Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

no to jestem po usg piekny, zdrowy i duży chłopiec, juz na 100 %. strasznie się chwalił swoim siusiakiem, za to buzi pokazac nie chciał za bardzo, na twarzy miał rece, nogi i pępowine. w pewnym momencie tak się powyginał ze kolana miał na nosie, a stópki za głową . łożysko poszło do góry wiec juz nie ma zagrozenia ze bedzie przodujące. no i termin z usg mi wyszedł na 30.04, wiec jestem taką kwietniową majówką to kopia z majówek, jutro sie odezwe do was kochane, bo jakoś zaniedbałam ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Pewnie wszystkie juz śpia...ale ja niestety jeszcze nie,jakis debil na krzyzowce niedaleko nas kręci samochodem kólka od jakis 15 minut i te pisk opon doprowadza mnie do szału A poza tym mam pytanko...przed ciążą brałam 0,4 foliku,hmn i tak sie zastanawiam czy to wystarczy teraz??czy bralyscie wieksza dawke bedac juz w ciazy???? Zapomnialam zaptac woja gin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia🌼🌼 Cieszę się bardzo,ze u Ciebie wszystko ok, Napisz wiecej jutro,bo smutno nam,ze tak rzadko jestes:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni- to swietna wiadomosc dla internetowych ciotek ;) mam nadzieje, ze jestes przeszczesliwa i juz nie bedziesz sie zamartwiac o swojego malego chłopa 🌻 bo jest grzeczny i slucha mamusi :D buziaki dla wszystkich kobitek i kazdej z osobna 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gdzie Wy jesteście jak Was nie ma???? Kochane moje, mojej @ tez nie ma:( już sie zaczynam martwić, ze się przesunie i ten okropny moment będzie w wigilię:(:( Reniu, jak taki sen to będzie jeden siusiak! Wiem co mówię :D:D:D Moni, gratuluję jeszcze raz synka, zobacz jaki zuch chłopak z niego rośnie!:D:D Ściskam Was mocno i pędzę do roboty, w wigilię mam wolne, za to po świetach muszę przyjść do pracy :( Buziaczki 👄 i piszcie coś, bo po swiętach nie odkopiemy topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼🌼 Kochana jakie przesunie???? @ nie będzie już Mikołaj sie o to postarał:D:D:D:D Prosze zrobic jutro test i się nam tu pochwalić,bo w poniedziałek wyjeżdżam i raczej nie bede miala dostępu do netu,a nie wolno mi się denerwować:P:P:P:P(żartuję) ŻYCZĘ CI KOCHANA ABY TO MARZENIE WŁAŚNIE TERAZ SIĘ SPEŁNIŁO,ABY WSZYSTKO BYŁO DOBRZE ....BO PO SMUTNYCH I SZARYCH DNIACH ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE!!!:D:D:D:D:D A ja dziś hmnnnn wstałam rano jak zwykle lekka biegunka(ale tylko raz dziennie rano)lekki ból podbrzusza.....ale teraz hmn czuję sie lepiej..brzusio delikatnie cmi....dziwi mnei tylko fakt,ze po nocy malutko siusiam....bo z tego co pisza dziewczyny chodza często,a ja w nocy wogóle a rano malutko........hmnnn,fakt nie piję dużo,no ale....sama niewiem dziwne to dla mnie,bo jak nie byłam zafasolkowana to po nocy lało sie i lało:D:D:D Wogóle dzis nie czuję,ze jestesm w ciąży co czasami mnie lekko przeraża,ze moze cosik jest nie tak.....ale kurde sobie wkręcam co???No ale widocznie rzeczywiscie uspokoje sie dopiero jak za 3 tyg.zobaczę fasolkę na USG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Moja @ przyszła dzisiaj. Ja też nie chciałam dostać jej w wigilię, bo byłoby mi bardziej przykro. A tak, to do poniedziałku już sobie to jakoś wytłumaczę. Buziaczki. Później jeszcze wpadnę na słówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, janeczko cos mi tu pachnie 🌻 🌻 🌻 mam nadzieje ze przekazesz nam ze @ w najblizszych miesiacach nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!! antelka, szylusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szylusiu. Już prawie pogodziłam się z losem. Przynajmniej bardzo się staram. Mam nadzieję, ze jeszcze mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy wchodziłyście na stronę nasz bocian ostatnio, bo ja nie mogę tam wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, Informujemy, że trwają prace administracyjne serwisu Nasz Bocian, które mogą potrwać nawet kilka dni. Dziękujemy za Państwa cierpliwość. Stowarzyszenie NASZ BOCIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia, kwasu foliowego 0,4 wystarczy. a to latanie do kibelka i sprawdzanie co leci to normalka- przyzwyczaj się, ja do tej pory latam ;) biegunkę miałam ciagle, w zasadzie do konca 4 mca niewiele było dni bez sraczki, ale u mnie to pewnie z nerwów bardziej. teraz jakoś się unormowało, ale tez czsami jak mnie coś zaboli to zaraz lece na kibelek. renka, nie rozchoruj się na swieta, uwazaj na siebie. janeczko, trzymam kciuki, wiesz za co :) antelko, przykro mi :( zaszalej w sylwestra z mężem, moja kuzynka rok temu tak zaszalała, teraz ma prawie 3-miesiecznego synka :) kruchaa, emi ❤️ a ja znów nie wiem czy mogę jechac na swieta, z kamilkiem wszystko ok, ale macica mi się napina od tygodnia juz chyba... kilka razy dziennie, na kilka sekund. nie boli, ale jest nieprzyjemnie, taki twary guzek się na górze robi. musze zadzwonic do mojego gina, ale boję się ze nie pozwoli mi jechac na swieta :( a nie byłam w domu juz od sierpnia :( czytałm w necie trochę i sporo dziewczyn mało takie skurcze i niestety groziły one porodem przedwczesnym. zacznę brać magnez, moze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zamelduje sie tylko, ze zyje:P ciagne juz resztkami sil, jeszcze jutro do pracy i niedziele mam wolna:) a w poniedzialek prosto po pracy jade juz do mamy:D Caluje Was wszystkie mocno👄👄👄 i zmykam zaraz do lozeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane:) Dzięki za wiarę we mnie i mojego \"mikołaja\", ja na prawdę przyszykowana jestem do kolejnego cyklu, wydrukowałam sobie punkty do masażu, kupilam wszystkie ziółka, len, podpaski... ba nawet zadzwoniłam dzisiaj do mego lekarza, z pytaniem co robi po nowym roku, bo ja wybieram się na monitoring. Skreślilam ten cykl, od początku jest jakiś dziwny, nie powiem trochę nadziei zakuło mi w sercu jak Was przeczytałam, ale kochane jestem już dużą dziewczynką i patrzę realnie :(:(:( Antellko ❤️ tulę Cię mocno, przykro, ze przyszła, ale z drugiej strony to dobrze ze już dzisiaj, skoro musiała przyjść:(:(:( Czy bralas jakieś tabletki żeby ją wywołać? Szylusiu, jedna tabletka kwasu foliowego wystarczy> Duży buziak dla każdej z Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Szylusiu. Skąd masz takie informacje, bo mi w ogóle nic nie wyskakuje jak wpisuje te strony. Janeczko. Pewnie, ze sie cieszę z tego , ze @ przyszła wcześniej, a nie w same święta. No i to mnie cieszy, ze sama, nie wywoływana. A Ty tyle zakupków już narobiłaś. Oby były daremne. Choć ten spadek temperatury ..., no, ale może termometr coś fiksuje. Nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ja-neczka🌼🌼🌼 Wiesz ,juz to pisałam,ale ja tez kurcze sie szykowałam na @,kupiłam sobie podpaski w sobote,bo wiedzialam,ze sie obudze i bedzie wredota,nawet sie spiłam z rozpaczy,ze @ znowu będzie,no i sie zdziwiłam ,choc rano jak sie obudziłam na mega kacu to pomyslałam aaaaaaaaa będzie najpózniej jutro bo za dużo wypiłam i sie troszku przesunęła.......i co kochana i @ nie przybyła:D:D:D Czego rowniez Tobie zycze kochana!!! antella🌼wiesz co wpisałam adres strony www.nasz-bocian.pl,no i sie to wyswietliło!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼🌼 JA CAłą NOC SIE KRęCIłAM Z MYSLą O TOBIE,WIęC KOCHANA PROSZE ZROBIC TEST I SIE NAM TUTAJ POCHWALIć,BO DLUżEJ NIE WYTRZYMAM:D:D:D CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D janeczko jak ta sprawa z @ ??? u mnie jakies skape brazowe plamienia od wczoraj...biore to za zwiastun zblizajacego sie @ - ale nigdy takich uprzedzajacych \"cyrkow\" nie malam...moze to znak niskiego pogesteronu... :( no nic, tak jak pisalam po tym @ robie usg/monitoring i trzasne sobie chyba badanie progesteronu :) emi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koniec juz tego niepisania do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny Wiecie,ze Emilki nie ma od 25 listopada????? Co sie dzieje z Toba kobieto,nie lubisz juz nas czy jak,zeby nie znalezc prawie od miesiaca ani minutki,zeby dac znak,ze wsio ok??:(:( JA-NECZKA🌼🌼 Nie mozesz stresowac kobiety w ciąży!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANECZKO.....???????? No napisz coś,bo my tu czekamy na dobre wieści. Idę na obiad. Jak wrócę to może już coś napiszesz :-) A małe mnie stuka :-) Oj strasznie jestem ciekawa co też tam sobie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 To lubi nas męczyć.....my tu z renka w ciąży jesteśmy hallooo,nie wolno tak robic:P:P,ja naprawde sie stresuję,brzusio mie az od tego boli...nie dość,ze Ty ja-neczkao nas tak trzymasz w niepewnosci,to jeszcze wlasnie sie dowiedzialam,ze w wigilie czeka nas pogrzeb,wujek nas zmarł,wiec mam juz na dzis dosć!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczynki, nie celowo Was tak trzymałam w niepewności, po prostu dzisiejszy dzien musiałam poświęcic na zakupy:( a wszędzie tłum ludzi :O Szylusiu, bardzo mi przykro z powodu śmierci wujka:( ja Ci pewnie jeszcze pogorszę nastrój, @ się zaczyna :(:(:( Trochę żal, ale od tygodnia mniej więcej wiedziałam, ze raczej nic z tego :O to raczej się czasami odzywało, ale objawy, temp, śluz wszsytko wskazywało na @ Anellko, to zaczynamy razem, Kruszko Ty tez prawda? Buziaczki dla Was ❤️ ...ale mimo, ze wiedziałam, jakoś tak smutno mi....dzisiaj w ręce wpadały mi same ciązowe bluzki :O za długo chyba nie wytrzymam już tego czekania :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Janeczko❤️ tule Cie mocno. Pamietaj, ze nic sie nie dzieje bez przyczyny........Wiara czyni cuda🌻 Emi kochana odezwij sie👄 Kochane, poniewaz nie wiem czy znajde jeszcze czas aby do Was zajrzec, wiec juz dzisiaj bym chciala zyczyc kazdej z Was pieknych, radosnych i rodzinnych Swiat. Niech ten swiateczny urok przycmi nasze smuteczki, a na twarzy niech gosci tylko radosc🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, janeczko - jestem z wami :) wlasnie odwiedzila mnie @ - calkiem szybko, jakos cykl mi sie skrocil (narazie) ale owu tez byla wczesniej niz zwykle (dopiero chyba wszystko sie uklada) i dlatego przypuszczalam ze @ bedzie wczesniej, no i te plamienia drobne.... postaram sie wygrzebac gdzies nasza tabelke to jestesmy juz we 3, a ja mam nadzieje, ze niedlugo dolacze do was pelna geba :D szylusia-ogromnie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie stara ta tabelka :P zrobilam troche porzadku u siebie ...wyglada na to ze zahaczylam juz o nowy rok...ale ten czas leci... nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35------ nie liczę -------- 19-20.09-------- -- -- śląsk clotka----------28-----------25-----------13.03--------- ----wielkopolska kruchaa-------26----------(12)/0-------20.01-- ----------centralna PL Emilka-K.......36..........juz nie licze....29-10... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.9...........08.05.......... .....śląsk antella.........35.......nie liczę.........12.09...............centralna PL gos82..........25.......nie liczę.........6.11(chyba)............warszawa nick-----------wiek----------tc----------termin--------------płec(przewidywana) minimonia-----28-------------11------------04.05-------- - ----- chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,przepraszam za milczenie,widze,ze tutaj wielkie zmiany na topie! Szylusiu,gratuluje Ci z calego serca-masz piekny prezent na swieta.No i moze bedziesz mogla wreszcie isc na L-4 i troche odpoczac od tej harowki :) U mnie ciezko :( Moj maly najpierw mial ospe,po 10 dniach poszedl wreszcie do przedszkola a po tygodniu zarazil sie szkarlatyna.:O. Ciezko ja przechodzi,wlasciwie dzis pierwszy dzien bez wysokiej goraczki... Do tego juz od 2-tyg mam gosci-rodzinka mojego M.-ciocia i wujek.Zostaja az do Nowego Roku a jeszcze za pare dni dolacza babcia... Nie wiem nawet jak sie nazywam... Wybaczcie wiec milczenie. @ oczywiscie przybyl i to nawet przed terminem. Nic to! Dziewczyny,trzymajcie sie! Zajrze jeszcze przed Wigilia. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane.Ja juz dziś chciałam złożyć Wam zyczenia,bo jutro mogę nie mieć czasu.Wybieram się do lekarza,bo na dobre rozkłada mnie przeziębienie,no a potem to juz wyjeżdżamy. Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA TEZ SKłADAM ZYCZENIA DZIS,GDYZ JEDZIEMY DZIS DO RODZICOW,ZE WZGLEDU NA TEN POGRZEB WCZESNIEJ,BO MIELISMY JECHAC JUTRO,A WIEC DZIEWCZYNKI -A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę złożyć świąteczne życzenia by wszystko się nam rozplatało: węzły, konflikty, powikłania. Oby wszystkie trudne sprawy porozkręcały się jak supełki własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Niech święta mają nastrój radosny pełen serdeczności a szczęścia nieprzerwanego potoku życzę w nadchodzącym Nowym Roku! ABY CZEKAJACE NA ZAFASOLKOWANIE -ZAFASOLKOWAłY I ABY WSZYSTKIE MARZENIA SIE SPEłNIłY!!! Jak będę u rodziny i dorwe net,napisze paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane staraczki, życzę Wam wspaniałych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby te niechciane miesiaczki Was nie nachodziły przez najbliszy rok i życzę Wam też wiary w cud, na który liczycie. Jak ktos wyżej zauważył - Sylwester to super okazja, spijcie się piorządnie i zapomnijcie na moment o zmartwieniach, może wtedy się uda:D Pozdrawiam:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×