Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

To moze masz taki sluz z odstawienia?Bo jezeli to pierwszy raz to moze tak byc.Nie testuje przed@.Juz raz sie na to nabralam i nie chce wiecej.Tym razem poczekam /nie/spokojnie do @.Przytulanek nie wolno odstawic ale powiem ci szczerze,ze ja przez to wszystko mam nawet mniejsza ochote na sex.Ech,co za zycie... A moze jezeli to jest 12 dc to masz plamienie owulacyjne?Moze zrob ten test i zobaczysz co wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie troche w zeszlym cyklu sie nie chcialo - a to z uwagi na te obserwacje, typu: teraz tak, jutro nie, bleblebleble.... W tym cyklu duzo lepiej:D testow owu. nie robie- w sumie i tak nic nie zmienią...czy pokaza tą pseudo-owulacje czy nie:) i tak bede sie kotłowac kiedy mamy ochote, chociaz nie bede juz molestowac meza, hihihhi, ze w plodniaki musi byc zwarty i gotowy!! Testy ciazowe - zrobilam kilka razy przed @ bo jakos mialam ochote je zrobic. Chociaz nigdy mnie nie okłamały...zawsze 1 krecha...fuj!!!! A u Ciebie do chwili prawdy juz niedlugo......❤️ zycze tych 2 wyraznych i grubasnych kreseczek na wiosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka-dziekuje za zyczonka -i tobie oczywiscie tego samego.Ciekawe jak tam u Janeczki,czy nadal wscieklizny dostaje?Janeczka odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:P !!!!!!!!!!!!! NIE STRESOWAć SIE KOCHANE 🌻 NICZYM!! dziewczynki!!! co z wami ??!! pokazać sie bo tęsknimy!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ❤️ Dobra rzucam robotę w kąt, napisze choć trochę. U mnie wścieklizna w fazie przedostatniej, czyli jutro lub pojutrze @. Z jednej strony mnie to cieszy, bo zaczynam kuracje ziółkami i mam nadzieję, na owulacje w terminie i owczywiście na ciążę. Naiwna jestem, ale pomarzyc mogę. W pracy dzisiaj poprawili mi troche nastrój, bo dostałam premie, ale co z tego jak sobie uświdomiłam, że musze częsciowo wpakować ja w auto :( No i banan z dziuba sobie poszedł won. Wczoraj nawet myślałam, czy nie kupic testu, ale i tak pewnie dziś wyszedłby negatywnie, no nic jeszcze troche poczekam, jak nie dostanę @ to w niedziele testuję . Kruchaa, masz rację ja juz na swój termometr patrzeć nie mogę, a co dopiero gdzieś go sobie wsadzać. Takie to trochę sztuczne, z tym robieniem w okreslony dzień. Dzisiaj mąż mi jeszcze zdzwonił, że w polowie marca będzie miał delegację dwutygodniową i prawdopodobnie jego na nia wytypuja. Prawie słuchawka mi wypadała z reki, bo jeżeli teraz nie jestem, to jak ja to zrobię w marcu ????? :( prawie 300 km. Mąż ma pogadać z kolega żeby za niego pojechał, ale nie wiem czy się zgodzi bo mają roczną córkę i on niechetny wyjazdoom, a przecież mój nie powie, ze musi dziecko robić, albo może powinien poiwiedzieć? :P I co ja mam zrobić? Och dziewczyny, chciałabym żebysmy wszystkie z tymi brzucholkami były, narzekały na doleglowości ciążowe i za ciasne spodnie..... Napisze więcej z domu, miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj janeczka 🌻 2 tygodnie bez meza...o kurde, ja chyba zatesknilabym na smierc ❤️ A w ktorej polowie marca?? moze jakos dacie rade?? Chociaz mam nadzieje ze fasolka juz z Toba jest :D a jesli nie to moze i tak zahaczycie o owu tudziez o plodniaki :) i moze nawet wpadnie jeszcze troche kasy (chociaz to pewnie nie jest tak istotne) Moze tez delaegacja bedzie przelozona, albo zjawi sie jakis ochotnik:D Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze!! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Witam dziecwzynki mam pytanie do was wczoraj skonczyl mi sie okres 6dc dzis 7 dc i mam sluzu duzo bardzo bialego gestego bezwonnego co ten sluz moze oznaczac???? aha i temperaturke tylko ze pozno mierzylam bo teraz 37,2!!! staram sie odzidziusia od roku!!!! mam stwierdzony brak owulacji biore Duphaston!!!! z tego co wiem to po @ powinno byc sucho! :( dziekuje za odpowiedz z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Cześć :) Janeczka, faktycznie kiepsko z tą delegacją.. za to jak mąż wróci taki stęskniony, to na pewno bedą owoce ;-) Kiepsko się dziś czuję, jest mi niedobrze, w głowie mi się kręci.. najchętniej poszłabym spać! Nie słodzę ziółek, bo mi smakują takie, jakie są. Zresztą nie wiem czy dodatek miodu nie zmienia ich właściwości. One smakują rumiankiem i nie wyczuwam goryczki.. piję mieszankę nr.3. też bym chciała mieć za ciasne spodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malineczko :D z tego co wiem, to masz racje ze po @ powinno byc sucho, ale moze w tym cyklu akurat masz inaczej...Niestety nie bede umiala ci pomoc, ale moze dziewczyny cos tu poradza! Mysle ze to nic groznego skoro sluz jest bialy i bezwonny. Moze bedziesz miala po prostu krotszą I faze cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Dziekuje Ci Krucha !!!!! Jezeli tak jak mowisz krotsza bedę miala I faze tzn. ze owulacje mogę miec wczesniej???? Czekam na porady innych dziewczynek!! p.s. ja juz kiedys do Was pisałam pytałam sie o ziołka i ja-neczka mi dala przepis na ziołka na owulacje tylko nie wiem jaki w tedy mialam nick!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
malineczka, czy Ty pijesz te ziółka na owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
saarenka ja dopiero je zamowiłam i czekam na przesyłkę!!!!!!!!!! będe je pic od nastepnego cyklu!!!!!!1 A Ty pijesz czy masz zamiar!!!!!!!!!????? A co sądzisz o moim sluzie teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Malineczka, ja piję ziółka od 3 tygodni. Pomyślałam, że może zioła przyspieszyły Twoją owlację i stąd ten śluz, ale jeśli jeszcze ich nie pijesz to mój pomysł odpada.. Nie potrafię tego zinterpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Dzieki wielkie sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Janeczko nareszcie sie odezwalas!Ja tez nerwy mam napiete do granic.Ja mam miec @ w niedziele ale cos czuje ze mi sie przyspieszy.Jakby co to testuje w poniedzialek albo wtorek bo nienawidze widoku jednej kreski!!! Malineczko,ja ci nie pomoge bo kazdy organizm jest inny a i cykle roznia sie od siebie. Sarenko,to moze ty jestes w ciazy,co?Masz takie typowe objawy,ze moze tym razem sie udalo.A kiedy masz miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Emilka, ja się nie chcę nakręcać, zrzesztą myślę że na objawy jest za wcześnie, bo @ powinnam mieć za 8-10 dni. Bardziej prawdopodobne jest to, że grypa mnie łapie.. wszyscy wokół chorują.. Byle do wiosny! Pa pa, żegnam się na dziś, miłego wieczoru wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziewczynki 🌻 Malineczko, pierwsze co mi przychodzi do głowy to ciąża. Właśnie taki biły obfity śluz jest oznaka ciąży. Może nalezysz do kobiet które rzez okres do3 m-cy maja normalne krwawienie, a ciąza jest !!! Może jutro zmierz tem. najlepiej ok. godz. 7 rano i powtórz tak przez trzy dni. Jeżeli będzie podwyższona to ja Twoim miejscu zrobiłabym test. W pierwszej części cyklu nie powinnaś jej miec na wysokim poziomie, choc Twój aktualny pomiar moze byc niewiarygodny, bo nie mierzyłaś rano. Nie wiem na ile wpływ na śluz ma lek, który bierzesz...To tylko takie moje mysli, nie jestem lekarzem i nie chce abyś przeze mnie nastawiała się na ciążę, po prostu są to objawy ciąży. Czego oczywiscie bardzo Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,ale tu ruch dzis :) krucha- ja chyba tez oleje te testy. no bo co w koncu kurcze blade. a na zwierza cie bede namawiac :) sama radosc, jak wracam z pracy to psu mało sie dupsko nie urwie ze szczescia :). moj mąż tez nie chciał, ale mam taki dar przekonywania ( albo on tak nienawidzi mojego marudzenia), ze jak kiedyś w nocy z wtorku na srode mi sie przysniło ze mam pieska to w piątek wieczorem juz mi kupił :). a teraz to dałby sie posiekać za swoją \" córeczke\" hi hi psi tatuś :) a co do sikania w nocy- czy ty przypadkiem nie lałaś wtedy na stojaco? :P emilko-ja tez trzymam kciuki za brak @, w koncu zawsze jest tak ze ktoś musi zacząć pierwszy :) a @ odganiam od szystkich tu zgromadzonych a sio, a sio!!!!! janeczko- gratulacje z okazji premii- to ze kawałek musisz wsadzić w bryke, to pryszcz. i tak musiałabyś za to zapłacić, a ze akurat trafiła sie premia to bardzo dobrze. tak mysle o tej delegacji twojego m, moze niech ci zrobi kilka porcji mrozonek :), tylko jak juz rozmrozisz to sie nie pomyl i nie wlej do kawy, bo raczej nie zadziała :P. moj dzis wyskoczył z propozycją uzycia strzykawki, myslał myslał i wymyślił ze jakby zgromadził chłopaków w strzykawce, i w odpowiednim momencie ich wystrzelił to na pewno lecieliby szybciej niż normalnie :).... faceci jednak są z marsa. a pytałas dokladnie co twoj miał na mysli ze pogada z kolegą o zastępstwie? moze nie chodziło o delegacje :P malinka, witaj. te niestety ci nie powiem o co chodzi ze sluzem. ja kiedyś miałam normalny sluz ( tak mi sie wydawało) a jak poszłam do gina to mipowiedział ze to jakaś bakteria siedzi. a drugi powiedział ze nie. sarenka, moze ty zaskoczyłaś? to ze na objawy za wczesnie to nic. kazdy reaguje inaczej. ps. ja mam ciasne spodnie :(, ale jakoś niespecjalnie mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ile to roboty zeby kazdemu odpisac...:) wybiera sie ktoras na \"testosteron\"? ja mam wielką ochote. głownie ze względu na obsadę, jest idealna- zwłaszcza mój ulubiony Karolak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinecz
Dziekuje wam dziewczynki za odpowiedz!!!!!!!!! Dostałam dzis ziółka ale nie wiem jak je parzyc i mieszac ile bo na strownie sklepu jest inwentaryzacja i jest nieczynne :(!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczko, ja wsypuję niecałą łyżkę ziół do szklanki ( no właśnie nie pamiętam czy tam była łyżka czy łyzeczka), zalewam goraca wodą,ale nie wrzatkiem, przykrywam spodeczkiem i to sie powinno parzyć ok 30 min. na stronce jest inna instrukcja- pracochłonna i niewygodna. powinnas wsypac zioła do szklanki, zalać wodą- nie podali jaką, zimna czy goraca. potem ta szklanke trzeba wstawic do garnka z gotującą się wodą, i stac przy tym pol godz od czasu do czasu mieszając. na początku sie w to bawiłam, teraz mi sie juz niechce. a zioła smakują tak samo. ja jeszcze dorzucam łyzeczke miodu. pijesz przed snem. i przygotuj sie na nocne wedrówki do toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, help!! jutro wpada do nas znajomy męża z narzeczoną- jej nie znam. kolega powiedział mojemu m ze musi mu się z czegoś zwierzyć, ale nie przez telefon. powie nam jutro. no to ja juz sie domyslam. pewnie ona jest w ciaży. jak ja przetrwam ten wieczór? boję się ze sie rozrycze, albo bede niemiła...najchetniej to bym odwołała tą impreze, ale sie nie da :(. nie zrozumcie mnie zle, jesli naprawde sie okaze ze beda mieli dziecko, to zyczę im szystkiego najlepszego, ale tym bardziej zdołuje mnie fakt ze ja wciąż czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kochana, może on powie tylko że się żenią :P Może myśl w ten sposób, ze gdyby faktycznie spodziewali się dziecka, to te fliudki ciązowe przejdą na Ciebie. I nie poddawaj się, ktos tu niedawno pisał o pozytywnym nastawieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki wieczorowa pora! Monia,napewno nie chodzi o ciaze,Janeczka ma racje.Nie doluj sie niepotrzebnie.A jezeli wpadniesz jednak w dolek to nie zapomnij,ze zawsze mozesz nam tutaj pomarudzc-jakby nie bylo wszystkie mamy ten sam problem. U mnie chyba koniec nadziei-dostalam krosty przedokresowe na plecach-nieomylny objaw zblizajacej sie @!a poza tym zlote pierscinki zaczynaja brudzic palce-wiecie o czym mowie. Wiec ja odpadam,niestety... Chcialabym dostac JUZ ten @ i nie czekac do niedzieli.I zeby nie daj Boze sie nie spoznil! Ludzie,kiedy wreszcie bedzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
Dziekuje Ci Minimonia!!!!! czyli kazdego ziolka po łyżeczce!!!!!!!!! i od pierwszego dnia cyklu??????a co ztym zielem nostrzyka tez je wsypac czy to chodzilo o inne co mozna od niego poronic!!!!!!!!???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka 123456
EMILKA co to znaczy ze pierscionki brudza palce ???? ja tak kiedys mialam to oznacza chorobę chyba jakąs???? tak słyszałam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko moja droga-nowy cykl, nowa szansa:) Malineczko, chodzi o rutę, ma działanie poronne. Pij bez tego ziółka i czekamy na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko moja droga-nowy cykl, nowa szansa:) Malineczko, chodzi o rutę, ma działanie poronne. Pij bez tego ziółka i czekamy na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×