Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Klempo a co stosowałas moze jakies wspomagacze?????? Podziel sie przepisem ja tez chce schudnąc !!!!!!!!! :) Anecia moze to nie na @ czego Ci serdecznie zyczę!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempo, powiem Ci, że bardzo bym chciała zrzucić troszkę kilogramów, ale teraz nie mam na to siły:( a wystarczyłoby nie jeść słodyczy, pieczywa i zapisać się na aerobic...w moim przypadku oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, wiesz, że chciałabym bardzo żeby to nie była małpa, ale cosik mi się wydaje, że jednak do mnie przylezie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuję żadnej specjalnej diety cud, ani nic z tych rzeczy. Jedyną moją dietą jest ŻP i to działa. Dodatkowo jeżdżę sobie codziennie co najmniej 9 km na rowerku stacjonarnym. Po prostu zawzięłam się w sobie i jakoś mi to nawet wychodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klempa. Tylko nie przesadzaj z tym ŻP, bo zmienisz sie w szkieletorka :P I podmuch wiatru będzie Cię przewracał. A tak na poważnie to gratuluje jazdy na rowerku. Ja po 2 minutach miałabym dosyć :) A Ty 9 kilosów jeździsz - tylko podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko, do szkieletora naprawdę mi jeszcze daleko :D :D :D Jeszcze jakieś 15 kg i to i tak nie będę szkieletorem :D A co do rowerka to nie jest tak źle. Nawet szybko leci przejechanie takiego dystansu. Mnie to zajmuje ok. 18 minut, a biorę sobie to naprawdę na bardzo spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci Klempko!!!!!!! tez tak chce!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba ta ostatnia: STARACZKI anik 81.............25..............3..............08.03......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Marta29...........29..............8...............01.03. ...........Gniezno Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 30...............25.02.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........6....................22. 02.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin intima_30..........30........paźdz./listopad.........4.. ...........Kraków Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba oglądają \"I kto to mówi\" znów sama jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, to naprawdę nie jest duży wyczyn. Wystarczy trochę mobilizacji i samozaparcia. :) Powiem Wam, że pierwszy raz przechodzę odchudzanie tak dobrze. Może dlatego, że nie stosuję żadnych durnych diet, tylko jem sobie te rzeczy, które lubię, np. jogurty, żółty serek itp. I jakoś to idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempka ja nie mam niestety silnej woli i samozaparcia wogole w zyciu bardzo szybko rezygnuje!!!!!!!! Jak mi cos nie wyjdzie to odpuszczam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( wiec dlatego tyle diet przechodzilam z niepowodzeniem :( ja kiedys nie jadalm przez dwa tygodnie nic oprocz polowki grapefruita i schudlam dwa kilogramy masakra nie warto było sie głodowac!!!!!!1 Bardzo sie zawiodlam po tym!!!! Ja mam nadwage od hormonow tak mi powiedzial lekarz !!!!!!! jak sie wylecze to pusci nadcisnienie i waga tak powiedzial!!!! ja przytylam w ciagu roku 25 kg!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie u mnie też z silną wolą ciężko, ale odkąd ubrania zaczęły na mnie pękać to czas było wziąć się za siebie. Ja na szczęście nie mam jako takich problemów zdrowotnych, jedynie trochę z kręgosłupem, ale to w wyniku wypadku. A Tobie życzę, aby Ci się wszystko ustabilizowało i oby wszystko było wkrótce w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :D Jak zawsze cała przyjemność po moim sromie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi :):):) widze Klempcia ze my w podobnym wieku jestesmy i podobny cykl staran!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z tego co wiem to jestem 2 lata starsza od Ciebie. Ja w tym roku będę mieć 25. A o dziecko staram się już od 50 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooo to krotko sie starasz :P co Ty byś chciała tak od razu po 50-ciu latach??????? Niepoważna czy co???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dziewczynki uważajcie z tym odchudzaniem i nie stsujcie żadnych cudownych diet. dłuuuuugo walczyłam o moja normalną wage (53 kg / 160 cm z ponad 100kg) ale po drodze była anoreksja , bulimia i leczenie hormonami. błagam, cokolwiek robicie - róbcie to z głową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja nie wiem. Jakaś taka niecierpliwa kurna jestem :D Już miałam wszystkie możliwe objawy ciąży, a tu dalej nic. :D Ale jak będę już na swoim to zrobię Chopu taki ogień z dupy, że będzie musiało się udać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redghost jak to zrobilas?????????????????? to dla mnie wazne!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, masz rację i dziękuję za radę. Wiem do czego mogą doprowadzić diety cud i jak to się potem kończy, dlatego robię wszystko bardzo ostrożnie. :) Jem sobie to co lubię, tylko po prostu w mniejszych ilościach. Dzięki temu nie mam wiecznego uczucia głodu i smaka na ulubione rzeczy. Nie wytrzymałabym diety z gazety, bo tam są ograniczone składniki i prędzej czy później rzuciłabym się na jedzenie :) Do tego mam trochę ruchu i waga leci w dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostałam po tyłku w czasie leczenia anoreksji - bardzo dużo sie nauczyłam. o żywieniu itp itd. do tego zmiana trybu życia , siłownia no i o 10 lat trzymam wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu podziało jak mnie nie było....... Przede wszystkim to jak się domyślam to INTIMKA JEST ZACIĄŻONA!!!!!!skora ma kartę ciążową ..... hihihihihi , ale ze mnie bystrzak :))) GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurka Intimka mam ochotę Cię uściskać . Niestety koniec z piwkiem..... :))) :))) :))) Buziaki gratulacujne raz jeszcze. A topik się odtworzy ....... :))) To w końcu MY , no nie? :)))) Pozdrawiam wszystkie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redghost, co ja jadam, że tak mądrze gadam?? :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima napisz koniecznie kiedy termin i takie tam bajery :))) :))) wszystko chcę wiedzieć , a tamten topik padł ,więc chyba musisz podać specjalnie dla mnie newsy , które już pisałaś, co? A Maja jest już też Mamusią potwierdzoną ???? Piszcie dziewczyny o szczegółach , bo najmilsze topikowe newsy mnie ominęły. Gratuluję wszystkim nowym Mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×