Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Emilko właśnie tak Cię molestuję tym pytaniem o duphaston, bo ja nie wiem co mam zrobić ze swoją luteinką. To znaczy u mnie jeszcze daleko do tych dni. U mnie dopiero 6 d.c, ale już wolę wcześniej wiedzieć. Moniu, rzeczywiscie burza u Was była niezła. Pokazywali w telewizji. Ciekawe, czy przyjdzie do mnie? tak zapowiadają. Ja też I ja sie przychylam do zdania Emilki, to może być TO! Niecierpliwie czekam na Twoje czwartkowe sikanie :D i trzymam kciuki. I proszę mi tu nie wyjeżdżać z tekstami, ze nie w porę , bo przełożymy przez kolanko i użyjemy siły fizycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko uaktualnij swoje dane w tabelce. Czyżbyśmy były mniej więcej w tej samej fazie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale jestem głupia... zrobiłam test i teraz mam stresa wielkiego, a nadal własciwie nic nie wiem. czasami kreska jest, czasami nie ma. zalezy jak długo i pod jakim kątem się wpatruję. ale momentami naprawde coś tam majaczy, tylko nie wiem teraz czy to po prostu od tego ze się za długo patrzę w jedno miejsce (i nie wolno mrugać!) czy ona naprawde tam siedzi. z drugiej strony taki cien moze sie chyba tez pojawić bo po prostu cos tam od spodu w teście przebija? jak myslicie? tylko prosze mi nie gratulować dopoki nie bede pewna. buziaki dla was. acha, tempka nadal ładna, 36,8- własnie dlatego skusiłam sie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi zobaczyłam też 3 kreske! a skoro widzę 3 to pewnie 2 z nich istnieją tylko w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Mnimoniu, nooooooo :D nic juz więcej nie mówię, ale dziób mi się smieje :) Dziewczyny, jeżeli chodzi o luteine czy duphaston, to jest to naturalny progesteron. I często gesto ciąza nie jest w stanie się utrzymac jak jest jego niedobór. Mnie gin.powiedizał, ze jak odstawie to gwałtownie spadnie poziom hormonów i moze nastapic poronienie. Zdarza się ze ciąża si ę utrzyma ale wtedy wysoki jest własny naturalny poziom progesteronu i generalnie pytaniem jest po co brac go w formie tabletek. Jezeli nie ma ciązy to tabletki i tak nie pomogą, tylko wystapi @. A jeżeli jest :) nalezy kontynuowac branie luteiny aż do wykrztałcenia łozyska. Tak twierdzi przynajmniej mój lekarz i ja mu wierzę :) Byłam keidys u innego i w ogóle żle mi kazał to brac, bo od 14 dnia cyklu, a ja owu mam ok.18-20 i przerwac 25dc. A z tego co mówił ten aktualny za wczesnie wzieta powoduje blokadę jajeczkowania :O Niektórzy powinni się dokształcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antelko, uzupelniam, Ty to masz na mnie wpływ :D Tydzien nas rózni, ale ja mam niestety długie cykle :O nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------11 (już)-----10.09-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............7............04-09... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk minimonia-----28--------------2-----------24.08--------- - -----warszawa antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Twoje cykle na pewno nie są dłuższe od moich.Ja mam tylko regularne wtedy, gdy biorę jakieś leki lub luteinkę i ją odstawiam. Teraz jestem w 7 d.c, więc obstawiam , ze @ przyjdzie gdzieś koło 12-tego. Moniu, nic nie mówię :-D. Może zrób betę, to zawsze pewniejsze, no tylko droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy tu sie dzieja a mni nie ma...:P monia-kurcze, ja TO WIEM!!!!!!!❤️!!!!!!!!!!! skoro widzisz 3 krechy, to znaczy ze dwie juz tam na pewno są!!! ❤️ antelko- jutro idziemy z mezem do poradni :D a juz dzisiaj sluzik u mnie calkiem niczego sobie (dobre ci to :) ) emilko, janeczko buziole ogromniaste 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, bo kolejny lekarz zobaczy nasze wyniki, roznego rodzaju :P moze zauwazy ze mam progesteron niskawy...:P no nic, jutro dam znać jak potoczyla sie wizyta ;) monia- siknij moze jeszcze raz :) albo zrob bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,dziekuje za rade👄.Bede wiec jednak bral ten D do konca cyklu. Moniu,no prosze cie,zrob ten test jeszcze raz! Kruchutka,to swietnie,ze idziecie do specjalisty.Na pewno bedzie w stanie bardziej wam pomoc.A nie zapomnij napisac co powiedzial. Dziewczynki,milego dnia i pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikne dopiero w piątek, więc prosze o was cierpliwość (i kto to mówi...) popowrocie z pracy rzuciłam sie znów na test, kreska jest, owszem, ale po takim czasie to zawsze jest- więc sie nie liczy. na bete nie pojadę bo cienko z kaska na razie, a testu mąż mi nie kupił bo powiedział ze jak dzis kupi to na bank zaraz go obsikam, więc dostane go jutro wieczorem, i w piątek rano zobaczymy. maz jak na razie bardzo nieufny, twierdzi ze nie ma tam 2 kresek( ani tym bardziej 3). krucha, powodzenia w poradni. jak masz niski progesteron to walcz o luteine. janeczko, emilko antella- buziaki. wiem ze trzymacie kciuki- ja za was tez trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie okaze ze jestem w ciązy to zażądam zwrotu pieniędzy za testy owulacyjne, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu tak trzymać! Ale jak my wytrwamy do piątku? Na pewno dziewczyny zgodzą sie ze mną, ze wszystkie czekamy z niecierpliwością na Twoje sikanie. :) Moniu, może zajrzyj sobie (przepraszam za sformułowanie) w krocze. czy widzisz zasinienie? Wyczytałam, ze to takie zasinienie występuje w ciąży. Tylko nie wiem, kiedy ono sie objawia i co dokładnie ma zasinieć. Jak znajdę to zaraz napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, czytam te \"Twoje\" rozterki patrząc na teścik i przypomina mi się moja, dokładnie taka sama sytuacja! Jak nasikałam, zobaczyłam jedną i wyrzuciłam do kosza, a po jakiejs małej godzince, niewiedziec czemu, wyciągnęłam go i zobaczyłam bardzo bladą drugą...pisałam tu o tym jesli pamiętasz....zrobiłam następnego dnia i ten całkiem nie wyszedł i aż kolejnego zrobiłam bete...tak więc życzę Tobie identycznego zakończenia historii jak u mnie...znaczy dziś jestem w 13 tygodniu ciąży! Całuski dla reszty staraczek, zwłaszcza dla Kruchej i Janeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :D monia - sikaj dzisiaj i nie marudz ;) bo ja tu od zmyslow odchodze(i pewnie nie tylko ja :) ), zwlaszcza ze mocno kibicuję kazdej z nas :) kasiek-ty juz 13 tc ??!! wow, jak ten czas leci 🌻 a jak sie czujesz?? antelko, janeczka, emilka 👄 ja dzisiaj mam chwile prawdy...hihihihi - po poludniu dam wam znac, bo juz bede po tej wizycie... powiem wam, ze bardzo jestem ciekawa opinii lekarza, ktora bedzie juz dotyczyc nas dwojga-mam nadzieje, ze nie spusci nas na drzewo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka czekam z niecierpliwością na to co powie Twój nowy medyk. A dlaczego ma Was spuścić na drzewo? Moniu, a kiedy wreszcie przyjdzie ten piątek?! Zaraz po sikanku pisz nam, co widzisz. Janeczko, Emilko, buziaczki. Pijecie len?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez czekam na ten piątek. ale jakoś nie wariuję za bardzo. jestem zbyt senna :) przedwczoraj zasnęłam ok 21, i to w ubraniach, i nawet nie wiem kiedy mąz mnie rozebrał. wczoraj pobiłam swój rekord chyba, bo o 20 byłam juz w łózku... i zaraz zasnęłam. spałam do rana, a w pracy odleciałam ok 13 na całe 2 godz!! dobrze ze mała spi dłuzej :) miło by było gdyby ten objaw dot.ciąży, a nie np. tych potwornych upałów. w poprzedniej ciązy cierpiałam na bezsenność, więc się tym spaniem teraz za bardzo nie podniecam. kasiek, witaj, długo cie nie było!!! miło słyszec ze twoja dzidzia pięknie rośnie. oby tak dalej! krucha, zdaj relację z wizyty, bo jak nie to nie napisze jutro co mi wyszło z sikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Kasiu 🌻 jak fajnie, ze sie odezwałaś. 13 tydzień, ale ten czas zapiernicza :) jeszcze trochę i półmetek.Jak sie czujesz kochana i kiedy wybierasz się na jakieś usg, żeby sprawdzić kto mieszka pod sercem:) Jak synek, wie już ze będzie miał rodzeństwo ? Pozdrawiam Cię gorąco i pisz co tam u Ciebie:) Minimoniu, powiem Ci w sekrecie, ze dawno już nie czekałam na takie sikanie jakie jutro nas czeka :D tzn. w Twoim wydaniu :P Tylko nie zaśpij, a właściwie to mogłaś dzisiaj siknąc :) Antelko, hmmm jakby to powiedziec, mam amnezję jeżeli chodzi o len :D Ale dzisiaj już wypiję :O Rozpoczęłaś już ;):P Kruszko, jak wizyta? Emilko, który juz masz dc? i właściwie to gdzie Ty sie podziewasz? Dla Was 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości zrobiłam test ciążowy który był dołączony gratis do tych owulacyjnych. jedna kreska. ale te owulacyjne tez nie działały, więc jeszcze jest nadzieja. a druga sprawa ze nie robiłam go z porannego moczu tylko z takiego co akurat miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, teraz bez jaj: mam od kilku dni mdłości, pobolewaja mnie piersi ale nie tak jak przed okresem, tylko jakoś głębiej. senność mnie ogarnia potworna. krocza sobie nie oglądałam, więc nie wiem czy coś mi tam zsiniało, ale mam dosyć dużo białego śluzu. no i ta tempka- nadal 36,8, a gdybym miala dostać @ to wczoraj lub przedwczoraj powinna spaść. i jajniki mnie bolą jak na @, a wczesniej bolały mnie tylko raz- jak byłam w ciazy własnie. jak to nie wskazuje na ciążę, to juz nie wiem. i jak jutro zobaczę jedną smutną kreskę to chyba bede cały dzien wyć. bo jak przy takich objawach sie nie nakręcać? mam nadzieje ze jednak bedą te 2 kreski, a jesli nie to liczę na wasze wsparcie, które i tak zawsze okazujecie. ale jutro mogę go baaardzo potrzebować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucha albo jest tak źle albo tak dobrze, ze nie masz czasu lub ochoty przekazać nam informacje co powiedział gin. Mam nadzieje, ze ostro kazał Wam sie wziąć do roboty i właśnie spełniacie jego polecenia. Moniu........, no nic wstrzymam sie do jutra, ale coś mi to wygląda na (nie zapeszyć, nie zapeszyć) :D Janeczko, ja tam pije len i szczerze sie przyznam, ze jest okropny :-P. Pij, pij kochana, razem będzie raźniej. Nie pamiętam, Ty znowu na clo, czy robisz przerwę? Emilko, gdzież Ty, gdzież? czyżbyś zatraciła sie w starankach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam od razu na kalkulator kiedy się dzidzia urodzi, i wiecie co? termin wstępnie wypada w moje imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monimoniu, GARTUKUJĘ!!!!!!!!!!!!! Super to sikanie Ci wyszło :D:D :D Ale się ciesze Twoim szczęśćiem, buziaki ogromne ia i gratulacje dla mężą :D Antelko, ja ostatni cykl na clo, ale chyb nawet żałuję ze nie piję tych ziółek, zobacz jak one rewelacyjnie działają:) Moniu a piłas tą mieszankę 3 czy coś innego i przypomniej bo nie chce mi się szukać od którego brałaś dc? A i wczoraj w\\ypiłam siemie :O Fajny dzień dzisiaj Moniu, a ja poiwem Wam kochane że mam dzisiaj urodzinki, kolejne 25, ale mi się nastrój dzięki Moni zrobił wręcz szampański, a jeszcze nic nie piłam :P Kruszko, gdzie Cię wywiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kupic te ziolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monimonia -gratuluje:):):):) teraz juz musi byc dobrze! dziewczynki ja zaczełam pic ziółka i powiem Wam ze jajniki pracowały w tym miesicu jak nigdy!ale niestety owulacji wg temeratur nie miałam:( ta wredna @ przyszła wczoraj ale jest lepiej bo to 30 dc a ostatnio było 39 wiec cos lepiej sie dzieje! jednak ide do lakarza w tym miesiacu zobaczyc co z owulacją!! powiedzcie mi najlepiej w jakim dniu cyklu isc???????? ciekawe która z nas kolejna:):) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka:) a Tobie to z okazji urodzin zycze przede wszyskim 2 kreseczek:):) takich pieknych i zdrowego dzidziusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×