Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

minimonia- przytulam cie mocna, mocno, mocno!!! szylusia- trzymaj sie kochana- lez duzo! janeczka- takie wyplakanie sie bardzo pomaga, mnie tez czasem nachodzi, i becze, becze az mi glowa peka, ale potym jest mi duzo lzej ;) dzisiaj ide do tesciow, troche posiedziec z moimi szwagierkami, zjesc obiadek, ciacho, wypic kawe i poplotkowac :D dzis moj 17dc czyli przede mna ten dluugi tydzien wyczekiwania czy przyjdzie @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytyująca
Minimonia mam możliwość ułatwienia Ci pokazania Twojej historii w mediach jeśli tylko chcesz. chodzi o tvn. jeżeli jesteś zainteresowana odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia 🌼 Ja-neczka 🌼 renka07 🌼 fajnie,że jesteście 👄 Ja siedzę sobie ciągle i niezmiennie na Styczniówkach2008 (wraz z Ametyst). Koleżanka z topiku (Kika83) pytała ostatnio czy wiem co u Coralbay??? wiecie gdzie ona siedzi i CO U NIEJ??!! Mój Michałek skończył już 3 miesiące, za tydzień robimy chrzciny. Cudny z niego słodziak! W nocy ładnie śpi, w dzień dużo się śmieje. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej MoniaAnia🌼 Jak milo Cię zobaczyc❤️,co do Coral to klepuje to co napisala o nas ok 20-ego kwietnia coral bay Chciałam sie tylko przywitać i pozdrowić wszystkie dziewczynki. Byłam kilka tyg w szpitalu bo niestety dostałam silnego zatrucia ciążowego,i było duże zagrożenie dla mnie i dziecka . Ale już jest dobrze nasz skarb jest z nami ,poród miałam wywołany tydzien temu bo juz nie można było dłużej czekać. Natalia miała 3 kg i 50 centymetrów długości,urodziła się trzy tyg wcześniej. Ja jestem bardzo szcześliwa a mój maż chyba jeszcze bardziej ,narazie cieszymy się naszym szczęściem i pomału dochodzimy do siebie bo poród był dosyć cieżki.Wkleiłam kilka zdjęć mojej królewny. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i jutro poczytam co u was nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej MoniaAnia🌼 Jak milo Cię zobaczyc❤️,co do Coral to klepuje to co napisala o nas ok 20-ego kwietnia coral bay Chciałam sie tylko przywitać i pozdrowić wszystkie dziewczynki. Byłam kilka tyg w szpitalu bo niestety dostałam silnego zatrucia ciążowego,i było duże zagrożenie dla mnie i dziecka . Ale już jest dobrze nasz skarb jest z nami ,poród miałam wywołany tydzien temu bo juz nie można było dłużej czekać. Natalia miała 3 kg i 50 centymetrów długości,urodziła się trzy tyg wcześniej. Ja jestem bardzo szcześliwa a mój maż chyba jeszcze bardziej ,narazie cieszymy się naszym szczęściem i pomału dochodzimy do siebie bo poród był dosyć cieżki.Wkleiłam kilka zdjęć mojej królewny. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam i jutro poczytam co u was nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu dzięki za odpowiedź juz napisałam wiadomość o Coralbay na moim topiku bardzo fajny masz już brzuszek - przyjemne są te kopniaczki od syneczka, prawda? :-) będziemymiały dzieciaczkiz tego samego rocznika :-) miło! miłego weekendu majowego! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, przepraszam ale chwilowo nie mam czasu przeczytać wszystkiego- wieczorem nadrobię. podczytująca- bardzo dziekuję za twoją propozycję- chętnie skorzystam. napisz mi czy jesteś stale podczytująca, czy tak tylko chwilowo do nas zajrzałas, bo ja bede mogła zająć się sprawą medialną mojego przypadku najwcześniej za 3 mce. wtedy dopiero się dowiem co postanowił rzecznik. jesli sprawę umorzy, to od razu chcę uderzyc w tv, a jesli on zdecyduje się dalej prowadzić wyjasnienie to ja niestety nadal muszę czekać na zakonczenie sprawy. jesli mozesz to podaj mi proszę swojego maila, żebym miała do ciebie jakiś kontakt. mój mail to kopaniamonika@tlen.pl jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
minimonia podobny przypadek w bydgoszczy :( sprawa już trafił do prokuratury. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=79040647 to powinno być nagłośnione!!!!! takie rzeczy nie mogę sie dziać! I tak jakw bydgoszczy- nie moga wypraszać osób towarzyszących z porodówek. Kurwa, ale patologia! kobieta idzie rodzić i nic wiecej nie chce poza ludzkimi warunkami i odruchami personelu! A nie ma znaczeni\a czy rodzi sie w 20 czy 43 tygodnia- boli tak samo, albo i bardziej zwłaszcza jak widzisz ze nikt nie próbuje ratować twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż sie poryczałam jak się dowiedziałam że jesteś wreszcz\\ie szczęsliwą mamą!cieszę sie że sie udało po takiej walce! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaajjjjjaaaaaaaaa- nie mogę odczytac tego, jakiś zły adres. jak mozesz to wklej jeszcze raz, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
skopiuj link i usuń spację pomiedzy 72 a przecinkiem i bedzie ok. Trzymaj sie dzielnie. dzielna kobieto🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaajaaaaaa- dziekuję bardzo, przeczytałam, naprawde straszne :( spróbuje się skontaktowac z tą dziewczyną. jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
minimonia trzymam kcikuki żeby choć troszkę sie w tej kwestii poprawiło. Bo niestety szanse na jaką kolwiek wygrana są marne-lekarz zawsze będzie krył lekarza:O Szary człowiek za przeproszeniem g... może :( Bede zaglądać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ametyst, ale ten Twój synek rośnie i sliczny z niego chłopczyk. Pozwoliłam sobie zerknąć na inne zdjęcia i pieknie wyglądasz, szczuplutka, promienna. Napisz czasami co u Ciebie. MoniaAnia, życzę udanej imprezki rodzinnej. A jak starszy synek? Moniu, trzymaj się kochana. Widzisz nie jest łatwo, ale jak czujesz się na siłach to walcz. Szylusiu i co lepiej już? Lezysz cały czas? machnij łapką, ze ok ;) Desperate, trzymam kciukasy. A kiedy termin nie przyjścia paskudy? Kruszko, Antelko, Gosiaczku ?????? A u mnie od wczoraj nowy cykl...@ opóżniała mi się już tydzień, ale owu nie było w tym cyklu. Chyba juz przekwitam :O Planowałam na dzisiaj wizytę i nie wiem co robić, iść czy nie iść? Chcę wydębić skierowania na hormony. Buziaki dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Ja nowy cykl rozpoczęłam w poniedziałek. Niestety pierwszy cykl z clo nieudany. Dziś zaczęłam znowu clo. Może tym razem sie uda. Choć mówią, ze nadzieja matką głupich :-) Buziaki dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harison an
kilka tyg temu doszło miedzy mna a moim byłym juz chlopakiem do zabaw w łozku , , od tamtego czasu zrobiłam 8 testów ciazowych, pierwszy zrobiłam 7 dni po pettingu a ostatni 4 dni trmu , wszystkie robiłam rano, wyszły negatywne , czy mimo tego moge byc w ciazy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harison an
mam okropne mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciappppka
zrob badanie z krwi, wynik na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antellko 🌻 większej naiwnej niż ja to chyba nie ma :O bez owu, bez pecherzyka, dobrze, ze chociaz staranka były i trochę opóźnienia a ja już pełna nadziei :( Problem iść czy nie iść sam sie rozwiązał, pan ginekolog nie przyjmuje przez tydzień, a że oszczędza na sekretarce to nie ma nawet kto zawiadomić pacjentek że go nie będzie :( Pozostaje mi przeprosić się z ziółkami. Która pije ze mną? przeciez nie będę sama piła ;) Chyba dostaje już głupawki z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Wasze zdrówko dziewczyny, a moje jajeczko :D Te ziółka nawet, nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-neczko starszy synek bardzo zadowolony i dumny,że ma brata; fajnie go zabawia i gada do niego, tak że jestem zadowolona.. ...a jeśli pytasz o te sprawy,co pisałam kiedyś dawno na topiku Ametys,Jerty,Coral itd to chyba pooomaaaluuutkuuu się poprawia :) jest troszkę bardziej otwarty -tak zauważam, ale oczywiście jeszcze długa praca przed nami i w zerówce jeszcze pani musi mieć na niego specjalne \'sposoby\' Dzieki za zainteresowanie. Trzymam kciuki,by Ci ziółka pomogły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja-neczka🌼 antella🌼 minimonia🌼 Oraz dla wszystkich pozostalych🌼 U mnie bez wiekszych zmian,czyli od zeszłej środy czyli juz 9 dni poleguję,w sensie chodze po domu,ale duzo lezę,pierwsze dni na lekach były straszne....trzęsłam sie wewnetrznie,puls wysoki,niby tak to jest na FENOTEROLU,dlatego mam ten drugi lek aby zniwelowac objawy po pierwszym. Teraz jakos juz serducho sie przyzwyczailo,czasami tylko wali jak szalone,a samopoczucie hmnnn po 2 dniach od branai lekow mąż chcial mnie wiezc do szpitala,bo lekaraka powiedzila,ze jak nie przejdzie troszku przez 2 dni to do szpitaa,ale jak sie uparłam i za cholere nie chcialam isc do szpitala,no i jakos tak lekko przeszlo.W sensie jak sporo leze to jest dobrze,jak troszku pochodze to twardnieje,ale ciesze sie,ze nie jest twarde caly czas,ale i tak jest beznadzieja. Sluchajncie po kiku dniach takiego lezenia poszlam do sklepu do bloku obok,kupilam male co nieco,dwa razy w sumie codzilam z 3 pietra i na drugi dzien dziewczyny miesnie nog to tak sie trzesly,ze z wyra zejsc nie moglam,zakwasy jak po 2 godzinach na silowni,do dzis mnie bola,choc w sumie dzis boli mnie wszystko.... Wczoraj po 10 dniach nie robienia wiekszych zakupow zmobilizowalam sie i pojechalam z mezem i przyjaciolka na zakupy do merketu,w sumie to jak juz wchodzilismy ja mialam dosc,bo juz mialam twardy brzuch,ale wiedzialam,ze jak moj maz bedzie z kartki kupowal to zajmie mu to dwa razy wiecej czasu niz jakbym ja z nim chodzila,nawet poruszajac sie wolno.Jakos wzielam sie w garsc i poszlismy ,ale mowie wam wszystko mnie wkurzalo,wkurzam mnie maz,ze lazil tam gdzie nie ja,choc kazal mi mowic co chce wziasc to on wezmie,ale wiecie jak to z facetami jakbym miala czekac az on znajdzie cos swojego to bysmy spedzili tam 3 godziny,wiec slzma dalej i sama bralam co trzeba a potem sie wkurzalam na niego,ze go nie ma jak jest potrzebny:P:P:P Na konie cjuz siedzilam przed kasami na lawce bo chodzic nie moglam a on wszystko wykladam i pakowal,mowie wam jak tak siedzilama to mnie szlak trafial,ze siedze i nie moge tez pakowac i wkladac do koszyka,ze taka jestesm bezradna :(:(:( Zakupy wnosil maz na trzy razy,o i wszystko stalo na przedpokoju,a on poszedl przewiezc sie nowym samochodem naszego sasiada,a mnie ta krew zalała,ze on znalzl sobie wazniejsze zajecie niz rozpakowanie tych zakupow,ze zrobilam to sama,choc ledwo laziłam,bylo tego z 12 reklamowek, bo jedzeie dla nas,warzywa,puszki dla kota,chemia,napoje i wszystko inne sie uzbieralo. Po tym wszystkim maz wrocil i sie wscikl jak zobaczyl,ze wszystko poukladalam i nosilam te rekamowki,ale mnie szlka trafil jak to widzialam i ze on poszedl ,no oczywiscie jak on sie wsickl ja tez,ze polazła bo byla wazniejsza rzecz niz rozpakowanie i tak sobie wyrzucilam w niego wszystko i poszlam do lozka i ryczalam......ten przyszedl i mnie opiedyla,ze jestesm nieodpowiedzialna,ze moglo to lezec,ze by poukladal,ale mi sie usralo i musialam od razu to sama zrobic conajmniej jakbysmy czekali na gosci,ze powinien mnie bardziej opierdoli i powiedziec ze masz za swoje,ale nie potrafi bo jest mu mnie zal itp.ze jest mu przykro bo tym zachowaniem on poczul sie tk jakbym chciala mu dac do zrozumienia,ze nic mi nie pomaga,a robi wszystko aby mnie odciazyc................ ehhhhhhhh mowie wam mialam chyba wczoraj pierwsza burze hormonalna,nie moglam wytrzymac i we wszystkim widzialam atak na mnie i brak wsparcia,no i tak sie zakonczyl nasz wieczor,bo ja juz w sypialni zostalam bo zwijalam sie z bolu.. Dzis maz ma sluzbe wiec mam spokoj i leze caly czas bo wszystko mnie boli,normalnie jaky ktos mnie klepami oblozyl...:(:( Wiem wiem glupia jestem,ze sie tak postawilam i dzwigalam to wszystko ale nie moglam sie pwtrzymac i nie moglam zniesc tgo widoku calego przedpokoju w reklamowkach Takze sobie zaszalałam....... A juz sporo rzezy kupilam dla mlodego,np.zaslonki,wanienke,reczniki ,kocyk,wyrko tez zamowinone,lezaczek-bujaczek,butelki,pieluchy tetrowe,waciki,gaziki,podklady oporodowe,gatki poporodowe,koszule do karmienia itp.itd. Kupuje to bo w moim stanie roznie bywa,mlody moze chciec wyskoczyc w kazdej tfu tfu tfu chwii wiec wole juz to miec niz sie jeszcze martwic tym,sporo jeszcze rzeczy zostalo do kupienia ale i tak wszystko kupuje z netu bo na chodzenie i wybieranie nie mam sily buziki,trzymajcie sie dzielnie i starajcie sie wytrwale :D:D:D:D aaaaaaaaaaaaaaaa mam ziolka do wydania,moge wyslac kto ma chec????sporo ich,bo z calej mikstury wypilam moze 6 szklanek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu kochana, czytam Was na bieżąco. Była u mnie znajoma starają się już dość długo i nic. Także reflektowałaby na te ziółka. Nie mogę znaleźć nazwy tego leku , który brałaś przed zajściem, a teraz zdaje się, że Janeczka to bierze. Możesz napisać? Poza tym trzymam kciuki i jestem bardzo ciekawe co się urodzi, bo z tym USG to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu kochana, czytam Was na bieżąco. Była u mnie znajoma starają się już dość długo i nic. Także reflektowałaby na te ziółka. Nie mogę znaleźć nazwy tego leku , który brałaś przed zajściem, a teraz zdaje się, że Janeczka to bierze. Możesz napisać? Poza tym trzymam kciuki i jestem bardzo ciekawe co się urodzi, bo z tym USG to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Jerta🌼 Co do ziółek to niestety już wysłałam jednej znajomej,więc koleznak bedzie musiala wybrac sie do zielarskiego:(:( Kochana no datego my zrobilismy pokoj neutralnie i wszystko jest zamawiane tez tak,aby pasowalo dla chlopca i dziewczynki,wszystko sie okarze w 32 tygodniu jak bede miala kolejne usg,chyba,ze cos wczesniej znowu sie stanie i bede miala w miedzy czasie usg,jak narazie to leze i leze i coraz zmniej moge chodzic bo jak tylko sie ruszam od razu twardnieje mi brzuch:(:(:( pozdrawiam p.s. ide rozpakowywac paczki,bo przyszly do mnie 4 z butelkami,podgrzewaczem,pieluchami,itp.itd.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia co ty brałaś przed zajściem w ciąże. To co przepisała ci ginegolożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak znaleźć przepis na te ziółka, która to może być strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×