Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serotonina

Gdzie w Krakowie kupić sukienkę na większe wyjście???

Polecane posty

Witam :) Chciałam prosić o radę, gdzie mogę znaleźć sklep z wieczorowymi sukienkami w Krakowie? Mam w perspektywie imprezę dość \"ę\" \"ą\" i muszę znaleźć coś eleganckiego ale zarazem niebanalnego. Pomóżcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję, na pewno sie tam wybiorę :) Może jeszce ktoś coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecę Hexeline na Rynku Głównym bądz w Galerii Kazimierz powodzenia w wyborze kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlatwiej w galeri krakowskiej duzo sklepow i napewno cos wybierzesz. tio samo tyczy sie kazimierza ale krakowska blizej:P:P w boolerku to nie wiem dla mnie bardzo sredni sklep i wiecznie jakby ta sama kolekcje mieli;/ choc czasem rzeczywiscie mozna cos zalesc. duz wybor sukienek jest w plazie. jest tam sklep w ktorym szyli ( bo nie wiem czy nadal to robia) sukienki na zamowienie. radze tez sprobowac na rynku w simple lub takze na grodziej i dlugiej. w galeri centrum jest tez wiele sukienke i dodatkow. w przecznicy od grodziej gdzies jest sklep z odzieza z poprzednich kolekcji znanych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac wislna z rynku przechodzac galerie centrum idac po prawej stronie na koncu ulicy znajduje sie sklep z sukienkami wieczorowymi. calkiem ladne, ja kiedys kupilam ta sukienke na studniowke ;) i bylam bardzo zadowolona, tyle z enie mialam okazji potem w niej wyjsc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję tam też zajrzę, jak wygospodaruję troche czasu, to sobie zrobię rajd po sklepach, które polecacie :) Tylko najpierw ułożę jakiś plan operacyjny co do kolejności :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davv
Największy wybór sukienek wieczorowych znajdziesz tutaj lejdi-sklep.pl. To oferta super zaopatrzonego sklepu internetowego, który najchętniej odwiedzam. Kupisz w nim nie tylko super sukienkę na wybraną okazję ale również dobraną do niej torebkę, bieliznę oraz inne elementy kobiecej garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej zajrzeć sobie na jakieś strony internetowe? Całkiem fajnie sprawdza się chociażby Domodi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele ubrań kupuję w Butiku Lavend (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Znajdziesz go przy Zwierzynieckiej 21. Sklep specjalizuje się w sprzedaży formalnej, biznesowej odzieży damskiej i dodatków, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś do pracy. Ubrania są najwyżej jakości, w niektórych bluzkach koszulowych chodzę już od dłuższego czasu, a wyglądają niemal, jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa78

Moje córki chodzą tylko w takich ...enkach  lejdi.pl/index.php?szukaj=amelia&d=szukaj&szukaj_opis=1. Zawsze na święta coś nowego kupuję w prezencie 😉 W tym roku oczywiście powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×