Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dagmy, o Dawidowiczu, tym lekarzu o którym Ci pisałam też dziewczyny wspominają. Jest też dr Cieśla, to znajomy moich rodziców. Świetny specjalista ale chyba trochę niezręcznie by mi było do niego chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Widze ze pogawędka miło wam leci :) A ja właśnie dopracowuje mój pierwszy rozdział, tak na cacy, a jutro lub pojutrze bede dopracowywać drugi, bo mam już (albo dopiero) dwa rozdziały, tylko trzeba je wyszlifować i dopieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka:) A tak sobie gawędzimy:) Z tymi rozdziałami to jest tak, że dwa może być dużo lu mało...zależy ile namierzasz ich mieć :) Ja siedzę sobie i powtarzam trochę materiału do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Anik, u mnie wypadło by że te dwa to będzie półmetek dopiero, tyle że te dwa które mam to chyba bedą mieć większą objętość niż te dwa które mi jeszcze zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże a ja w czerwcu będę świętowała 3 rocznicę obrony mgra,jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to Limetko, że już za półmetkiem Jesteś. Ja trochę żałuję, że nie miałam takiej opisowej pracy tylko praktycznie same obliczenia ale teraz to już nie ma co spekulować, co by było lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Anik - zawsze to co sie ma zrobić wydaje się najgorsze, ale i tak trzeba to przebrnąć. U mnie niby nie jest tak źle, ale ja miałam problem z materiałami, bo było i jest nadal ich nieiele, ale jakoś i z czegoś musze tą pracę poskladać. Dagny - widzisz kochana, teraz tylko możesz wspominać. Ja będe miała 21 marca 2 lata po licencjacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wspominać to mam co :D Przez okres studiów mieszkałam w akademiku (tam poznałam mojego mężulka) i szaleństwom nie było końca,a teraz ...praca dom praca dom i czasami jakieś wyjście z tego kieratu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam kobietki, że ja się nastresowałam podczas tych moich studiów strasznie...Ale teraz, gdy wszystko się kończy...trochę żal, bo atmosfera, znajomi byli naprawdę fajni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - zawsze będzie się tęsknić, bo przecież mimo tego całego stresu są też zawsze miłe chwile :) Ale jaki luz będziesz miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, niby zaczynam ale jakoś tak czuję, że nie jestem w ciąży. Ale może nawet tak będzie lepiej...stres związany z obroną...a tak zaczniemy wszytko od początku jak już się obronię-na spokojnie, wyluzowani. Chociaż nie wiem czy tak będzie, bo mój Misiek też w marcu się broni, tylko że pod koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koleczka
halo halo:) witam miłe panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Koleczko:) Na to wychodzi Limetko:) Chociaż jakby nam się udało w połowie marca, to rozwiązanie byłoby w połowie grudnia-dwa latka po urodzeniu się mojej siostrzenicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio już pewnie spory:) u mnie jeszcze nic nie widać:( a tak bym już chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ale byście miały fanie :) Prawie jak siostry tyle że z dwuletnia przerwą :) Koleczka - zastanawiałam się czy to ta sama ty co kiedyś :) Jednak tak. Przypomnij mi ktry to u ciebie tydzień? Przepraszam, ale już niewiele o tobie pamiętam, tak dawno cię nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, byłoby super. Ale strzel tu teraz tak dokładnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - no ja ci w tym nie pomogę, a szkoda :P Musisz porządnie dusić tego swojego :P Dziewczyny lecę na kolację! Koleczka pisz mi co tam u ciebie , ja potem odczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będę go dusić (może nie dosłownie...) Smacznego życzę Limetko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemiolka
cześć dziewczynki ;) Ja juz jestem w 38 dc i nie mam @ hihihihi jak myslicie moge już iść do lekarza. Prawdopodobnie to juz więcej niż trzeci tydzień. Możecie mi powiedzieć co z tymi piersiami sie dzieje?? Mnie się wydaje że sutki mam jakieś wrażliwe i czuję takie coś przeszywające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemiolka
robiłam i wyszły dwie kreski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×