Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

niesamowicie fasolka daje o sobie znac:D wyobrazam sobie ze objawy ciazy do urokliwych jednak nie naleza:P ale tak jak clotka mowi, duzo bysmy daloy zeby je poczuc i troche na nie ponarzekac:P objawy pelna gębą- rozumiem ze do terminu @ raczej nie ma sie co nakręcac...bo dopadają dopiero jakos po terminie spodziewanej malpy @ (mam na mysli te odczuwalno-namacale juz dowody) minimonia - a jak tam ci idzie z kurzeniem ?? tez cie odrzuca?? czy raczej troche z nim walczysz 🌻 Ja czuje sie niezle, codziennie latam na te cwiczenia, zapisalam sie na jakies wynalazki i przyznam, ze narazie jest spoko :D janeczko - czaje sie, bo troche sie boje ze moj maz uzna mnie za wariatke :P (zwlaszcza ze wie, ze jestem przeciwnikiem roznego rodzaju wspomagaczy:D). I tak juz mysli ze mi odwalilo na punkcie fasolki, bo obserwuje sie, mierze tempke, lykam folik rzucilam palenie itp. takze w szoku to on jest juz od jakiegos czasu ❤️ Zreszta zgodzial sie bez problemu na badanie nasionek ,a ja robie swoje hormony - wiec juz narazie mu wiecej nie truję o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
len mam w postacie ziarenek :( ale zaparzylam sobie, przecedzilam i wmawiam sobie ze pije kisiel , hhhmmmm:D nie jest najgorszy smak ale ta konsystencja...brrrrrrrr jakas gumowata, fuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !!!!!!!!!!!!!! Jakie Wy jestescie milutkie, tak dobrze mi życzycie :):):) Bardzo sie z tego cieszę , ale muszę Was zmartwić własnie dzis przyszła @ !!!!!!!!!!!!!!! A ona by i tak przyszła bo nie było staranek w tym cyklu w te dni :) !!!!!! Dziewczynki mam pytanko a te ziołka tzn te kuracje z 8 składnikami to pije do konca cyklu czy tez jak wiesiolka do owulacji tylko ??????????????? I kiedy najlepiej go pic ????????????Rano czy wieczorem ????????? Minimoniu Ty w ciązy jestes - gratuluje (niestety nie mam czasu tak czesto czytac topiczek wiec nie moge sie połapac w co niektorych sprawach) a mam takie pytanko - czy Ty moze piłas ziółka ??????? Pozdrawiam Was dziewczyneczki bardzo serdecznie.... p.s. u mnie wspaniala pogoda - słoneczko !!!!!!!!!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczko- dziękuję 🌼 piłam ziłóka i zaskoczyłam w pierwszym ziółkowym cyklu!!!!więc polecam bardzo :) mieszankę pij przez cały cykl- chociaż ja kilka ostatnich dni odpuściłam sobie. zaparzałam, ale nie wypijałam bo zanim napar naciągnął to juz spałam sobie :).ale generalnie mozna cały cykl- o ile w składnie nie ma ruty, a zdaje się ze w tej 8 składnikowej nie ma. ziołka pijesz przed snem. dzieczynki, nie pisałam nic na temat palenia bo nie przyszło mi do głowy ze ktoś moze pomyslec ze pale nadal. więc wyjasniam- nie pale od momentu gdy zobaczyłam cien drugiej kreski. i wcale mi sie nie chce palić, ale też nie odrzuca mnie za bardzo, bo dziś na spacerku minął mnie facet z fajką i poczułam dym- nie powiem, nawet przyjemny aromat :) ale nie bede palić. nie ma takiej opcji. dziś byłam u gina- powiedział ze on nie widzi tu ciąży!!! noto wyobraźcie sobie co ja dziś miałam za dzien!!! rano zrobiłam kolejną bete, wynik z wtorku 99,9- gin powiedział ze mało, dzis kazał zrobić kolejną. super jest jak sie podwaja ilość bety w ciągu 48 h. ja miałam nadzieje ze chociaż 160 bede miała- a tu niespodzianka: 325!!!!!nie wiem czemy przysłali mi dziś faxem wyniki, powinny być juro dopiero, moze widzieli mój stres i sie ulitowali. więc dziś jestem happy bardzo :) buziaki dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcja fluidków dla was : )(*&^%$#$❤️ %^&^*&^🌼#&**(%%❤️%$$#%🌼#$%&^*&❤️**%$^$%#$^%&(&(%%🌼#%#%&%&(&*(^^^#$%#$$^*&*❤️&*$%^^🌼#%!#$%#^&*&❤️)^#%%&*%&*$$%❤️^$^&^&🌼*()^(I$%^^#🌼$%#$%&*❤️^()^*&#%$%!🌼#$^$%*(&*🌼))%$%$%%^🌼&$%*))%^❤️&$%$#^*&^()*(($$%$#$#%*&(*& 🌼)(*&^%$#$❤️ %^&^*&^🌼#&**(%%❤️%$$#%🌼#$%&^*&❤️**%$^$%#$^%&(&(%%🌼#%#%&%&(&*(^^^#$%#$$^*&*❤️&*$%^^🌼#%!#$%#^&*&❤️)^#%%&*%&*$$%❤️^$^&^&🌼*()^(I$%^^#🌼$%#$%&*❤️^()^*&#%$%!🌼#$^$%*(&*🌼))%$%$%%^🌼&$%*))%^❤️&$%$#^*&^()*(($$%$#$#%*&(*& 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie :) Moniu, jak super wiadomosc, gin na początku może nic nie widziec, ale tak wysokiej bety nie miałabyś bez ciąży :D A może tam u Cibie w brzuszku mieszka więcej lokatorów ???? Ja ostatnio miałam jakieś takie głupie mysli, ze nic w tym cyklu sie nie udalo, że się nie uda i w tym stylu, zwielokrotnione przez pogodę :O Dół totalny. Dzisiaj już odrobinę lepiej, ale jakoś nie wierze w powodzenie marcowych starań:( Nie będę Wam za dużo smucic, życze bardzo miłego, iście wiosennego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, w którym Ty jesteś tygodniu? Gin zrobił ci usg dopochwowe i nic nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antella- wg moich wyliczen jestem w 5 tyg. a gin nie robił mi usg tylko badał mnie \"palcyma\" :) to juz 2 gin który mi powiedział ze przy zagrozonej ciązy nie powinno sie robić wew usg do ok 6-7 tyg, bo moze spowodować uraz ukł nerwowego u dziecka. spoko, wytrzymam jescze te 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie !!!!!!!! 🌻 Minimoniu dziekuje za odpowiedz, mam nadxzieje ze mnie rozniez pomoga te ziołka !!!!!! A ty dokladnie kotre bralas ????????? i jak dlugo sie starałas?????/ a jekie mialas w ogole problemy z poczeciem - szczescia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie dziecwzyneczki :) !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko- starałam sie 5 cykli. prawdopodobnie miałam za niski progesteron bo tempka mi nie skakała po owu. zaczęłam pić ziółka i widocznie pomogło :) progesteron nadal mam dosyć niski, ale wystarczyło zeby fasola sie wżarła w macice :) a piłam mieszanke nr.3. pozdrawiam i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Monimoniu !!!!!!!!!! :) Ja tez pije mieszanke nr 3 mam nadzieje ze ona pomoze mnie rowniez obnizyc poziom testosteronu !!!!!!!!!!!!!! Zycze powodzenie !!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki! Moniu,widze,ze objawy w pelni!No musisz sie troche pomeczyc bo inaczej nie wiedzialabys,ze jestes w ciazy! Janeczko,nastroje to my chyba miewamy ostatnio takie same,tyle tylko,ze ty mozesz miec choc nadzieje na udany cykl-ja niestety nie.Ze wzgledu na ta infekcje ubieramy pana w plaszczyk-no i wszystko na ten temat.Co prawda gin mowil,ze nie trzeba bo to nie jest zarazliwe ale ja tam wole dmuchac na zimne... Niech ta wiosna juz przyjdzie bo poza data nic jakos specjalnie na nia nie wskazuje. Czasem to mam takiego dola,ze mi sie nawet gadac z nikim nie chce... Pozdrawiam wieczornie Kruchutka,co tam u ciebie,moja ty medialna dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!! 🌻 wczoraj łapałam bociana i troche mi zeszło :P nie, zartuje sportowałam sie wczoraj cały dzien :D (po pracy oczywiscie) pije sobie ten len (w ziarenkach) i powiem wam, ze nie jest taki obrzydliwy,doprawilam go troce po swojemu i dodaje tez duzo soku i juz lepiej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki ❤️ Ja jestem z siąsiedniego topiku ale do Was też często zaglądam bo w tym cyklu będę piła ziółka ojca Sroki. Staramy się z moim mężem 10 cykl. Wcześniej zaszłam w ciąże ale w lutym 2006 poroniłam w 9 tygodniu. Od maja znwu próbujemy i niestety ciągle nic.... Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki i z całego serca życzę Wam aby każdej z Was się udało zajśc w upragnioną ciążę. Chcę też serdecznie pogratulować minimoni ❤️ Kochana życzę Ci wspaniałych, spokojnych 9 miesięcy i zdrowego dzieciątka ❤️ Mam pytanie do ziołopijek. Jak przechowujecie zioła? Ja początkowo trzymałam je w zakręconym słoiku ale gdzieś słysząłam że zioła powinny \"oddychać\" Więc już sama nie wiem. Czy zaparzacie je z łyżki czy łyżeczki? Bo też wszędzie inaczej jest napisane.... Minimoniu Ty jak robiłaś? Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Przesylam wszystkim gorrrace buziaki i znikam bo mam dzis duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli80- dziekuję 🌼ziółka trzymałam w słoiku, ale nie zakręcałam szczelnie. z tym zaparzaniem to miałam ten sam problem co ty- nie wiedziałam czy łyzke czy łyżeczkę, więc sypałam tak po środku- niecałą łyżkę. malineczko, witaj. mojemu mężowi smakowały ziółka ale wyczytałam gdzieś ze dziurawiec źle wpływa na nasienie, więc moze nie dawaj ich mężusiowi, bo mu chłopaków wybijesz :) mężusia mozesz napioć colą tuż przed starankami- cukier powoduje ze plemniki są szybsze. myślę ze to mu się bardziej spodoba niz zioła :) objawy mi dziś przeszły, tylko zgaga troche dokucza. pozdrawiam was kochane i całuje mocno, czekam niecierpliwie na wasze ❤️ fasolki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,co tak marnie piszecie?Zastoj sie jakis zrobil na topiczku. Ja sobie pije piwko po ciezkim dniu. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! a ja sobie wlasnie wrocilam z tancow:) hihihi bylismy ze znajomymi w knajpie i niezle sie ubawilismy :D buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia 🌼 Dziękuję za odpowiedź. Właśnie tak zrobiłam że taką płaską łyżkę zalałam. Pozdrawiam ❤️ Wszystkim dziewczynkom z forum życzę miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio! Co tam dzis u was dziewczynki? Ja sie w koncu przemoglam i porobilam troche w ogrodzie bo czas juz byl najwyzszy.Ale mi sie nie chcialo,mowie wam!Czlowiek taki rozleniwiony po tej dlugiej zimie,ze najchetniej wolny czas spedzalby na siedzaco... Zaczelam tez troche biegac ale z forma kiepsko,oj kiepsko...Przydaloby sie rzucic papieroski ale ja tak lubie sobie zapalic...Zgubny nalog! Moj jamnik troche mnie wyciaga z domu bo cwaniara sama wyjsc nie chce,tylko najchetniej z pania na dlugi spacer po lesie. Odezwijcie sie bo top nam zdycha a i pogadac nie ma z kim. Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze pisze sama do siebie ale chociaz zycze wam wszystkim milego sobotniego wieczoru! Moniu,odezwij sie!Jak sie czujesz,kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Dzisiaj tak na krótko. bo strasznie zabiegana byłam przez cały dzień. Ale to tak jak wszystko odkłada sie na sobotę. Jak Wasze samopoczucie? U mnie ostatnio różnie, może to ten brak słońca, albo zaczyna mi się napięcie przed@. Nie widzę niestety u siebie żadnych objawów, mogących sugerowac ciążę :( Pozostaje jeszcze trochę poczekac, ale jest mi smutno z tym, bo myślę, że się nie udało :( Dobrej nocki Wam życzę i do jutra, mam nadzieję ,że jutro będzie tu nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,robcie cos bo topik calkiem spadl! Kruchutka,gdzie ty sie zapodzialas,hej,hoop! Moniu,ciezarna kolezanko,wpadnij choc na chwile i pogadaj. Janeczko,dzis tez dol? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,sorry,ze nie wymieniam ale nie pamietam.W kazdym razie wiosna za drzwiami,dziewczyny,ruszac sie! Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie 🌻 Emilko 🌻 jak Ty wchodzisz na topik, to i ja :D Dziś już trochę lepiej, wiadomo niedziela rodzinna, właśnie robię kokosanki, dziewczyny zapraszam na pyszną kawkę i ciasteczka. Miłego leniuszkowania. Moniu, Ty to już bijesz rekordy :D Pozdrawiam Was cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!!!!!!!!!!!!!! ja w weekend zawsze jestem gdzies w rozbiegu :D zawsze w wolne dni mam najwiecej roboty i najwiecej zaleglosci towarzyskich 🌻 - wiec nadrabiam!!!!!!!!!! pije sobie len i juz po 2 dniach widze, tzn. czuje efekty :) niezly wynalazek swoja droga...hehehehe ❤️ ciesze sie ze ta malpa @ w koncu mnie opuscila, bo mam juz jej dosc!!! mam nadzieje ze w koncu sie na mnie obrazi :P :P sciskam Was kochane!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka,popraw mnie jesli sie myle-czy ty chcesz nam powiedziec,ze nie dostalas @ ???Czy to oznacza,ze.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, czy Ty podejrzewasz, że Kruchaa JEST ????? Krucha, melduj się, czy dostałaś tę @ czy nie, bo termin miałaś na 15.04 ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki :) dziewczyny, ja sie odzywam i to nawet często, niestety równie często zapominam wpisać hasła w porę i cały tekst mi sie kasuje :( a potem to juz mnie mąz przegania. nadal czekam na kogos kto do mnie dołączy :) czyżby krucha? mąż mój miał dzis cieżki dzien- zona z mdłościami, marudzeniem i pesymizmem, a pies ze sraczką :). na razie nie mam odwagi cieszyc się na maxa, bo jeszcze nie widziałam czy mojemu dziecku bije serduszko...jak mam mdłości to mi źle, jak nie mam jeszcze gorzej- bo od razu myślę ze coś złego się dzieje. pod tym względem ciaża jest przechlapana. wizyte u gina mam dopiero w pon. 02.04, wiec jeszcze cały tydzien...a mój gin nie robi usg, tylko wystawia skierowanie- więc kolejnych kilka dni po wizycie minie zanim się dowiem co z moim maluszkiem sie dzieje... pozdrawiam was kochane! starajcie się mocno i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,jak fajnie,ze sie odezwalas!Ja pamietam moje poczatki ciazy jak latalam do kibla i za kazdym razem sprawdzalam na papierze czy nie ma krwi...Tak mialam do 3mies...Potem na krotko schizy mi przeszly po czym wrocily....bo z kolei balam sie o zdrowie maluszka...I tak juz do konca. Jak widzisz nie jestes odosobniona choc ja milalam wieksze leki bo bylam juz po 30- tce a ty mloda laseczka jestes i WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE! kRUCHUTKA,na milosc Boska,odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×