Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koteeek

INNA

Polecane posty

Gość heheeeeeeeeeeehhh
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik
hmmm mysle Koteeek ze skoro juz jestescie "zaklepani" juz na 100% razem, to nie musicie czekac do slubu. Mysle ze mozecie zalowac troche straconego czasu, zycie ucieka. Ja mam 29 lat i z dziewictwem czekalam tez na jedynego, ale jak go poznalam to tez kazalam mu czekac dluuuugo i teraz, kiedy juz jestesmy malzenstwem i wszystko jest juz poukladane, to zaluje ze zmarnowalismy tyle czasu jak bylismy mlodsi, weselsi, bardziej naiwni... Wiesz, teraz jest malzenstwo, wspolne mieszkanie, porozrzucane skarpety, rachunki itd. Wczesniej wszystko bylo dla nas nowe i excytujace i to byl dobry moment do seksu. Ale na sile przetrzymywalam dluzej i dluzej. Owszem warto czekac jesli nie jestes pewna faceta. Ale skoro juz na 100% wiecie ze jestescie razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik
inna sprawa, ze ja mojego meza jestem pewna na 200% i moze tak mi sie wydaje ze przyspieszenie to dobry pomysl. Ktos tam napisal, ze przetrzymywanie to jest dobry sprawdzian na to gdy pojawia pozniej sie okresy ciazy choroby itd. Tylko tyle ze ja mojego meza jestem pewna bardziej niz wlasnej matki i w najgorszych sytuacjach mnie nie zawiodl, a naprawde byly ciezkie przejscia u mnie. Wiec teraz z perspektywy widze ze nie bylo go co trzymac, bo z sexem czy bez on jest taki sam wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka123
witam tu wszystkich, od jakiegoś czasu wczytuje sie w te wasze wypowiedzi i choc stronka ta juz prawie od miesiąca nie była odiwdzana i temat przycichł to mimo o właczę sie do tej waszej dyskusji, jednak zanim przedstawie swój problem to odrazu z góry chciałm podziekowac kotkowi i ah ta miłość za to ze ich wypowiedzi powoli , (choc jeszcze nie dokonca) pomagają mi zrozumiec cos i byc moze niezrobic czegoś czego bede załować. jesli ktos za jakis czas poruszy ten temat na nowo to wtedy napisze wiecej na temat tego dlaczego odwiedziłam te strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniak.
Truskawka, ty nie czekaj z seksem do ślubu, bo tracisz najlepsze lata swojej aktywności. Czekać to ty możesz kiedyś na emeryturę na starość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie doczytałam do końca :) i prawie całkowicie się z Tobą Casanova zgadzam... A poza tym gdzie jest powiedziane że Bóg zakazał seksu przed ślubem? a co z wielożeństwem i konkubinatem tak wszechobecnym w Starym Testamencie? Przytaczane tutaj argumenty za brakiem seksu przed ślubem są wymysłem KK, podobnie jak celibat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka123
Wredniak moze dla Ciebie życie to tylko sex,nieważne gdzie i z kim byle tylko nie czekac z tym za długo, ja osobiscie tez nie jestem za tym aby z tym czekac kto wie jak długo,ale jestem w takiej sytuacji ze musze z tym poczekac ..., nie jest łatwo ale mam nadzieje ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredniak.
Truskaweczko, jeśli musisz zaczekać z seksem, to nie mamy o czym dyskutować. Bacz tylko, cobyś nie przejrzała, bo zgniłe truskawki nie nadają się do konsumpcji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kim stracić dziewictwo
- Z policjantem - bezpiecznie - Z lekarzem - zdrowo - Z księdzem - nie grzech - Z fryzjerem - obciachowo - Z pszczelarzem - miodnie - Z modelem - modelowo - Z kaskaderem - niebezpiecznie - Za to z wulkanizatorem - bezpiecznie - Z kominiarzem - czadowo - Z przestępcą - po zbóju - Z pracownikiem łódzkiego pogotowia - na luzie - Z pilotem - odlotowo - Z górnikiem - dogłębnie - Z cukiernikiem - słodko - Ze sprinterem - szybko - Z wibratorem - sztucznie - Z rajdowcem - odjazdowo - Z radiowcem - na odległość - Z przedstawicielem handlowym - jeszcze się dostanie gadżety - Z mnichem - spokojnie - Ze złodziejem - pokątnie - Z malarzem - jak z obrazka - Z psychiatrą - jak we śnie - Z piosenkarzem - śpiewająco - Z żołnierzem - pod miarę - Z aptekarzem - powściągliwie - Z producentem noży i nożyczek - ostro - Ze strażakiem - na mokro - Z żołnierzem - wystrzałowo - Z nożownikiem - ostro - Z lotnikiem - niebiańsko - Z ufoludkiem - kosmicznie - Z krawcem - równym ściegiem - Z dresem - na sportowo - Ze sztangistą - ciężko - Z koszykarzem - łatwo o wsad - Z hydraulikiem - uwaga na kolanka - Z listonoszem - uwaga na torbę - Z cukiernikiem - słodko- jedyny, który wie jak to jest... - Z Tygryskiem (z Puchatka) - tak, jak się lubi najbardziej - Z geriatrą - staromodnie - Z bilardzistą - on zawsze trafia - Z zegarmistrzem - precyzyjnie - Z żartownisiem - dowCIPNIE - Z kucharzem - pikantnie - Z PZU - pełne zabezpieczenia - Z muzykiem - koncertowo - Z grabarzem - ponuro - Z wędkarzem - na szczupaka - Z golfistą - kijowo - Z informatykiem - push,pop - Z pirotechnikiem - wybuchowo - Z piromanem - gorąco - Z witruozem - on woli solo... - Z dyrygentem - koncertowo - Z perkusistą - nie wiem, ale on ma dwie pałeczki... - Ze skrzypkiem - na dachu - Z grabarzem - jedyny i ostatni raz (brrrr) - Z alpinistą - na ścianie - Z leniwcem - niemożliwy - Ze smerfem - smerfastycznie - Z chemikiem - doświadczalnie - Z matematykiem - anal-itycznie - Z historykiem - starożytnie - Z domatorką - byle komu aby w dom - Z prawnikiem - legalnie - Z policjantem - ma pa*ę - Z alpinistą - szczytując - Z grotołazem - masz doła - Z akwizytorem - wszystko ci wciśnie - Z projektantem - modnie - Z dyrygentem - rytmicznie - Z astrologiem - szybki numerek - Z dentystą - będzie bolało - Z graczem w Totka - szczęśliwy numerek - Z piekarzem - rośnie jak na drożdżach - Z elektrykiem - wstrząsająco - Z nauczycielem - podręcznikowo - Ze ślusarzem - przez dziurkę - Z politykiem - przeleci i skłamie, że nadal jesteś dziewicą - Z Małyszem - wyskokowo - Z Ibiszem - nie da się (nie lubię gościa!) - Z Napoleonem - empirowo - Z Mickiewiczem - romantycznie - Za to z Goethem - Burza i Napór - Z Osamą - w ukryciu i bardzo cicho - Z Misiem Uszatkiem - za podłodze (bo klapnięte łóżko ma) - Z Tonio "bula" Tajnerem - przyziemnie - Z Prosiaczkiem z "Kubusia Puchatka" - po świńsku - Z Pitagorasem - w trójkącie - Z Heglem - teza... antyteza... o ch***ra, mieliśmy zabezpieczenie???? - Z Yetim - za długo by szukać... - Z Markiem Kamińskim - chłodem wieje - Z Reinholdem Messnerem - on już wszystkie zaliczył - Z Polską reprezentacją footballu nie da rady - nie trafią - Z Kubą Wojewódzkim - obciachowo - Z Supermanem - niezapomnianie - Z Kopernikiem - Kopernik też była kobietą! - Z Michaelem Jacksonem - dziecinnie - Z Lepperem - on ma jakąś blokadę - Z Freudem - WY TYLKO O JEDNYM!!! - Z Błochowiak - tylko w czerwonych skarpetach - Z Billem Gatesem - będzie do bani ale potem można upgraedować - Ze Szkotem- oszczędnie - Z Moniką Lewiński - bedzie fajnie ale potem i tak bedzie skandal - Ja wiem, że chamówa - Z Amanem - tylko z matórom... - Z Oleksym lub Rokitą - bo potem będzie łyso. - Z Kwaśniewskim - Olo Boga! - Z Lepperem - nie da się, panienka się blokuje. - Z Janowskim - da buzi w łapcię i zwieje w podskokach. - Z Millerem - na razie nikogo nie przeleci bo się boi - Z Renatą Beger - Woli Onana (Kofana). - A z Gołotą...? - Jajcarsko? - Ze Spidermanem - na pająka - Z Gierkiem (świeć Panie nad Jego duszą) - a pomożecie? - Z Jaruzelskim - są granice, których przekraczać nie wolno! - Z Urbanem - NIE! - Z Wałęsą - nie chcem ale muszem. - Z Michnikiem - eeeeeee tam. - Z Mazowieckim - a-le-o-co-cho-dzi? - Z Owsiakiem - róbta jak chceta. - Z Korzeniowskim - trzeba przedtem długo chodzić. - Z Urbasiem - krótki sprint z pałeczką w ręce. - Z Agatą Wróbel - postęka i puści. - Z Kusznierewiczem - w ślizgu. - Z Moniką Pyrek - za wysoka poprzeczka. - Z Ruchałą - no comments. - Ze Skowrońską - w zawisie. - Z Rutkowskim - na prochach. - Z Kalu Uche - ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka123
ej a tak wogóle to dalczego temat tego forum nosi nazwe :Inna" ? czy dlatego ze ktos swiadomie z takich czy innych powodów częsciowo odkłada zecie erotyczne na drugi plan to jest inny niz ci co robia to na okragło, karzdy z nas ma jakies swoje wartosci, przynajmnie powinnien je miec i to je jest soba to nie znaczy je jest innym bo ni ejast taki jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×