Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Ja spadam na KTG Ale widze,ze w końcu ja-neczka🌼sobie o nas przypomniala,mam nadzieje,ze jak wroce to wiecej napiszesz,niz jakie imie mam dac synowi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu, chętnie bym pisała, ale miałam nieprzyjemności przez osoby czytające ten topik i teraz jestem już ostrożna :D Napiszę na maile do Was dziewczynki, tylko najpierw sie ogarnę w domku, ale będziemy w kontakcie :) A co do imienia, to tylko moja propozycja, Wy macie tu decydujące słowo :D Pozdrawiam i ściskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czytam
Janeczka, wiem o co Ci chodzi, trzymaj sie bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:( Ja tylko na chwile bo dopeiro dotarłam do domu od godziny 10-ej rano:( Byłam na KTG ,skurcze nieregularne i słabe,ja kurwa na złość,a jak jechalam do szpitala to mialam co chwila.Tetno mlodego ok,nic sie nie dzieje........... Zbadal mnie tez mlody pan doktor 220 cm.wysoki,ale tak mi zapodal paluchy do środka,ze wylądowałam na samej górze samolotu,boli do teraz jak skurwysyn(przepraszam).A jak bylam w srode u gin swojej to nawet nie czulam jak mnie bada;) No i pan doktor mowi mi,ze główka przoduje lekko przyparta do wchodu,no i jak narazie macica jeszcze nie jest gotowa do porodu,rozwarcie na opuszke palca(moja gin mowila,ze na 2 cm.???).Zajebiscie sobie mysle,no i pytam co dalej,a on,ze w poniedzialek kolejne KTG i bedziemy obserwowac,jak sie nic ni ebedzie dzialo z tętnem dzidzi to wywolaja mi poród dopiero 1 WRZEŚNIA !!!!!! Ja mam dośc,dlatego więcej nie pisze ide sie polozyc,bo zaraz sie rozrycze😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Szylusiu, tylko nie 1 września. W rocznicę wybuchu wojny? No i zawsze rozpoczyna sie rok szkolny. Ja stawiam na 24 lub 26 sierpnia, bo to takie ładne daty. Spręż sie Kornelku, Hubciu, czy jak Ci tam. ;-))) Tylko nie 27, bo wtedy urodziła sie moja teściowa. Paskudna data ;-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o imiona to zupełnie nie w moim typie. Bo ja lubię takie normalne np. Krzyś, Tomek, Marek, Piotrek, Paweł. Ale to dobrze, ze każdy ma inny gust, bo wtedy byłoby jak w Indiach, większość miałaby tak samo na imię. Kiedyś czytałam, ze w Indiach bardzo dużo osób ma na nazwisko Sigh (to tak jak nasz przysłowiowy Kowalski). a kiedy rodzi sie tam chłopiec to najczęściej nadawanym imieniem jest Balbir (mam nadzieję, ze nie pomyliłam imienia). i kiedyś w reprezentacji Indii w piłce nożnej było aż 7 facetów o tym imieniu i nazwisku. Nie wiem czy to do końca prawda, ale coś musi w tym być, bo moja koleżanka wyszła za Hindusa, który właśnie tak sie nazywa, a w mojej miejscowości jakiś inny, nieznany mi Hindus otworzył sklepik i tez się tak nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antellko, 24 ja mam urodzinki, jak zawsze 25 :D Ciekawe z tymi Hindusami, ale u nas też Kowalskich jak mrówków :D:D:D Szylusiu, 1 września stanowczo nie! Kiedyś czytałam,ze po terminie położne dają do wypicia olej rycynowy :O paskudztwo, ale wywołuje skurcze. Tylko spytaj sie jeszcze jakiegoś medyka :) A i liście malin też tak działąją i pobaraszkuj z mężem, coś na pewno zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny Wszystko juz probowane,seksik po 4 miechach,mycie okien,sprzatanie,jazda po dziurach,bieganie po schodach,gorace kapiele itp. itd.oleju nie pilam,ale juz mi sie nie chce nic probowac za bardzo jestem wymeczona tym wszystkim........... No bo jak czlowiek tyle czasu musial sie oszczedzac to teraz ma zmniejszona kondycje na to wszystko:(:( A Ty Ja-neczka sie odmelduj porzadnie,napisz co i jak u Ciebie i o co chodzi z tym kims kto zrobil ci nieprzyjemnosci na kafe:(:(???? 1 WRZESNIA hmnn tez mi sie nie podaba ale co ja na to poradze,jak do tej pory nie urodze to wywolywanie 1 wrzesnia a co mam powiedziec,nie tylko nie ten dzien bo wojna sie zaczela;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiedz,że wojna i szkoła :) A z tym pisaniem,to właśnie piszę,ze nie mogę otwarcie :D ale żyję i się nie dam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko, urodziłaś się 24 sierpnia? Szylusiu, a dlaczego nie możesz tak powiedzieć? Jak lekarz mądry, to zrozumie. No, bo kto chciałby obchodzić urodziny 1 września? Jest według mnie jeszcze gorsza data 1 listopada. Wiadomo, że jak sie ktoś wtedy urodzi no to trudno, ale skoro miałabyś mieć cesarkę, to jeden czy dwa dni wcześniej ich przecież nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... jestem w ciąży. kreska blada jak cholera ( jak zawsze zreszta u mnie) ale jest. nie ma prawa byc wyrazna bo to dopiero 24 dc. o boze, jestem sparalizowana strachem :( normalnie czuje jakmnie juz wszystko zaczyna bolec, a to jajnik, a to warga sromowa, a to znów czuję ukłucie gdzies w macicy... chyba kompletnie nie jestem gotowa na ciążę. ale jaki los bywa złosliwy, udało się za pierwszym strzałem, przy stwierdzonym PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu - serdeczne gratulacje, ale z tymi nerwami to coś trzeba zrobić, bo się wykończysz. Może dobry, doświadczony lekarz, by miał dobry wpływ na twoją psychikę. Szylusiu - a teraz tak na spokojnie. Rzadko, kto rodzi pierwsze dziecko przed terminem. Termin miałaś wczoraj - chyba - to daj sobie i młodemu jeszcze kilka dni. Miałaś wcześniej skurcze i dlatego tak się nastawiłaś. Nie przejmuj się tym co mówił ten lekarz, bo poród przychodzi nagle i bardzo niespodziewanie. Ja zaczęłam rodzić u koleżanki, bo stwierdziłam, że jak nie urodziłam to nie urodzę i wybrałam się na drugi koniec miasta w odwiedziny. Siedziałam sobie na fotelu z podkurczonymi nogami i nawet nie poczułam, że wody mi odchodzą, dopiero jak wstałam. Najlepszy był mój mąż, zadzwoniłam, że rodzę a on - na to - czemu dzisiaj - ja mam tyle pracy. !!! Ale swoją drogą, że to czekanie jest potworne. Na szczęście drugi poród miałam 2 tygodnie wcześniej, a 3 trzy. Także może pomyśl o tym oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimioniu gratuluje i mam nadzieje że tym razem bedzie dobrze, tylko faktycznie sie nie denerwuj:)i oszczędzaj się:) nie wiem czy pamiętasz ale byłyśmy razem na topiku maj 2008 a ja cały cza trzymam kciuki za ciebie:)i jaka to ironia losu że będzie maj ale 2009:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Antella🌼 Hmnn zobacze co powiedza mi w poniedzialek na KTG,czy znowu skurczy brak czy cos sie dzieje,postaram sie przemeczyc prze wekend czym sie da,w sumie zaczelam juz wczoraj:P:P,dzis chce jechac do znajomych do Gdyni(po dziurach oczywiscie:P:P),a do tego czasu mam zamiar wziasc sie kolejny raz za sprzatanie mieszkania,lącznie z oknami:D:D A co CC to ja nie mam miec,maja mi poprostu 1 WRZESNIA wywolywac,jak to pan doktor powiedzial Indukcje zrobimy,pewnie pierw kroplowka itp.jak nie pojdzie to masaz szyjki(mam nadzieje,ze wykonany prze moja polozna a nie tego pana doktora mało kurwa delikatnego) Mam taki plan,ze jak w poniedzialek bedzie znowu ok na KTG i karza mi przyjechac za 3 dni,czyli we czwartek,to wtedy sie ustawie juz z polozna i powiem w czym rzecz z tym wrzesniem:P:Pmoze cos zaradzi:D A swoja droga to tej olej rycynowy mozna gdzies kupic????? ja-neczko🌼 Widze,ze musialas niezle sie zdenerwowac na tego kogo na topiku,bo wogole nie piszesz co u Ciebie.To ja bardzo prosze na maila napisac co sie z Toba dzialo i co sie dzieje???❤️ No i ............. MONIS❤️❤️❤️❤️❤️ Kochana Ty nasza,nawet niewiesz jak sie ucieszylam wstajac rano i przeczytujac taka wiadomosc:D:D Brardzo sie ciesze,ze jak wyszlo,ze sie udalo i wierze,ze tym razem wszystko bedzie ok.Mialam przeczucie,ze to PCO to jedna wielka pomyłka pani gin,no i od razu mowie zmiec ja na inna,badz innego!! Co do daty........to chyba raczej bedzie kwiecien a nie maj,a nawet jezeli to tam na gorze maja juz plany wobez Twojej osoby i nawet jezeli bedzie to maj...........to widocznie ma tak byc;);) 🌼🌼🌼GRATULUJE Z CALEGO SERCA🌼🌼🌼 No i od razu prosze sie uspooic,nie mozesz sie teraz denerwowac,masz fasolke w sobie,ktora potrzebuje spokoju,prosze mysl pozytywnie,wszystko bedzie dobrze. TO DLA CIEBIE I RESZTY DZIEWCZYN .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@ I MOZE TROCHE DLA MNIE ABYM W KONCU SIE ROZPAKOWAŁA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JERTA🌼 Ja juz czuje spokoj w sobie,w sensie zaczelam sie nastawiac na ten pierunski wrzesien no i teraz tylko czekam ostatecznie na ten dzien,a jak wyjdzie wczesniej bedzie super.......... Tylko zmeczona jestem,cala ciaze lezalam,oszczedzalam sie i teraz mi poprostu brakuje sil nawet jakbym chciala wiele rzeczy zrobic i dlatego mnie to dobija............. A moj maz sie smieje,bo mwoi no dobra kochanie teraz szmata w dłon i smigasz podlogi ,potem okna a wieczorkiem walizeczka w dłon i smigamy rodzic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, sssssuuupppppeeeeerrrrr. Gratulacje ogromne i wielkie wielkie buziaki 😘. No, to super wiadomość! To teraz trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok. No i pisałam Ci , ze nawet jeśli masz PCO, to jeszcze nie wyrok. I proszę takie wieści!!! :-) Bardzo sie cieszę. Pisz koniecznie, co u Ciebie. Szylusiu, no i jak pomogła Ci ta wycieczka do Gdyni? A jeżeli chodzi o masaż szyjki, to nie kojarz sobie tego z niczym miłym. Ja to miałam i nawet najgorszemu wrogowi nie życzę. Jak sobie kojarzę, to chyba mój najgorszy ból w zyciu. To tylko sie tak miło nazywa, a polega na rozciąganiu na siłę szyjki macicy podczas parcia. Brrrr. Jeszcze teraz mnie wstrząsa na samą myśl. Życzę Ci żebyś nie musiała z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki co za mia niespodzianka .. topik zyje !!! tak wiec ja sie rozpakowałam 19. o8 .. mam synka Filipka ważył 3325g i ma 56cm.. miałam cc ale z komplikacjami podczas znieczulenia w kregosłup bo nie zadzaiłało prawidłowo i juz podczas szycia mnie uspili.. dopiero dzis zaczał nachodzic mi pokarm wiec nie czyje sie dobrze.. mam goraczke i rdeszcze.. i skaczace cisnienie odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ❤️ ❤️ ❤️ jejku, jak się cieszę! miałam do Ciebie pisać maila i zapytać jak się czujesz a tu takie nowiny :) Kamilek czuwa, pamiętaj o tym i myśl pozytywnie! wszystko będzie dobrze - mocno trzymam kciuki! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję wam wszystkim za miłe słowa. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ale i tak gdzies w głowie siedzi małe licho i przypomina,ze wiele ciąż konczy się w dniu miesiączki, ze wiele zarodków obumiera na wczesnym etapie... no ale moze bedzie ok. bardzo szybko mam objawy- mdłości juz 2-3 dni, brzuszek troche boli no i spanko... czuje ze jak ciąża się utrzyma to bedzie jeszcze lepsze rzyganie niz ostatnio, ale poki co to wcale a wcale mi to nie przeszkadza i wyciągam głowe z sedesu z usmiechem :) ciekawe do kiedy tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Moniś,jeszcze raz gratulacje, wczoraj nie widziałam naszego topiku i dlatego odezwałam sie na tamtym ;) Kochane napiszę na mailiki najszybciej jak się da,może w poniedziałek będę mieć trochę luzu w pracy, bo dzisiaj to mam zjazd rodzinki, tak Antellko dzisiaj mam urodzinki,a jutro rocznicę ślubu :D Teraz właśnie skończyłam robić śledzie w śmietanie, ciasto rafaello już upieczone, jeszcze jakieś sałatki i prawie luzik :D Wirtualnie Was wszystkie częstuję i zapraszam na imprezkę :D Esab,gratulacje dla Ciebie i buziaki dla Filipka 🌻 Trzymaj się cieplutko, początki nie zawsze są łatwe, ale synek wszsytko Ci wynagrodzi. Czekamy na Ciebie. Moniś,nie myśl tak,teraz musi być dobrze. Będę mocno trzymać kciuki :D Fajnie,ze już masz objawy,wbrew temu, że nie wszystkie są przyjemnie,uspakajają nasze szalejące myśli. Uważaj na siebie teraz. A planujesz robić betę? I zgodnie z Twoim życzeniem życzę Wam zdrowej, ślicznej córeczki 🌻 Szylusiu,proszę się tu wreszcie rozpakować :D ściskam Was mocno,miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko- sto lat sto lat w zdrowiu, szczęsciu i miłości!!!!!!! a bete planuję zrobic, mało tego- w klinice której teraz jestem bedą mi ją czesto kontrolowac, razem z progesteronem. esab- serdeczne gratulacje :) dziewczyny, to juz moja trzecia ciąża z wami... mam nadzieje ze tym razem finał bedzie inny. do trzech razy sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam na \"sierpniówkach\" , że Szylusia urodziła synka. Dzisiaj o 6.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu:) :):) monia, szylusia ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 o, i znalazla sie odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie ktora nastepna :) monia -ciesze sie przeogromnie!!!!!!!!!!! szylusia - sciskam cie mocno janeczko- 100000000000000000 lat szczescie , zdrowia i spelnienia marzen 🌻 🌻 no to ponawiam pytanie: KTORA NASTEPNA ?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krucha, bierz sie do roboty, jakiś wysyp sie szykuje chyba :) a szylusia to tez sie niezle wycwaniła,taki prezencik na janeczki urodziny, no no 🌻 teraz nasze zyczenia jakos blado wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, szylusia nas przebiła :P a ja smigam na usg w tym cyklu i bede sie mocno starala zeby jakos dotrzymac ci monia towarzystwa :P co jak co, ale termin majowy ci sie chyba pokrywa... to moze ja wskocze w swoj czerwcowy :P hmmmmmmmmm 🌻 bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmama
witam dziewczynki. podczytuje was od wczoraj bo choc sama nie probuje zajsc w ciaze to kiedys pobowalam...... 13 nieudanych cykli-lzy,placz,pustka.jak ja zaluje ,ze wtedy was nie znalam. zapisalam sie do kliniki leczenia nieplodnosci i po 2 tyg ........zwolnilam termin-BYLAM W CIAZY!!. wiem co bylo u mnie przyczyna-za bardzo chcialam!zapisujac sie do kliniki-odpuscilam i fasolka zamieszkala w brzuszku.dzisiaj ma 10 lat jest naszym skarbem.co ja gadam cudem!!! przesylam wam pozytywne wibracje . pozdrowcie-rozpakowana mamusie i jej synka.wiem jaka jest szczesliwa. mimimonia-wczoraj plakalam czytajac....dzisiaj ci gratuluje i trzymam kciuki.kukne na topik w maju i pogratuluje bobasa:D wszystkie staraczki-podpowiem tylko tyle.jak juz zaszlam w ciaze rozmawialam z lekarzem .powiedzial ,ze codzienne wspolzycie oslabia plemniki.wiec najlepiej co 3 dni w okresie okoloowulacyjnym. od poczatku ciazy bralam tez progesteron(duphaston czy jakos tak)bo minimalnie plamilam. trzymam kciuki przyszle mamusie🌼 ps.nie zakodowalam wszystkiego co przeczytalam.moze badalyscie ph pochwy.ja mialam zle i mordowalam plemniki na przedbiegach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniomonia jestem całym sercem z Tobą i wierzę, że tym razem się uda :), ja też jestem po jednej stracie ( przeżywałyśmy razem stratę ja w lutym Ty w marcu jak dobrze pamiętam), później udało się nam zajść, jednak Twoja ciąża zakończyła się smutno ( dla Kamilka), ja dziś mam 4 miesięcznego synka, jednak cały czas "śledzę" Ciebie i wierzę, że będziesz mamą i to wspaniałą :). cieszę się, że ten topik odżył, lubię Was podczytywać :) Szylusia wielkie gratulacje :), chyba ten termin 1 września cię tak zmartwił, że synek postanowił już nie martwić mamusi i postanowił wyjść hi hi hi janeczka 🌻 i żyj sto lat, niech spełni się Twoje największe marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Szylusiu, GRATULACJE! ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 kochana, no to mamy z Twoim syneczkiem razem urodzinki :D tyle, że ja już troszkę ich miałam :D:P Czekamy niecierpliwie na relację, co i jak i kiedy ;) Dziewczyny kochane, dziękuję bardzo za życzonka, mam nadzieję, ze to jedne najważniejsze już niebawem się spełni ;) Padam dzisiaj na ryjek, łeb mnie od rana boli...ciekawe po czym :P i tylko marzę, zeby ten dzień w pracy dobiegł końca. Buziaki i pozdrwionka, pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×