Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! Tak dawno mnie nie było, że nie mogę sobie hasła przypomnieć ;) Anik niezmiernie mi przykro... Lea kobito kopę lat... :D Ciężaróweczki niech wam brzuchy rosną duże, okrąglutkie :) A staraczki do roboty ;) Mam nadzieję, że mnie jeszcze ktoś pamięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelkę STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - ja uzywam zwykłej oliwki Bambi z kaczuszką :) jak narazie niby ok....ale dobrze ze napisalas o tych plecach...w zyciu by mi nie przyszlo do glowy ze i tam moze sie cos porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos, no nareszcie sie pojawilas. Mow szybciutko co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina a no nic... Stara bida... ;) Dobrze, że nowej nie mam, bo bym miała dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze z twojego suwaczka, czekasz teraz na efekty staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahh Antoś!!!!! :D jak staranka Kochana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima jak miło, ze mnie pamiętasz... ;) Dziewczyny staranek szczególnych nie było. Mimo wszystko wyznaję zasadę, że wierzyć trzeba zawsze, choć z drugiej strony co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. Czekam akurat na @, jutro, albo po jutrze ma byc - niestety! Staranka byly, ale moj mezus badal sobie sperme i lekarz wykryl u niego jakies zapalenie, wiec leczyl sie antybiotykami...wiec jak widzisz, nie mam na co liczyc w tym cyklu, no jedynie tylko na durnowata @!No ale moze w przyszlym cyklu... Antos, a robilas sobie badanka hormonow? I czy twoj tez jakies badania sobie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja się badałam i mój mężuś też. Wszystko jest ok, przyczyna niemożności zajścia w ciążę nie jest nam znana do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witam w cieplutki i bardzo słoneczny dzionek :) Zastanawiam się czy nie wystawić swoich białawych nóżek na słoneczko, coby je troszkę opalić :P Wczoraj myślałam, że się wykończę - dopadła mnie zgaga :( Koszmar normalnie. Mam nadzieję, że to było jednodniowe bo zgagi nie zniosę. Mogę leżeć w wyrku ale zgagi nie przeżyję. Macie może jakieś sposoby na te cholerę? Buziaki i słoneczne uściski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin nic nie mówi, tylko robi nam inseminację, bo w tym jest szansa. Ja biorę kwas foliowy, wiesiołek i magnez z wit. B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KasiuMotylku!!! Oj dawno Cię \"nie widziałam\" :) Jak tam maleństwo i mamuśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiumotylku, a juz myslalam, ze zostalysmy same z Antosiem. Ty przynajmniej jestes w ciazy...Dla dzidziusia chyba wszystko zniesiesz.Znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biore tez wiesiolek, ale od 5 do 12 dc, a moj gin przepisala mi taki specjalny kwas foliowy z jodem, dzisiaj wzielam go pierwszy raz. Dla mojego meza dostalam od niej tez takie specjalne witaminki na poprawe plodnosci u mezczyzn. Ale one sa drogie, 30 kapsulek kosztuje 45 euro, a 90 - 127 euro.Ale jezeli pomoga to chyba je kupimy.Moj dzisiaj oddaje sperme de badania po tej kuracji antybiotykami. Zobaczymy czy pomogly...Poza tym bierze mace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moje maleństwo to już nie takie maleństwo :) 25 tydzień się zaczął. Dzidziuś wariuje w brzusiu, aż brzucho kształt zmienia. Płci nie znamy, bo nie chcemy - chyba jako jedyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaMotylek no to mamusi życzę dobrego samopoczucia, a maluszkowi zdrowego rozwijania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny...wpadłam sie tylko przywitac Mam od cholery roboty...i podczytywać Was bedę od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam, życzę każdej miłego dzionka i do szybkiego zaklikania :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata co do tych klejnotów...to nie odzywałam sie do mojego męża przez tydzień-to mój trzeci syn!!!mógłby raz sie pomylić i nie dorabiać \"siuraka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest takie gorąco że zaczełam marzyć aby być kretem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest tak goraca, bo u mnie wieje chlodny wiatr i chyba zapowiada sie na deszcz... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkarpacie...TRAGEDIA jednym słowem ,dobrze że nie jestem taka olbrzymia jak w poprzednich ciążach bo bym ducha wyziąnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nieśmiało zza chmurek wygląda słoneczko... Cześć Dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×