Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość słoneczko nasze
witaj Karinko, tak oczywiście dam znać... juz nie moge sie doczekac... nie mam żadnego przeczucia czy bedzie na tak czy na nie- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
kiedy najwczesniej pojawiaja sie jakiekolwiek objawy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavie
A powiedzcie czy naprawde w ciaży tak boli brzuch jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam dziś u doktorka - oczywiście w przychodni nie przyjął, bo strajk nadal trwa, ale kazał przyjechac na oddział, bo miał dyżur. A więc pojechałam. Stwierdził, że od ostatniej wizyty się pogorszyło i że główka dziecka jest zbyt nisko. Mam się bardziej oszczędzać, o 1/4 zmniejszyć aktywność, czyli odpoczywać więcej. W czwartek mam znów przyjechac na oddział bo znów będzie miał dyżur i zrobi mi usg, znów mnie zbada i skieruje na badanie krwi, moczu i takie tam. Mam nadzieję że nie jest tak poważnie jak zabrzmiało, bo troszkę się wystraszyłam. Myślałam ze jest wszystko w porządku, a tu całkiem co innego mi powiedział. Ale bądźmy dobrej myśli :) Teraz uciekam, bo za pół godziny jadę do fryzjera, a potem to chyba naprawdę odpocznę, bo dziś cały czas na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
jestem dzisiaj taka senna i odczuwam takie zmeczenie że na nic nie mam siły, a tu nauka czeka ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LImetko! Słoneczko Ty moje uważaj na siebie !!! Niech tam mężulek o Ciebie dba i stópki masuje :))) Buziaki i zwolnij tempo koniecznie :))) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam i o zdrowie pytam!!!! Jest pieknie słonecznie mały skacze w brzuchu och żyć nie umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja też czekam na te wyraźne kopniaki. Na razie mam takie dziwne łaskotania ale to jednego dnia jest potem trzy dni nie ma i znów jest więc właściwie sama nie wiem czy to już to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem kto u mnie mieszka. 13 mam wizytę więc może wtedy się dowiem, chyba, że będzie wstydliwe i nie pokaże kim jest. A ty już wiesz jakiego masz lokatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy w koło wróżą chłopca ale ja coś czuję, że będzie dziewczynka. Zresztą przy pierwszym dziecku to żadna różnica byle zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ciebie to faktycznie będzie mix. Nie dość że inne cechy wyglądu to jeszcze kolor skóry może być zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ja juz prawie pewna jestem ze w tym cyklu sie nie udalo, chociaz dopiero 26 dzien. bede probowac dalej:) a po czym wnosze? bo nie mam zadnych objawow, niczeg, czasem lekko brzych boli jak na okres wiec nic. szkoda troche, ale nie poddam sie tak latwo. jutro lub pojutrze powinnam dostac@. mam nadzieje ze wkrotce i ja poczuje te bulgotania i laskotania w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko zastanawiam czy przypadkiem rude nie wyjdzie bo ja mam ciemne włosy a mój małżonek jest blondynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena uszy do góry i tak trzymać. My walczyliśmy prawie 2 lata a teraz jak się udało to czasami sama w to nie mogę uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze gwarno od rańca więc sie przyłączam do tańca :D Rymło mi sie nawet :D No i dziewczyny zaczyna się wam to bulgotanie, a u mnie teraz to juz czasami takie wywijasy sie dzieją ze jestem krzywa aż :D Arvena - dziewczyny maja rację - głowa do góry następny razem sie uda, chyba że będziesz miała teraz bezobjawowa niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam babeczki!!! No, no, no widzę doborowe towarzystwo się \"schodzi\" :) arvena4 musisz uzbroić się w cierpliowść, niestety. Ja starałam się prawie 3 lata i wreszcie się doczekałam :D Jestem po pierwszych badaniach na czczo i przyznam się, że myślam, iż będzie dużo gorzej. Rano jestem potwornie głodna i już od 4.00 piłam wodę, jeśli się za bardzo przegłodzę, to potem jest masakra! Okropne mdłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas szybko leci - za 2 tygodnie będę miała półmetek. A ciągle mi się wydaje że tak niedawno sie dowiedziałam, że los nam sprawił taką wspaniałą niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka mnie się wydaje, że ten czas leci u kogoś. U mnie to się jakoś wlecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - ty niedługo półmetek a ja niedługo już KONIEC!!!!!!!!!!!! Nie macie pojęcia jak od półmetka czas zasuwa - szok!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik my rozwolnienie będziemy miały w październiku jak nam już koniec się blisko objawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Wy tu o półmetkach i o końcach, a mnie się wydaje, że przede mną cała wieczność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licze na bezobjawowa niespodzianke, poniewaz to tego cyklu doszlo to dziwne krwawienie w 21dniu tylko troszke a nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo. wiec na pewno nie, a jak czytalam o tym to nawet wyczytalam ze to moze byc objawem raka!!1 wiec przestalam czytac bo mozna oszalec i choroby sobie wmawiac. kazda porazka troche mnie doluje, ale staram sie sobie wszystko wytlumaczyc.i pozytywie myslec:) wczoraj wyszlam wczesniej z pracy, maz zaciagnal mnie do obejrzenia samochodu, no i spodobal mi sie i kupili my ten samochod:) i ja wracalam do domu, hehe, troch emi zazdroscil:) tylko kierownica z drougiej strony:) a on za bardzo nie umie biegow zmieniac i kupilismy w automacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś nie martw się u ciebie też szybko pójdzie. Mnie się czas dłużył jak mnie mdliło i miałam wymioty a jak już mi to minęło to czas tak szybko leci że nim się obejrzę tydzień gdzieś przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka tylko bez paniki w końcu całe pokolenia kobiet przed nami rodziły i jakoś dawały radę to czemu my miałybyśmy być gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×