Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anisk.kochanie.... msyla jestem przy Tobie,rozumiem!!!!! teraz tylko CZAS>...... bedzies lepiej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was ale sie pochwale-moj kochany oswiadczyl mi sie!!:-))) To tyle z dorych nowin,no i w ogole z nowin. To juz Piatek wiec jestem pierwsza na topiku he.milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak mnie dziś głowa boli że aż mi się mózg lasuje...na oczy nie widzę pojęcia nie mam o co chodzi...gokata jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki prosze pomozcie jestem poraz pierwszy w ciazy bardzo sie ucieszylam bo staralismy sie z mezem o dzidzie noi 3 dni temu udalo sie pojechalam do gin. ale on stwierdzil ze nie widzi ciazy wiec moze byc jeszcze za wczesnie lub moze byc to ciaza pozamaciczna wyslal mnie na badania bety i wyszlo 1160 wiec okolo 5 tygodnia teraz bardzo sie bije dzis ide jeszcze do innego gina ale mam mnustwo watpliwosci bo to poczatek ciazty i juz 2 usg to po pierwsze po drugie nie wiem czy to normalne ale caly czas pojawia sie jakas zolta dziwna wydzielina jasniutko zolta ale nie mam pojecia czy to normalne a generalnie objawow ciazy oprocz boli w podbrzuszu i ciaglego przemeczenia to nie mam prosze pomozcie mi bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chm...chyba pozostaje ci tylko wizyta i gina i czas,ciężko powiedzieć ci czy jestes w ciązy czy nie, gdyz każdy organizm jets inny i praktycznie każda z nas miała lub nie miała inne objawy ciąży.Ja ci zycze powodzenia i bądź dobrej myśli przede wszystkim unikaj nerwów i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka76
Anik przykro mi wiem co czujesz, bo przeszłam przez to samo co ty tyle,że straciłam dzidzię w 11 tyg.Musisz sie jakoś trzymać i nabierać sił na następne staranka.Ja już mam dziecko i drugie w drodze.Nie martw się będzie dobrze musisz tylko uwierzyć.Życzę Ci , abyś jaknajszybciej doszła do siebie i wiem,że nie będzie łatwo, ale zapewniam Cię,że czas goi rany i wiele w tym prawdy. Staraczkom życzę dwóch kreseczek na teście i szczęśliwego rozwiązania.Buziaczki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyzxyzxyz
madziara ja tez tak mialam - bylam na usg 2 razy i za kazdym razem lekarz mowil,ze nic nie widzi.Zrobilam bete byla tez 1100 a potem zaczela spadac :( i lekarz mi powiedzial,ze to byla ciaza biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej renik, pamiętasz mnie jeszcze? szukałam cię ale dawno tu nie zaglądałaś. Napisz co u ciebie? pozdrowionka dla wszystkich staraczek🌻, no itych którym się już udało🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro wydzielina jak najbardziej prawidłowa, zmęczenie to tez podstawowy objaw początków ciąży. Wydaje mi się, że po prostu za wczesnie na pierwszą wizytę poszłaś. Gratuluję i życzę powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! I znowu mamy weekend :D I troszkę odpoczynku się przyda... Gokata, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjjj Nika jak sie ciesze ze jestes . umnie bez zmian nadal sie staram ale teraz podchodze do tego z dystansem , bo nic nie pomoze moje biadolenie:) a jak ty sie czujesz juz niedlugo mbedziesz mama cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak reniczku czekam na swoje maleństwo, któremu się już spoooro urosło. 1,5 tygodnia temu Wiki ważył 3400g. Termin mam na 4.06 czyli już z górki. Już się nie mogę doczekać kiedy swojego szkraba przytulę. Póki co muszę czekac cierpliwie. Dobrze, że nabrałaś do tej całej sytuacji dystansu, jesteś jeszcze bardzo młoda, na pewno wszytko się ułoży, wszystko ma swój czas i miejsce. jak będziesz jeszcze chciała kiedyś ze mną pogadać to jestem coddziennie na forum czerwcówki2007 - odwiedź nas🌻 no i koniecznie daj znać jak ci się uda, trzymam za to kciuki nieustająco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka, dzięki za dobre słowa na tym topiku :-) Tobie również wsjego najlepsiejszego :-) Hej Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
hej intima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
jak leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie Kochane!!! ja z miasta wrocilampo obiadku juz,zabieram sie za sprzaao teraz.dziekuje za gratulacje.dopozniej kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki....moje przypuszczenia się potwierdziły. Prawdopodobnie będzie chłop...niby nie na 100% ale widziałam fujarke :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie....gdzie te baby!!!!! :) :) :) Najgorsze że imie dla dziewczynki juz mielismy a dla chłopca to w żaden sposób się dogadać nie możemy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila, a nad jakimi imionami sie zastanawiacie? A jakie wybraliscie dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i oczywiscie musze sie wam pochwalic, ale BEDE CIOCIA!!!!!!!!!!!Dopiero to piaty dydzien, ale juz sie ciesze.Oby wszystko bylo w porzadalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - zdrowy jak byk :))) Wszystko ma na swoim miejscu a dzisiaj nawet mi pomachal i wystawil jezyk :) :) :) Karina - dziewczynka miała się nazywać Milenka...a facet to nie mam zielonego pojęcia :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - GRATULUJE!!!! :) :) :) Ja jestem już ciocią dwóch łobuzów z czego jeden ma juz 14 lat :) mam wprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - myślałam że się tam rozbecze ze szczescia :) patrzylam w ten monitorek jak zaczarowana :)) Super uczucie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik no to super !!!! :)) zobaczysz jak będą rozpieszczać :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - ja tak też miałam....na szczescie dociera to do mnie coraz bardziej po każdym kopniaku :) :) :) Ciąża to jest prawdziwy cud...dla mnie nie do pojęcia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - no...no to pogadaj z mamą może jeszcze jakiś interes na tym ubijecie ;) :) :) Ja mieszkam z mamą...więc narazie podsuwa mi wszelkie jadło pod nos i każe jeśc i jeść i jeść :)) Bo musze jeść i koniec ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×