Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ja pytałam o to lekarza i powiedział, że to jest normalne. Że niektóre kobiety tak mają, inne nie :) Kurde, wzięlam się dziś za porządki i mam jeszcze większy bałagan w domu, ale potem za to będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa spróbuj inseminacji jeśli o tym myślicie ja też jestem po inseminacji, udało sie za pierwszym razem głowa go góry i bo boju trzymam kciuki żeby sie udało tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i normane.czytalam o tym.ale wolezdacbo moze okazac sie ze to jakas nadzerka czy cus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, no właśnie wiem, że Ty po tym jesteś i chciałam nawet zapytać za którym razem się udało. Ale skoro za pierwszym to super. A proszę napisz mi ile to mniej więcej kosztuje i czy są jakieś refundacje z NFZ (choć na to nawet nie liczę i nie potrzebuję, tak z ciekawości pytam, bo kolezanka chciała wiedzieć)?? Bo bolesne to chyba nie jest, prawda?? :) Jakajaana oczywiście, że warto zawsze sprawidzić niepokojące sygnały, bo u mnie to może być efekt owulacji, a u Ciebie coś zupełnie innego. Ile kobiet, tyle problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha na czym polega ta inseminacja ? czy to boli? i czy jest bardzo kosztowne prosze napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zocha
zocha - jakie bylo wskazanie do inseminacji?? slabe nasienie?? jesli tak to jak bardzo bylo slabe? moj partner musi zrobic badanie , obawiam sie ze moze miec wlasnie slabe nasienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa podobno są reufndowane inseminacje ale ja robiłam prywatnie cena od 350 nawet do tysiąca zależy gdzie +monitorowanie cyklu (4razy byłam po 50 zł)i do tego badania i leki zamyka się w ok . 1500-2000 zł sam zabieg nie jest bolesny i zaraz można wrócić do domu a co do parametrów nasienia to wystarczy kilka sprawnych a do in vitro tylko jeden (teraz jest nowa metoda nawet jeśli mężczyzna nie produkuje plemników to pobierają z najądrza naskórek i są w stanie z niego wychodować materiał zdolny do zapłodnienia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mie sie wcisnął caps teraz tak brzytko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) To i ja aktualizuję :-) STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czkam na wiesci :) pewnie sie nie udało za pierwszym razem ale nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Jest ktoś może????? Kurka aż mam wyrzuty smienia że tak was zaniedbałam, ale mam nadzieję na wybaczenie, bo już teraz szkoły nie mam - czekam tylko na wyniki sobotnieo egzaminu - oby był pozytywny, bo jak nie to jeszcze poprawka mnie czeka :) :( Jeszcze ten tydzień laby, potem 2 lipca obrona pracy ale mam nadzieję ze to tlko foramlność i WOLNE na miesiąc :D Potem czekam na Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Limetko! Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że czujesz się już znacznie lepiej niż ostatnio. Plecki nadal bolą? U mnie w sumie ok - szuwar raz jest, raz go nie ma... Dzisiaj wieczorem mam wizytę u lekarza - nareszcie!!! Nie wiem tylko jak ja wytrzymam do 19-tej... Już bym chciała być po i wiedzieć, że wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolciu kochana głowa do góry, na pewno wszystko jest ok :) Ja mam jutro wizyte, ale przez te ich strajki to pewnie go nie zastanę. Mama mia jak ten Mały łobuzek dziś sie rusza, pływa jak w basenie, chyba kraulem dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,poiem jeszcze raz, moze teraz bedzie jasniej.staram sie od kilku miesiecy, za pierwszym razem zaszlam ale poronilam, w bardzo wczesnym okresie, bo tak jakby sie nie zagniezdzilo jajeczko, nie wiem na czym to polega dokladnie, ale lekarz powiedzial ze wszystko jest wporzadku. potem miesiac kolejny okres, nie udalo sie, teraz mam 24 dzien cyklu. zazwyczaj jest 28dni moj cykl, i tak 21go dostalam krwawien, jasnoczerwonych, tylko troche nawet bielizna mi sie nie pobrudzila tylko przy sikaniu, w lazience, potem tyci takie brazowe z bialym, i koniec, podbrzusze mnei troche boli, tak dziwnie, i sutki tez, ale zrobilam dzis test i wyszedl negatywny, wiec juz nie wiem, pewnie nie jestem w ciazy, szkoda, poczekam do okresu i potem pojde ew do lekarza. poczytalam troche i myslalam ze moze to jest krwawienie implantacyjne, czy jakos tak, ale po tescie juz nie wiem:( pozdrowionka dla tych co sie udalo. nie wiem jak mam sie dodac do tabeli? nick to arvena4, ost okres 12.05.07, miasto Basingstoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena, na test jest stanowczo za wczesnie, rzeczywiście to mogło być krwawienie impl. ale z testowaniem musisz poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie ok Limetko :) No i życzę Ci, abyś zastala swego doktorka! A co do maluszka - może urodzisz kolejnego wielkiego pływaka? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczekam az do dnia spodziewanej @ albo jeszcze dluzej. a i temp mam tez podwyzszona, od kilku dni mierze regularnie o tej samej porze. moze to byc objaw? jedni mowia ze tak innui ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena, myślę, że czekając dobrze zrobisz. Co do temperatury - ja również spotkałam się z różnymi opiniami...więc niestety nie umiem Ci pomóc. Bądź cierpliwa, a wkrótce wszystko się wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolcia a jak u ciebie bylo? mi sie wydaje ze, moze to moja psychika dziala, chyba sobie urajam juz wszystko:( az mi sie plakac zachcialo:( nie wiem co mam zrobic zeby nie myslec o tym, w pracy czas sie tak strasznie dluzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki!!! Krolcia arvena4 - podwyższona temperatura jeszcze o niczym nie świadczy, tak samo jak negatywny test. Żeby sugerować sie temperaturą trzeba ją mierzyć przez kilka cykli o tej samej porze, przed wstaniem z łózka i zapisywać. Musisz być dobrej myśli i wierzyć w to, ale nie nakręcaj się, bo rozczarowanie boli. Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena4 to ja cię dopiszę do tabelki :) STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4............................3...............12.05......Basingstoke PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc..........22sierpnia... .............Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena - jeśli możesz to podaj ile asz jeszcze lat to zaktualizuję. A to 3 przy twoim nicku to liczba staranek, bo z tego co poczytałam, to 1 - jak poroniłaś, 2 - zaszły miesiąc no i teraz 3 raz. Jeśli cos nie tak napisałam to popraw to zmienimy w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 11 maja skonczylam 26:) a 19go maja, wyszlam za maz, po prawie 5.5 letnim zwiazku. mieszkam w anglii/basingstoke i pobralismy sie w tajemnicy, co prawda tylko cywilny ale nikt nie wie jeszcze bopiero jak odwiedzimy kraj, wszyscy sie dowiedza, albo sie uciesza albo nas zlinczuja:) dziekuje za dodanie w tabelce:) bardzo milo z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Antoś! Jeszcze nie miałam okazji Ci pogratulwac, więc teraz GRATULUJĘ!!!!!:) Widzę, że Ty też jesteś styczniówka - tak jak ja :) Według moich obliczeń termin mam na 4 stycznia. Dzisiaj mam wizyte u gina, to okaże sie, czy sie w tej dacie nie pomylilam... A jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia bardzo Ci dziękuję. Z moich wyliczeń wygląda, ze jestem styczniówka i to jeszcze w moje urodziny, ale pewnie gin to zweryfikuje. Czuję się róznie, rano jest najgorzej, jak jestem głodna, to mam przy tym okropne mdłości. Poza tym wcześniej plamiłam trochę no i brzuch mnie pobolewał. Teraz jest ok. A czytałam, ze sobie \"pogawędki\" ucinasz z szuwarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×