Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Janeczkoooooo Przyznaje, rzadko piszę, ale odwiedzam codziennie i codziennie czytam. Czasem nie mogę napisać, czasem nie mam już siły (psychicznie), ale jestem i będę z Wami nadal. Reniu, rozumiem Cię, ale jak urodzisz już brzdąca to wtedy sie odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny nie żartujcie. Nie możemy sie teraz rozpaść. Może się nam wreszcie uda. Zresztą jest Szylusia, to będzie nas zarażać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️❤️ Jak to wszystko przeczytałam to mi sie smutno zrobiło.....nie załamujcie się ,bo to nie na tym polega. To,ze mi sie udało nie oznacza,ze bedzie dobrze,wiecie jak to jest przez jak sie okazuje nie tylko pierwsze 3 miesiace:(ale kochane co jest nam pisane to będzie ,chocbysmy bardzo chcialy jakos temu zapobiec ,nie da sie... Ja tez popadam w doliny,ale cóż zycie leci dalej i co bedzie to bedzie,bo my nie mamy na to wplywu,a juz napewno nie nasz topik!!!!! Trzeba myslec pozytywnie niezaleznie od sytuacji,wiem,ze bywa ciezko ale trzeba isc do przodu,bo inaczej popadniemy w doline a to napewno nam nie pomoze a tylko zaszkodzi. Wiedzcie jedno ,nawet jezeli cos mi sie przydarzy to i tak bede z wami,bo tylko wy mozecie mi pomoc,bo macie juz doswiadczenie,wiec dziewczynki musimy byc dzielne,niezleznie od sytuacji!!!! ❤️❤️❤️❤️ DLA WSZYSTKICH WAS............ .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@ @@@ .............................@@@@....................... ...........@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@ .............................@@@@....................... ............@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Do jutra, głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie zaglądam, ale nie codziennie piszę. niedługo wrócę na dobre, znów bede pisać o głupotkach mniejszych i większych, o sluzie i tempkach i ziołach, ale co ja zrobie jak tu nie bedzie nikogo? zostancie dziewczynki...jestesmy sobie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Ja tez sie z Wami juz zegnam. Dziekuje Wam wszystkim za wsparcie, za zrozumienie i za czas,ktory mi poswiecilyscie :) Nie badzcie na mnie zle ale zgadzam sie z Renka... Byc moze spotkamy sie znow na jakims innym topiku. Na topiku,ktory bedzie przynosil szczescie...:)🌻 Zycze Wam wszystkim spelnienia pragnien i z calego serca-radosci. Moniu,wciaz mysle o Tobie ❤️ Do zobaczenia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ❤️ :(:(:( Dziewczynki, jest mi tak przykro, ze za chwile się poryczę.... bardzo mi przykro..................... :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ze ktos powie to tylko topik, ale włozyłam w niego masę emocji....zżyłam sie z Wami, teraz odchodzicie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 Ja tu bedę dla siebie i dla ciebie i dla dziewczyn,ktore maja teraz cięzki okres.....ale wierze,ze sie uporaja i wróca odezwe sie pozniej lece na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi❤️ nie moge uwierzyc.............:( to sie przeciez nie moze tak zakonczyc.............!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozę ktoras z WAs zalozy nowy topik ?? np. czekamy na bociana, :) czy cos innego...?! moze bedzie szczesliwszy? a to co juz za nami - zostawimy na starym topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( kurcze ale przykro:(:( Emi, Reniu, może przemyślcie to jeszcze.... Szylusiu [ kwiat]dzieki Kruszko, pewnie, ze możemy zalozyć nowy, nawet tytuł fajny:), tylko zeby dziewczyny były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane.Nie pisałam tego wszystkiego absolutnie po to abyście i Wy rezygnowały z pisania.Nie miałam zamiaru ani Was zniechęcać itp. To co napisałam to takie moje jakieś wew. odczucia....nie wiem moze intuicja... Wydaje mi się,że są tu osoby czytajace co być moze (moze się mylę i jesli tak to bardzo przepraszam) życzą innym źle.A wiecie,ze niektórzy ludzie mają ogromną siłę.....nawet na odległosć. To co pisałam o DUPHASTONIE I LUTEINIE było napisane z indeksu leków z roku 2005 i właśnie tak tam było napisane,ze Duphaston w przeciwieństwie do luteiny nie hamuje dojrzewania pęcherzyków graffa. To nie był mój wymysł. Jeśli ktoś faktycznie ma pretensje o to co pisałam to niech ją zgłosi do tych co ten indeks pisali.Ja przepisałam tylko dane z ksiażki. I nie mam zamiaru więcej tłumaczyc się komuś kto nie pisze pod stałym nickiem. Z tego co widzę to nie tylko ja mam takie odczucia..... Kocham Was wszystkie na swój sposób :-) i życze szczęścia DUUUUUŻo SZCZĘŚCIA!!!!!! Tulę Was Wszystkie ciepło. Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny, nie wierze, że w XI wieku wierzycie w jakieś złe moce przez internet. To i w moc Kaszpirowskiego też wierzycie? I pewnie stawiałyście butelkę z wodą, gdy występował Zbyszek Nowak?! Przepraszam, ze tak ostro. Mogę zrozumieć tłumaczenie, że ktoś nie będzie wchodził nasz topik, bo za bardzo sie nakręca i nastawia psychicznie. No i ciągle o myśli o tym, czy była owulacja czy nie Takie tłumaczenie przyjmuję, ale że ktoś się boi złych fluidków przez kompa tego nigdy do wiadomości nie przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie 🌻 Nie wiem co powiedzieć, każda z nas pewnie podejmie swoją decyzję...czy słuszną czas pokaże... Ja Wam tylko powiem, ze czuję się tak jakby zabraklo kogoś bliskiego w moim życiu, może to dziwne, bo się nie znamy osobiście, ale jesteście mi bardzo bliskie.... Może na innym, topiku byloby lepiej, a może nie.... wiem, ze są zamkniete fora i tylko osoby zarejestrowane mogą \"żyć\" sprawami topiku, nikt obcy nie może go czytać. Może to jest jakieś wyjście, jak nie chcecie pisać na kafeterii. Chyba, ze uważacie, ze to któraś z nas...:(:(:( to niestety nie mam już słów, ani argumentów:( Nigdy, nigdy nikomu źle nie życzyłam, przeżywałam Wasze nieszczęscia, jakby mnie dotknęły, cieszyłam sie z Waszych radości, jakby mnie spotkały..... Rzekomo nie ma wirtualnej przyjaźni, ja myślę ze jest. I dlatego teraz tak to boli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Witam widzę, że dzisiaj nie lepiej. No i mama nadzieję, że nie ujawniłam się za późno i za kilka dni to nawet nie będę miała czego czytać. Już nie piszecie o staraniach, śluzikach - ziółkach i innych metodach wspomagania. Wiem, że dużo się złego wydarzyło, ale niestety takie jest życie - nikt nie mówił nam, że będzie łatwo. Ja już od ponad roku z małymi przerwami staram się o maluszka. I wierze, że przyjdzie dzień kiedy i ja zobaczę dwie kreski...A potem będzie tylko piękniej...No i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maza ma racje :) cos omijamy nasz podstawowy temat : sluzy, zilka, tempka itp... chyba zapomnialysmy o tym po ostatnich wydarzeniach. mam nadzieje ze pula zlych wydarzen juz zostala wyczerpana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez uwazam, ze co ma byc to bedzie a topik nie jest jakis pechowym , mam nadziej 🌻 jesli jednak tak uwazacie, to zalozmy nowy :) tylko nie rozsypujmy sie... janeczko-fora "zamkniete" to nawet fajny pomysl - gdyby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
Mam nadzieję, że od jutra zaczniemy na "nowo" o ile przyjmiecie mnie do forum. Ja jestem na etapie oczekiwań na nieprzyjście @. Dobrej nocy dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Ja mam to samo. Tez mam wrażenie, ze zabrakło mi kogoś bliskiego. Czasami już też myślałam, ze nigdy na ten topik nie wejdę, bo może za bardzo sie nakręcam, ale jakoś nie mogłam bez Was żyć :). Musiałam chociaż spojrzeć co tam u Was Po ostatnich wydarzeniach, po odejściu Kamilka Moni odłożyłam intensywne starania. Oczywiście mam nadzieje, ze sie uda, ale nie piję ziółek, nie badam progesteronu, żeby sprawdzić czy była owulka, nawet nie masuje nóg. Trudno. Będzie co ma być. Ale żeby Was opuścić?! No, ale musimy uszanować decyzję dziewczyn. Nic innego zrobić nie możemy. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierze w zadne fatum- sratum. tak sie po prostu złozyło, widocznie tak miało byc.przykre to, ale nie mozna się poddawać przecież. wiadomo,ze kazdy zrobi jak zechce, i nikogo na siłę nie zatrzymamy...nie zgadzam się z renką ze ktoś nam zle życzy, a juz tym bardziej żadna z nas. nie było tu zadnych nalotów tak jak np. na majówki, tam też zresztą juz dawno nie ma zadnych akcji. witaj maza 🖐️ kruchaa- ja mimo wszystko nadal mam nadzieję ze bedzie dobrze, chociaż akurat po ostatnich wydarzeniach ciężko mi mieć nadzieję. ale jesli jej nie bede miała to chyba się wcale nie podniosę juz... i fakt, gorzej juz byc nie moze, teraz tylko lepiej ;) wiecie, ja nigdy nie wierzyłam w wirtualne przyjaznie, ale jestesmy tu juz tak długo, ze nie da się inaczej nazwać tego co nas łączy. jest nas niedużo, to dobrze ( maza, nie bierz do siebie, jesteś mile widziana) chodzi mi o to ze np. na majówkach owszem, miałam wspólny temat z tamtymi dziewczynami, ale było nas za duzo, i nie było zadnej więzi. pewnie z czasem dziewczyny też tam się jakoś bliżej poznają, ale jednak mniejsze grono jest chyba bardziej podatne na umacnianie przyjazni. lepiej się poznajemy. Myslałyście kiedyś o spotkaniu w realu? jak coś to zapraszam do mnie :) buziaki dla wszystkich i dziekuję, wiem ze myślicie i pamiętacie o mnie i moim synku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Jak miło czytać,ze jednak chcemy byc nadal,bardzo sie ciesze,ze tak sie stało,bo naprawde sie zaczynałam martwić,ze chcecie całkowicie zaprzestac pisania:(:(:( Ja jak widzicie nie mam zamiaru was opuszczac,jest topik SIERPNIóWKI 2008,ale jakos wiecie co nie bardzo mi tam pasuje.Starałam sie cos tam pisac,ale mam wrazenieze nikt sie tam mna nie interesuje,zrobila sie tam jedna klika dziewczyn i ogolnie mam wrazenie,ze maja wszystko gdzies,nie potrafia pomoc,wesprzec itp.dlatego mnie tam nie ma. Wole byc z Wami,czuję wsparcie w was,czuje,ze wiecie jak mi pomoc jak mam dołka,wiec prosze tutaj zostac i nie sluchac opowiadan typu ,ze topik jest pechowy,bo tak nie jest!!! A ja dzis byłam na pobraniu krwi,niewiem jakos dodatkowo oprocz tego co miałam zrobic,zrobilam bete,hmnnnn niewiem jakos caly czas sobie wkrecam,ze moze cos nie tak.No bo to juz 8 tydzien a ja nie mam zadnych objawow ciazy,oprocz pobolewania podbrzusza i cyckow.No i wkrecam sobie,ze to cos jest nie tak,skoro nie jem wiecej niz dotychczas,nie mam mdlosci itp. Kurde starajac sie o dzidzie wychodzilam z zalozenia,ze bedzie do dupy,ze bede rzygac,miec zachcianki,bedzie mi niedobrze jak bede czula jakis zapach,a tu :(:(:(nic!!! Wiem wiem wkrecam sobie,ale widzicie zukam sobie chyba problemow!!! buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) spotkanie w realu - fajna sprawa, musimy sporobowac. moze wymienimy sie kiedys foto??? bo \"znamy\" sie juz dluzszy czas, wiec fajnie wiedziec kto jest po 2-giej stronie monitora ;) buuuuuuuuuuzile dla WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×