Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość skromnis mis
OKI LIMETKA TWOJE WYPOWIEDZI SA KOMPETENTNE, RZECZOWE I PRZEDE WSZYTKIM GRZECZNE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromnis mis -> wybacz ale w dalszym ciagu nie wiem czemu sie mnie czepiasz..to ze nie cierpisz takich ludzi jak ja...no cóz chyba niekoniecznie mnie znasz..i faktycznie ciesze sie że ..Limetka jest po prostu obiektywna Limetko-> nie lam sobie główki..ja tez mało z tego rozumiem... juz przestałam udzielać...ktos dzisiaj chcial ze mna rozmawiac wiec odpowiedziałam..czy to było jakies niegrzeczne same ocenicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to mnie sie czepilas!!! smiejac sie z mojej odpowiedzi o USG, dalej nie wiesz o co chodzi???? tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia 27. ja myślę, że ten brzuszek już zapoczątkujesz w tym miesiącu. Przesyłam ci najlepsze fluidy, aby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
MAJKA CHODZI O CAłOKSZTAłT LIMETKA JA CIE NAPRAWDE ROZUMIE SPOKO JESTES I TYLE I RESZTA TEZ P.S. SA WYJąTKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja wam dużo będe gadać, poprostu weteranka jestem na tym topiku i dużo już słyszałam, dużo osób sie tutaj już przewinęło więc swoje już tak wiem, nie ma co się czarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
aggaaG dokładnie o to chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK intimo, od dziś wszystkie staraczki zamiast jogurciku light jedzą lodyyy !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Majka, a ja Cię serdecznie ściskam!! I dobrze mi się z Tobą rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, wchłaniam Twoje fluidy i mam nadzieję, że przyniosą mi szczęście!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Limetka......... masz racje ale czy naprawde uwazasz ze Majka postepuje fair, nie zawsze oczywiscie bo czasem jest spoko babka (tzn czasemgada do rzeczy) alle ona nie potrafi długo wytrzymac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
:D coś te buźki dzisiaj płatają figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaggaaG-> no to powiedz!!! jesli nie chesz ze mna rozmawiać to Twoja sprawa, przeciez ja Cie do tego nie zmuszę...jakie usg, kurde kiedy..im wiecej czytam tym jestem głupsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Krolcia Majka Ci nie zalazła za skore jeszcze???????? Ja tez nie wiem jak to jest, ale z tego co czytam to niezbyt fajowo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromniś - powiem ci tak: niektóre dziewczyny uzewnętrznija swoje przemyślenia a niektóre poprostu wolą się w język ugryźć :D Tak jak pisałam tyle ile kobiet tyle charakterów i opinii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Majka na oczy Ci poszło, czys taka nierozumna!!!!!!!!!!!!! Pisze sobie aaggaaG ze USG nie boli a Ty zaraz do niej : cytuje: jakie usg boli????durna docinka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, ale kwasik foliowy to łykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dajmy na luz bo zarowno ja jak i ty jestesmy w stanie blogoslawionym i po co nam takie dochodzenia? Topik jest ok wiec go nie psujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Skromny Misiu, Majka nie zalazła mi jeszcze za skórę i myślę, że nie ma na to szans. Jestem osobą, którą trudno wyprowadzić z równowagi. A powiem Ci jeszcze, że tekstu o usg i bólu wcale nie odebrałam jako docinki. to było stwierdzenie puszczone mimo chodem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie że napisała że PIERWSZE usg nie boli jezeli idzie o scisłosć.. to qżwa nie była docinka tylko pytanie ....chciałam wiedziec czy w ciazy jakiekolwiek usg boli ot i wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Limetka to ze jestesmy anonimowi w internecie nie znaczy ze mozemy obrażac docinać ludziom na lewo i prawo, a co Mjka ma monopol na obrażanie!!!!!!!!!!!! Uciekajmy od takich ludzi, tym bardziej na takim fajnym topiku!!!!!!!!!!! Ludzie ona jest nie szczera......... Czy objawem ciąży jest obrażąnie kogos, w czym to pomoże. to ze są rozne charaktery nie obliguje do obrażania akurat na tym topiku Majka idz sobie na dyskusje ogolną obrażaj do woli!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Armo, jesteś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie poczulam urazona!wszystkie jestesmy inne(madra wypowiedz limetki) wiec trzeba z wyczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko nie mam duzego brzusia. Powiem nawet ze mam maly, bardzo maly i wlasciwie chyab dopiero zaczal rosnac. W rzeczach nic po mnie nie widac ale jednakja czuje juz ze sie zaokraglil i mam wrazenie jakby z dnia na dzien byl wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaggaaG -> jezeli nie chcesz ze mna rozmawiac to po prostu powiedz to głosno i wyraznie./tak zebym zrozumiała..bo ostatnio dośc nierozumna jestem;P/-ja nie bedę sie do Ciebie odzywać jezeli sobie tego nie zyczysz... Mi nie zalezy na psuciu topiku....naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromnis mis
Ahhhh ...... Ja uwazam ze to była docinka......... Ale tu nie chodzi o to akurat tylko czytałam troche wczesniej co sie działo, ....jakies dziewczyny zrezygnowały z forum przez nią............ to dziwne, ale widocznie tez je wkurzała swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zycze sobie abys komentowala moje wypowiedzi do innych oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolcia27
Niestety muszę już uciekać. Życzę Wam miłego dnia i mnóstwo uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×