Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

przedworaj mnie cos rozmieszylo wiesz...podejrzewa sie ze ja to Ty i oddwrotnie..niektórzy sądzą że jestesmy jedną i ta sama osobą.... niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
no nieźle:D jesteście podobne bo macie tak samo niewyparzone języczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki a wy ciągle wojujecie z kims z kim nie ma sensu?? Na czerwcówkach mamy juz dwoje dzieci :-) pierwszą Parkę oboje przyszli na swiat ciut za wczesnie ale będzie dobrze. Intimo nie przejmuj sie textami o alkoholizmie,jak urodze to se tak damy w lufe ze AA nam nie pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj-owi chyba ktoś wielką krzywdę wyrządził... bardzo Ci współczuję, że nie możesz znaleźć tutaj swojego miejsca... może jednak ktoś Cię przygarnie? Przeciez tak bardzo pragniesz akceptacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
witaj Kuleczko ja się tylko martwię o naszą Intimkę żeby nie skończyła w ośrodku dla uzależnionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intimko usilnie próbuję zostać twoją koleżanką a ty mnie odtrącasz czemu taka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kuleczka! No to gratulacje! alkoholizmem się nie przejmuję, bo ojojoj robi to za mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
dobrze mieć anioła stróża,,,,co nie intimko!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
dobra dziewczyny mam spotkanie z klientem więc opuszczę was na jakiś czas ale wpadnę jeszcze bo tak tu miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Znowu wojujecie?? ja bym sobie dała spokoj ... nie warto... a do aa to sie zapiszemy jak dobrze damy sobie w palnik co nie Intimka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewka, uważaj, bo ze mną wylądujesz ;-) ech, Majka, przypomniałaś mi stare dobre czasy... A Anettt123 pamiętasz? też była fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic musze uciekac.... najpierw zebranie w szkole u syna potem zakupy.... a potem zapraszam babeczki oczywiscie te ktore jeszcze moga na winko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka, mówie Ci uważaj co pisze, bo zaś zostaniemy posądzone o alkoholizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
hmmm jak sobie poszłam to się bardzo pusto i nudno zrobiło wygląda na to, że lubicie pomarańczowych szczerych gości i tylko nie chcecie się przyznać do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
majka bardzo nieładnie się wyrażasz o owulce, dlaczego ty to robisz? co chcesz udowodnić? swoją rzekomą inteligencję? bo jak narazie rzucasz tekstami z marginesu społecznego wiesz o tym że jak się kogoś krzywdzi to dostaje się kopniaki od losu? już się przecież o tym przekonałaś i znów zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihi
żebyś Ty nie dostała kopniaka od losu, bo chyba coś się kroi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intima to pewnie ty ja nie obrażam wyzwiskami z rynsztoku inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
nic nie dzieje się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj czy Ty pijesz do utraty ciazy przeze mnie..bo jesli tak to pogadamy na innych płaszczyznach...nie bedę na ten temat z toba rozmawiac ..chyba to zrozumiesz... wiesz co to jest margines społeczny????????? nie widze tu takich tekstów...chyba ze potrafisz czytac w myslach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aaaaaaaa...faktycznie to uprzyjemniasz nam czas..jak wchodzisz od razu jest weselej..Intima co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh!!! padne zaraz! znowu sie to biedactwo ojoj przypałetało???? Intimka jak wczoraj??? Witajcie tak w ogóle ;) ignorujmy Ojojoj, hmm? to będzie chyba najlepsze..może sie w końcu znudzi wtrącaniem w nie swoje sprawy....inteligentnemu znudziłoby sie na pewno- w mig pojąłby aluzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, popieram Cię :-) jak zwykle, zresztą ;-) Hej Gokata, wczoraj fajnie było :-) dziś piekę szarlotkę :-) i robimy poprawiny :-) A Ty jak? jak samopoczucie? Kiedy Ty masz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawinki hę.???...ale nie martw sie...przynajmniej nie jestes anonimowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×