Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

dziewczyny = a powiedcie z jakiego powodu ten śluz zanika? kiedys i to nie tak dawno miałam go w kazdym cyklu a teraz jak chce dzidzie to nagle go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółka pijemy cały cykl. malinko, ja tez nie miałam sluzu widocznego, ale jak mąz dobrze sie za mnie zabrał to zalało :) moze masz tak jak ja? głęboko schowany? w gorących momentach na pewno sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ale lepiej wczesniej go rozciągnąc zeby wiedziec ze jest :D bo my z Poką działamy tylko na początku śluzu, potem stop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miło mi było z wami podawędzić :) ja juz ide sie położyć ,mam nadzieje ze nie będziecie miały nic przeciwko jak będę was od czasu do czasu odwiedzać🌼 ja-neczka =do zobaczenia jutro👄papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś, nie będą , to są fantastyczne dziewczyny 🌻 Ja tez już się żegnam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Widze,ze troche jeszcze wczoraj sobie popisalyscie.Fjnie. Poka,witaj i wpadaj a nawet mozesz zostac jak ci sie u nas podoba. Ja dalej nie mam @!Ludzie to juz 7dzien opoznienia,gdzie mialam ZAWSZE 28dniowe cykle! Dziewczyny,co to moze byc??? Tak,tak,wiem,ze powinnam isc na bete ale zanim tam dojde to moze,ktoras z was tak miala? Przeciez chyba jest niemozliwe,zeby mylily sie 2/!/testy zrobione 6 tego dnia??? Blagam o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Emilko, a mierzysz temp.rano? Poka tak miala, test z moczu wyszedł negatywny,a z krwi parę dni później też. Mnie tez sie opóźniła w poprzednim cyklu @ i nie wiem co było przyczyną. A kiedy podejrzewasz miałaś owu i kiedy były starania, może za wcześnie jeszcze na test, może owulacja Ci sie przesunęła. Dziewczynki, życzę bardzo miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj u Was pierwszy raz zagościłam a dziś nieśmiało witam się z Wami. Emilka, najlepiej jak pójdziesz na betę wtedy na pewno będziesz wiedziała. Ja też mam @ regularne choć skąpe, a raz jak parę dni nie było to okazało się ,że pęcherzyk nie pękł, rósł i zrobiła się cysta.. Dostałam wtedy coś na pęknięcie jej. Na szczęście pękła i @ była. I znowu jest regularnie ale mało krwawienia. Przy moich wszystkich wynikach , które są dobre te skąpe @ uznano za coś nornmalnego i oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaam serdecznie!!! domenko-ja tez mam ostatnimi czasy bardzo skąpe @...i bez skrzepów a kiedyś miałam odwrotnie :-) U mnie 27 dc i czekam na @...nie wzięłam w tym cyklu luteiny na jej wywołanie bo gin stwierdził że skoro ostatnio dostałąm @ w tym samym dniu co odstawiłam luteine to mój progesteron jest wystarczający...ale coś czuje ze żle zrobiłam że go posłuchałam :-( ciekawe jak dłuuuuuugo będę teraz czekać????? Emilko K ,hmmm może faktycznie owu ci sie przesunęła..poczekaj jeszcze trochę zrób nastepny test lub weż luteinę na wywołanie @...albo podtrzymanie ciazy-czego ci zyczę z całego ❤️!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clotka.....witaj, a co Twój gin mówi na skąpe @. U mnie na początku @ są lekkie skrzepy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki,dziekuje wam za rady i zainteresowanie.Ja juz dzis nie mysle,moja mama zostala 3 godz temu zabrana do szpitala.Bardzo sie martwie bo jest po zawale a teraz znow cos podobnego... Zycze wam milego i owocnego wieczoru.PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka K- ❤️ dla ciebie-3maj sie kochana!!zobaczysz że bedzie dobrze!!! domenika-w internecie znalazłam to: \"Skąpe miesiączki najczęściej spowodowane są zaburzeniami hormonalnymi, zmianami w obrębie jamy macicy jak również zaburzeniami nerwicowymi. Niewydolność jajników może być przyczyną niedostatecznego wydzielania estrogenów mających wpływ na endometrium. Błona śluzowa macicy nie rozrasta się w sposób prawidłowy lub też dochodzi do jej przerośnięcia oraz niedostatecznego złuszczenia w trakcie miesiączki. Skąpe miesiączki bardzo często występują w przypadku zespołu policystycznych jajników oraz w niepłodności. Skąpe miesiączki mogą być również jednym z objawów nadczynności tarczycy i jednocześnie choroby Gravesa-Basedova. \" Ja mam ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW+zaburzenia hormonalne więc to tlumaczy te moje skąpe @ :-( a terza uciekam spać-SŁODKICH SNUFFFF życzę WAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenika-a badalaś prolaktyne??może to powód skapych @??? Dziewczyny-znalazłam ciekawą stronkę-duuuzo ciekawych rzeczy do poczytania: http://embrion.pl/np/nieplod.htm no a teraz zmykam już spac bo zaczzynam 💤 a do pracy trzeba dziś wstać 😴 do usłyszenia póznym wieczorkiem bo kończę pracę ok 22:30 :-o wiec wczesniej niestety nie dam rady.. narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 🌻 domenika, ,poka-zapraszamy na stale:D emilko - trzymaj sie!!!!! na pewno wszystko bedzie dobrze z mama.👄 clotka - dzieki za link:) ja tylko na troche bo zaraz jedziemy do rodzicow...dzisiaj serwują obiad:) A jutro-gin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! emilko- koniecznie beta, tak jak ci domenika radzi. czytałam kiedyś post dziewczyny której test wyszedł w dniu spodziewanej @- ale drugiej :), przez miesiąc nie wiedziała co sie dzieje, bo @ brak, a kreska jedna.. moze tez tak masz? przesyłam buziaki i ogromne zyczenia zdrówka dla mamy!!!! dziewczynom ze skąpymi @ nic nie doradzę niestety, bo jestem w tym temacie zielona. kruchaa- umyj sie dokladnie przed jutrzejszą wizytą :P i ogol nogi... ja ostatnio szłam do gina tylko po skierowanie, a ze nie było juz zadnych terminów, to liczyłam po prostu ze ktoś mnie przepuści, załatwie sprawę w 5 min i juz. ale ktos nie przyszedł, i wylądowałam na fotelu. pipka na szczescie czysciutka, bo prosto spod prysznica, ale nogi- tragedia, nie miałam czasu ich rano golić :) no ale w koncu nóg nie ogladał :) lece do fryzjera z psem, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane!Naprawde jestescie KOCHANE!!! Tyle milych slow,dziekuje wam.Mama jakby dzis lepiej ale czekamy na diagnoze,bedzie gdzie ok 12.Na szczescie to nie byl zawal uffff... Oczywiscie,ze musze zrobic bete.Do gina ide we wtorek,przy okazji zrobie wymaz bo juz troche czasu minelo od ostatniego. A @ nadal nie widac. Wiecie co,ja stara baba po porodzie a ciagle boje sie ginekologa!Normalnie az wstyd!Najgorszy jest dla mnie ten pierwszy moment,kiedy musze zdjac gacie i sie za przeproszeniem rozkraczyc...Jezuuuuu....juz mi sie goraco robi....To tak jakby ktos mnie gwalcil...no prawie.... Juz jak zaczyna badac nie jest tak tragicznie,bo wiem,ze zaraz skonczy i bede mogla zejsc.Ale te doznania sa super po prostu... Z calego serca zazdroszcze dziewczynom,ktore chodza do gina jak do dentysty.Ja jakos nie moge sie przekonac i chyba juz tak zostanie.Starej daty jestem hehhe... Zycze wam milej niedzieli i smacznych obiadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po gościach :) moja kuchnia lśni! mama ma takie hobby ze sprząta kuchnię czy trzeba czy nie- u mnie miała pole do popisu :) jakby któraś chciała sobie poprawić nastrój to zajrzyjcie http://www.zianie.pl/index.php?page=files.viewFile&id=3204&SSID=73944f74e142fdbe230baa546b22e30d&SSID=73944f74e142fdbe230baa546b22e30d być moze widziałyscie juz ten filmik- ja się poryczałamze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, nie da sie- trzeba się logować :( to ja ci powiem: dc 40- test negatywny, dzień 59 pozytywny :) jak masz czas to załóz sobie konto na www.28dni.pl ( o ile jeszcze nie masz) i masz 30 dni bezpłatnych na korzystanie i obserwowanie wykresów innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Moniu,jestes nieoceniona!Poczytam sobie wieczorkiem bo teraz goracy czas-maly sie kapie,potem kolacja,czytanie bajeczki w lozeczku i lulu... Moja mam faftycznie lepiej i wyglada na to,ze w tygodniu ja wypisza.Ufff.dzieki dziewczynki za slowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam pytanie.Chce w koncu jutro zmierzyc ta tempke w pochwie i tylko sie zastanawiam czy to moze byc termometr elektroniczny czy koniecznie rteciowy?Bo z tym rteciowym to bede lezala z 10 min a nie mam rano czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc!! Jak mija niedzielny wieczór? Nie wiem co się ze mną dzieje, ale odczuwam chyba działanie ziółek, albo juz urabiam sobie wyobraźnię, boli mnie brzuch, a dokładnie jajniki, piersi pełne jak przed @ Minimonia, piję pyszny len :P, ale śluzu na razie nie ma. Objawy jak przed owulką, tyle tylko że u mnie dopiero 6 dc, wygląda jakby miała byc wcześniej! Emilko, rozumiem, że zmierzysz tylko po to aby zobaczyc jaką temp.masz teraz, bo wcześniej nie mierzyłaś. Obojętnie jakim zmierzysz, ale jakbyś skusiła się na dłuższe mierzenie, to powinnaś jednym z nich cały cykl. Ale liczę, że nie będzie takiej potrzeby:) To czekamy do wtorku 🌻 Możemy sobie łapkę podac, ja tez nie lubię rozkraczac się na fotelu ginekologicznym, ale co zrobic czasami nie ma po prostu innego wyjścia :P Daj znac jak mama i nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. Kruszynko, rozumiem, że nastawiasz sie bojowo na jutrzejsza wizytę! Cloteczko, nadal nie ma @ ? może Ty nawet o niej nie myśl,ani jej nie przywołuj, niech spada co najmniej na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko,dziekuje ci za odpowiedz.Ja nie mierze tempki,tylko teraz chcialam sprawdzic czy nie jest podwyzszona bo juz glupieje od tego. Chyba dotre do tego gina w koncu i na bete jak wczesniej nie dostane @. Janeczko,to znaczy,ze ziolka dzialaja!Mam nadzieje,ze marzec bedzie owocny,czego ci zycze z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ciesze się ,że mogę tu z Wami popisać. clotka......u Ciebie jest wytłumaczenie skąpych @ u mnie wytłumaczenia brak. A te różne powody , które w zacytowanym tekście podałaś sugerowałam ginekologowi. Prolaktynę badałam i jest w normie. Tarczyca w normie. Wszelkie inne badania hormonalne też w normie. Wszystkie te homony które bada się w 2 dniu cyklu i chyba 21, 22 dniu cyklu w normie. Najbardziej górnej granicy był testosteron ale on mimo wszystko w granicach normy był. Na usg wewnętrznym owulacja była. Pęcherzyk ładnie urósł , było endometrium 10mm. Następnie pęcherzyk pękł. Gin nie ma się do czego przyczepić. I uważa ,że z tymi miesiączkami to taka moja uroda. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×