Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

O,Moniu,wyslalysmy niemal w tym samym czasie. Wypoczywaj kochana i nic sie nie martw :D,Twoj M na pewno ma racje. Kruchutka,nie daj sie chorobie! Co postanowilas ad tych tabletek dowcipnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie mogl zatrzymac? To jakis lipny suwaczek,wez sciagnij sobie jakis inny. Mi bardzo podobaja sie te suwaczki z dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k 2 krechach jeszcze nie snilam :P ale moze sie uda cos wysnic :P co do tych swietnych :( tabletek to chyba je bede musiala z nieoceniona rozkosza zaaplikowac :( fuuuuuuuuuuuuuuuj! a meza to oczywiscie zaatakuje :) w najblizszym mozliwym czasie :P monia, ja sie na suwaczkach nie znam, ale wez sie nie uzeraj z tym co nie dziala ;) emi, jak ja robilam trwala - to fryzjerka zapytala? pani na pewno na trwalą??? z takimi wlosami? nie rozumiem, bo byly w miare zdrowe -wiec sie chyba nadawaly, hehehe :) ale troche zrefilam...bo moze byly za dlugie...;) Ogolnie, chyba jakos sie nie nadaje do fryzjerow, ciagle sie czemus dziwią jak tam przychodze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Emilko, jeszcze nie wiem, co z tymi włosami, bo na razie nie mam kasy. Czekam na świeto.......Matki Boskiej pieniężnej ;), czyli do pierwszego. Ale i tak nie wiem, czy sie załapię na zmianę fryzury, bo badania i wizyta u gin ważniejsze. Moniu, przypomniałam sobie, ze mnie na początku bardzo bolał brzuch. Ja nie wiedziałam, ze jestem w ciąży, bo zatrzymanie @ u osób z PCO to normalka. Brzuch mnie tak bolał jak na @ i myślałam, ze ta wredota przjdzie. Pamiętam, ze bardzo dużo jadłam wtedu no-spy, bo M sie śmiał, ze chyba się od niej uzależniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄 Wrocilam juz z pracy, chlipnelam troszke zupki i jestem:) Emilko w zasadzie to gin mi nie powiedzial, ze powiekszony jajnik jest wynikiem braku @ tylko ze to raczej wina hormonow. Dziewczyny jesli chodzi o wlosy i wasze trwale, to ja nie mam z tym problemu, bo mi sie same kreca, a ja bym chciala miec proste:) tak to juz jest, ze ta co ma proste chce krecone i na odwrot;) Moniu nie przejmuj sie tym suwaczkiem, i sluchaj meza:D:D czasami oni maja racje:D:D Luteina jest wstretna:( 👄👄👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ostatnia @ mialam 13 lipca, a wogole to gin mi powiedzial, ze okres co 35 dni- tak jak ja mam to jest nienormalne i trzeba go wyregolowac. Tylko do tej pory mialam regularnie i powaznie sie zastanawiam czy podjac leczenie hormonalne. Decyzje podejme jak dostane @ a jesli chodzi o test to nie sadze Emilko zeby to mialo teraz jakis sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ja łykam luteinę, bo mój gin powiedział, ze to nie ma znaczenia, czy sie ssie czy łyka. Rzeczywiście tak czy tak ona u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ty mozesz sie z tego smiac ale juz nie takie rzeczy sie zdarzaly :D. Policz ile dni minelo od ostatnich przytulanek.Nie pisalabym tego gdybym nie wiedziala,ze mialas taki duzy pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko a co w takim razie z tym powiekszonym jajnikiem??? no i przeciez gin mnie badal i nic nie stwierdzil, oprocz tego powiekszonego jajnika. Antelko sama nie wiem czy moge lykac, i nic takiego gin mi nie powiedzial a sama nie chce decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, mi gin powiedział ze łykac nie wolno, bo nie o to chodzi zeby ją strawić ale o to zeby się wchłonęła w śluzówkach. niekoniecznie w buzi, w pochwie tez jest elegancka sluzówka :), ja tak stosuję na polecenie 2 ginekologów i aptekarza. po co przepłacac? luteina dopochwowa kosztuje ponad 30 zł,a podjezykowa 3,a spokojnie mozesz ją stosowac dopochwowo. wchłonie sie tak samo. nie mecz sie bo naprawde jest ohydna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,najpierw policz i le dni minelo od ostatnich przytulanek.Bardzo wczesnej ciazy gin nie jest wstanie stwierdzic.A jajnik powiekszony moze byc tez i w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi, no gos, licz, licz kochana te dni....:D moze przeskoczysz do tabelki moni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu w tym problem, ze ja mam ja brac rano i wieczorem, do pracy wstaje o 5 i boje sie, ze jak ja zaaplikuje rano dopochwowo to bedzie mi pozniej wyciekac w pracy:P Emilko odkad zrobilam bete nie biore ciazy pod uwage, tym bardziej, ze \"przespalam\" owulacje:( A gdzie reszta dziewczynek?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka:D:D🌻 jak pisalam wyzej, ciazy nie biore wogole pod uwage w tym cyklu, chociaz sama nie wiem jak mam liczyc teraz te cykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos, nie jest tak zle, mała wkładeczka i jest ok. nie wycieka jakos bardzo uciązliwie. zwłaszcza jak sie postarasz i wsadzisz ją dosyc głęboko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poprawie tabelke, skoro suwak stoi to niech chociaz tu licznik mi bije. nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35---- nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26-----------12 (już)-----10.10-- ----------centralna PL Emilka-K.......36............8............02-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........10.10...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????...............warszawa Nickola24.....24...........3..............28.09......... .......Koło nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płec (przewidywana) minimonia-----28-------------9------------03.05--------- ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale mi wyszla ta wypowiedz... Moniu chodzi o wymiary tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE DZIEWCZYNKI Wróciłam od rodziców i się melduję.Miło było,ale trzeba wracać,bo karola ma obowiaze chodzenia do zerówki a tak to bym sobie jeszcze u nich posiedziała. Dowiedziałam się,ze koszt USG ( samo usg z opisem,bez konsultacji ) to 40zł więc z pewnoscia ok.12 i potem 20 tyg. pojadę sobie zrobić. Zaczęło się mulenie ale co dziwne nie ranne,a południowo-popołudniowe.Od sniadania jeszcze nic nie jadłam.Niby jestem głodna,ale nie mam apetytu. Jutro wybieram sie do gin. ze względu na to,ze nadal smarkam ,kaszle i strzela mi w uszach.Nich zadecyduje czy ma mnie nadal leczyć internista czy on przejmie pałeczkę.Przy okazji potwierdzi (mam nadzieję) ciążę. Gosiu musi Ci koniecznie gin.wyregulowac cykle.Puki będa tak nieregularne to faktycznie bedzie problem z ciązą. Moniu nie denerwuj sie tak bardzo,stres moze powodowac nadmierne napięcie mięśni a macica to tez mięsień więc jak tak będziesz się stresowac to mozesz tę swoją macice pobudzać.Stąd też moze cię boleć (tak myślę) Postaraj sie wyluzować.Nie mówię zebyś słuchała doktórki i wszystko robiła włącznie z seksem ale troszkę musisz wyluzować. Widze ,ze poruszyłyście temat fryzjerów i włosów.Mnie też się marzy cos zmienić.mam z natury jasne włosy (teraz już trochę mniej jasne niż kiedyś) przydałyby mi sie jakieś delikatne pasemka,czy balejarz ale teraz to muszę wybić sobie z głowy farbowanie.Pozostaje mi jedynie dobre strzyzenie.Ostatnio w lipcu byłam u (ponoć) dobrego fryzjera Faktycznie skasował nieźle biorąc pod uwagę fakt,ze tylko strzygł ale zebym była zadowolona to powiem szczerze,ze nie bardzo. O luteinie to nie mam pojęcia ,bo nigdy nie brałam wiec się nie wypowiadam. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze wyjasniłas, bo sie zastanawiałam o co chodzi i pomyslałam ze to jakiś wyzszy humor którego ja nie kumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o włosach moge powiedziec tyle ze na razie wygladam strasznie- mam duze odrosty, a od lezenia w łózku włosy sa wiecznie potargane bo niewygodnie mi lezec w kucuku czy koku. wygladam jak ostatnia fleja :( nie moge na razie farbowac, bo wyskoczyły mi jakies krostki gdzieniegdzie a na podraznioną skóre nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,Gosiu,to juz Ci nie marudze :D. Mam nadzieje,ze po tej luteinie szybko dostaniesz @ bo chyba jestes rekordzistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu❤️:D ja mam a raczej mialam do tej pory regularne miesiaczki, tylko ze co 35 dni i zastanawiam sie czy przez jedno takie opoznienie mam zaczac brac hormony. Jesli chodzi o usg to na pewno wszystko bedzie z dzidzia❤️dobrze:) Nie daj chorobie kochana:) Moniu bo jakos glupio wyszedl mi ten wpis, nie widzialam, ze wkleilas tabelke i wyszlo tak jak nie powinno. Nie gniewaj sie kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty gos, niby za co miałabym sie gniewac :) a słyszałyscie ze urodziły sie bliznieta syjamskie? sledziłam topik tej dziewczyny z naszego forum, trzymam kciuki zeby dzieci żyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc.. ja-neczka......35........nie liczę......19-20.09.........śląsk clotka...........28..........25...........13.03.............wielkopolska kruchaa........26.........12 (już)......10.10.............centralna PL Emilka-K.......36............8.............02-10.............pomorze malineczka....23.......ok.12............22.03.............częstochow domenika......33.......ok.9.............08.05..............śląsk antella.........35.......nie liczę.........10.10..............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........????????..............warszawa Nickola24.....24...........3..............28.09...............Koło nick-----------wiek----------tc---------- termin--------------płeć (przewidywana) minimonia-----28-------------9------------03.05--------------chłopiec renka07-------31-------------5------------22.05--------------chłopiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,tez sledzilam ten temat o bliznietach syjamskich.Kurcze,nie ogladalam teleexpresu,co mowi o tych bliznietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×