Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Majko, własciwie to już mnie tu nie ma, ale jak zobaczyłam Cię w tabelce, to musze się odezwać - gratuluję powrotu do starań!!! Bardzo się cieszę i trzymam kciukasy!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko - musiałam się upewnić :) Bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale teraz znikam na jakiś czas, bo już nie moge usiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś! Teraz moge juz CI oficjalnie pogratulować:D:D:D:D:D:D czekaj Ty no...juz ja Cię dogonie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo Majeczka!!!!!!!!!!!! Nareszcie jesteś!!!!!!!!!!!! To groźba czy obietnica? :p Limetka, Krolcia do szybkiego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka obcięło Ci się ;) STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke titi ................29 .............1 ................20.05.........Warszawa Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc........22sierpnia.......Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Limetka ma jeszcze 2 miesiące do końca!!!!! ja pierdziu ale ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu ja i tak juz tu zasypiam - chociaz czujr ogromy wewnetrzny niepokoj i ece mi dretwieja jakos tak dziwnie sa zimne jak lod ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi Ty może faktycznie się zgrzemnij, to Ci dobrze zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lepiej nie śpij ;) A długo jeszcze w tej pracy siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze sporo, a może masz możliwość wyjść wcześniej? Jeśli wykonujesz pracę biurową, to połóż się na biurku z jedną ręką spuszczoną na podłogę, a na podłodze połóż ołówek. Ty się kimniesz, a jak wejdzie szef, to Ty udajesz, że Ci ołówek spadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poszlam tylko cos do jedzenia kupic, a tu nagle tyle stron do nadrobienia. jechalam autobusem, i jakos niedobrze mi bylo, znaczy tak dziwnie. ja w pracy jestem:) i patrza mi sie czesto w ekran:) musze sie kryc troche:) witam majke, chociaz nie znam, domyslilam ze sie starac zaczelas jeszczeraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe problem w tym ze ja jestem w pomieszczeniu zwanym open space :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arveno ! Milo mi bardzo.Tak władowałam sie juz do tabelki drugi raz-do staraczek. W mamusiach tez juz raz byłam ale cóż....nie zostanę w pażdzierniku mamą. Jestem na topiku od grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze najlepszy sposob na drzemke, to po prostu zamknac sie w toalecie:):):):):):) zawsze mozna sie latwo wyltumaczyc, a poza tym moze po prostu ktos sie wstydziec zapytac co tam tak dlugo robilas:) oczywiscie jesli toalety masz w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Aleje ale prawie koniec koło castoramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam, bo chałupkę muszę ogarnąć. Może później zajrzę :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zyje:( w pracy siedze, jescze 2 godziny, bo umnie 1 godz wczesniej:( wczesniej tak rozmawialyscie, ze nie nadazalam was czytac a teraz cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze 40 minutek naszczescie bo juz zasypiam boze co sie ze mna dzieje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade, najgorsze jest to ze te ostatnie minuty w pracy najbardziej sie dluza. a kawki sie nie napijesz? podejrzewasz ze moze tym razem??:) a ktory dzien cyklu bo moj 24 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×