Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

kryźka -> najlepiej robic rano ale jesli jestes w ciaży to po południu tez Ci wykaże /mi pokazał drugakreche strasznie bladą-ledwo widoczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima! Widzałam ze usunełas sie z tabelki... czy uznasz za impertynencje jesli zapytam : kiedy wracasz do \"roboty\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiem sie w piatek, bo ide do gieni, zapytam sie czy moge się już zabierać czy powinnam odczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy tylko we dwie?? kryżka tez uciekla??? czy Wy tez cieżko \"pracujecie\"?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, Ty wiesz, że bym se zjadła.... Tylko nic jeszcze dzisiaj nie jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh! dziewczyny! porzestańcie z tym jedzeniem bo oszaleję ! coś bym zjadła i sama nie wiem co , chciałam myśli oderwac od żarcia a tu co? przekrój lodówki :) a tak na marginesie : witam wszystkie kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
nikt nie chce z toba gadac :P zołzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
widzisz nawet sama tak uważasz :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
o jeny chyba zaczne tu częściej zaglądać!!!!!! Majeczka troszke skromniejsza sie stała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśku, zastanawiam się jaki masz problem, skoro wchodzisz tu tylko po to, żeby wsadzać kij w mrowisko... Cholernie ci się nudzi chyba? Lekcje już odrobiłaś? Nie? Moja skromna rada - wracaj szybciutko do książek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
No nono jakie podsumowanie!!!!!!!!!!!!!!!! Majka odpuść sobie, ze mna nikt nie musi tu gadac bo jaj jestem nowa a Ty podobno NIE!!!!!!!!!!!!!! Kolezanki Cie olewają!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Widzę, że znów było gorąco...Ale właśnie wtedy szybko się topik nadrabia :) bo tyle emocji wtedy się z Was \"wydobywa\" dziewuszki. Ja wróciłam ze spotkania z moim promotorem w bardzo dobrym nastroju :) Powiedział, że teraz to już nie mam się niczym przejmować, praca napisana, oddana więc trzeba się tylko obronić i będzie mgr inż. A ta obrona to tylko formalność (podobno). Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Anik ja ja się broniłam to właściwie była formalność ale to i tak nie zmniejszyło mojego zdenerwowania ale komisja nastawiona jest pozytywnie do zdających więc głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dagmy :) Mój promotor to samo powiedział i ja zdaję sobie z tego sprawę. Ale trudno tego stresu się pozbyć. Jest i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmy, dobrze, że się \"spotkałyśmy\" :) Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba tak. Pytałaś mnie jakiś czasu temu o dobrego lekarza, ginekologa w Łodzi. Jeśli nadal szukasz to możesz jeśli chcesz oczywiście wejść na forum na topik właśnie o tym, bo jest taki. Jest tam sporo informacji o wielu lekarzach, tych polecanych i tych \"gorszych\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz podać mi link?Ja chodzę do Baradyna,specyficzny z niego gość ale wydaje mi się kompetentny.Teraz idę do niego 14-sprawdzić czy się wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik a może słyszałaś coś o pani doktor Warszy?To lekarz rodzinny a teraz takiego poszukuję bo coś mi się chyba grypka przypętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, o tym Baradynie (nie wiem czy dobrze napisałam) często dziewczyny pisały. Ale o doktorce z Wawy nie słyszałam. Aha już szukam tego forum to podam Ci zaraz linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dziewuszki! ja chcialam sie [rzywitac i zaraz chyba zejde na tv bo straasznie mi sie nudzi:) najchetniej wzieabym sie za jakies gotowanie ale nie ma za co... do potem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×