Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

a dziewczyny czesto boja sie, ze badanie moze bolec wiec wspomnialam o tym od tak gdyby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chyba się wycofam z tej dyskusji, bo co bym nie powiedziała to i tak którejś ze stron to sie nie spodoba. A tak jak AaggaaG napisała jesteśmy w ciąży więc po co nam nerwy. Skromniś mis - nie, Majka nie ma monopolu na obrażanie, nikt tego nie ma, tylko zrozum, że ona jest taka jaka jest, ty jesteś całkiem inna, a jeszcze inna babka nie będzie umiała tak \"wygarnąć\" i będzie siedziała cicho i wszystko dusiła w sobie - odmienność osobowości poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Limetko. mądra z Ciebie kobietka! Niech wszystkie biorą z Ciebie przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Limetka oki spoko!!!!!!!!! ale nie pochwalam takiego zachowania TEJ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka - u mni też dopiero teraz wybija :) Właśnie od połowy 18 tygodnia zauważyłam :) Spodnie oczywiście już zadne nie moge założyć, pas mi już całkiem zniknął, tak więc myślę ze teraz \"rośnięcie\" się dopiero zacznie :) Wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Majka to wszystko dla Towjego dobra!!!!!!!!!!!!!!! Zmien sie kobietko, a bedzie Ci jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka - tak tylko zapytam: nie chcesz sobie zrobić suwaczka? Nie będziesz musiała zmieniać licznika tygodni ciąży, on sam automatycznie będzie za ciebie liczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam sie zmieniac...? a jeszcze jedno ja od poczatku topiku mam jeden nick..nie robie dodatkowych pomaranczowych tylko po to zeby komus dowalic... ale dajmy spokój..znudziła mi sie gra słówek z Tobą...wczesniej juz napisałam że w sumie to mam gdzies to co sobie o mnie ktos mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
ale ja nie jestem stałą bywalczynią tego topiku akurat!!!!!!!!!!!wiec po co mi tutaj nick z topiku np. dyskusja ogolna?????? oki rob jak chcesz jeszcze do was kiedys wpadne, zobaczyc co słychac ;) pozdrowionka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki widze że na dziś!! koniec dyskusji więc i ja was na troche opuszczę :) Ale na na zawsze bo ja i tak i tak ciągle tutaj będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się zapytam dlaczego zawsze jak ktoś napisze prawdę to reszta uważa to za obrażanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
prawda o jaką prawdę Ci chodzi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko! ludzie to takie bestie, których prawda w oczy kole.... nie zajmujmy się tym... jak sie czujesz dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
oooooooooo Majka masz kolezanke po fachu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima!nie ma co sie denerwowac... dzisiaj to nie ja rozpetałam piekło /w kazdym razie nie ja zaczęłam/ Misiu-> chcesz sie o jakies objawy ciazy zapytać...chyba raczej nie ..mi to wyglada na ZNP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, czuję się fatalnie... Odliczam godziny do końca pracy i marzę o łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zrobić test ale sie boję strasznie niemoge być w ciążt mam dopiero 17 lat bardzo się boje @ spóxnia sie tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo ale dlatego ze mnie mdlosci dopadają...poza tym chetnie bym uderzyła w komara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryźka -> zrób test..oczywiscie że mozesz byc w ciazy...żeby byc pewnym zób w przychodni beta-hcg-to jest test z krwi...raczej Cie nie okłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×