Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

haha może za mocno nią potrząsacie?:) moja miała zawsze po zjedzeniu przeze mnie lodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodziutka!!! przepiękna malutka...gratulacje raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
sliczniuchna jest :) duzo, duzo, duuuuzo pociechy Wam zycze.... zeby zdrowo rosla i byla jak njamniej :"wkurzona" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałam miesiączkę:( 5 dni przed terminem... tak mi smutno.. Wiem że to mogło być też wczesne poronienie. Bardzo chciałam żeby się udało, a teraz czuję wielkie rozczarowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus,Alicja jest po prostu przepiekna,i jeszcze to imie.....:):)gratuluje raz jeszcze dumna mamusiu:):) Niesamowitosc,po prostu niesamowitosc...:):):) a Czy na ta strone juz mozna wchodzic ot tak i sprawdazac co tam nowego umieszczasz:)?buzka! U nas dalej takie upaly ze szok.byla tylko w sklpeie dzisiaj i ledwo wrocilam.Tomus rosnie i wierci sie mocno-daje mi tyyyle tym radosci:) LEce wypelnic pare formularzy odnosnie benefitkow.pap:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz Aga,ze dam rade w przerwach to robic? Najwyzej bede z zakjec chwilke wczesniej wyłazic. Mam nadzieje,ze na V roku bedzie juz mniej zajec, ze to juz nie beda cale weekendy. A tym czasem ide smarzyc nalesniki. Dziewuszki, macie zgage? Ja juz zyc od tego nie moge. I te nózki dziecka polożone na zołądk,kiedy sie zgarbiam:( P.S. Pytanko do mamusiek, jak to jest kiedy główka dziecka ma już wychodzic na zewnatrz, jakie to uczucie, boli niewyobrazalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos gratulacje sliczna ta twoja coreczka, slodka kruszynka:))))az nie moge super🌼:)))) a mnie wczoraj znow meczyly mdlosci, dzis troche lepiej,:))))fajnie ze piekna pogoda zawitala i do irlandii, az nie umiem sie przestawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela....
hej mam pytanko dlaczego 6 dni po spodziewanej @ test wykazal 1 kreseczke robilam test bobo-test mimo ze pisze ze mozna robic o kazdej porze dnia. zrobilam z drugiego moczu nie tego rannego a dalej nie mam @ jutro rano robie test mam nadzieje ze beda 2 kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela-bo @moze spozniac sie tez z inych powodow,nie tylo przez ciaze.tak czys iak testy rowniez sie mysla!trzymam kciuki!!!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) monte moment przechodzenia główki w moim przypadku nie był już jakimś bardzo bolesnym przeżyciem... po skurczach rozwierających byłam juz chyba tak znieczulona na bol, że specjalnie tego nie czułam...nacięcia też nie i potem szycia:) coraz więcej kruszynek jest z nami, ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ...
witam już kiedyś tu pisałąm ale chyba ze dwa lata temu kiedystarałam się o dziecka, a teraz mam prześlicznego syneczka, który był ogromną niespodzianka, a oprócz tego jak byłam z nim w ciąży to spłatał nam takiego figla, że przegiecie.Powiem dziewczyny nie wierzcie w usg, ja nie wierze. Mi powiedzieli 4 razy że będę miała malutką córeczke, a tu przy porodzie wyszedł kawał zdrowego chłopca bo 57 cm i 4100 gr.staraliśmy się długo z mężem bo 4 lata i nic i łzy przy każdej @, aż w końcu przestaliśmy o tym mówić, myślec i dostaliśmy propozycje wyjazdu do Anglii.Myśląc o tym wyjeździe nie zauważyła,że kawa z rana tak bardzo mi nie smakowała, wręcz odrzucał mnie jej smak i jajka były dla mnie śmierdzące,spóźniająca @ się nie przejmowałam bo często się spóżniała, a bolący brzuch usprawiedliwiałam nadchodzącym @. ale 2 tyg.nie była,3 tyg. i mąż poszedł kupić test i kazaół mi zrobić. był akurat wieczór ale coż szkodzi.od razu wyszły dwie grube kreseczki,które doprowadziły nas do łez szczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to serdeczne gratulacje... kolejna historia potwierdzająca tezę, że często największą przeszkodą jest nasza psychika a seks powinien byc dla przyjemności a nie tylko w celach rozpłodowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierunek, a moj lekarz wszystkim 4 kobietom okreslil plec dobrze od razu i nie bajerowal,ze dziecko sie nie pokazuje. Wszystkim urodzilo sie to co powiedzial. Ja jutro ide. Zapytam jeszcze raz czy na pewno dziewczynka, bo nie dowierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte, ja też nie dowierzałam, bo miałam ciągle przeczucie, że to chłopak...a jednak nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo dziekuje za tak mile slowa :) Jakajaana- stronka bedzie uaktualniana systematycznie to spokojnie mozesz zagladac jak bedziesz miala ochote:) A co do Twojego Tomcia -ach te kopniaczki. Zaraz po porodzie kiedy masz juz pusto w brzuchu to az tak dziwnie sie czlowiek czuje. Teraz juz nic nie kopie i jest inaczej...troszke tego brakuje ale pod koniec ciazy juz tak nie tesknisz do kopniaczkow:) Bo zaczynaja byc bolesne. MonteVerde- tak jak napisala baderka, kiedy glowka wychodzi to w zasadzie nie czujesz juz nic. Tylko ostre parcie natamte okolice i ze koniecznie musisz przec-wlasciwie samo idzie:) Ja tylko czulam lekkie szczypanie w pochwie ale to naprawde byl pikus w porownaniu ze skurczami, mozna powiedziec ze relaksowalam sie podczas wychodzenia glowki:) Dziewczyny kupilam sobie pas poporodowy- moj brzuch stal w miejscu wlasciwie od tygodnia. Nic nie chcial sie zmniejszyc i bylam zalamana. W nic sie nie miescilam. Musze wam powiedziec ze to naprawde dziala. Nosze go od wczoraj i juz mam mniej w tali o 3 cm:) Moze nosze to za duzo powiedziane bo go nosi sie tylko kilka godzin dziennie. Wczoraj mialam zalozony tylko dwie godziny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie troche uspokoilyscie. Jutro ide do lekarza, jak siadam na ten fotel to oblatuje mnie strach. Boli mnei badanie jak nie wiem co i wtedy mysle, ze umre przy porodzie bo czym w porównaniu do bólu porodowego jest badanie- niczym jest przyjemnoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierunek ...
MonteVerde No ja chyba jestemm innym przypadkiem, bo u mnie gdyby jeden lekarz powiedział ze będzie dziewczynka to ok, później miałam problemy bo musiałam leżeć na patologii, gdyż w 28 tygodniu dziecko ułożyło się do porodu miałam skurcze i 2 cm rozwarcia a lekarze ze szpitala również określili płeć mojego dziecka,że będzie to dziewczynka, widocznie mały musiał się tak skamuflować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i tak, albo mial jakos schowane klejnoty:) Ja dzis mialam wizyte i sie wscieklam, bo wrocilm do domu i okazalo sie,ze plytka z usg sie nie nagrala. Z dzidzia bylo wporzadku, dzis tez okresli płeć żenska. Tylko musze brac nospe bo mam skurcze, ale szyjka nadal dluga 3,5 cm. Przytylam rzez ostatni miesiac 0,5 kg. Malutka wazy 1500. Aaaaaa i bede rodzic naturalnie. Łożysko sie podnioslo a dzidzius ulozony jest główka w dół i lekarz mowi,ze juz raczej sie nie obróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALotus-wierze Ci na slowo.ale zarz to uczucie mija bo masz swoj skarb an raczkach no i przez pusty brzuszek lepiej sie czujesz:) MOnte,wiesz ja mialam takieg smaego pecha.blam na usg 3d,w posce.i co?odpalam plytke atam pustak!!!!ani zdjecia,ani filmiku,po prostu nic!!!az mi lezka poleciala.ale pocieszam sie ze z Tomciem wsyztsko oki-to najwazniejsze.buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Hej Dziewuszki, U mnie przygotowania do macierzynstwa pelna para, wlasnie weszlam w etap wicia gniazad :) Chyba zabnkrutuje :D I a propos wicia mam pytanko: na pierwsze misiace zycia dzidzi w jakie kosmetyki powinnam sie zaopatrzyc? Na razie kupilam tylko Linomag, bo tak ladnie brzmialo :) Ach, i jeszcze proszek do prania Jelp 2 w 1....drogie to jak diabli. Ale nie wiem nic na temat zasypek, oliwek, kremow przeciwslonecznych, szamponow, plynow do kapieli... oo Jezu, ile tego jest :D Poradzcie cos, prosze, zanim zwariuje :) Moc caluskow. A jak tam swiezo upieczone mamy...Pochloniete calkowicie pociechami, szczesciary 🌼 buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SBitara, moja siostra ma miesiecznego synka i powiem ci tak: po oliwce odpażyla mu sie dupka ( pisza, zeby pudru do 1 miesiaca nie stosowac- po zastosowaniu wyleczyly sie odpażenia, wiec stosowali), ma tez taka masc co jest do piersi, ale nie wiem o co chodzi i smarowala mu tez nią te rany. Krem do twarzy dla dzidzi, to calego go nim smaruje, obcinaczki do paznokci, jakies mydelko w plynie dla malenstwa, chusteczki i to tyle. Moje pytanie! Nieustannie się parze. To patelnia, jak cos gotuje, to łyżką, to wodą z kranu. Nie mam sladów tylko tak sie wystraszam, czy to spowoduje cos u dziecka? Bo kiedys twierdzono,ze jak matka sie oparzy czy wystraszy to dziecko bedzi emialo znamie albo jakies tam inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Boze, Monte, toz to istna tragedia... Ja, odkad jestem w ciazy, w ogole boje sie dotykac piekarnika, cale rece mam poparzone nie wspomne juz o notorycznym przecinaniu sie nozem, o ciaglym potykaniu sie, o tym, ze ide gdzies i lapie sie na tym, ze nie wiem gdzie,albo, ze ludzie cos do mnie mowia, a ja patrze na nich jak na idiotow i w ogole nie rozumiem o co im chodzi :) Oj, duzo tego. Jesli z tymi przesadami mialaby byc prawda to znaczyloby, ze moja Kikabedzie jednym wielkim znamieniem (odpukac). Moze niekoniecznie nalezy wierzyc udowym zabobonom :) Dzieki za info odnosnie kosmetykow. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierunek...
Do pupci dzidziusia żeby się nie odparzała polecam sudocrem jest to wspaniała maść, do kąpieli polecam johnson & johnson bedtime bath umyjesz tym i ciało dzidziusia i główkę i oliwkę w żelu tej samej firmy,a jeśli chodzi o proszki to na początek lepiej sprawdzą się płatki mydlane,gdyż skórka dziecka jest tak delikatna ,ze proszek może uczulać, i wcale nie trzeba prać ręcznie tylko wcześniej rozpuścić w wodzie i wlać do pralki.Z mojego doświadczenia wiem,że jest full kosmetyków, talków, itp. nakupywaliśmy z mężem tego a teraz stoi i marnuje się w szafce.Dziewczyny nie kupujcie tego dużo, bo uwieżcie nie przyda Wam się to.Ja do szpitala również wzięłam talki nie talki to położna powiedziała,że nie potrzebnie traciłam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie, u mnie 34dc @ niet, testy negatywne, piersi mało nie pękną i nie wiem co z tego będzie, pozdrawiam wszystkich a szczególnie te które mnie pamietają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka z całego ❤️ życzę ci fasolki 🌻 🌻 A jeśli chodzi o kosmetyki dla maleństwa to po sudocremie moja Wikusia dostała pryszczy na pupie. U nas najlepiej sprawdził się krem przeciw odparzeniom Nivea, oliwka Hipp a do kąpieli płyn i mydełko Oilatum, chusteczki też Nivea bo po pampersie też miała krosteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linomag też jest dobry na odparzoną pupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbitara
Dziekuje Dziewczynki, mam juz rozjasniona sytuacje :) Wzetka, moja niunia tez bedzie Wiktorka :) Sie nam popularne imie zrobilo:) Celtyka, przylaczam sie do zyczen Wzetki :) Jejku Dziewuszki, nie oge sie juz doczekac, jeszcze miesiac i bede szczesliwa mama :) Tylko, ze ten miesiac jest jakis taki dluzszy niz 8 poprzednich :( A w ogole boje sie jak diabli.... Nie wyobrazam sobie tego wszystkiego (mam na mysli techniczna strone calego przedsiewziecia :)) No coz, nie ja pierwsza i nie ostatnia, choc to malo pocieszajace :D Moc buziakow dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×