ze baaardzo lubisz :) Wielkie dzieki, ze o mnie pamietasz 🌻 nie ma pospiechu :) janeczko, emilko, minimoniu 👄 Gapie sie wlasnie na kalendarz i widze, ze jeszcz 2-3 dni i koniec tego dobrego :P a tak dobrze mi bez tej @ :D :D (czywiscie po cichu licze ze sie na mnie obrazi, hehehehe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko -wielkie dzieki 👄 zbaczymy, czy tym razem posłucha :P Zauwazylam ze mam fajna zmyle zawsze pod koniec cyklu (wczesniej mnie to zmylało) : niezle mieszam smaki :P slodkie+kwasne+jakies mieso ===> wtedy juz wiem ze wszytsko w porzadku z cyklem:P Zdziwilabym sie gdybym nie mixowala :D wtedy juz moglabym cos podejrzewac :P :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No wlasnie Kruchutka,my czekamy,ze ta twoja @ nie przyszla! Antelko, moj maly ma 4 latka i pojdzie juz 2gi rok do przedszkola.Ja tez pamietam jak sie balam o to jak sie tam zaaklimatyzuje,tym bardziej,ze do 3-go roku byl ciagle ze mna.A on to taki maly tulinek i mamusi synus jest.Powiem ci,ze owszem byl placz przez pierwsze 4 dni i odbieralam go po paru godzinach.Pierwszy raz to chyba byl tam tylko 3 godzinki.A w piatek-dokladnie pamietam,przed wyjazdem powiedzial,ze nie bedzie dzis juz plakal-i od tej pory uwielbia przedszkole. Mysle,ze z twoja niunia tez tak bedzie,nie przejmuj sie!:) Musisz tylko byc konsekwentna i w zadnym wypadku nie ulegac jej gdy placze i nie przeciagac pozegnania. My rodzice to czesto bardziej panikujemy niz dziecko:p Dziewczynki pozdrawiam i zycze milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane :) Kruszko, Ty nawet nie myśl ze ma przyjsć, ja ostatnio to nawet udawałam, ze zapominam kupic podpaski :P ale małpa nie chciała sie na to złapać. Antellko, ja próbuje nie fiksować, jeszcze trochę czasu zostalo, bo planowo powinna być 18. Tak myślę, czy nie zatestowac wcześniej owulacyjnym, co o tym myslicie? A z tym lnem to nie byłabym taka nadgorliwa, chyba że faktycznie go lubisz, ja pije od okolo 10 dnia cyklu, a owu mam za jakies 8-10 dni. Minimoniu, jak tam płodniaki? Rozumiem ze teraz z czasem krucho? Trzymam kciuki :) Emilko, jaki plan dzialania na ten miesiąc. Planuj bo juz niedługo @ się kończy :) Pozdrawiam Was goraco i miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antelko, dzieki, ale wezmę duphaston. z tą luteiną to u mnie jest tak ze gin miał mi ja przepisać jak bede mogła się starac, ale nie wyrobiłam sie z wizytą więc nie przepisał. nawet nie wiem lie mialabym jej brać, więc bezpieczniej chyba bedzie jak bede brała sobie po jednej tabletce duphastonu . zaczne po owulacji. z tym ze nie wiem kiedy ta owu bedzie, a moze juz była? testy dotarły, okazało się ze moj mądry mąż nie zaznaczył ze przesyłka ma przyjść na nasz aktualny adres, a w banku mąz ma jeszcze adres swoich rodziców więc jak panna przeczytała na przelewie adres to tam własnie wysłała moje testy. a tesciowie własnie są na urlopie i nie miał nas kto powiadomic ze awizo czeka. ale do rzeczy: zrobiłam dzis test i kreska jest strasznie blada i teraz nie wiem czy owu była np. wczoraj,czy przyjdzie za kilka dni. jeszcze jutro po pracy sikne i zobaczę czy kreska zgrubieje. janeczko, krucha, czekamy na dobre wieści :) emilko, jak nastawienie na kolejny cykl? mam nadzieje ze jestes w bojowym nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł 🌻 normalnie kochane jestescie jedna bardziej od drugiej :D minimonia- daj znac jak tam testy owu, mam nadzieje ze krecha porzadnie zgrubiała :) janeczko-ja moze bym sie skusila na testa owulacyjnego, tylko moze zakilka dni, a moze okaze sie szczesliwym testem ...🌻 emilko-jak tam? odgonilas juz troche @ ?? mam nadzieje ze za bardzo ci nie dokucza :) antelko - jak u ciebie sprawa z @ ? pojawila sie juz, czy jeszcze sie ociaga ;) ? U mnie loooz, ciesz sie ze juz piatek :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!🖐️ U mnie juz troche lepiej,tzn juz tak nie leci tylko kapie;) Dziewczynki,ja troche z innej beczki:wiecie co,cos mi sie porobilo na kompie dziwnego:jak wlaczam jakakolwiek strone to jako czesc strony lub jako podkladka wyswietla mi sie strona z int.expl: strony nie znaleziono i otwoz pagead 2. Strony chodza normalnie,tylko czesc jest czasem zaslonieta przez ta informacje a czasem strona z explorera jest pod spodem i widac tylko jej czesc.Nie wiem,czy dosc wyraznie to wytlumaczylam bo ja specem komputerowym nie jestem ale moze ktoras z was zna sie lepiej i powie mi w jaki sposob moge sie tego dziadowstwa pozbyc bo zaczyna mnie to wkurzac😡 Pozdrawiam babeczki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruchaaa
Emilko - moze jakies wirusisko sie wkradlo...., przeskanuj kompa jakims darmowym programem antywirusowym np. mks_wir czy jakis inny . W necie są takie darmowe programy... Niestety nie pamietam teraz innych nazw :( ale moze po poludniu cos wynajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,dziekuje kochana❤️.Juz skanowalam,wczoraj i dzisiaj jeszcze raz.Ja mam avasta,dobrze wylapuje ale nic nie znalazl:o No nie wiem co robic.Moj M tez sie za bardzo nie zna:( Dobrze,ze stronki wchodza ale denerwujaca jest ta nakladka. No nic,bede probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×