Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość - Ania

Chyba robią mi się halluksy

Polecane posty

Gość Salchicha
nie wiem czym sie roznia dokladnie,bo na te na dzien nawet nie patrzylam,ale rznic sie musza,bo w tych na noc co ja mam chodzic by sie nie dalo,bo rzepy by sie odczepialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
dzięki, fajnie, że tu zaglądasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, scholl robi kliny do dużego palucha, które mieszczą się w każdym bucie. mam dla zabawy halluksa na jednej stopie :D i noszę toto cały rok, poza latem, do pracy, po domu sobie odpuszczam. jest wygodne i nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
jasne ze tu zagladam,wspierajmy sie wszystkie nawzajem w walce z halluksami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
Na Holluksy najlepsza jest prawdopodobnie moksa,można spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Co to jest, Zybi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
To jest taki specjalnie spreparowany chiński piołun w kształcie cygara,zapala sie go i podgrzewa miejsca objęte zmianami tam jest tez punkt przytarczycy odpowiedzialny za odkładanie sie wapnia takze powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
nigyd o tym nie slyszalam,gdzie mozna takie cos zrobic lub kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cco to jest i gdzie to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Ania
Ja wczoraj kupiłam kliny Schoola, Takie z miękkiej gumki. Miałam kryte buty, więc od razu je założyłam. Niestety nie mam miłych wrażeń.Guma w kontakcie ze skórą jest piekąca, daje wrażenie odparzania. Powiedzcie czy te właśnie kliny nazywacie marcinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKAa
Wiam dziewczyny ,nie bylo mnie tu troche i zajrzalam jak u was postepy w walce z wystajacymi kostkami,ale widze ze nikt nie zaglada tu od maja.Napiszcie czy widac jakies roznice od tamtego czasu czy bez zmian? Salchicha ----> co tam u Ciebie ?Jak sie maja stopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLASNIE SIE DOWIEDZIALAM
ze przyczyna moich halluksow jest plaskostopie poprzeczne. bylam w czwartek u lekarza i dal mi recepte do specjalisty,ktory robi buty, wkladki do butow ortopedyczne. kasa chorych mi to pokrywa. fakt, nie mieszkam w polsce. mam30 lat. odstep miedzy dwoma gumisiami przy zlaczonej stopie wynosi ok4,5 cm,mierzac od gory plytek paznokcia. lekarz powiedzial,ze wkladki obowiazkowe do plaskich butow,a z wysokich radzi calkiem zrezygnowac,gdyz nacisk na stope powoduje halluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halluks halluksem halluksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Niedobrze. Ja już nie mogę chodzić na wysokim obcasie. Myślę o operacji.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bławatna
Słyszałam, że operacja polega na łamaniu kości. Jaka jest pewność, że dolegliwość nie wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na łamaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossiaczek
Akunia, mam pytanie, a po jakim czasie było widać u Twojego taty efekty stosowania tej jodyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek1984
Ja też zauważyłam u siebie haluksy ma jej już moja mama takie duże i też się męczy -jej mama czyli moja babcia też miała więc wydaje mi się że ja mam dziedzicznie i moja siostra też ma ...dopiero co je zauważyłam...czy jodyna pomoże ,co mam robić jestem za granicą i nie bardzo wiem co z tym fantem mam zrobić czy jakieś ćwiczenia czy tą jodynę kupić ,proszę o radę jak ktoś coś wie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrrrrrraa
Czy śa jakieś wkałdki zeby stopa w bucie nie była taka szeroka wieci ci mam na mysli proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiczek
Nie wiem czy o takie coś Ci chodzi, ale ja mam takie wkładki i są fajne :) http://www.supermed.pl/kliny-na-haluksy-hallux-separatory-paluchy-koslawe-p-113.html A co do tej jodyny to moja mama to stosuje już dość długo, ale razem z amoniakiem w proporcji 1:1 i mówi, ze widzi efekty, tzn. ma już znacznie mniejsze haluksy, więc chyba to działa. Ja zaczynam stosować , więc się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasffsf
Gosiaczek proszę powiedz skad wziac ten amoniak? :((( Bo jodynę to wiem że w aptece ale amoniak?? i podobno stezenie musi byc mniejsze niz 10% zeby skory nei poparzylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiczek
Na amoniak musisz mieć receptę i musisz popytać w aptekach czy taki zrobią. U mnie tylko w jednej aptece dało sie to załatwić. No i ciężko było, żeby załatwić receptę, ale dało radę. Dobrze jakbyś miała zaufanego lekarza lub pielęgniarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasffsf
no to beznadziejnie :( nie mam ani zadnej zaprzyjaznionej farmaceutki ani lekarki ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossiaczek
No ale zawsze mozesz spytać u swojego lekarza rodzinnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossiaczek
Wiecie co, ten amoniak z jodyną naprawdę działa :D Haluks u prawej nogi zmniejszył mi się o połowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, powiedzcie: czy Wam też się ta jodyna przebarwia po jednym dniu od zmieszania z amoniakiem???? czy mam to dalej stosować? Już drugi raz zrobiłam miksturę i się odbarwiła...Dzieki z góry za odp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaluśka
Nie mam pewnosci ale coś mi sie o uszy obiło ze amoniak zmieszany z jodyną bardzo wrazliwy materiał wybuchowy tworzy, jakis amidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posejdonja
patrzę i współczuję po mękach do zdrowia gdybyśmy byli wychowani w duchu mądrości profilaktyki stosowanej i rozumieniem PRAW NATURY to nie musieli byśmy robić z siebie idiotów i żebraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa&ewa
Temat widzę opuszczony, ale podniosę. Kupiłam sobie taki aparat odciągający paluch. U mnie chodzi o prawą stopę. Pomogło to komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×