Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam Dawno mnie tu nie było ale sobie wczoraj poczytałam zaległości. Ciekawie się działo. U mnie narazie wszystko dobrze. maluszek rośnie. Dziś mam wizytę u gina to będę wiedziała coś może więcej. Jedyne dolegliwości jakie mnie teraz łapią to upierdliwe bóle głowy co drugi dzień. Nie wiem skąd ta regularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka hej !! :)) Ja w nocy myslalam ze umre takie goraco mi bylo :) :) :) Wzetka - nie przejmuj sie...ja mam to samo chociaz juz coraz rzadziej boli mnie ta glowa - odpukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu!!! juz myslałam,że wszyskie śpicie :P Aneta- mi sie tez Antek podoba ale córunie chce mieć Tośkę więc Antoni i Antonina- trochę słabo- jakby innych imion nie bylo ;) Wzetka- który TY KObietko już tydzień jestes???? a bóle? cóż sama przez to przeszłam- szczęście minęło jak ręka machnął..ale trzeba to przeżyć- najgorsze,że żadneych prochów przeciwbólowych brać nie można...czyli zimne okłady+ cisza+ sen Kasik- Koran powiadasz? a ślub to WAsz? czy znajomych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sheila za pocieszenie. Też mam nadzieję że to wkrótce minie. Na szczęście nie mam zgagi - odpukać, a to podobno okropnie męczące jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Jeszcze dzisiaj na druga zmianke, a potem 4 dni wolnego. Co za ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka-dokładnie przez to samo przechodziłam kilka tygodni temu samo minęło,wiec pewnei cierpliwości i duzo odpoczynku gokata-takie tez były u mnie zamiary jak będzie córka to Tosia,no ale wyrósł siurak i będzie albo Antek albo Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!!! 🌻 dla Ciebie:) bierzecie tylko jeden slub czy w Polsce też?? jestem zaczarowana tymi ślubami :D moja kolezanka ma faceta z Mauritiusa i najpierw brali zwykły jakby cywilny w Londynie teraz w październiku biąrą własnie na wyspie - wyobraźcie to sobie!!! 7 dni zabawy dary z kwiatów i owoców a wszyscy goście razem to 800 osób!!! Aga mówi że to beda wakacje ich zycia!! przynajmniej Jej bo dla Andyego to przeciez dom :) no a za jakiś czas ślub nasz- piekny KOścielny achhhhhhhhh kasik a jak to u WAs wyglada? sa jakieś szczególne obrządki w Koranie??? i jak to jest ? zostałas przy swojej wierze, przeszlaś czy kazdy zostaje przy swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka- ja sie jeszcze łudze!!! tyle sie teraz słyszy o tym że przez całą ciąże doktorki mówili cos a rodziło sie odwrotnie- ale dobrze,że w ogóle przyjęłam do siebie że to może być mężczyzna ;) tyle ,że póki co bezimienny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina!!!! no to sobie chociaz troszkę odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata wczoraj skończyłam 15 tc. Kasik dzięki, tylko ja mam problem z migrenami więc jak mnie łapie ból to potrafi trzymać cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przynajmniej bede miala czas troche mieszkanko ogarnac... Tylko beznadzieja kurna, ze ta cholerna @ przylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przerwa w pracy skończyła a nie mogę za długo w necie siedzieć więc życzę wam wszystkim miłego dnia i do sklikania następnym razem. Papatki. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa Wzetko, udanego dnia i nie przepracuj sie za mocno kochaniutka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - a jakie sa tradycyjne stroje ślubne?? przepraszam ,ze Ciebie tak wypytuję ale mnie naprawde fascynuja takie rzeczy :) Wzetka ja tez mam migreny- przed ciążą miałam nawet prochy specjalne na to ale wciązy oczywiście brać nie można- potrafiłam kwiczeć nie tylko cały dzień ale tez wymiotowac z bólu , słabnąć..to tak że wszystko Ciebie boli, własy , paznokcie i masz wrażenie że najmniejszy szmer rozsadzi Ci mózg na małe móżdzki i one też zaraz wybuchną :0 ale teraz wszytko mi minęło...wierzę,że TObie też tylo cierpliwości Tobie zyczę :) Karinka!!! a może nie przylezie ta wstrętna @????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik- no to teraz wyobraź sobie że ja bylam tak nastawiona na dziewczynkę jak TY na chłopca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby Cie tak tylko w tym koszu nie wybujali żebyś im nie wyhaftowała najdziwniejszych wzorków świata ;)- żartuję oczywiście!!! kiedy masz ten ślub kochana??? prześlesz nam zdjęcia?? prooooooooooszę 🌻 a Twoja rodzinka tez zjeżdza na uroczystość??? no i jakie imionka wybrałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej chyba przylezie, bo dzisiaj mam 28 dc, a cykle mam 26-29 dniowe, czasami mnie podbrzusze poboli, ale jakos nie tak intensywnie, ale i tak wiem, ze przyjdzie, bo tempka mi spadla...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik ja nie marudze na chlopców ale mam już dwuch i coś dlaodmiany by się przydało gokata-będę szczera łudze się że doktorka sie pomyliła na osg a to co widziałam tonie klejnoty tylko...sama nie wiem co TAK BYM CHCIAŁA CÓRECZKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta- ja tez!!!!!!! nawet sobie wyobrażałam jakby to bylo gdyby przy porodzie położna vel lekarz oznajmił mojemu Meżusiowi \" gratuluje ma pan śliczną córeczkę\" .. ale wiem że sama sie bie nakręcam :0 i że to nie jest dobre!!! mój mąż tez ma już dwóch synów- duzych chłopaków z poprzedniego małzeństwa i wiem że to wyśnione, wymarzone, wyczekane , upragnione to właśnie dziewczynka- tak bardzo chciałam Mu ją dać :( i tak sie nastawiłam że od poczatku byłam pewna na 1000% ze mamy Toskę!!! Mąż mi mówi że bedziemy robić dziewczynkę - tą moją Antonkę..ale wiesz jak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata bo się lekko pogubiłam to co ci wyszło na usg? ja to wychodze z założenia że na córke to musze chłopa zmienić nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o ciazach, usg, dzieciach dolegliwosciach ciazowych, to ja tu chyba nie jestem w temacie, mnie sie jak na razie nie udalo...i nie wiem juz czy mi sie w ogole kiedykolwiek uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta- chłopak mi wyszedł na usg!!!!!!!!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka!! uda sie zobaczysz pewnie w najmniej spodziewanym momencie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina-gokata ma rację!uda się tylko moze wyluzujcie...zapomnijecie na chwilę po co to robicie i zróbcie to dla czystej przyjemności a na pewno zabczysz dwie krechy na teście POWODZENIA i nie poddawaj się!!! gokata-to chyba sezon na chłopaków jest jakią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka!! a jak wyniki męża?? coś tam badał ostatnio- dobrze pamietam????? KOchanie wiem że takie biadolenia i \"dobrzeżyczenia\" pewnie Ciebie dobijają:( takie gadanie-my przeciez jesteśmy w ciązy i etc ale chcemy dla Ciebie dobrze i wiedz,że życzymy Tobie tego maluszka z całych wszystkich serc!!! ja wierze,że naprawde sie uda!! tylko może trezba troszkę odpuścić? zmienić nastawienie?? może DZiecię ma Was po prostu zaskoczyć??- znam wiele takich dzieci- które jak miały byc to nie były a jak rodzice wyjechali na wakacje lub zrobili sobie spontana_ bez myśli ,że \"robimy dziecko\" tylko po prostu \" chce sie kochac!!!!!\" to nagle ups!!!! SUPRISE!!! a np- zaczęli inwestowac w mieszkanie i dziecko zeszło na dalszy plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka no jeżeli o mnie chodzi to ja sie \"nie staram\"wystarczy jeden seksik bez zabespieczenia i jest...chyba jestesmy zabardzo \"płodni\" z mężusiem ale pamietaj że bardzo często jest własnie tak że to strona psychiczna w dużej mierze stanowie blokade do sukcesu.Dlatego poradziłabym ci 2-3 m-ce na louzaka i będzie ok ...głowa do gróry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba macie racje siostrzyczki. Moj mezulek, po kuracji antybiotykami, oddal wczoraj swoje nasionka do badania. Wyniki maja byc w poniedzialek.Ja na szczescie mam wyniki w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×