Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

No to Zebra w paski jesteś 2008...więcto poczatek mam nadzieję że nie bedą ci bardzo dokuczały przypadłości wczesnej ciąży,ale fajnie że zaciążyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie nie było, ale tyle zamieszania wokół mnie, że hej! Czasu wolnego powinnam mieć sporo, ale jak przychodzi co do czego to jakaś doba krótka się wydaje. Też tak macie? Brzusio rośnie jak na drożdżach, Maleństwo kopie jak szalone a mnie żadne dolegliwości się nie czepiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, nie zglądałam tu chyba ze sto lat! ale byłam potwornie zajęta i nie miałam kiedy. Powiem, że statusu nie zmieniłam - wciąż należę do staraczek, ale chyba już sie poddam, bo mam tego dość! Lekarz przepisał mi CLO... na wytwarzanie pęcherzyków. Jakiś straszny lek, jak przeczytałam. Może Wy coś o nim wiecie? Mam go brać od 5 do 9 dc, jedną tabl, dwa razy dziennie. Ale czy to pomoże? Poza tym zastanawia mnie, dlaczego nie kazał mi iść potem na USG, tylko do niego na kontrolę - gołym okiem zobaczy? Pozdrawiam, jak ktoś będzie mi mógł odpowiedzieć, to będzie mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra GRATULACJE!!! To całkiem jak u mnie tylko rok temu ale dzidzia nie przyszła w terminie na świat i wyciągali ją z brzuszka, fajnie rodzić w styczniu jak nie ma za dużego mrozu czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabra Kochana!!!!!! gratulajce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak Ci sie szybciutko udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz musisz zdawac nam relacje przez caly czas juz o Was DWOJE:)) a co na to Twoj kochany?????wow hehehe. Jelsi chodzi o mnie @ nie widac. ale cycuszki bola i sie martwie ze jak zwyjle przyjdzie wstreciuca tylko moze pozniej chciaz od jakiegos pol roku mialam wszytsko jak w zegarku,co dodnia!!!!!! al nie robmy sobie zbenej nadziei,przeciez byla tylko jedna sznsa zeby cos we mnie sie zrodzilo,i to xhyba bylby cud zeby ten jeden raz wyszedl akurat heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane za cieple slowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestescie kochane!!!!!!!!!!!1smutek teraz mnietak przepelnia!!!modle sie caly czas!!!!!!!oby t moglo!!!!ae to takie trudne.... Dziekuje:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana, ja jestem ;-) tak bardzo chciałabym żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym pierwsza zawitała w niedzielny słoneczny porane?wstawać śpioszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez krzyczę DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I dobrego, ciepłego dnia WAm zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tabelka powinna Wam powiedzieć wszystko...no może nie do końca ale na razie na więcej mnie nie stać... STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łódź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, widzę, że nieciekawie tu dziś... Anik, przykro mi bardzo...Nie wiem co więcej napisać, więc może po prostu zamilknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, nie będę pisać \"będzie dobrze\", \"nie martw się\", bo chyba domyślam się co czujesz.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to marne Anik ale wiedz, że jesteśmy...... prosze Cie jak tylko bedziesz mogla - odezwij sie... wysyłam do Ciebie anioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.......................ok.Brzozowa Dopisze się bi mnie nie ma. Anik jestesmy z tobą wszystkie i nasze serducha dołączamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karina bardzo dziś pusto pewnie dziewczyny pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Zebra w paski to miło że samopoczucie ok ja już przed spodziewaną@ miałam mdłości i zawroty głowy toteż na 3-4 dni wczesniej czułam blusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
Moze dopisze sie do tabelki ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×