Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gokata - ja mam nadal problem z imieniem dla chłopca, choć własnie to prawdopodobnie chlopiec mnie tak na pęcherz dusi (za chwile się zesikam jak Boga kocham). Na razie nie myslimy o tym, nie dyskutujemy, penwnie przyjzie odpowiedni moment, to wtedy będzie ostra wymiana zdań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są uroki ciąży! Te kopniaczki i ruchy dziecka to jedno z najpiekniejszych doswiadczeń :D Nawet jeśli Maleńswto usinie probuje włożyć stópke między żebra mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiona... fajna sprawa! Moja Julka przez pół ciąży była Wojtusiem :) A jak się okazało, że mieszka we mnie córeczka, to początkowo mielismy wiele propozycji - przede wszystkim od dziadkow :) Nagle doznaliśmy olśnienia i Julka została Julką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będzie jajcarz Miała byc Bianeczka a jest Marcel,Bastian Co do smietnika to te texty ze strony poprzedniej wyglądały nieciekawie :-( No ale......... Juz niedługo sie posypie,czasem mam wrazenie ze to juz a potem przechodzi(czasem mysle o na szczęście) Ale prędzej czy póżniej nastąpi ta chwila :-) Mi tez jest cholernie ciężko szczególnie jak mały kopie po pęcherzu albo zebrach łooo matko Z całego okresu ciąży to dla mnie najfajniejszy był okres między 4 do połowy 7mego miesiąca wtedy to maluch jak sie ruszał to było cudowne wrazenie takiej silnej więzi. A teraz to jak skopa zasadzi to czasem ból, Ja tojuz bym najchętniej tegomałego \"lokatora\" exmitowała z brzucha ale ma jeszcze miesiąc czasu niech posiedzi. Tylko niech sie tak tam nie rozpycha. Teraz spi ale jak znam zycie zaraz skopalka zalicze :-) po jogurcie i czekoladkach ma czkawkę ze az brzuch mi skacze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo...mimo ,że czasem budze sie z płaczem w nocy bo tak mnie rabnie albo zagryzam do krwi wargę bo to moje Szczęście próbuje mnie w dziwny sposób poszerzyć wlasnie tam gdzie sie nie da :( chociażby własnie przesunąć mi żebra..to wiem na pewno że bedzie mi tego brakowac ;( baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo!! tych chwil kiedy \"rozmawiamy\" sobie z tym Szkrabem kiedy popukujemy sobie wzajemnie...albo jak ostatnio widziałam Jego stópkę bo mi brzuch wypychał od środka...juz teraz łzy mi ciekną .... losie wzruszyłam sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale znacie jakiegos Iwa? oprócz tego ze zbuntowanego anioła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - ja żadnego Iwa nie znam i powiem szczerze że też nie byłabym zachwycona, gdyby mój mąż wyjechał z taką propozycją :( Ale na szczęscie nie ma takich pomysłów, tylko często powtarza że będzie Jakub, a mnie to imię nie odpowiada, ja wolałabym Rafała, Sabastiana. Tak w ogóle to mam wielki problem, bo te co mi sie podobają to już w naszej rodzinie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie znam. Ale imię jest ładne Tylko czy będzie pisane Ivo czy Iwo?? W sumie to obie pisownie są ok. Wazne zeby do nazwiska pasowało. I takie imię wybierac zeby dziecko sobie samo na własnym imieniu języka nie łamało. Mojej tesciowej Marcel za bardzo sie nie podoba i namawia nas na Stefana(aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) Ale ja ją mam w D U P I E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - jeśli mogę coś doradzić - proszę tylko nie Stefan!!!!!!!!!!!! To już naprawdę był by cios poniżej pasa. Na pewno ludzie mysleliby że jesteś fanką Stefana z M jak Miłość :D Marcel ładnie brzmi, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo pasuje do nazwiska - brzmi troche zawiadiacko i zadziornie tyle ,że ja chcialam imię o jakimś fajnym znaczeniu..pisałam WAm już Kajetan, Nataniel, Jeremiasz czy Tycjan ale to tylko dlatego że miałam czerwone włosy jak Małe sie zrobilo ;) a Moje Kochanie Iwo, Olaf- straszne w połaczeniu z nazwiskiem, z Bruna i Gracjana juz zrezygnował ;) a i jeszcze ja pragnę dziewczynki Tosi- takiej małej łobuziary jak ja ;) tyle że mnie ochrzcili Katarzyną ;) no i jak to bedzie??? Iwo- germańskie znaczy tyle co gałazka drzewa cisowaego lub mężczyzna z łukiem z cisu i piekne staropolskie Antonina?????????????? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam na obiadek :) Czas sie dokarmic bo brzuchu burczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie jeszcze nie pokopało zeby Stefan dac dziecku na imię. A na złosc tesciowej dałabym Szczepan :-P :-) napewno za chiny ludowe nie wypowiedziałaby tego :-) ha,ha,ha Ona Niemka to nawet Brzęczyszczykiewicz nie wypowie opluje sie a nie wyjdzie jej nawet podobne słowo. Ale będzie Marcelek. Musze dac jakies imię które w Polsce nie będzie szokowac i dzieci sie z niego nie będą smiac. Wystarczy ze mój starszy syn ma czyto Polskie imię i ma problemy. Bartosz niemcy czytają Bartosc i młody sie w kur*** Powiedział ze chce zmienic imię ale nie mozemy tego zrobic ,Chciałam mu zmienic ale pani w urzędzie odmówiła . Durmna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech mówia Bart- lub Bartek i tyle ;) Marcel to naprawde fajne imie ale u nas na podwórku jest juz Marcel...bardzo mi sie podoba Szymon ale mam duże rodzeństwo i siostra ma już SZymka :/ poza tym jeszcze żadno imię sie nie powtórzyło wśród moich śiostrzeńców siostrzenic i bratanków- nie bede pierwsza!! no i nie chce- w końcu to mój Syn- jedyny i niepowtarzalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie desantuje- znowu plecy :( nic tylko azyć - A -u- A!!! ;) buziaki- KOchane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intima życzę ci żebyś zmądrzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wpadłam tylko na chwilę, powiedzieć, że u mnie wszystko ok. - maluch sobie rośnie, brzuszek zaczyna się ładnie powiększać :) mdłości mam już mniej i nie wymiotuję tak często. W końcu zaczynamy już 2 trymestr więc mogłoby się wszystko uspokoić. na razie przytyłam 1 kg, czyli bilans od początku ciąży wynosi - 4kg. co nie przeszkadza mi nie mieścić się w spodnie i mieć wszystkie koszulki obcisłe - zaczyna się kupowanie nowych ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki wlecialam tylko na chwilke !! widze ze intensywnie rozmawiacie na forum ja niestety nie mam na to czasu :(:(:( postaram sie wchodzic do was czesciej! u mnie wszystko gra maly rosnie brzuszek urusl tez niesamowcie a 15 maja moze dowiem sie czy to chlopiec czy dziewuszka!! pozdrawiam cieplusio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, Limetka, Kuleczka, bzz zbzbzzb/ojojoj, Ewka, BARDZO BARDZO BARDZO dziękuję Wam za pamięć i za życzenia :-) Wam również życzę wszystkiego najlepszego :-) Szczęśliwcyh zajść, bezbolesnych porodów, nawet ojojoj życzę żeby sobie w końcu zaszła :-) ojojoj, jestem już mądra na maksa (w przeciwieństwie do Ciebie ;-) ) więc bardziej nie da się zmądrzeć, ale dziękuję za troskę :-) Osiągnęłam w życiu wiele, otaczają mnie wspaniali i kochający ludzie (może ich niewiele, ale za to sprawdzeni), poznałam również życie od tej gorzkiej strony, a ty co? Jednak miło, że ty również o mnie pamiętasz :-) Zaglądaj do nas częściej, mimo że cię nikt nie lubi :-) Będzie urozmaicenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Intimko moja droga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo mi przykro że mnie tu nikt nie lubi :( choć gdybyś mnie poznała napewno byś mnie polubiła :P wydaje mi się jednak że jak na 31-letnią kobietę jesteś nie dokońca poważna bo bawisz się w pomarańczowe podchody -.a to dziecinada i głupota..........stąd moje wcześniejsze życzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przyznasz że na naszym topiku jest przyjemnie, skoro inne topiki się nie rozkręcają tak jak by tego chcieli ich założyciele ;-) w sumie nie podziękowałam ci za wpisy, bo dzięki temu nasz topik jest coraz dłuższy :-) więc wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×