Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

taaaaak, cos w tym jest ze jak sie nie staramy to, czesciej to mamy... eeech, chociaz ja wierze ze sie wystaramy i doczekamy :D nie wiem tylko kiedy ...🌻 ale ....wierzymy w cuda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko - my to chyba razem bedziemy wyczekiwac rezultatow w tym cyklu no i clotka z nami tez 🌻 takze polowa kwietnia u mnie moze byc marudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam, bo musze zolnic troche kompa mezusiowi do futerka dziewczynki i gorrrrącej nocki!! 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 no nie, znowu jestem tu pierwsza ??!! 🌻🌻 🌻 nie wierze...dziewczyny, odezwac sie jak staranka i w ogole!!! 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!! dobra, to ja tez sie bede urlopowac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie i cieplutko 🌻 🌻 🌻 Co u Was dziewczynki, jak nastrój. Ja na razie jeszcze godzinke w pracy, a potem hoop do domku, może jeszcze jakies zakupy po drodze. Strasznie rozleniwia mnie ten dzień dzisiejszy :D Buziaki i piszcie kochane, żebym miała co czytać jak wrócę do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, Wy o temperaturze , a u mnie też dziwnie ta temperatura. Bo wzrosła do 36.7 w 21 dc. Wcześniej 20, 19, 18 dc temp 36.4. Śluzu pomimo wiesiołka w pierwszej fazie cyklu wciąż nie za dużo, ale czułam ,że jest bardziej mokro w dniach gdy temperatura skoczyła . A moje cykle są 31 dniowe. staranek było dużo. Zobaczymy. janeczka.......rzeczywiście dziwna ta Twoja temperaturabo pomimo ,że skoczyła to potem jest niska. Nie wiem co gin Ci powie, ale dobrze zrobić badanie hormonów . A i monitoring co by mieć pewność owulacji. krucha.....czasami trudno się odezwać jak się człowiek smuci. Na szczęście słoneczko optymizmu dodaje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domeniko, zrobię wszelkie badania jakie mi zleci, na pewno prolaktynę z obciążeniem, a co jeszcze to nie wiem.Jak jest z tym monitoringiem, co ile sie lata? A jaką miałaś temp. w poprzednim cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mi odbija.Oglądałam dzisiaj na allegro wózki i takie super leżaczki, no i modę ciążową i sukieneczki na 0-3 m-ce :D Chyba muszę zacząc się leczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczynki, nie doczekałam się Was dzisiaj. Pewnie ostro działacie, życze więc owoców tych starań jak najszybciej. Buziaki i dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane , ja tylko na moment, pozarażać przyszłam. jeastem wykonczona dziś bo dopiero z pracy wróciłam, a jutro mam na 6 rano- masakra!!! więc tyklo rzuce parę fluidów i spadam lulu. siup-!$^&(^&&$&%^*(*%#**)^%- łapcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Wstawać spiochy, słoneczko świeci, aż żal siedzieć w pracy a to jeszcze prawie 7 godzin. Nie lepiej zabrzmi 6 i 40 minut ;) No kochane, pobuuuuuuuuudka !!!!!!!!!! Moni, dzięki za flidki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!!!!!! janeczko,no to udalo Ci sie mnie obudzic :D minimonia- no wreszcie jakies fluidy 🌻 ja dzisiaj mam tempke 36,5 a to jakis 11 dc mam nadzieje ze spadnie przed owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kruszynko, nareszcie ;) Słuchaj, a może ta tempka juz nie spadnie tylko wrośnie. Jaką masz przeważnie przed owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm janeczko 🌻, przed owu to ma w okolicach 36,4-36,5 i zaraz po tym 36,7. czyli jest skok, ale nie ma spadku tempki... chodzi mi o cos takiego: np. 36,4 36,5 36,3 36,7 mam nadzieje ze w miare dobrze wytlumaczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko - a jak tam po starankach?? ❤️ masz juz jakies \"podejrzane\" przeczucia??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,wpadam sie tylko przywitac i znikam bo czas mnie goni! Owocnych staranek i milego dnia, calusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko, żadnych :( oprócz wściekłości, czyli napięcie na maxa, niestety to raczej na @. Jestem senna, ale to można podpiąc po wiosnę... Wiem o co Ci chodzi z tym spadkiem, ale z doświadczenia widzę iż jak za bardzo liczę i skupiam sie na swoich odczuciach to wszystko mi nawala i bierze w leb. Złośliwa ta temperaturka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, u mnie nie ma takiego spadku tempki przed owu...nie wiem czy to dobrze czy zle i co to znaczy... janeczko- mam nadzieje ze bociek o ciebie zahaczy w tym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i mozna zmeczenie podpiac pod wiosne :D ja z kolei o godz. 19 jestem tak padnieta,ze szkoda gadac...a to dopiero poczatek cyklu :P najchtniej zasnelabym na stojąco. Podobno tak organizm moze reagowac na zbyt duza i nagla dawke slonca po tej mrocznej zimie :D Ale u mnie to raczej po tych cwiczeniach - codzinnie nie latam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry kochane 🌻 chyba nam topik juz ledwo zipie :( :( :( co tam u Was?? ja mam dzisiaj tempke 36,7....wrrrrrrrrrr! a to dopiero 12 dc , chyba w tym cyklu lipa...:( buziole!!!!!!!!!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane laseczkiWitam slonecznie i cieplo.U mnie taka pogoda,ze zyc sie chce! Pamietacie ta stara piosenke:Dzis wiem,zycie cudem jest-tak jakos to szlo w refrenie. No wlasnie:cudem jest ta wiosna,to odrodzenie przyrody,ta pierwsz,niesmiala zielen kielkujacych roslin...Ech...i ja tez powoli odradzam sie ja Fenix z popiolow... Ja to nawet szczerze mowiac nie wiem ktory to u mnie dc.Chwilowo zupelnie przestalam zwracac na to uwage. Kruchutka, a jak z twoimi wynikami bo pamietam,ze mialas robic jeszcze hormonki w tym tyg a i mezus mial miec watpliwa przyjemnosc.... Janeczko,witaj!A kiedy masz miec @,bo nie chce mi sie szukac tabelki.Sama wiesz,ze objawy przed @ a wczesne ciazowe niczym sie praktycznie nie roznia,wiec nie stresuj sie na zapas i nie zlosc hihi... Moniu,dziekujemy za fluidki i za to,ze wciaz jestes z nami! Ja wyjelam z szafy mojego bociana i wetknelam do doniczki z kwiatkiem.Niech sobie tam siedzi i przynosi szczescie. Wszystkim dziewczynkom ogromne,wiosenne calusy! p.s:czy u was tez ptaszki tak pieknie rano spiewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc:dzis-nie wiem jak tam sie dostala ta rozesmiana mordka ale w sumie jest calkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko 👄 oj, powialo wiosna i boćkiem u Ciebie :D ja wlasciwie tez nie wiedzialam ktory dzien cyklu, zerknelam w kalendarz i stad ta zalamka:P (bo tempka wydala mi sie zbyt wysoka, zbyt szybko...) Zgadza sie jeszcze czeka mnie 2-ga czesc badan hormonow,ale to w II fazie. jeszcze jakies 10-12 dni do tej przyjemnosci. Moj maz tez bedzie strzelal, gdzies za 10-12 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaak, pogoda jest boska :D ptaszki cwierkają :D:D i to słońce...mmmmmmmmhhhhhhhhhhhhh!!! janeczka gdzies w pierwszych dniach kwietnia bedzie juz cos wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×