Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Widze ze dzisiaj tu nikt nie zagladal:) Kochane ja pisze znowu w zwiazku z tym pieczeniem brzucha.ciagle to odczuwam.wlasciwie nie moge siedziec bo to okropnie przeszkadza,musze byc wyciagnieta,wyprostowana zeby nie czuc.Wy tez tak mialyscie? PEwnie to z powodu szybko rosnacej macicy,ale wole zpaytac raz jescze.to pieczenie jestw gornej czesci brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Jejku Dziewczynki, dzisiaj w nocy tafilo mi sie cos strasznego :( Jakis taki permanetny skurcz mnie chwycil :( chyba z 20 minut trwal, tak jakby skret kiszek, choroba.Klulo mnie w calym podbrzuszu. Troche sie denerwuje, bo do terminumam jeszcze miesiac :( Mozliwe, ze to po prostu jelita sie skrecily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara, mozliwe kochana,ze to cos w jelitach, jednak mnie dzis tez cos zlapalo jak podnioslam noge, jakby sie wszystko odrywalo. A do terminu 2 miesiace. Takze moze te upały zle wpływają. Weż nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - kochana moja!!! Spokojnie, mi dalej mała oponka wisi :) w spodnie wejde ale sie nie dopne. Cwicze i zobaczymy co bedzie. Spokojnie. Napewno bedziesz miec sliczny plaski brzuszek. Ja na nic nie mam czasu :) Moje Sloneczko juz sie tak smieje i gaworzy ze nie moge sie na niego napatrzec. Rosnie jak na drozdzach. wazy juz ponad 6 kg :) (karmie piersia) :) Jest super Powodzenia wszystkicm zycze. Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - mi połozna jeszcze w czasie pologu kazala jesc ciemne pieczywo i wprowadzic jabłka, na poczatku bylo pół, pozniej jadlam juz cale, malemu nic nie bylo a ja nie mialam zaparc, bo niestety nabawilam sie hemoroidów, ale juz jest ok, szybko zareagowalam i pomogla mi masc. Bo wlasnie od takich zaparc to cholerstwo sie robi. Jem jogurty i pije kompot jabłkowy, jadłam tez duzo buraczków. w sumie ciagle chodze glodna bo tylko sery, wedliny, kasze, makarony, juz mam dosyc,ale boje sie eksperymentów. Moze powoli sie przekonam. Wiec uwazaj na te zaparcia. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłe mamusie i te starające się dbajcie o siebie :) Bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w -milo Cie widziec Kochana!!:):) Dziewuszki i wiecie cos na temat tych pieczen?mialyscie cos podonego??buuzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Monte, Slonko, no wlansie,ja to takie "obrywanie" to czuje jak na przyklad za dlugo ide. Tak jakby mi sie cala macica odrywala. Na kiedy masz termin? Jakaja juz Ci pisalam, macica sie rozciaga i Cie mrowi. To normalne, tez tak mialam. Pozdrowionka dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Jakajaana, jesli masz bardzo silne i Cie to niepokoi to najlepiej byloby zapytac lekarza :) Ja moge tylko na bazie wlasnego doswiadczenia sie wypowiadac, ale wiesz jak jest, kazdy odczuwa inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem.:) we wtorek mam wizyte u poloznej wiec zapytam przy okazji.poza tym czuje sie super tylko mi coraz ciezej i juz nie mam w ogole w co sie ubrac.czas wybrac sie na zakupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia828
chciałam poczytać o pierwszych objawach ciązy,a nie pogaduszek pań przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka hejka hej
kasia, źle trafiłaś, od dłuższego czasu wieje tu nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka_mikki- ja wierzę, że to jest szczęśliwy topik :))) Wiem na własnym przykładzie a co jakaś staraczka dołączy to predzej czy pozniej jest zafasolkowana :)) Głowa do góry!!! Przykro mi, że spotkało Cię coś tak okropnego ale zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze. Moja kolezanka 3 miesiace po poronieniu zaszla ponownie w ciaze i teraz ma fajnego 2,5 letniego łobuza :) Ściskam Cię gorąco i trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara, mam termin na 27.07. Masz bolesci w nocy? Ja głównie w nocy. Mam skurcze, a jak sie przeciagam to tak jak wczesniej pisalam jakby brzuch sie rwal. Sbitara, a Ty na kiedy termin i co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Monte, podobno dziewczynka :) Chyba, ze wywinie jakiegos psikusa :} Ja mam termin na 05.07, ale jak wiadomo, +/- 2 tygodnie :) W nocy to juz w ogole spac nie moge, bo nie mam sie jak ulozyc, a co do skurczow, to tylko to slawne "stawianie sie macicy" mam, bo to chyba to. W sumie chcialabym, zeby juz bylo po wszystkim, bo mam juz dosc. I te upaly... Wazne, ze blizej niz dalej :) jasia828 jak chcesz poczytac o pierwszych objawach to poszukaj we wczesniejszych wypowiedziach albo po prostu zadaj konkretne pytanie, a na pewno ktos Ci odpowie. Ciaza ma to do siebie, ze sie rozwija, a wraz z jej rozwojem rodza sie rozne pytania i watpliwosci, wiec kazdy szuka odpowiedzi wsrod osob juz doswiadczonych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka hejka hej
jakajana, czy jak ci tam, co sie tak rzucasz jak wesz na powrózku? zaglądam, bo wciąż czekam że pojawi się ktos ze starej kadry, ale chyba prózne moje nadzieje. Poza tym jak sama widzisz, wasze rozmowy odbiegają od tematu, w którym jest o objawach ciąży a nie porodu. Kilkakrotnie widziałam jak jakaś dziewczyna zadawała pytanie o objawy ciąży i nikt jej nie odpowiedział. I wrzuć na luz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od objawow sie zaczelo i tak sie tu poznalysmy.kazdy kto chce moze pytac,a jelsi komus sie to nie podoba to szka innego forum.sama widzisz ze czekasz na kogos ze starej kadry bo fajnie byloby z kims \"znajomym\" pogadac,my wlasnie robimy to samo-rozmawiamy ze soba bo sie znamy. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, szkoda że już nie zaglądają tu dziewczyny z dawnej \"kadry\" Wesoło było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kaska i hejka \"czy jak ci tam \":/ nie musisz tu wchodzic jak ci sie nie podobaja pogaduchy pan przed porodem, nie tylku to na tym forum znajduja sie opisy objawów ciazy, jest ich cala masa w internecie. A po twojej wypowiedzi wnioskuje, ze moglabys ich równie dobrze poszukac w ksiazce do biologii z VII klasy, bo zachowujesz sie jakbys wlasnie byla w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Monte, no to szczesciara z Ciebie.. Ja przytylam prwie 20 kg :-/ Ciekawe jak ja to zrzuce :D Ech, widac, ze pieknie za oknem, bo nikogo tu juz nie ma :) A mnie sie juz nawet na spacer isc nie chce. W ogole mi sie juz ruszac nie chce :( A tu jeszcze miesiac. Pozdrawiam Was aktualne i przyszle mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara ja w ciązy przytyłam 34kg i do w dniu porodu ważyłam93kg.A teraz waże 48kg.mój syn ma 5 lat.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- To tylko pozazdroscic ze takj malo przybralas. Nie zrob tego bledu co jai nie obzeraj sie slodyczami bo to mnie zgubilo. A bylam bardzo szczupla. Teraz juz sie mieszcze w spodnie sprzed ciazy ale mimo wszystko brzuch pozostal wiekszy niz powinien ale ponoc jestem zbyt niecierplia i sie wchlonie(tak mi wszyscy mowia) a ja bym chciala juz! Bo widze ze cieplo lato idzie a ja na plaze z takich brzuszyskiem?:( Tygrysiczkaa- no to calkiem sporo schudlas .Ale to 5 lat... Ja bym chciala troszke szybciej schudnac co prawda pozostalo mi do zrzucenia 5 kilo ale jakos nie chce cholera zejsc. A karmie piersia. Co prawda dopieo miesiac wiec mam jeszcze nadzieje ze moze za miesiac troszke mniej bede miala. Pamietajcie dziewczyny nie obzerac sie! Bo to zgubne. Wiem co mowie:) W nastepnej ciazy juz nie popelnie takiego bledu.o ile bedzie nastepny raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
tygrysiczka, w takim razie mnie pocieszylas :D 34 kg to sporo, ja mysle, ze dobije do 25 :s to tez duzo, choroba. Nie chodzi nawet o aspekt estetyczny, ale ciezko sie takiej wielorybicy, jak ja w tej chwili, poruszac :D Co do obajwow, to ja tez nie mialam. Tylko sennosc niesamowita i bol piersi jak na okres. Ale ciaza byla dla nas zaskoczeniem :D Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara-mam kolezanke ktora tez prztyla 30,tazke nie marwt sie:) Ja wlasnie nie wiem ile waze teraz,msze sie zwazyc gdzies,ae wiecie co?jestem w 27tc i rozmiar mojego brzuszka wynosi 100cm!!!!!o mamo!co to bedzie do porodu?olaboga.bo to chyba duzo nie??buziunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
jakajaana hahhahaha.... no coz, ja bylam w szoku jak alutos80 pisala "zalamana", ze ma juz brzuch 100 cm przed porodem. Ja 100 cm mialam w 30 tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×