Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dzieki truskawko boli brzusio od małpy wstretnej!!!!!!!!! Kasik jestem juz no :)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zimno dawno tak nie było!!!!!!! Ja to sie potrafie dołowac byłam dzis z kolezanka na USG i jej maluszek trzymał łapkę na bacznośc chyba będzie zolniez az sie popłakałam!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawko marsz do gina po antykoncepcje jak chcesz brykac!!!!!!!!! :):):) chyba ze juz za pozno :P !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Kasiula gdzies teraz polazła!!!!!!!! Wracaj Kasia!!!!!! Wołam Cie nie słyszysz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziuś wczoraj do mnie rączkami machał i trzymał się za główkę :D I oczywiście też ryczałam :P Owulka masz zakaz dołowania się, bo bedę zmuszona przylać w tyłeczek! Tylko pozytywne myślenie! Ja wiem, że ono jest trudniejsze, ale przynosi więcej korzyści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia, miejmy nadzieję, że nie za późno. :) Co do tego brykania to dopiero teraz sobie uświadomiłam, jak jestem nieodpowiedzialna. I mimo tego, że nigdy nie robiłam głupich rzeczy to teraz pod wpływem jakiegoś demona zmysłów mnie poniosło. Już nigdy więcej brykania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka daj człowiekowi napisać posta :P Nigdzie się stąd dziś nie wybieram, więc spokojnie. Jetsem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a lej mnie ile chcesz nadstawiam tyłeczek ( )( ) !!!!!!!! Tylko mocno zeby bolało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka - aż do nastepnego razu :P Zawsze się mówi, że już nigdy. Warto jednak czasami pomyśleć przed, zanim się coś zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczko nigdy wiecej???????????? No co Ty gadasz wiele wiele razy ale moze za jakies 3 lata????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka ja jestem pokojowo nastawiona do życia. Bić będę jak będzies zgadała takie głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nic mi sie nie chce dzisiaj!!!!!!!!!!! :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka, mam przed sobą całe życie, nie chcę go zmarnować jedną nierozsądną chwilą. Nie jestem gotowa, żeby nosić w sobie takie maleństwo. Już naprawdę nigdy więcej..., bo na to też nie byłam gotowa. Jak tam czytam, co piszecie to aż mi się ciepło robi na serduszku :) Nawet nie wiecie, jakie jesteście pełne życzliwości dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik normalnie brzuch mam jak balon od tej małpy!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz mi guzik od spodni strzeli :) i zjadłam dzis juz napoleonka i wuzetke :P zawsze mam ochote na słodkosci moze to jedyny plus @ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka ja byłam dziś na spacerze. Myślałam, że już w żadne spodnie się nie zmieszczę ale na szczęście jedne były dobre :) No ale czeka mnie wycieczka na zakupy i to koniecznie :P I słodkości też wcinam ale zagryzam czymś słonym :P Jeszcze powinnam tylko zagryźć kiszonym ogóraskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tylko ze ty nie masz małpy tylko dzidzie!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wiem ide jeszcze gorąca kąpiel i do łóżeczka!!!!!!!!! Przyjde potem !!!! Kasiczka a Ty wołaj inne dziołszki moze usłysza i przyjdą to sobie porozmawiacie bo mi tak przykro samą Cie zostawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!! Jak ja przyszłam to wszystkie sobie poszły :( myślałam, że naprawią do wieczora i zrócą nam topik, a tu nie ma ??? W razie czego mam tabelkę:) Owulko, tak mi przykro z powodu @, ale napewno uda się za m-c, przynajmniej dostałaś małpę jak w zegarku, to dobry znak :) Co do nowych gości: no cóż Wujku!!! już się wypowiedziałam na ten temat, jak komuś się nie podoba, to niech nie czyta!!!! Truskaweczko, nie przejmuj się takimi głupimi uwagami. W końcu są tu tacy, którzy uwielbiają dokopać innym, trzeba to zlekceważyć, i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bolkowa, dzięki za fotki!!! doszły wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Myślałam, że wywaliło cała Kafeterię, a tu tylko (albo aż!) nasz temat zniknął. Szkoda bardzo, ale mam nadzieję, że tu teraz zasiądziemy :D Co u Was?? U mnie oki. Jutro mam egzamin i nic mi się nie chce. Robię wszystko, byleby się nie uczyć. A to idę siku, a to coś napiszę, a to podrapię się po dupie i tak czas leci :D A w ogóle to schudłam 7 kg i jestem z siebie dumna. :D Truskawko, na drugi raz pomyśl co robisz, bo potem konsekwencje są na całe życie. W ogóle jak dla mnie to jesteś jeszcze za młoda, by włazić facetowi do łóżka. Może warto najpierw dorosnąć i potem dojrzale podejmować pewne decyzje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anetko!!!!!! Nareszcie jestes!!!!!!! Ja nie moge lezec musze tu do was zaglądac :) Klempa jak Ci sie udało schudnąc tyle w ciągu jakiego okresu czasu??????? Gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, tyle z wagi zeszło mi od niedzieli. Wiem, wydaje się niemożliwe, ale tak właśnie jest. Dla pewności zważyłam się popołudniu, wtedy, kiedy już coś zjadłam i trochę połaziłam :) Wiadomo, najpierw z organizmu schodzi woda, dlatego dużo chudnie się w pierwszym tygodniu. Potem już mniej, ale postanowiłam sobie, że się nie zniechęcę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klempo, gratuluję silnej woli!!! Ja jej niestety nie mam:( Owulko, ja też się dziś źle czuję:( bolą mnie okropnie piersi!!! ups, jeszcze Wujek usłyszy... mam tak wielkie, jak balony i czuję się tak jakbym miała zaraz dostać @, :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anetko :) Dziękuję bardzo. Ja też silnej woli nie miałam, ale nadszedł moment, że w końcu się zebrałam. :) Jeszcze 15 kg i koniec diety. Musi mi się udać. :) Ja się dziś czuję bardzo dobrze. Lepiej niż kiedykolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×