Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Dokładnie nie stresujmy sie dodatkowo :D My sie wybieramy do Bułgarii ale dopiero w sierpniu :) Tam musimy zmajstrowac jakiegoś maluszka :) warunki i klimat sprzyjające będa zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku nie mam urlopu. Jedynie we wrześnu wybieramy się do Holandii na tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktora z was ma ochote na lody z goracymi malinami? Bo ide sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajnie, fajnie... Ja na razie nie myślę o urlopie, bo za krótko pracuję. No chyba, że w październiku. Ale wtedy to Afryka np. Egipt...to wszystko zależy od jednej rzeczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karinko, znalazłam. Właśnie zaczął się trzeci miesiąc. Pracuję w zawodzie, w prywatnej firmie budowlanej jako konstruktor :) Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Wcinam chipsy solone i ani mi sie sni zjesc teraz loda :D Dajcie mi chwilke musze przelewy zroibc za rachunki bo mnie scigną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, jestem....Ale rozmawiam z koleżanką, z którą nie widziałam się pięć lat. I okazało się, że tego samego dnia mamy ślub:) Tylko z godzinnym przesunięciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się w końcu poszłam napić :D A teraz se jestem w kuchni i grzebię i robię to i tamto :D Karina, ja lubię lody z ciepłymi malinami, ale wolę z lodami czekoladowymi z kawałkami czekolady :D Za waniliowymi nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko, przed ołtarzem to jeszcze nie...Bierzemy ślub cywilny 15 września (w urodzinki mojej babci :D). A kościelny chyba za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak bylo ze mna. Cywilny bralam w 2004 roku, a koscielny w 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie miałam żadnego :) Chłop wraca, trzeba Go nakarmić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmyły sie wszystkie :D Wracać ... ... ... ... ... ❤️ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.. Gokata naprawde przepraszam...nie jestem częstym gościem na topiku....i popelniłam faux pas...niezamierzone Anik miło Cie \"widziec\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kurcze wczoraj takie doborowe towarzystwo było, a ja nawet kompa nie miałam odpalonego. Jakoś teraz nie mam ochoty przy nim tyle siedzieć, nasiedziałam sie pisząc prace i teraz mam troche do niego wstręt, ale oczywiście jeśli chodzi o kaffe to zawsze chętnie :) :) :) Klempa, Anik - witajcie kochane, kopę czasu nie mogłam was zastać na topiku, aż miło sie was czytało. Anik - widze że mamy dużo wspólnego - nie lubimy kotów, nasi faceci rzucili palenie w tym samm czasie :D To ostatnie bardzo mnie cieszy, bo to była udręka. Za to apetyt ma teraz wilczy i brzusio mu trochę urósł :D Gokata - kochana trzymaj się tam, musisz jeszcze troszkę wytrzymać. Coś czuję że nas wszystkie przebijesz i będziesz pierwszą mamuśką na topiku. :) Życzę tobie i Maleństwu zdrówka :) 👄 No dziewczyny mi już dużo nie zostało - tylko jakieś 4 tygodnie do końca, jesli oczywiście urodze w terminie, a dopiero jutro jadę po wyprawkę dla dzieciątka :) Tak jakoś wyszło, wiem że późno, ale na pewno zdąrzę, więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj byłam na usg a wiec : widziałam migające serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, dawno mnie tu nie było ;-) jakaś nowa Mamuśka? ;-) coś chyba wisi w powietrzu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tyg i 4 dni od ostatniej miesiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, zaś do mnie fikasz? Czy wyobrażasz sobie siebie na topiku bez mojej tak wyczekiwanej przez Ciebie obecności? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znów ja :) Kurka jak juz znajde troszkę czasu to co chwila ktos do nas wpada, przed chwilą był brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko!!! nic sie nie stało :D Maleństwo jest całe i zdrowe tylko cholernie uparte- pcha sie i pcha ;) Limetko- nic z tego ;) najpierw TY a póxniej ja :) chociaż napisze WAm że dzis czuje sie tak jakbym sie miała juz \" rozpakować\" ihihhi a tu z przygotowaniami jeszcze ho ho w polu hhihhi Wszystkim, którym trzeba- GRATULUJĘ :) NO I WSZYSTKIE SERDECZNIE POZDRAWIAM I SCISKAM MOOOOOCNO :D:D:D żal mi tylko ,że nie jestem już na bieżąco, że nie wiem kto nowy, kto już podwójny... tu niestety :( DZIEWCZYNKI PAMIETAJCIE O MNIE PRZY ROZSYŁANIU FOTEK- PROOOOOOSZĘĘĘĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×