Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

mój mądry szef wyłączył ogrzewanie, w rezultacie mamy w biurze 13-14 stopni :( siedze w swetrze i sie trzese, i juz mam lekko sine ręce :( o jezuniu jak tu zimno dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam:) gos-a moze jednak troche wiecej nadziei...;) moniu-wiem, ze niezla jazda z tymi bakteriami, ale trzeba z nimi walczyc wszystkim, co mozliwe, zeby padły! u mnie w pracy tyle samo stopni co u ciebie, i to w dodatku od 1,5 miesiaca -jakos nie moge sie przyzwyczaic do takiej tempki :( wszytskim jest podobno goraca oprocz mnie...dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moge sie do was dolaczyc? ja mam problem z zajsciem w ciaze przez brak owulacji! dostalam od lekarki tabsy, po nich jajeczkowalam i zaszlam w ciaze, niestety po tych tabletkach jest wyzsze ryzyko zajscia w ciaze pozamaciczna, co tez sie stalo- trzasnal m jajowod no i teraz jestem juz 8 miesiecy po operacji i zaczynam staranka jeszcze raz! tylko, ze tym razem wlasnie chce sprobowac ziolek! moja lekarka powiedziala, ze moge wziasc te tabletki jeszcze raz, ale ja sie po prostu boje! mam tylko jeden jajowod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz mi napisac jakie tabletki brałas? moja przyjaciółka własnie jedzie 3 miesiac na clostil-costam, własnie z powodu braku owulacji. brałas to samo czy cos innego? bo jej nikt nie uprzedzał o ryzyku ciazy pozamacicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, za mile przywitanie :) te tabletki sa produkcji francuskiej-clomid! nie wiem czy w pl macie? ryzyko ciazy pozamacicznej jest po nich wyzsze- widocznie ja trafilam na ten maly procent :( ale znam dziewczyne, co wszywstkie ciaze zaszla dzieki clomidzie(obecnie urodzila 5 dzidzie) i nie miala klopotow wogole. no mam nadzieje, ze wkrotce dojde do ladu co kto i jak musze was troche poczytac :) dziewczyny, jakie ziolka wy pijecie? kurcze no nie mam pojecia, za ktore mam sie wziasc :( HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate housewife - witamy serdecznie 🌻 ja osobiscie zioła nie stosowalam wiec nie bardzo pomoge, ale za to bardzo cieszę sie ze do nasz dolaczylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Witaj Desperate :) zaraz poszukam spisu ziółek Kochane, mam doooooooooooooooła :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate:) Ziele Lebiodki 50 g Koszyczek Rumianku Pospolitego 50 g Ziele macierzanki 50 g Liść pokrzywy 50 g Ziele dziurawca 50 g Ziele Rdestu ptasiego 50 g Kwiat Nagietka 20 g Ziele Nostrzyka 50 g (dodajemy 1/2 !!! torebki) ziółka mieszamy w jakimś wielkim naczyniu, a do picia bierzemy po 1 łyżce zalewamy trochę odstanym wrzątkiem na pół godzinki i pijemy przed snem. Trzymam kciuki aby pomogły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam nowa forumowiczke🖐️ Ja-neczka🌼 Kochana co sie dzieje,co to z dół,mów szybko bo sie martwie:(:(:???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 👄 już pisze... nie mam owu :O na nic moje staranka w tym cyklu :( czytalam sobie nasz topik od początku, ale bylam pełna nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Byłaś na monitoringu? Skąd wiesz, że nie było owu? U mnie dziś 15 d.c po clo. Byłam podejrzeć jajeczko. Jeszcze małe. Dopiero 14mm. W sobotę powtórka. Mam nadzieje, ze urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate housewife Ja też po ciąży pozamacicznej. Ale jajowód mi nie pękł. Zdążyli w ostatniej chwili. I też moja c.p jest po stymulacji. Ja clostylbegytem, ale to jest to samo co clomid (cytrynian clomifenu). Zaczęłam nowy cykl z clo, ale cholernie sie boję. I jajeczko rośnie po tej stronie, co tamtym razem. Moja gin powiedziała, ze mogę sobie odpuścić ten cykl, ale mam jeszcze kilka dni do zastanowienia. Zresztą nie wiadomo jeszcze, czy urośnie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate witam Cie🌻 Janeczko wlasnie, skad wies, ze cykl jest bez owu?? Monia Kruszka Antelka 👄 dla Was i juz zmykam spac, bo nie wiem jak ja rano wstane o 4.45:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie tylko przywitać i pozdrowić wszystkie dziewczynki. Byłam kilka tyg w szpitalu bo niestety dostałam silnego zatrucia ciążowego,i było duże zagrożenie dla mnie i dziecka . Ale już jest dobrze nasz skarb jest z nami ,poród miałam wywołany tydzien temu bo juz nie można było dłużej czekać. Natalia miała 3 kg i 50 centymetrów długości,urodziła się trzy tyg wcześniej. Ja jestem bardzo szcześliwa a mój maż chyba jeszcze bardziej ,narazie cieszymy się naszym szczęściem i pomału dochodzimy do siebie bo poród był dosyć cieżki.Wkleiłam kilka zdjęć mojej królewny. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i jutro poczytam co u was nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral Gratulacjeeeeee, a dla Natalki mnóstwo 😘 😘 😘 😘 😘. Niech Wam zdrowo rośnie. Jest śliczna, a to ostatnie zdjęcie prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Coral, serdeczne gratulacje, ostatnio chodziłaś mi po głowie :D zastanawiałam sie właśnie co tam u Ciebie. Sliczna ta Wasza Natalia , taka kruszynka ❤️ Dużo zdrówka Wam życzę i wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki na tej nowej wspólnej drodze. Warto było przez to wszystko przejść, prawda ? ;) Antellko, ach te dylematy. Serce swoje, rozum co innego, ale jakbys nie wybrała trzymam kciuki. Lekarka obawia sie powtórki czy jeszcze o coś innego jej chodzi? A Ty co zamierzasz? U mnie kochane jajeczka dochodziły do około 10 mm. w 9 dc, potem jak bylam na monitoringu w 13 dc to rzekomo tamte sie wchłonęły, rosły nowe, które tez wtedy miały 9-10mm.Lekarz stwierdził, ze ta owulacja jest zaburzona :( więcej już na usg nie byłam. Ale z moich temp.wynika, że owu nie było, zresztą śluzu tez brak. Jakby była teraz ciąża moje drogie to tylko cud. I tak moja nadzieja prysła jak bańka mydlana, teraz czekam jedynie na @. Ten cykl już mi sie dłuży, a jeszcze jakieś 10 dni, bo biorę duphaston, a potem odczekam 4-5 na @. Litości, niech to sie wreszcie skończy :( Już nie wiem co robić w kolejnym cyklu. Gin.wysyła mnie na clo, ale obawy mam podobnie jak Antelka Myślałam jeszcze o ziółkach, co sądzicie? Buziole dla Was ogromniaste 👄 za to,ze JESTEśCIE ;) za to, ze mogłam sie wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika77
Witam:) czy można sie przylaczyc? staramy się o dziecko od grudnia i tak zastanawiam sie czy jakos sobie nie pomoc, mam na mysśli ziólka jakie badania robiłyście? coral bay, gratuluje córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral :):):):):) ogromniaste gratki 🌻 🌻 🌻 cudowna dzidzia!!!! ciesze sie ze jestescie juz razem :) duuuuzo zdrowka zycze! kasika77 - witamy 🌻 czy staracie sie od grudnia zeszlego roku? bo jeslo tak, to moze jeszcze za wczesnie na ziolka...:)dajcie sobie troszke czasu. ale to tylko moja sugestia, absolutnie nie mam zamiaru ingerowac w Twoje decyzje! janeczko- cuda sie zdarzaja, cos o tym wiem :D Decyzja co prawda nielatwa biorac pod uwage leki, o ktorych piszesz i ich ewentualne niezbyt optymistyczne skutki....byc moze istnieja jakies inne sposoby...moze ziolka wlasnie :) monia, gos, antelka, desperate, szylusia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ozięble, bo znów mam mróz w pracy :O kasika77, zachodz śmiało ;) janeczko, co z tymi twoimi jajkami sie dzieje? wez je moze podgon ziołami troche, ziołka reglują tez hormony, a wiadomo ze bez hormonów to ani rusz. mi sie hormony popsuły chyba, bo jak wam pisałam miałam @ w czw i pt, taką srednio obfitą, ale była. sobota, niedziela- cisza absolutna, nawet plamienia nie było, a wczoraj poznym wieczorem znów sie pojawiła krew, niewiele i b. jasna. co jest? czy to hormony, czy moze te posrane bakterie? a dzis to wogole mam dzien... rano info od coral- przy okazji gratuluję- ale chyba nie ma sie co dziwic ze serduszko mi się scisnęło :( pozniej zadzwoniłam do kuzynki która nie odzywała sie do mnie od smierci Kamilka, nawet sms nie przysłała ze jej przykro czy cos takiego. a w niedziele wysłała sms zebym do niej zadzwoniła. no i dzis zadzoniłam zeby jej powiedziec ze bardzo mnie zraniła i zawiodła, ze nie chce juz z nią utrzymywac kontaktu, skoro przez 4 mce nie potrafiła sie odezwac... obraziła się i wycedziła przez zeby ze \"skoro takie jest twoje życzenie to nie ma sprawy\" i to był koniec rozmowy. no i dobrze, jedna pusta osoba mniej w moim otoczeniu. buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️❤️ O matko jak sie wzruszyłam,ze macie juz niuńke ze sobą,to wszystko przez to przechodziliscie w końcu dało cud w postaci malutkiej slicznej dzidzi 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Normalnie bardzo sie ciesze,ze macie juz wasze szczescie,zycze Wam wszystkiego najlepszego,teraz chyba juz wasze zycie jest pelniejsze,macie Wasz dlugo oczekiwany skarb:D:D ja-neczka🌼 Moze jednak nie jest az tak zle,kochana jak ja bralam Duphaston to zawsze byly dni plode,moze mniej odczuwalne,ale były.Wiem,ze to nie pocieszenie bo kazdy organizm jest inny,ale daj sobie czas,wiem,ze juz jestes tym zmeczona,ale pamietaj psychika dziala cuda,ale tez moze nas blokowac jak bardz czegos chcemy:( Mam nadzieje,ze jak nie teraz to w nastepnym cyklu napewno sie uda,tylko kochana daj sobie luz psychiczny,bo wiem sama po sobie,ze im bardziej sie nastawiamy tym nic z tego nie wychodzi ,wiem,ze jest to trudne,bo mi tez udalo sie to dopiero w momencie kiedy sie udalo i bylam nastawiona,ze znowu nic z tego a jedna sie udalo:D:D Monis🌼 A moze bys wybrala sie do swojego gina,bo wiesz mi sie tez taki metlik robil z @,ze niby byla ale krotsza a za kilka dni mialam jakies dziwne plamienia,ja wtedy mialam braki progesteronu. Moze to jet od tych bakteri ale wiesz warto sprawidzc,czy cos tak sie nie dzieje antelle🖐️ kruchaa🖐️ kasika77🖐️witam wsrod nas gos❤️co z Toba ile jezcze bedziesz nas trzymac w niepewnosci,kiedy masz ostatni dzien tego najdluzszego cyklu??? buziaki dla was🌼 JUTRO MAM WIZYTE U GINKI,BEDE JA MOLESTOWAC ABY DALA MI 100% ODPOWIEDZ CO BEDZIE,BO MI 98% IE WYSTARCZA:D:D:D A WIEC JUTRO BEDE MIALA NOWE ZDJECIA I WKLEJE TEZ ZDJATKO POKOJU DLA DZIDZI,MAZ MALOWAC W WEKEND-PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha- czesc szefowo!:P janeczko- dziekuje za rade! tylko pieniazki mi przyjda to lece kupowac ziolka! minimonia- przykro mi baaardzo z powodu dzidzi!🤗 a z rodzina- no w kazdej niestety trafi sie jakas czarna owca! coral- wow, ale slodka dzidzia- gratuluje :) szylusia- a ty juz widze 2 w1 jestes! wow! fasolka rosnie:) gos- faktycznie cierpliwa z ciebie dziewczyna! ja popadam w panike i chcialabym juz testowac na tydzien przed @ :D antella- trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate 🖐️ ze niby założyłam topic :P to o to chodzi mam nadzieję :D monia ja łapska juz mam tak zgrabiałe, ze szkoda gadać...siedzę na nich to mi troche cieplej :P szy;lusia -zdaj nam jutro 100% sprawozdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest! bossie :) o to mi chodzi :) az tak zimno macie bidulki?? w takim razie przesle wam troche sloneczka i pare stopni! ja mieszkam w kuwejcie i teraz dochodzi juz u nas do 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral GRATULACJE🌻 malenka jest sliczna❤️ Kasika77 witam:) Desperate ja sie zastanawiam czy wogole zatestuje, wydaje mi sie, ze nie bedzie potrzeby, tylko @ jak na zlosc nie ma:( upaly imponujace:D:D:Dzazdroszcze Szylusiu czekam na potwierdzenie 100%:D i na zdjecia:D Najdluzszy cykl trwal 40 dni, a dzisiaj dopiero:P 36 wiec mam jeszcze troche czasu. Janeczko❤️ nie trac nadziei!!! Moniu🌻 Antelko🌻 Krucha🌻 a jesli kogos pominelam to jeszcze troszke ukwiece🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł 🌻 gos, nie moge sie doczekac jak powiesz nam o tych 2 krechach :D:D:D monia-jak tam walka z trudnym wrogiem-bakteriami? jakies postępy? szylusia, antelka, janeczka, kasika77, coral wielkie: 👄 deperate- ja tylko uzyczyłam swoje pseude, to wszystkie kobitki sa tu bossami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×