Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość - Ania

Chyba robią mi się halluksy

Polecane posty

Gość Salchicha
anja ja nosze tzw.marciny na noc juz dlugo i nie widze zadnej poprawy:/ nie chce cie martwic:/ ale zaczelam teraz z jodyna,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze moze i robi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akuni
napisz prosze czy Twoj tata mial juz duze te wystajace kostki z boku? czy to byly poczatki? i jak jest obecnie? duzo sie zmniejszyly ? Tez mam problem z wystajacymi kostkami sprobuje metody Twojego taty ,dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
byly duze.nie zniknely calkiem.zmniejszyly sie o polowe,ale w tej chwili go nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akuni
Dziekuje akunia,ja bede niezmiernie szczesliwa jesli moje o polowe sie zmniejsza . Dziewczyny piszcie o swoich obserwacjach ze stosowania jodyny,ja tez napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
ja tez prosze zebyscie pisaly czy cos wam pomaga.bardzo bym sie cieszyla gdyby sie okazalo,ze tak.sama tego nie mam ,ale wiem po tacie ,ze bardzo meczaca to dolegliwosc,a szczegolnie u kobiet,bo jak tu jakies fajniejsze buty do spodnicy ubrac gdy bol lzy wyciska.bardzo wam wspolczuje. ja natomiast mam problem z pekajacymi ,bardzo suchymi pietami.moze ktoras z was zna na to sposob?zadne kremy do stop mi nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
hej dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
akunia tez mialam,ale zaczelam bardzo czesto robic pumeksem peeling i gruba bardzo warstwe kremu i na to skarpety najlepiej bawelniane i jakos jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akuni
jestem :) troche pozno ,ale nie mialam czasu zajrzec wczesniej .Akunia na pekajace suche piety polecam Ci plyn ziolowy Dermesa,do kupienia w aptece lub w sklepie internetowym,naprawde jest dobry ,wklejam opis : Kosmetyk ziołowy o delikatnym, roślinnym zapachu - prawie nie wyczuwalnym, bez konserwantów, barwników, zagęszczaczy i sztucznych aromatów. Doskonale nawilża, regeneruje i chroni skórę: suchą, szorstką, zniszczoną, zrogowaciałą, przemrożoną (przywraca normalny, zdrowy wygląd), pękającą (nawet głębokie pęknięcia skóry regeneruje od 3 do 7 dni sprawiając, że skóra staje się gładka i miękka). Skład: cucurubita, glycerin, aethanolum, thymi Cena: ok. 14 zł / 50 ml i recenzje : polecam Recenzja: ... Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i jestem zadowolona, nawet bardzo. Świetnie zmiększa skórę stóp, nawilża i wygładza. Moje stopy jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Choć nie wiem czy to tylko jego zasługa, bo używam wraz z maścią z witaminą A. Nie daję 5 gwiazdek, bo jednak z wiekszymi zgrubieniami (odciskami) sobie nie poradził. Ale z tym poradzi sobie pewnie jedynie pedicurzystka. Jednak z całym przekonaniem polecam wszystkim marzącym o pieknych stopach. Dodam tylko, że działa równie super na kolana i łokcie Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...pierwsze opakowanie, od 3 tygodni Ponowny zakup: Tak 2.Świetne działanie Ten kosmetyk w bardzo szybkim czasie wygładził mi pięty, nigdy nie spotkałam się z taką skutecznością działania wśród tego typu preparatów. Warto podkreślić że jest on wydajny i niedrogi. Używam go od 2 miesięcy 3.Naturalny i skuteczny Recenzja: Bardzo skuteczny w działaniu a przede wszystkim naturalny. Bardzo dobrze radzi sobie z suchą skórą na piętach a także na rękach. Ciągle schodziła mi skóra z rąk- łuszczyła się itp. Stosowałam różne preparaty, kremy i dopiero Dermesa mi pomogła więc jestem z niej bardzo zadowolona. Najlepszy kosmetyk jaki do tej pory używałam. Dobrze, że wreszcie ktoś coś takiego wymyśłił. 4.Najskuteczniejszy Recenzja: W mojej ocenie Dermesa jest najskuteczniejszym kosmetykiem tego typu jaki miałam okazje sprawdzić na sobie. Bardzo ładnie wygładza pęknięcia skóry a w dodatku rozjaśnia przebarwienia jakie miałam wokól dłoni. Polecam Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: sierpnia/2 5.Podoba mi się Recenzja: A mi całkowice pasuje. Konsystencja rzeczywiście jest raczej nie spotykana bo prawie wodna, ale coś za coś. Nie ma zagęszczaczy, sztucznych aromatów,konserwantów i barwników więc coś za coś. Kosmetyków składających się z czystej chemii są tysiące- więc super, że ktoś wymyślił coś innego. Co do skuteczności to miałam podobne wrażenia, gdy stosowałam się do tego co napisane na buteleczce i smarowałam raz na jakiś czas. Potem w aptece zobaczyłam ulotkę i tam było znacznie szerzej rozpisane jak używać żeby były super efekty. Wieczorkiem dwa razy i rano raz. Po 5 dniach pięty i dłonie bajer i dopiero wtedy można go raz dziennie czy raz na 2 dni. W sumie jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam - ale stosujcie się do tych ulotek bo tylko wtedy będzie super efekt. Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... Dalej nie bede kopiowac ,a tymi kilkoma chcialam pokazac jakie ma opinie ,dwie sa niezbyt pochlebne ,ale jest oprocz tych sa jeszcze inne od osob bardzo zadowolonych. Mam nadzieje ze dziewczyny wybacza mi pisanie o plynie na suche piety w temacie o halluksach,w koncu akuni tez zawdzieczamy sporo za ta metode,ktora sie z nami podzielila :) Taki wyjatek zrobilam wlasnie z tego powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
bardzo dziekuje.kupie i mam nadzieje,ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane znacie jakiś domowy sposób na te wrastające paznokcie ?? Kurcze zgubiłam przepis - miałam kiedyś z \"tiny\" - sama miałam problem i to jaki :o babcia zrobiła - jak dobrze pamięta było z smalcu albo drożdży i coś tam - I POMOGŁO - a teraz moja kochana babcia ma wrastający paznokiec - osłabienie kończyn dolnych przy cukrzycy - nie życze nikomu zachorować na tą gupia cykrzyce - same porażki . pozdrawiam i mam nadzieje że któraś z was słyszała o tym domowym leku ?? - babulka cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migusiowa zapytaj
na topiku o wrastajacych paznokciach ,moze tam cos ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
hej,ja od czwartku smaruje jodyna 3razy dziennie i nie wiem czy sobie wmawiam czy faktycznie,ale zdaje mi sie ze troszke mniej bola mnie moje halluxy,bede dalej smarowac i opowiadac wam jakie efekty zaobserwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKAa
O to super :) Pierwsze pozytywne zmiany,moje gratulacje :) Ja jesli zauwaze roznice to jedynie w wielkosci bo nie bolaly mnie nigdy te kostki,ale chyba nie ma co na to liczyc wczesniej niz po miesiacu smarowania.Nie wiem jak to bedzie ,ale bede w tym czasie czytac co u was sie dzieje :)Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
dzieki RIKa,ciesz sie ze cie nie bola,bo to naprawde straszne,tym bardziej,ze mam taka prace,ze sie nie malo nalatam..mam nadzieje,ze to nam naprawde pomoze,zbliza sie wiosna,lato,tak bym chciala miec ladne butki...zawsze wstydze sie pokazac te okropne stopy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
salchicha-bardzo sie ciesze ,ze zauwazasz jakas zmiane na lepsze.mnie co prawda problem nie dotyczy,ale tak z ciekawosci tu zagladam zeby zobaczyc co u was slychac.pozdrawiam was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
hej dziewczyny zrobilam sobie 2dni przerwy w smarowaniu,ale mam nadzieje,ze to nie problem. Dzisiaj robie dalej,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halluksy mogą byc dziedziczne ale rowniez mogą powstac przez noszenie nieodpowiedniego zbyt wąskiego obuwia .Noszenie zbyt ciasnych wąskich butow prowadzi do deformacji stóp.Najbardziej narażone są kobiety ktore noszą piekne modne lecz niestety niewygodne buty. Ja tez bym padła ofiarą dzisiejszej mody. Nosiłam zbyt wąskie buty i zauwazyłam ze zaczely mi sie deformowac palce u nog ten duzy i ten najmniejszy.Old razu pomyslałam ze to wina moich pieknych lecz niewygodnych butow na wysokim obcasie.Wobec tego buty cisnełam w kat i przeprosiłam sie z wygodnymi adidasami.Teraz nosze buty tylko na płaskim lub niskim obsasie , butów zwężanych unikam jak ognia .Tylko na specjalne okazje zakładam buty na wysokim obcasie.Musze jeszcze dodac ze ta mała deformacja moich palców ustąpiła i moje stopy wygladają normalnie.Przestrzegam wszyskie kobiety ktore lubią nosic piękne lecz niewygodne buty - na prawde niewarto !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
karina,wlasnie opisalas moja szafke z butami,uwielbiam buty w szpic i tylko takie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda******
Noi jak rezultaty? Sa efekty? Jak to u Was jest? Ja zaczelam od kilku dni i czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
ja smaruje codziennie,ale czy widze efekty??trudno mi powiedziec czy sie zmniejszyly,chyba za malo czasu uplynelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKAa
Hej dziewczyny ,chyba co najmniej miesiac trzeba zaczekac zeby cos zauwazyc,ale pewna nie jestem bo moze u kogos bedzie ciut wczesniej albo sporo pozniej,ale co nam innego pozostalo? Chyba nic ,to jedyna metoda ,ktora dodatkowo zaczelam stosowac ,a oprocz tego w ciagu dnia jak najczesciej staram sie odciagac duzy palec na zewnatrz,nosze na codzien klinik miedzy palcami .W aptece pani powiedziala ,ze ten klinik nie spowoduje zmniejszenia sie kostek ,ale ma przeciwdzialac dalszemu poglebianiu sie znieksztalcenia kostki.No i oczywiscie buty z szerokimi noskami,ale to chyba wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
co to są marciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
marciny to sa takie jakby to powiedziec sprzety z plastiku i kawalek skorki jest przyczepiony i pasek na rzep,ja mam akurat marcina na noc,pomaga on utrzymywac duzy palec w pozycji odciagnietej od reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
hej dziewczyny,smaruje juz ponad miesiac,ale jakos nie zauwazylam zeby sie zmniejszyly wielkoscia...wydaje mi sie,ze mniej mnie boli,a to juz duzy sukces,ale smaruje dalej i na noc zakladam marciny,bede donosic o kolejnych postepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Ja chcę zaraz kupić te marciny, ale nie wiem o co prosić a aptece. Czy występują one w wersji na dzień i na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salchicha
Ania tak,powiedz,ze chcesz marciny na halluksy,ja akurat wybralam na noc,bo gdzie mam z tym latac w dzien..placilam ok30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Dzięki za odpowiedz, ja chyba mogłabym nosić je także w dzień. Wczoraj kupiłam sobie hipewygodne buty z szerokimi przodami- antistres, skóra, płaskie i... ładne- czerwone. Chyba taki marcin się w nich zmieści. A czym się różnią dzienne od nocnych i co ze skutecznością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×