Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

Gość Mileńka37
:D🖐️ pozdrawiam ciepło, bo za oknem nieciekawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem piękne lato nastało ,mam cichą nadzieję że zostanie tu kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam komp na moment to chociaz powiem czesc, ale wszyscy gdzies sie ulotnili :( pewnie urlopiki 😘😘😘 fajnie jest w Polsce :) tylko pogoda nie taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
witaj w Polsce flowers🖐️:D życzę miłego pobytu,wielu miłych wrażeń i doznań,a pogodą się nie przejmuj,ma podobno wyjrzeć piękne słońce:D buziaczki👄 i dla Gospodarza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie! prawie poczułem twój zapach flowers ...musisz być blisko!;) Chyba od dzis pogoda sprzyja urlopowiczom i Tobie też , u mnie na termometrze 34 st.A więc miłego odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usypiam...ktoś mnie kawą poczęstuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! może już czas na powrót z wakacji?! chyba że jesteście na końcu świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Witam pięknie Gospodarza 🖐️, P. jestem teraz na urlopie i odpoczywam, na koniec świat nie wyjeżdżam;-) i pozdrawiam Cię bardzo słodko 👄,życząc przyjemnej,spokojnej pracy:D Idę wypić kawkę-może z lodzikiem jakimś -miałbyś ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
z lodzikiem owocowym-ma się rozumieć:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! jeszcze jesteście na urlopach,taka cisza tutaj nastała. Ja też niezbyt często zaglądam , ale to z nadmiaru obowiązków. Mam nadzieję że pochwalicie sie opalenizną po powrocie....:).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 49-latek
35M -myślę że coś z Tobą nie tak :).Ciało czym młodsze to piękniejsze i bardziej podniecające .Właśnie w starszym wieku facet potrzebuje coraz większej podniety od młodej kochanki -wzamian daje jej doświadczenie ,spełnienie i poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️ no i sie skonczylo lenistwo:( do pracy rodacy:( 😘😘😘dla Wszystkich tym razem bardzo wolno sie przestawiam i ciagle jestem zmeczona dlatego nie zagladam tutaj:( ale zatesknilam za Wami no i jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się bardzo cieszę że się pokazałaś,na serio się cieszę! Mam nadzieję że miałaś bardzo udany urlop i powrót do pracy nie będzie uciążliwy.W takim razie ędę czekał na wieści od ciebie w przyszłym tygodniu , bo za chwile pryskam na weekend do Wrocławia po córeczkę! Więc pozdrawiam i no wiesz co....:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dawno nie było tutaj nikogo.....więc zapraszam przyjaciółki i panie .Pozdro dla flowers i Mileńka 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a którz sie tak szeroko usmiecha ..... Myslałem że juz nie zajrzysz, chyba sie stęskniłem troszeczkę.Co u Ciebe i gdzie się podziewasz???? JAk znajdę wolna chwilke cos napiszę , a teraz pozdrawiam i slodkie buziaczki wysyłam!!! Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM😘😘😘 no nareszcie P... sie pokazal :D u mnie spokojnie, praca, praca i jeszcze raz praca:(, ale w glowie nowe pomysly zakielkowaly tz. wyjazd na Sw.Bozego Narodzenia:D tylko gdzie? narazie wiem napewno, ze w cieplejsze strony :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też to pociąga , ale jakoś daleko mi do takich podrózy.Żyje przecież w Polsce....Na razie w listopadzie planuję na narty wyskoczyć . Poza tym muszę się z wydatkami liczyć ....w maju zacząłem dom budować. Wyobraż sobie że tego lata na krok się z masta nie ruszyłem bo zawsze coś nie pasiło...a to budowa ,a to praca i tak zleciało.Muszę zimą sobie odbic ,a Ty podeślesz kilka gorących fotek i jakoś przeżyję.PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Witajcie:D🌻 Miło Was znowu tu widzieć, pozdrawiam serdecznie:-) Flowers-ładny widok, chciałoby się tam chwilkę pobyć, ale póki co pozostaje w moich marzeniach. Słońca życzę:-) i pogody ducha, bo na dworze jakoś pochmurno -przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mileńka37! nie było Cię dawno ale o tobie nie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńka37
Ja także nie zapomiałam o uroczym Gospodarzu i zmysłowej Flowers 🌻 dla Was 👄 na miły dzień:-) i pozdrawiam serdecznie Wszystkich z tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam😘😘😘 a to niespodzianka :D nareszcie razem:D:D:D:D Pozdrawiam Was i uciekam do pracy😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieleńa37
Też się ciesze:D:D:D, może w końcu się spotkamy w tym samym czasie;-) miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×