Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

krucha.....byłam u gina kiedyś w piątek w 14dc i zrobił mi usg. Dowiedziałam się ,że jest ładny pęcherzyk i endometruim 10mm. We wtorek poszłam na ponowne usg do niego do szpitala i powiedział mi ,że pęcherzyka nie ma czyli pękł i jest ciałko żółte, czyli tak jak powinno być. Tyle,że w ciążę nie udało się zajść:( antella.....a ciąża rzeczyście cudem jest i narodziny i całe życie. Niezwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy gin juz na tym 2-gim usg moze zaobserwowac czy doszlo do zaplodnienia poprzez ten monitoring?? nie wiem czy dobrze Cie zrozumialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on może potwiedzić czy pęcherzy był i czy pękł. A nim coś zobaczy więcej to trochę czasu musi minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenika wielkie dzieki 🌻 pomyslalam sobie :D ze moze ten monitoring jest taki czuly ze zobaczy nawet jak dzieli sie komorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siem rozpisałyście ,że hohohoho!!! Sorry ,że tak dluuuugo mnie nie było ale mam taki napiety grafik w pracy,że brak słów...11 dni pod rząd bez ani jednego dnia wolnegooooooo,jenyyyyyyyyyyyy jak ja dam radę?????? kruchaa-tak naprawdę to z tą ilością staranek to nie pomyłka..no może troche tylko ;-) wpisalam po prostu czas od ślubu czyli odkad sie staramy teoretycznie,a faktycznie i pod okiem gina ..odliczając tabsy antykoncepcyjne przez pół roku (DIANE35 na wyciszenie jajników) to może wyjdzie obecnie z 14 cykl...sorki za zamieszanie 👄 domenika-my z mężem jak jeszcze bylismy na urlopie w kraju to ujrzeliśmy cały KLUCZ bociani-całe 5 sztuk ;-) ale była radocha.... pozdrawiam cały wąteczek i śle moc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę: nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28----------14-----------18.04--------- ---centralnaPL/wlkp kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25. 11--------warszawa antella--------35-----------5---------------5(?)-------- ---?---------centalnaPL antello-witam w centralnej PL :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię DOBRANOC i zmykam...cisza tu dzisiaj niesamowita :classic_cool: jak ja jestem to nie ma reszty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa
dzień dobry wpisuję się do tabelki.. już raz w niej byłam, ale króciutko ;) nick---------- wiek---- cykl staran---- data @ ----------miejscowosc... ja-neczka-----35-----------3-------------04.04---------- -- śląsk clotka----------28----------14-----------18.04--------- ---centralnaPL/wlkp kruchaa-------26------------6------------15.04---------- ---centralna PL Emilka-K.......35............4............ok 14.04....... . .. ..pomorze malineczka....23.......ok..12...........22.03........... .. częstochow domenika......33..........ok.8...........05.04.......... .....śląsk sarenka........27..........9..............02.04..............centralna PL ;) nick-------wiek--------udany cykl--------tc------termin--------miejsc minimonia-----28----------5---------------5----------25. 11--------warszawa antella--------35-----------5---------------5(?)-------- ---?---------centalnaPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!! oczywiscie nie udalo mi sie przyczaic i wypic wczoraj tego lnu wrrrrrrrrrrrr!!!nie zdazylam sie z wszystkim sie ogarnac:P byli u nas znajomi, taka mini-imprezka:D troche popilismy :P minimoniu - odezwij sie kochana, bo my tu wszystkie tesknimy 🌻 clotka 👄 - co masz nie dac rady!! -kto ma nie dac racy jak nie Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na wiescie od ciebie malineczko :D :D :D oby byly te jak te najlepsze!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!!!!!!!!!!!!Dawno mnie tu nie było, ale mialam problemy z netem :) Jutro moj 1 dc wiec zaczynam kuracje ziołową i wiesiołkową !!!!!!!! Pozdrawiam !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja zakończyłam z wiesołkiem , bo choć nie wiem dokładnie kiedy owulacja jest czy była to w drugiej połowie cyklu wiesiołek należy odstawić zatem popiję len z soczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz..malineczko, czy to pewne ze jutro zaczynasz 1 dc?? moze nie bedzie potrzebna kuracja wiesiolkowo-ziolowa?? :D domeniko - wieska nalezy przyjmowac tylko w I fazie cyklu, czyli gdzies do ok. 13 dc (nie wiem jak dlugie sa twoje cykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniko-przepraszam zle odczytalam twoja wypowiedz (myslalam ze to pytanie... :P) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooo dziewczyny?? nie spac:P wiem, ze pogoda jest sprzyjajca tej czynnoscie:D przesylam sloneczne buziole 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domeniko, jak Twoje samopoczucie w 1 dzien wiosny?? moje calkiem niezle, tylko cos mnie boli zoladek i bede miala powod , zeby wcinac siemie lniane :D (mam nadzieje ze pomoze mojemu zoladkowi, ale i tak najbardziej licze, ze pomoze jeszcze na inną rzecz:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa....wiosny niestety nie widać. I ta chlapa optymistycznie nie nastraja. Mnie też coś w żołądku kręci ale pewnie to dlatego ,że cebulę jadłam, a jedzenie cebuli mi nie służy. A w ogóle to zimnoooooooo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane- przepraszam ze nie pisałam długo, ale jakoś sie tak złozyło :P odebrałam dziś wyniki badan. niski ten moj progesteron...strasznie sie martwie. w 25 dc miałam 22,8, teraz jestem w połowie 5 tyg (32 dc)i mam 46,7 gdzie norma w 1 trym jest 50-130 :( jutro rano mam wizyte u gina, moze coś poradzi, zwiekszy mi dawke duphastonu, alboda luteine. mam nadzieje ze bedzie ok. mam mdłości w nocy- koszmar. nie moge spać tylko sie przewracam z boku na bok i sie cholernie nudzę. ogolnie to ciągle mam jakieś stresy-wiem ze nie powinnam sie denerwować ale chyba sie nie da :( dzis sie załamałam bo cycki mnie przestały boleć. ciągle wpatruje sie w papier toaletowy czy nie plamię przypadkiem. mam nadzieje ze jutro wszystko mi gin wytłumaczy i powie ze bedzie dobrze, moze wtedy troche się wyluzuję. trzymajcie kciuki za moja fasolke, ja trzymam za wasze oby sie pojawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu, ajka wyglada Twój test ciązowy? Robiłaś jakos niedawno? Jaka jest ta druga kreska? Jasna, czy już wyrażna, identyczna jak testowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoniu 👄 gin na pewno jutro rozwieje wszystkie watpliwosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie zamartwiaj sie na zapas!!! na pewno wzystko jest i bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella- test robiłam w sobotę i niedzielę. w sobotę bladziocha, ale nie robiłam z porannego moczu. w niedzielę ładna gruba kreska, juz z porannego sikania. krucha- dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacieeeee ale mnie odrzuciło od mojego ulubionego sernika!!!!! mąż ma dziś urodziny i teściowa przyniosła najlepszy serniczek na świecie. dziubnęłam kawałeczek i musiałam odepchnąć talerz- tak mnie zbrzydziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Minimoniu, jak fajnie że masz objawy ciążowe :P nudności dobrze swiadczą o ciąży, bo masz dużo hormonków. Jak się nic nie działo to zastanawiałam się czy wszystko w porządku, a tak co chwilke latałam do wc i nie miałam czasu myślec :) Trzymam kciukasy za jutrzejsza wizytę🌻 Wszystkiego najlepszego dla męża:D Malineczko, czy ja dobrze zrozumiałam, że jutro masz 1dc, czyli ze jeszcze tej ohydnej małpy nie ma? Moja droga a może ..... Kruszynko, co Ty tak chyłkiem chcesz pic ten len :P Ja tam wszem i wobec podtykam mojemu pod nos kubek z ciapką, niech wie jak się staram, no nie tylko tak ale to też dużo :) zresztą on też się stara, bo powiedziałam, że jak nie wyjdzie teraz, to w przyszłym miesiącu sam będzie musiał karmic te plemniki :P Tylko trochę zzieleniał :P Jak reszta dziewczątek ze starankami? Ja popadam w jakis dziwny nastrój, ni mi sie nie chce, najchętniej poszłabym spac jak miś w sen zimowy. Póki co proza życia, musze jeszcze rozwiesic pranie i ogarnąc kuchnię:( Miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- objawy mam pełną gębą juz ( mam nadzieje ze to już szczyt) i powiem wam ze wcale nie jest fajnie. mdłości mam przeważnie w nocy od 1.30 do ok 4. koszmar. spać nie można, leżeć na bokach nie- bo mdli, na brzuchu nie- bo cycki bolą. na plecach nie lubie. z cyckami kolejna masakra. bolą jak cholera, ale jak dziś troche przestały to ze stresu dostałam sraczki. poza tym mój normalny rozmiar to miseczka( a raczej micha) D, co przy moim imponującym wzroście 160 cm wygląda dosyć dziwnie. a teraz mi jeszcze rosną!!!! dzizys....powiem wam jeszcze jeden objaw- ale sie nie smiejcie. mam wzdęcia, więc czasem cos sie wypsnie z tyłka... smród jest niesamowity(a do tej pory było raczej lajtowo), nie da rady nawet wywietrzyć pomieszczenia, jakby sie w ściany wgryzał. bączek niby malutki a wisi w powietrzu godzine. mąż sie na mnie drze, a ja nie zawsze dolece do łazienki :( no i ta zgaga- non stop. to tyle z uroków ciąży :) tego wszystkiego wam życzę kochane jak naszybciej :P i zapraszam wszystkie do nowej tabelki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie 🌼 U mnie dziś 3 dc i zaczełam brać CLO potem estrofem i luteina..oby cos dało,chociaż to nie pierwszy raz ten zestw biorę ...no plus zestew witamin z folikiem który bieżemy razem z meżem od ponad roku... monia-uroki ciąży niesamowite :-D ile by kazda z nas dała,żeby TO w końcu przejść... czego sie nie robi dla fasolki ;-) faceci nie wiedzą co to znaczy byc w ciąży... całuski dla wszystkich i papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×