Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruchaa

Wierzymy w cuda- na wiosne sie uda- topik staraczkowo-testowo-ziołowy

Polecane posty

Witajcie :D Moniu ale sie wystraszylam jak przeczytalam co u Ciebie. Mam nadzieje, ze krwawienie sie w koncu skonczy, MUSI sie skonczyc!!!!! Dzidzia urodzi sie silna i zdrowa:)❤️ Janeczko witaj kochana:) stawiam kawusie, piszesz sie??;):D:D U mnie dzisiaj 8dc, ale ja na razie nie czekam uparcie na owulke, w tym cyklu sie \"czaje\" tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiaczku:) Pewnie, ze sie piszę! Jak to czajenie Ci wychodzi? Jesteście już na nowych smieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchutka machnij chociaz:) Emi ja mialam tez zaczac brzuszki, ale jakos mam lenia jak wroce do domu z pracy, moze sie w koncu skusze:) przynajmniej troche zgubie oponke:P na brzuchu:) chyba ze bylaby od czego innego;) to nie bedzie mi przeszkadzac:D Z ziolkami tez sie wstrzymuje, bo luteina i ziola to chyba za wiele jak dla mnie, i na moja pamiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko jeszcze nie mamy kluczy, dopiero pod koniec miesiaca:) wiec niedlugo trzeba zaczac pakowanie:O jak ja tego nie lubie:O Na razie jednak chyba tylko maz sie przeniesie a ja bede dojezdzac, bo wszystko trzeba bedzie robic od podstaw. Za to wczoraj bylo winko do kolacji:D zaczynamy male pozegnanie ze starymi smieciami;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Wczoraj juz padlam i nawet nie napisalam Wam,ze chyba po tym lnie sluz zrobil sie znow mega-plodny :).Wyglada na to,ze ja po tych ziolkach mam plodny sluz juz niemalze od poczatku hihi... Dzisiaj tez sobie wypije bo wyczuwam jakies pobolewania w dole brzucha,moze idzie jednak owulka :) No i trzeba wznowic staranka,tylko kurcze M sie pochorowal i jakis slaby jest...:P. Jak nie urok to.... Janeczko,wlasnie dlatego ja unikam lekarzy jak moge.Czesto nie wiedza o co chodzi a strasza i wpedzaja czlowieka w depresje...Nie wiem co Ci radzic?...Ale przemysl jeszcze raz sprawe:zaszlas w ciaze,wiec jajowody sa drozne :D. A CLO? hmmm,sama nie wiem.Ja chyba na Twoim miejscu dalabym organizmowi troche odpoczac od tych wszystkich wynalazkow.Sama mowisz,ze juz sie wyciszylas,ze jestes spokojniejsza.Sprobuj wiec postawic na nature. To moja rada a Ty oczywiscie po konsultacji ze swoim M zrobisz co uznasz za najbardziej stosowne :) A i masz pewnosc,ze pecherzyk peka :D.Czego Ci wiecej trzeba? Ja w kazdym razie trzymam za Ciebie mocno kciuki,zeby TEN cykl byl owocny i zeby rozwial wszystkie Twoje watpliwosci ❤️ Antelko,ja juz jestem baaardzo stara-36lat,najstarsza na tym topie.Dzis wlasnie poczulam jak ten czas szybko mi uplynal i strasznie smutno mi sie zrobilo:( Tyle rzeczy chcialabym jeszcze zrobic,zobaczyc...A juz jestem taka stara... Gosiu,witaj!👄 Moniu,napisz co u Ciebie i malenstwa Kruchutka,czekamy!.... Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wyrzuca mnie z kafee, wiec nie wiem czy uda mi sie wysłac 😠 Emi, ja juz postanowilam nie faszeruje sie clo, bo to bez sensu, pojdę do niego jedynie z wynikami z badania nasienia.Po ostatnich wizytach jakoś nie spieszy mi sie aby do niego latac :O Zostaję przy lnie i ziółkach i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wcale nie jestescie takie staruszki:D Musze zjesc sniadanko, bo kawa na czczo jakos mi nie sluzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes o cale 4 mies.mlodsza ode mnie :O Nie myslalam,ze kiedys bede liczyc miesiace.Widac,ze sie starzeje... Gosiu,Ty jestes cale 11 lat mlodsza od nas!!! Ty wiesz ile w tym czasie mozesz jeszcze zdzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi druzyna pilkarska prawie moze byc:P;):D:D:D Ja tez jestem z kwietnia:D tylko roczek mamy inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Wyslalam wlasnie maila do mojej ginekolog zobaczymy co ona odpisze....trudno sie mowi,czlowiek nie zna sie na tyle aby wiedziec o co pytac gdy lekarz zapisuje dany lek. Zobaczymy co bedzie jak nie to moze w nastepnym miesiacu,choc wiecie co juz powoli trace chęc na to wszystko........:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co porabiacie? Wlasnie skonczylam sprzatac, pralka pierze, wiec tylko rozwiesic pozostało... uff uporalam sie z porządkami, bo jakoś tak dzisiaj cięzko bylo mi sie zebrać :O Brzuchatki, odezwijcie sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, nie martw sie wiekiem. Ja Was, znaczy Ciebie i Janeczkę zaraz gonię, bo w marcu skończę 36 latek. :( Jestem rocznik 72. Mój gin jak byłam ostatnio, to powiedział mi że jestem jeszcze młoda. :) Chyba chciał mnie podnieść na duchu i przekonać,ze uda mi sie jeszcze zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja juz po badaniu. Ale zdjęcia nie wkleję,bo mały grzdyl tak fikał,ze trudno było zrobic dobre ujęcie.Wszystko jest dobrze ma ponad 5cm więc urósł przez 4 tyg. ponad 3cm.Wszystko sie zgadza wychodzi na 12t.c widziałam bijace serduszko,rączki i nóżki ale fikał koziołki niesamowicie. Przy badaniu był mój M i Karolcia.Nawet nie musiałam pytać czy moga wejść bo pani doktor spytała sie sama czy rodzina jest ze mną no to powiedziałam,ze mąz jest ale jest też jeszcze córeczka....na to p.dr. no to niech wchodzą ;-) Martwię sie natomisat Kruchutką i Monią,bo się nie odzywają.Monia jeszcze wczoraj była ale Kruchutkije nie było już jakis czas. A Wy nie wiecie co z nią??? Moze macie adres mailowy do niej??? Ściskam Was mocno dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Mam chwilke w pracy wiec szperam na temat tego duphastonu,a wiec tyle co znalazlam WYPOWIEDZI KOBIET Z FORUM dziecko-info.com Duphaston Zawiera hormon progesteron, który jest naturalnym hormonem II fazy cyklu miesięcznego. Może być wykorzystywany: · W celu wywołania spóźniającego się okresu. Jest wówczas podawany przez kilka dni i jego odstawienie powoduje wystąpienie krwawienia. · Jako typowy środek antykoncepcyjny!!!!!(tu jestem w szoku), gdyż blokuje pozostałe hormony, a tym samym owulację. Dzięki temu działaniu likwiduje się również nieduże torbiele na jajnikach. · W celu podtrzymania ciąży przez uzupełnienie niedoboru progesteronu w organizmie. W tym przypadku zaprzestanie przyjmowania Duphastonu NIE POWODUJE krwawienia, ani poronienia. znam przypadek, że dziewczyna brała duphaston przed owulacją, do której doszło kilka dni później, na co wskazał monitoring cyklu. Także przychylam się do odpowiedzi mojej lekarki, która stwierdza, że jest to zbyt słąby lek by mógł hamować owulację. Gdyby mozna bylo go brac tylko i wylacznie 2 dni po owu to bylaby wierutna bzdura.....mi lekarz zalecil branie duphastonu od 16 do 25 dc...mialam bardzo nieregularne @ i po dwoch miesiacach zaszlam w ciaze.....a co z kobietami, ktore maja dlugie cykle....? Duphaston nie ma wplywu na owu. SAMA NIEWIEM CO MYSLEC....ILE LUDZI TYLE OPINI.... ZOBACZE CO NAPISZE MI GIN,JAK ZNAJDZIE SZYBKO CZAS:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, gratuluję, widzisz 8 może byc szczęśliwa :D Szylusiu, jak bediesz coś wiecej wiedzie, to daj znac, sama jestem ciekawa co Ci odpisze. Jak wam mija wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusiu No właśnie ilu lekarzy, tyle opinii. Wiesz, ja też znam przypadki, gdy dziewczyny przyjmujące tabletki antykoncepcyjne zachodziły w ciążę. I rodziły zdrowe dzieciaczki. A może spytasz specjalisty z Białegostoku? http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=21 Reniu, gratuluję. To były pewnie piękne widoki. A co na to wszystko Karolka? Ciekawa jestem jej reakcji. Buziaczki dla wszystkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, leze i tez sie martwie gdzie jest kruchaa? krwawienia ustały, ale jest tego powod- pipe mam dokładnie zalepioną od srodka, wiec nie ma szans zeby coś mi wyleciało. jak któraś z was stosowała kiedyś albothyl, to wie o co chodzi. odebrałam wyniki cytologii, grupa 2, rozmaz zadowalający, ale jakaś infekcja jest. do gina pojde po kuracji, teraz to i tak nie ma sensu bo nawet mnie nie zbada. ja sama nawet poł cm palca nie moge tam wcisnąc. renka, gratulacje :) kawał bobasa juz masz. pozdrowienia dla całej reszty, nie moge duzo pisac bo na leząco mi mega niewygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ ODPOWIEDZ MOJEJ GIN:p:p Prosze na razie brac od 16-tego dnia, przez kolejne 3 cykle- jeśli się nie uda ZAJśC w ciąże, będzie to czas na dalszą diagnostykę. No i co wy na to??? ona jest bardzo dobrym specjalista ginekologi i poloznictwa,ale jest srednio wyewna i brak jej czasu (ma male dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moniu, najwaziejsze ze nie krwawisz, a kiedy masz jakaś wizyte? Pisz czasami chociaż malutkie posty, bo martwimy sie przedlużającą ciszą tak jak jest u Kruszki. Krucha odezwij sie prosze. Szylusiu, nie dane mi dyskutować z bardzo dobrym specjalista ginekologi i poloznictwa :P Mogę Ci tylko powiedzieć tyle, ze lekarz, do ktorego chodzę też ma parę specjalizacji z zakresu ginekologii, do mnie przemawiają argumenty, ze jest to progesteron, ktory kobieta naturalnie wytwarza w drugiej fazie cyklu po jajeczkowaniu i podanie go za wcześnie ma wplyw na pierwszą fazę cyklu. Może ona Ci tak radzi bo masz regularne cykle, u mnie przy owulacji nawet w 22 dc bylo by działanie typowo antykoncepcyjne, bo nie doszłoby w ogóle do owulacji. Co tam u Was beczki, jak samopoczucie? Moje lenistwo powoli dobiega końca,w poniedziałek stawiam sie pracy i juz widze oczami wyobraźni biurko zawalone papierzyskami z calego tygodnia. Ale cicho sza, na razie jeszcze w domku, zapraszam na kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼 Ja mialam regularne cykle 30-dniowe,ale 2 miesiace temu(po tym obfitym okresie,gdzie moglam byc w ciazy),przestwilo mi sie i w zeszlym cyklu mialam po 32 dniach a teraz po 28 :(:(:((: Wiec trudno stwierdzic co bylo tego przyczyna,bo wszystko tam na dole wporzadku. Sama juz niewiem.... napisalam do specjalisty na forum BOCIAN,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Niedawno wróciłam z przedszkolnego przedstawienia o królewnie śnieżce. Było super,a na końcu pani wręczyła dyplomy za zaprojektowanie najładniejszego stroju dla p.jesieni,no i ...czego wogóle się nie spodziewałam,bo nawet nie wiedziałam,ze takie cos robili w przedszkolu moja Karola dostała dyplom razem z pięcioma innymi dziećmi...ale byłam z niej dumna,aż mi sie łezka w oku zakręciła. A w przedstawieniu Karola grała pierwszego krasnala i była bardzo stremowana(tak mi powiedziała) ale wypadło wszystko bardzo ładnie.No dosć chwalenie,choc nie o chwalenie mi tu chodziło,a raczej o podzielenie sie z Wami dobrymi nowinami :-) U nas dziś deszczowo,choć akurat w tej chwili nie pada.jest chłodno i pochmurno :-O Byłam dziś u mojej małej chrześniaczki :-) ale ją wycałowałam-jest cudowna :-) BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo A tu co taka cisza:(:(:(:( Nikt nic nie pisze.....a ja tu sie martwie czy ten duphaston mi aby nie zaszkodzi w tym cyklu,bo niewiem i sie nie dowiem jak narazie czy pecherzyk zdazyl peknac czy tez nie;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na majówkach ktoś napisał,ze Monia poroniła. Przeciez to nie może być prawda.Pocieszam się,że wpis jest na pomarańczowo i znów ktos zrobił sobie głupi ,bardzo głupi żart. Napiszcie co o tym myślicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka🌼 Jakas Magdus pisze,ze jest jej kolezanka i ze Monia jest w szpitalu i kazal nas poinformowac!!! Ale nadal mam nadzieje,ze to jakis tragiczny wyglup tych pomaranczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.Przeciez monia miała krwawienie z szyjki,a nie z macicy. MONIU odezwij się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.Przeciez monia miała krwawienie z szyjki,a nie z macicy. MONIU odezwij się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×