Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Agniesia tak juz wszystko w porzadku.W tej chwili staram sie juz o wszystkim zapomniec i do tego nie wracac, bo momentami przez to lapie dola a nie chce tego:) Teraz najwazniejsze jest dla mnie zycie, rodzina, przyjaciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jazda. Udało się. Dziękuję. Ale jestem zacofana w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Brawo Armo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia27 ->sory ze nie odpowiedziałam wczesniej...ktos ze mnie łacha darł wczesniej...niewazne, widziałam dwa ODDZIELNE PĘCHERZYKI...ciezko chyba jeszcze , były za malutkie, poza tym lekarz który robil mi usg nie powiedzial tego za ok 10 dni ide znów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, a Twoje pierwsze dzieciątko w jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, to może teraz się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia27 -> nigdy tak sie nie bałam, ten doktor powiedzial ze mozliwa jest ciaza blizniacza...ale to moze byc tez co innego, np krwiak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
PATRZCIE PATRZCIE MAJKA SIE DO lIMETKI ZWRACA ZEBY LIMETKA JA POCIESZYLA I POWIEDZIALA ZE : "MAJKA WCALE TAKA NIE JESTES..." BO RAZ JA LIMETKA OBRONIłA I MAJA SIE BOI TERAZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi madziu nic sie nie chce ukladac tak jak bym chciala, rozlaka z mezem nie daje mi sie w pelni cieszyc z ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia27 -> mam nadzieje ze teraz sie wyklaruje sprawa...pomysl takie szczescie...ja sie też dosc dlugo staralam, a swoje latka tez mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia jestem w trakcie staranek:)Wlasnie mam plodniaki, wiec jestem w fazie dreczenia mezusia hihihi :D Lekarz nic mi nie mowil, ze mam zrobic sobie przerwe wiec czemu nie zaczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Mam nadzieje, że ten lekarz jest dobry w swoim zawodzie... Stres jest ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje ciężarna kobieta. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze!! Trzymam za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia27 - Mój synek jest już duży w lutym skończył 5 lat. To on napierał na rodzeństwo. Ale teraz się cieszę, że będę miała drugie. chociaż muszę przyznać, że jeszcze się nie widzę w tej roli ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, a jak długo się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
CZYTAM WAS od czasu do czasu, ale dzis to chyba wywołałam wilka z lasu czekałam na majeczke i jej opryskliwy jęzor i sie doczekałam......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak! teraz to juz jestem pewna, ze twoja ciaza to tylko kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Dobra spadam ... jak cos to wołajcie!!!!!!!!!!misia skromnisia on wam pomoże!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromniś Miś - gdzie Majka do mnie sie zwraca o pocieszenie, bo albo ślepa albo nie widzę takiego postu????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, myślę, że wkrótce znowu się zobaczysz w roli Mamusi Maluszka :) Ja też mam już jedno dziecko - Julka skończyła 14 lutego roczek. Postanowiliśmy z mężem, że Mała nie będzie zbyt długo jedynaczką i staramy się od 4m-cy. Teraz znowu dostałam @, więc zacznie się 5 m-c starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia tez tak sadze :D Tyle wytrzymalam to jeszcze moge sobie troszke poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Limetka poczytaj spokojnie..... :D a znajdziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia dalabys mi jakies namiary na siebie (oprocz topiku)??? moze gg albo maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Madziu niby nie, ale pisalam ci jaka mam tesciowa. a dom ktory dostalismy jest w tej samej miejscowosci i nie czuje sie tam dobrze.poza tym moj maz jest kierowca i wraca wieczorem wiec caly dzien bylabym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w styczniu zdjęłam wkładkę antykoncepcyjną no i jest. Jestem w szoku, że tak szybko. życzę ci Karolcia 27 owocnego miesiąca i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
do LIMETKI!!!!!!!!!!!!!!! Majka1976 generalnie to nie wiem o co chodzi Limetko i nie wiem za co obrywam ale biore na wstrzymanie...bo ktos mnie chce sprowokowac.. widzisz Limetka ona uwaza ze w Tobie ma sprzymierzenca!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×