Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Titi, współczuję... Z biegiem czasu to na pewno minie - zobaczysz!!! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,może któraś z Was się z tym spotkała-lekarza spytać nie mogę,bo przyjmie mnie dopiero w lipcu :-(-dziś mam 15 dc (dwa cykle brałam duphaston od 16 do 25 dnia) i obudziłam się ze strasznym bólem pleców w okolicy krzyża.Ostatni okres miałam bardzo dziwny-1 dzień tylko rano plamienia,2 dzień skąpe krwawienie,3 dzień plamienia i już było po okresie.Od jakiegoś czasu mnie mdli i mam rozwolnienie.Test zrobiłam tego 3 dnia dziwnego okresu i kreska była jedna,a może powinnam go powtórzyć?Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mi jest mam dreszcze jak by mnie choroba brala ... i boli mnie podbrzysze takjakos dziwnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny - dziubku kochany pewnie ze powtórz, bo....... Wiesz, test nie jest drogi a będziesz wiedziała coś więcej :) I nie bój się kobietko, wszystko będzie w porządku. Z tego co napisałaś to całkiem możliwe (wiesz co) ale sprawdź testem, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - niektóre obietki przed ciążą też się rozchorowywały :) Może to znak :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagny podpisuję się pod postem Limetki. Raczej innego wyjścia nie ma, żeby to sprawdzić. No chyba, że beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze byłam wczoraj na solarium poki jeszcze moge :P i dostalam jakiejs wysypki (pierwszy raz w zyciu) wiec nie jestmi do smiechu a co do drzemki to raczej w pracy sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narazie Was opuszczę, bo muszę coś zjeść, zanim głód na dobre się rozkręci. Zajrzę później :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - to ty lepiej już na to solarium nie idź już, tak zapobiegawczo, bo może cos sie tutaj kroić :P Dagny - i jaka decyzja????????????? Pamiętaj że po takim czasie to test powinien nawet tera, po południu wyjść :) A Arvena gdzie uciekła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi, zgadzam się z Limetką. Lepiej odpuść sobie to solarium, bo róznie bywa... głowa do dóry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ze bym nie chciała by sie cos kroiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony jak patrzę ile staraja sie o dzidziusia inne kobietki - wiec wątpie by mi sie udało za 1 razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc na razie zrezygnuj z tej przyjemności, bo może większa cię czeka niedługo Titi :D Pomyśl żeby tą kasę na solarium przeznaczyć na teścik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się nakręcać,wtedy testu nie robiłam drugi raz bo uznałam że okres był...sama nie wiem co robić.Może powinnam poczekać do następnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny, na Twoim miejscu poczekałabym jakieś dwa, trzy dni i wtedy powtórzyłabym test. nic nie stracisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagny - zrób test, jeśli to już 15 dzień następnego cyklu to powinno juz coś wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, uciekam. Za pół godzinki ide do domku, ale przedtem musze jeszcze chwilke popracowac. Milego dnia Wam życzę i ściskam Was wszystkie bardzo mocno! Dam jutro znac, co ciekawego powiedział mi gin. No chyba, że będę mialo dosyc dużo sily, zeby włączyć kompa wieczorem, to odezwę sie jeszcze dzisiaj. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi w moim laboratorium wykryją 2 tygodniową ciążę, licząc od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - betę możesz zrobić już przez=d okresem, ale mówią ze lepiej choc jeden dzień po ale po @ bo można się potem rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny wpadłam coś powiedzieć: STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke Majka1976........31...............................31.05.......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa kobietko 🖐️ Ja chyba też na chwilke odejde bo plecy zaczynają strzelać :( Musze troszkę je wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×