Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

błagam polećcie mi jakieś kosmetyki

Polecane posty

mam tak wrażliwą skórę, że wszystko mnie uczula, nawet te kosmetyki dla alergikow czy niemowlat a apteczne nie dosc, ze strasznie drogie, to zawieraja mnostwo szkodliwych skladnikow :( proszę polećcie mi coś w miare naturalnego, najlepij sprawdzonego na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalas kosmetyki
z serii Bubchen albo Hipp? Dla dzieci, mozna je dostac m.in. w Rossmanie. Sa naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam szampon Hipp, całkiem niezły, ale trochę łupieżu po nim dostałam, ale z tej firmy nie ma żadnego preparatu do mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jeszcze? prosze o pomoc naprawde juz nie wiem co robic tylko wydaje kase na coraz to nowe produkty a potem je rozdaje rodzienie i znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Physiogel, tylko w aptece, naprawde warto, jest to suoer wydajny krem i zel do mycia, ja mialam alergie po kremach na tradzik, tylko ta seria mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiegoś żelu do mycia ciała, balsamu, mydła, kremu do twarzy, preparatu oczyszczjącego do twarzy, szamponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magnolii 22
a czy po tym szamponie dobrze rozczesuja sie wlosy?? Ja ostatnio po myciu nie moge dac sobie z nimi rady! (A wcale nie mam bardzo dlugich) Nawet balsam nie pomaga! Juz szalu dostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lirene nie lubie, zniechecilam sie do niej po pewnym kremie do twarzy Johnson mnie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad jakims ekologicznym mydelkiem,ale tez sie boje, czy mnie nie uczuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela503
Ja wiem co to jest nadwrażliwość skóry. Cierpiałam przez to ponad 20 lat niestety. OD roku stosuje kosmetyki Vision i z czystym sumieniem mogę je polecić. Oprócz faktu, że wkońcu mogę odżywiać moją skórę, to dodatkowo istnieje możliwość jej leczenia w razie potrzeby. Jedyną wadą tych kosmetyków jest ich cena, ale szczerze nie żałuję ani grosza , bo wiem że w końcu znalazłam coś dla siebie. http://www.suplementy.sklep.pl/sklep/product_info.php?cPath=21&products_id=60 Polecam bo warto zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te kosmetyki Vision to mnie nie stac niestety, mozesz polecic cos tanszego? a gdzie mozna kupic mydelko Sanosan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenta
do Leanne: przeciez jest zel do mycia Hippa, sama ostatnio widzialam, wiec nie gadaj ze nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavera i natura
ja uzywam rozany zel pod oczy Lavera - peeeeeknie pachnie i dobrze nawilza z mydelek i zeli do ciala to ekosens www.ekosens.pl dezodorant super deo w aptece jest po 15-16 zl, dodatkowo wody toaletowe lub perfumy z szamponow to Logona bambus z olejkow/balsamow to Weleda z kremow do rak do maslo shea do twarzy zel Avene, a jak mi sie skonczy to jakis naturalny, jeszcze nie wiem jaki toniki recznej roboty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavera i natura
dotychczas uczulily mnie niektore kosmetyki Erisa, Vichy i Garnier wiec przerzucilam sie na nature, nic mnie nie uczulilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×