Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej dziewczyny, dzis 25 dzien, ale chba teraz zwatpilam, zadnych ojawow, tylko brzuch lekko boli jak na okres, a przeciez sie zbliza wiec normalnie. jedynie co to ze w nocy musze do lazienki wstawac juz kilka dni z rzedu, troche sutki tak jakby piieka, ale nie sa zbytnio wrazliwe, i pic mi sie ciagle chce, kondycha slaba pewnie. a tak poza tym nic. wiec sobie czekam i czekam az nie przyjdzie @, ale chyba zaczene sie szykowac do staran na przyszly miesiac. jakos odeszla mi ochota na sex:( a zawsze mialam non stop a moj maz nie mial, a teraz on ma i ma jakos pretensje, olewam go niech sie poczuje jak ja zawsze sie czulam:) hehe a poza tym ,tak jak wszystkie dziewczyny mowia za sa zmeczone itp, to ja mam jakby wiecej zycia w sobie:) chociaz taki plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest ok - tylko to zdarzenie w tramwaju mnie troszke zaskoczylo ale tak poza tym biorąc pod uwage ze zaczynami sie jutro urlop fantastycznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajosko, ja nie pamietam kiedy mialam taki prawdziwy urlop, tak za 2 tygodniie, to przez to ze mieszkam w anglii, i jak lece na kilka dni do polski to wcale nie jest urlop, tylko wszystkich treba odwiedzic, kazdy zadaje te same pytania, ciagle duuuzo rzeczy do zalatwienia, i final jest taki ze wraca sie bardziej zmeczonym niz codziennie po pracy:( mam nadzieje ze ta przyjemnosc w koncu mi sie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale straszny dol mnie zlapal. tyle na glowie mam, chyba psychicznie tego nie wytrzymuje. nawet nie mam sie komu wyzalic, z kim porozmawiac, wiecie z mezem moge o wszystkim, ale co z tego, czasem potrzbny jest ktos postronny, jak przyjaciolka czy cos, a tu wszyscy znajomi w polsce. powinnam magisterke pisac, juz tak dwa lata pisze i przekladam, 2 rozdzialy napisalam a teraz promotor kazal dolozyc jeszcze nowy jakis i poprawic wszystko co napisalam, nie wyrobie sie teraz, na obrony, cigla mi to w glowie siedzi. to wcale nie jest latwo wrocic do domu po pracy, dniu spedzonym przed kompem, sprzatnac ugotowac i usiasc i pisac i siedziec znowu przed kompem. kurde nawet pisze juz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh arvenko takie życie - wiem to doskonale jak cieżko jest sie zmobilizowac do pisania pracy po cięzkim dniu spedzonym przed kompem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko nasze
mnie sie okres spoznia juz tydzien testy wyszły negatywnie, ide dzisiaj na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze powodzenia z ta beta, zeby byla wysoka:) nawet nie wiem jak mam opisac o co mi chodzi, po prostu usiadla bym i sie poryczala najchetniej. bo juz mam wszystkiego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 ja cie rozumie też tak jak miałam jak byłam u męża w Anglii z dziecmi niby na stałe,wytrzymałam 8 m-cy złapałam doła i wróciłał do Polski( z pasażerem na gapę w moim brzuchu)...będzie dobrze -chociaż nic na siłę-pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka -własnie doczytałam w tabelece że praktycznie z tego samego punktu mapy Polski jesteśmy,może wiesz cos o usg 3d w rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Babeczki! No i jestem po wizycie - na szczęście wszystko jest ok. Bliźniaków u mnie nie będzie. Widziałam za to swoje maleństwo - akurat ruszało rączkami! Maleństwo ma już 3 cm :) Termin porodu to Święto Trzech Króli :) Jest pięknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka Karina27...........27........to juz 10................17. 05.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź Arvena4...........26..............3...............12.05 ......Basingstoke titi ................29 .............1 ................20.05.........Warszawa Majka1976........31...............................31.05. ......WAW PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka82......25............. 4 sierpnia.........4.............Wolsztyn toffinka=gokata.....26......26tgc........22sierpnia..... ..Chełmno podobno SYNUŚ amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Fufcia..............29.......27 pażdziernik/3 listopad........Siedlce Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........06 styczeń 2008......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków Antoś..............26.........28 styczeń 08...................dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia27 szczere gratulacje!!!Oj przybywa nam mam na topiku i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny! :) żeby tylko jeszcze ten wstrętny szuwar sobie poszedł, to juz bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..Krolcia na szuwara dobry jest czas nic nie zrobisz ja miałam 3 miechy jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy też go miałam do 13 tc. Teraz jestem w 9 tc i 4 dni - liczę na to, że już wkrótce się go pozbędę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ze was zaniedbałam ale miałam w pracy chwilowe urwnie glowy. GRATULACIE KAROLCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia znacznie lepiej jak to przed urlopem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia-Mamuśko, u mnie wsjo w parjadkie :-) Powoli kończę pracę i zmykam na aerobik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bol podbrzusza prawie taki jak na @ a jednak inny mnie wykonczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka ja pisałam do nich meila z zapytaniem ponad miesiąc temu ale nie dostałam odpowiedzi a jechac w ciemno 50 km nie chce mi sie w sumie mogłabym zadzwonić...ale...jak będziesz cokolwiek wiedziec to daj mi znać bedę wdzieczna 7642688 to mój n gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×