Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

hej DZiewczynki :D ja tak jak zwykle ostatnio krzyczę tylko szybkie DZIEŃ DOBRY wszystkie WAs ściskam moooocno i pozdrawiam Limetka ja też wiem że rozpakuje sie szybciej a mimo to nie moge sie zmobilizować do działania --->pokoik dla Małego ;) pamiętajcie o mnie - buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wzetka Gokata Majka Karina i cała reszta wczoraj byłam o gin i moje nadzieje na córcie upadły, chłopak jak drwal na 30 tydzien ciąży 2100 wagi wszystko na swoim miejscu -klejnoty także .Amnie dzis głowa tak boli że rozpacz ...pozdrawiam wszytkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Limetko! Mam nadzieje ze mnie pamietasz :) zajrzalam tu zeby sprawdzic co u Ciebie. Z tego co wyczytalam to wszystko ok 🌻 U mnie troche gorzej tzn mam juz rozwarcie na 1 cm skrocona szyjke i skurcze, Od tyg jestem na lekach i modle sie zeby wytrzymac jeszcze 2 tygodnie wtedy Ingusia bedzie donoszona. Teraz leci 36 tydzien (jeszcze nieskonczony) U mnie wyprawka tez juz kupiona - lozeczko zlozone, wozek juz stoi. Musze tylko torbe spakowac do szpitala. Ciagle boje sie ze nie rozpoznam ze to juz. Obysmy daly rade donosic :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laseczki ja to moge wchodzic dopiero po 16 bo mam w pracy troche luzu to juz nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Skaya, jestes jeszcze? I co przylazla? Owulka, a co tam u ciebie slychac? Przyszla? Czy testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i każą z osobna. Kurka jestem zła jak osa!!!!!!!! Nie dość że lekarze strajkują to jeszcze mój gin był dziś na pogrzebie (oczywiście nie o to jestem zła) i.......... mam wizytę umówiona za tydzień!!!!!!!!! A już się cieszyłam ze mi powie ze w czwartek na usg pójdę i będe widziała maleństwo i nici. No cóż, jak to się mówi \"przyroda\" będę cierpliwie czekała. Raczej nic sie u mnie niepokojącego na razie nie dzieje więc luzik, chyba że coś będzie się dziać to zawsze mogę zdo gina zadzwonić :) Kupiłam sobie dziś już koszulę do szpitala i. torbę bo stwierdziłam ze na końcu nie będę miała się w co spakować :D No i jeszcze jedne śpioszki na 56 rozm. bo były takie śliczne :D Gokata - mnie też sie wydaje ze jeszcze tyle czasu jest a to tak zleci ze nawet nie zdąrzę palcem kiwnąć i juz pojadę na sygnale :D Kasiaka - hej kobietko :) Jak się cieszę ze tutaj zajrzałaś :) Pewnie że cię pamiętam :) Ja jestem jakiś tydzień przed tobą - zobaczymy która pierwesza odjedzie :D A jak tam inne kobietki??? Któraś robiła jakiegoś testa???? Niedługo się parę mamusiek wykruszy więc przydałoby się nas tu zastąpić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka. Jak fajnie, ze sie pojawilas. Topik, jak widzisz, powoli tylko posuwa sie do przodu, dziewczyny albo nie maja czasu, albo nie maja ochoty cos napisac. Ja jak widzisz jestem \"wierna\" topikowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina :) Nie ma się co dziwić, w końcu lato. Jest jakie jest, bo u mnie np. pada cały boży dzień i jakieś 18 stopni tylko, ale w końcu lato, nie ma to tamto :D A tak ogóle co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Limetka. U mnie po staremu, mam @, dostalam w niedziele wieczorem, czyli 3 dc, normalnie to mam 5 dni, ale jakos jest tak, jakby mi sie konczyl. 19.07. ide do gina na monitoring cyklu, zobacze czy w ogole mam owu (mysle, ze mam, bo mam ten sluz rozciagliwy, no ale chcialabym tak dla pewnosci sprawdzic). Jedyne to to, ze musze wziac urlop w ten dzien, tylko nie wiem, co mam wymyslec, jakby sie pytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołł laseczki 🌻 karina, jak to? powiesz, ze musisz zalatwic niezwykle pilna sprawe w urzedzie :P albo po prosyu powiedz, ze masz badania:) bedzie prosciej :) limetko - ciesze sie, ze wszystko w porzadku u ciebie, i ze za niedlugi czas utulisz w ramionach swoje dzieciatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wsio oki ...jutro/pojutrze mam termin @ wiec poki co mam dobry hhumor, bo jeszcze jestem przed terminem:) jutro juz moze nie byc tak kolorowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jak ?? nadal wcinasz te malinki na gorąco??? podaloabys przepisa, mniammmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - też wydaje mi się zenie ma co za dużo ściemniać tylko powiedzieć ze masz po prostu badania, a przecież nie musisz mówić jakie :) Witaj Kruchaa - trzymam kciukasy zeby do ciebie nie przyszła @, w końcu któs musi zając moje miejsce no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mowie...ale ciesze sie, ze udalo mi sie \"obsciskac\" ciazowy brzuszek i od kilku tygodni traktuje to jak talizman :D hihihi limetko - a moze Ty slyszalas czy to działa??? 🌻 Bocki tez przetestowalam - ale jak narazie bez rezultatu :( A tak powaznie to nie mysle za duzo o tym :) co ma byc to bedzie :) ale kciuki dobrze, ze trzymasz, na pewno beda pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruchaa - każdy sposób jest dobry, więc trzeba wszystko wykorzystać :) U mnie w ogórdku jest piękna kapustka, więc jak chcesz możesz i tu wpaść i poszukać może a nóż, widelec coś sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe kapusta :D :D czemu nie?? :) zawsze podobały mi sie zielone oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja jakąś głókę dorodną oddzielę co by nikt jej nie ruszał, zobaczymy co z nej bedzie za jakieś 2, 3 dni. :) Chyba miałabym skoczyc na jakąś kolacjkę :) Troszkę mi sie już chce jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok limetko, ❤️ to umowmy sie ze przetrzymasz jedna kapustke na 2-3 dni , a jesli sie okaze, ze to nie \"moja\" kapustka, to odloz ją dla innej kobitki - bo moze to akurat bedzie jej :D ja tez sobie skocze cos schrupac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tylko w piwnicy, ale juz jestem... Kruchaa, akurat dzisiaj tez jadlam znowu lody. A wiec, w mikroweli podgrzewasz na goraco mrozone maliny, ktore pozniej podajesz do lodow waniliowych, do tego na gore bita smietana i gotowe...SUPER SMAKUJE...mniam, mniam... A co jecie na kolacyjke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie strzelilam kanapeczki z pomidorem, wedlina, serem zoltym, rzodkiewka i szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spadam bo odwiedzi mnie moja psiapsiola :D, z ktora juz daaawno sie nie widzialam. Jutro postaram sie zajrzec, jakby co to pocieszycie mnie troche, jak bede w dolku-@ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pychotka...ale ja nie za bardzo moge sobie pozwolic na kolacyjke...nie chcialabym przytyc z powodu jedzenia, ale z innego powodu jakbym przytyla, to by bylo fajowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, ja tez bym sie nie obrazila, jakby troche brzucholmie sie zaoraglil na jakkis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×