Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Witam dziewczynki!!!!!!!! Co mozecie mi poradzic na temat bólu jajnika prawego takie kłucie czuje czy to moze byc objaw zbliżającej sie owulacji??????Pisze zblizającej bo dzis dopiero moj 10 dc a cykl ostatni 27 dni wiec juz sama nie wiem co myslec poza tym temp.36,6, mokro ale nie jest to sluz rozciągliwy!!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!! 🌻 p.s. kiedy najlepiej zrobic test owulacyjny :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko, jeżeli przyjmie sie , że druga częsc cyklu jest stała i wynosi 14 dni, to 27-14 owu powinna wypaśc w 13 dniu . Skoro dzisiaj masz mokro i jest to 10 dc to wg mnie masz początek okresu płodnego o plemniki juz mogą poczekac na jajeczko. Ja masz więcej testów, to jeden mozesz zrobic dzisiaj np wieczorkiem , drugi jutro o tej samej porze. Owocnego starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko-bardzo mi przykro....No ale pomysl ile rzeczy mozesz teraz bezkarnie robic>patrz wczorajszy post MOni. Mnie to tez czeka,tak czuje, tylko troche pozniej.Testu nie zrobie bo nie mam,kupie dopiero jutro jakby co.Nienawidze widoku 1 kreski. Uda sie w marcu,zobaczysz.NA PEWNO UDA NAM SIE W MARCU. Kiedy zaczynasz costagnus? Malineczko,mi tez sie wydaje,ze to juz bol okoloowulacyjny.Moze owu ci sie przyspieszy w tym cyklu.Zrob tak jak radzi ci Janeczka,ona sie lepiej zna na tych testach ode mnie. Pozdrawiam dziewczynki i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Janeczko Ty to mi zawsze poradzisz i pomożesz jestes super kobitka, trzymam za Ciebie kciukaski zeby sie udało, skoro masz tak wysoką temperaturkę to moze oznaczac ciążę!!!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrze :):):)!!! P.s. Dziewczynki polecam Wam ta stronke !!!!!!!!!!!!! http://www.nmpr.bfe.pl/ Całuski, buziolki......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIU-luteina jest na drugą fazę cyklu czyli podtrzymuje odpowiedni poziom progesteronui albo przyśpiesza @ gdy nie doszło do zapłodnienia albo podtrzymuje ciążę gdy do niego doszło. Co do badań hormonalnych to polecam przeczytać to: http://nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13874&highlight=estradiol&sid=54c9297a2f014be2acf67a072252042c ja-neczko a może jeszcze za wcześnie na teścik???ja nadal 3 mam kciuki!!! malineczko-to kłucie to zbliżająca się owulacja-ja tylko w ten sposób wiedziałąm że ją mam..chociaż nie za często ale przynajmniej było wiadomo kiedy :classic_cool: a test owu możesz zacząć robić nawet od dzisiaj... pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Janeczko,Clotka mz racje-pewnie to za wczesnie na tescik,ze tez o tym nie pomyslalam!Czytalam na kafe,ze niektore babeczki maja na samym poczatku ciazy malo tego hormonu i tylko badanie krwi wykrywa ciaze.Wiec nie stresuj sie za wczasu i powtorz test za 2dni. U mnie b/z.Nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko- tempka obiecująca :) a jesli chodzi o testy ciązowe, to ta panna która u mnie była robiła test tydzień po terminie, z tym ze miała dosyć nieregularne miesiączki, więc srednio liczyła 1 miesiąc. no i miesiąc i tydzien po ostatniej @ test jej nie wykazał ciązy. kolejny robiła dwa tyg pozniej( czyli juz prawie 2 miesiące od oststniej@) - wtedy pokazał. mnie dzis pobolewa prawa strona brzucha, wg.obliczen dzis powinna być owu.tempka wczoraj spadła. ale znow ten cholerny sluz!!!! nie rozciąga się, jest kremowy, tylko jeden gęsty i rozciągliwy \"glutek\" mi dziś wypadł. sama juz nie wiem. nawet jak się podniecę i pojawi się ten przejrzysty sluz, to obecność kremowego skutecznie zablokuje chłopaków. wiem ze owu jest albo wkrótce bedzie, i strasznie mnie wkurza to ze przez głupi sluz sie nie uda znowu...są jakieś sposoby domowe na szybka poprawę?- moze jakaś płukanka? chciałam isc do gina jutro ale nie ma terminów. emilko- a moze jednak @ nie zjawi się :) malinko- jedziemy w podobnym rytmie :) i jeszcze krucha z nami. clotka- dzieki za info. rozumiem ze luteine przepisuje gin? ps.widziałam wczoraj zacmienie, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga ogłaszam stan gotowości! mam owu- test wyszedł pozytywnie! tzn. własnie nie wiem czy jak test wyszedł to owu jest czy bedzie jutro? i co zrobić z tym sluzem? myslicie ze jakbym zrobiła irygacje np. tantum rosa to wypłukałoby to trochę tego wrogiego sluzu? wypłukałoby tez trochę tego dobrego, ale on wróci w odpowiednim momencie :).A czy po takiej płukance srodowisko pochwy zmieni się na sprzyjające dla plemnikow czy wręcz przeciwnie? kto wie cokolwiek na ten temat to niech się szybko podzieli informacjami, bo maz czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,Moniu,dopiero usiadlam do kompa a tu widze,ze wzywalas S.O.S.No tak ale ja wlasciwie to i tak bym ci nie pomogla bo po prostu nie znam zadnych domowych metod na sluz.Z tego co czytalam to dziewczyny czesto pija siemie lniane podobno maja po nim piekny,przejrzysty sluzik.Mozesz sprobowac.A z terminem owu to u mnie na instrukcji napisane jest,ze jak sa 2krechy to owu ma wystapic od 24-48godz.Mysle wiec,ze mozesz zaczac dzialac i powtorzyc jeszcze ze 2 razy. @ jeszcze nie nadszedl,czuje sie podle-jak przepuszczona przez maszynke do miecha... Milego wieczoru babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko- dzieki za odp. siemie tez piłam w poprzednim cyklu- rzeczywiscie pomaga. w tym cyklu nie pije, mam nadzieje ze zioła wystarczą. myslicie ze codzienny sex jest ok? nie chce przegapić tej owu, skoro juz test ją pokazał moze coś z tego bedzie. ale słyszałam ze jak się para kocha codziennie to są słabsze plemniki, nie zdążą sie do konca rozwinąć. najlepiej by chyba było załatwić sobie jakiegoś zmiennika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahha!Moniu,coz za swietny pomysl z tym zmiennikiem.Musisz tylko dopasowac grupe krwi,tak na wszelki wypadek. Ja nie wiem sama co myslec o tym codziennym przytulaniu.Jedni mowia tak,drudzy inaczej...Ech,zycie.Czy to musi byc takie skomplikowane.Tak mysle,ze w sumie biorac pod uwage,ze plemniki zyja do 4 dni w drogach rodnych to jest duze prawdopodobienstwo,ze wstrzelisz sie w jajo...To znaczy plemnik sie wstrzeli hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, z tymi plemnikami... podobno tyle zyją, ale chyba nie u mnie. biorąc pod uwagę ten sluz to duzych szans nie mają. a przypomniało mi się ze moja kuzynka zaszła własnie kochając sie co dzień- więc tak chyba też można :) a wiecie co? po przytulankach poszłam sobie poczytac, wyciagnęłam ukochana anie z zielonego wzgórza, i znalazłam miedzy stronami zasuszoną czterolistną koniczynkę!!!! mam nadzieje ze to jakiś dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Moniu na sluz najlepszy len, nie pijesz leniuszku to widzisz zaraz masz różnicę. A co do plemniczków, to najlepiej co 2 dni, takie miałam zalecenia od lekarza Nie wiem czy to prawda bo pierwszego syna mamy po parodniowym maratonie, a czasami nawet parę razy dziennie. To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko kochana, to co obstawiamy marzec :) Malineczko 🌻, dzięki, ale po to jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,ja tej wredoty @ jeszcze nie dostalam ale przeciez wciaz moze jej sie o mnie przypomniec.Moze dostane jutro.Jak nie to robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) stresknilam sie za wami:) mnie wczoraj pobolewal lewy jajnik (lekko) a dzisiaj prawy i troche podbrzusze...sluzik w miare. trzymam za was kciuki i pamieatjcie zeby nie wpuszczac tej malpy!!!!!!!! nawet jak bedzie was prosila:D ja poki co uskuteczniam przytulanki z mezusiem troche wczoraj i doloze jeszcze dzisiaj, a co?! :D mam straszna ochote:D ❤️ minimonia lepiej nie rob irygacji, ale pewnie za pozno juz ci odpisuje! buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz testowalam kilka cykli temu codzienne przytulanki w plodniaki, ale u mnie niestety sie nie sprawdzily. Pozniej wykombinowalam 3 dni przerwy+poz.test owu.+za 24h przytulanki i.......tez nic. Teraz nic nie kombinuje (bo juz nawet nie wiem co :P) i przytulamy sie kiedy mamy ochote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to cale planowanie typu: teraz, dzisiaj, jutro nie itp. doprowadzalo mnie (nas) do szalu!!! i przez to moje libido lecialo na leb, na szyje w dol oczywiscie!! zero spontanu, fuuuuuuuuuj!! zycze owocnej nocki!! 🌻 i do futerka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Witam Was bardzo cieplutko i prawie z samego ranka :) U mnie dziś temp.36,9 , zaczyna spadać, a @ i tak nie widać. Ale chyba przyjdzie, tyle tylko że z opóżnieniem. Wstawać śpioszki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam w ten sloneczny dzionek:D janeczko, tempka 36,9 to zaden spadek 🌻 hehehe moze nie przylezie ta ohyda do Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak tam emilka?? mam nadzieje ze tez nie wpuszczasz tej malpy!! minimonia jak tam sluzik dzisiaj,? mam nadzieje ze elegancki!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!Jaki dzis piękny dzionek!!!!!!!!!!!!!!!Ale troszkę zimno :(!!!!!!! :)Ja zbliżam sie do owulacji (chyba) mam nadzieje ze będzie!!!!!!!! Bo jak nie to nie wiem co zrobię!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)Co słychac u Was, kurcze musze Was troszke poczytac bo nie wiem co i jak u niektórych dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.No i konec marzen.Zrobilam test.JAK JA NIENAWIDZE 1 KRESKI! @ jeszcze nie nadszedl.J ak widac Janeczko mozemy sobie podac rece.I dlaczego nas tak to gnebi?!Niechby juz przyszla w terminie a nie robi czlowiekowi nadzieje... Coz,stosuje dzis wieczorem sposoby pocieszania Moni... Dodaje jeszcze do listy pocieszen: >moge sobie kupic ciuchy w moim normarnym rozmiarze hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Emilko, wiem jak to jest bo ja również robiłam test ostatnio i ta jedna krecha za mną łazi i łazi Mozne nastepnym razem sie uda - nowy cykl - nowe szanse - nowe nadzieje..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci Malineczko!Troche ciezko ale coz,widocznie tak musi byc.W MARCU SIE UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko - ja poki co ciesze sie ze nie wpuszczasz tej malpy!!!!!!!!!! ale tez musze przyznac ze ta 1 krecha za mna lazi i tez jej nie cierpie, najwyzszy czas zeby znalazla sobie blizniaczą siostrę :D i sie odczepila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
Wiecie co? Tylko Wam sie mogę zwierzyć.. Czuję się dziwnie, mam mdłości, jestem płaczliwa, bolą mnie piersi i nie mogę patrzeć na jedzenie Fuuuj, jedynie winogrona mi przechodzą przez gardło. Pojutrze powinnam mieć @, zrobiłam test dziś rano, ale zobaczyłam to samo co Wy, smutną 1 kreskę.. a po 20 minutach wyskoczyła 2 krecha (ale to przecież nieważne, prawda?? na teście napisano, żeby nie odczytywać po 15 minutach!!) Nie mogę sobie poradzić, chyba zaraz zwymiotuję.. głowa mnie boli już 3 dzień buuuu! Co mam myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarenko-chcialabym ci juz pogratulowac, ale moze powtorz jeszcze jutro test:) czy dobrze pamietam, ze pilas ziolka?? zycze ci z calego ❤️ zeby to byl juz dzidzius!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! informuj nas na biezaco, jak sie czujesz!!!!!!!!! bo objawy chyba sa wskazujace na....ale nie chce zapeszyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko,no ja tez nie chce zapeszac ale,ale...W kazdym razie czekamy na pomyslne wiesci od ciebie i trzymamy kciuki! Jneczko,jak u ciebie z @?Moja ciagle nie nadchodzi.Kiedy zaczynasz costagnus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
dzięki dziewczyny za wsparcie... boję się jednak, że to moj organizm płata figle... bo pre-test powinien wykazać ciążę już 6 dni po zapłodnieniu, a nie wykazał :( Może to przez te zioła tak się czuję dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×