Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Noo...teraz to sie zastanawiam czy nie wziasc nog za pas :) Oby ten pech się na mnie nie przezucil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!!!!!!!! Sheila!!!! jak dobrze, że jesteś :) Celtyka - Babo jedna!!!! mogłabyś sie juz odezwać- pisalaś , że w poniedziałek i???? kurde!! bedzie w tyłek - zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!Chcialam zapytac o cos.Chodzi o to ze do okresu mam3dni.Piersi mnie nie bola(a zawsze bolaly)z12,10dni przed@,no i mialam cialko zolte.A teraz taka snieznobiala wydzielina,i spuchnieta tam na dole.....Mialyscie tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej babeczki :) Gokata - a ty znów chcesz kogoś po tyłku lać, no no, niegrzeczna dziewczynka ;) Mam nadzieję ze u ciebie już choć troszkę lepiej :) Edi - u mnie nie bylo czegoś takiego, wręcz odwrotnie, piersi zaczęły boleć szybciej niż zwykle i bardziej intensywnie, a śluz pojawił sie dopiero w dzień spodziewanej @. Ale tyle ile kobiet tyle objawów, więc może te są u ciebie typowe dla ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Limetko.Ale jaki sluz sie u ciebie pojawil?Ten bialy?A piersi to jakies odretwiale mam,jakby mrowki w srodku chodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miało taka konsystencję, jak to kiedyś babki określiły, serkowatą, ale nie bylo gęste. A piersi bolały mnie caluśkie od wewnętrznej i zewnętrznej strony, a na okres to raczej tylko od zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) jakos kiepsko mi się ten dzien zapowiada...od rana ciagle ktoś..ciągle coś...i wszystko bee :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sheila :) Ja i tak czuję że na kaffe to ci najlepiej pewnie jest :P Tutaj zawsze milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Limetko od wewnatrz mnie bola cycuchy,i mrowią.A zawsze po bokach mnie bolaly.Jutro tescik zrobie chyba wyjdzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Limetka...dlatego zdania kończę tak :) a nie tak :( :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci radzę Edi - poczekaj do dnia spodziewanej, bo często jest tak, ze przed terminem @ nie wychodzi, bo zalezy jakie stężenie hormonu ma. Tak więc bądź cierpliwa i poczekaj, ja bym tak zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Sheila :) :) :) To ja tez tak :) będę kończyła moje :), a nawet tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze moja ty droga tak tez uczynie!Ale moj synus by sie ucieszyl!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka dobrze pamiętam że masz małego facecika w brzuszku?? :) :) :) Ja się chyba nie doczekam tej mojej wizyty....jeszcze długie 10 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto by sie nie cieszył :) Ale lepiej poczekać, bo czasami matka natura potrafi zrobic nam figla i spowodować że szczęscie pryska w sekundzie, a rozczarowanie bardzo boli, więc co sie odwlecze to nie uciecze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sheila :) Ponoc tam u mnie chłopak sie tak wierci, ale tak do końca to jeszcze nie jestem przekonana. Może to był palec od rączki wtedy, między nogami :D Po 30 tygodniu bede miała znów usg to się okaże, no chyba że tyłek pokaże to już będzie klapa :) A ty sie doczekasz, nie martw się, czas szybko przeleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mnie normalnie skreca :) :) :) ta ciekawosc jest straszna !! Chociaz myśle ze pani doktor tylko potwierdzi moje przeczucia i tez zobaczy paluszek miedzy nozkami ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
Witam. Może Wy mnie przekonacie, że wszystko będzie OK. Jest tak: robiłam 2 testy i oba miały 2 kreski więc jestem w ciąży i z tego sie ciesze, umówilam sie do ginka na 16 (strasznie długi tydzien przede mną) problem polega na tym że na nie miałam w życiu robionego USG dopochwowego, a przy każdym stosunku z mężem strasznie mnie bolało(tak jakby za każdym razem był to pierwszy raz) do tego stopnia że czasami nie pozwalałam mu wejść do końca. I teraz jak mam iść i potwierdzic ciaze to az mnie dreszcze przechodza na sama myśl ze będzie to USG wewnętrzne i ze będzie mnie bolało, no i tez sie wstydze ze tak boli. Czy możecie mnie troche uspokoić?? Dzieki za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazureczka, to napiszę Ci, że usg dowcipne tylko tak groźnie brzmi ;-) zapewniam Cię, że to aqrat nie bedzie Cię bolało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mazureczka :) ja też bardzo obawiałam się tego USG ponieważ miałam wtedy paskudną grzybicę i wszystko mnie bolało i piekło....miałam takie same obawy, że będzie bolało....na szczęście było ok....prawie wogole tego nie czułam. Napewno nie zaszkodzi poinformować lekarza o Twoich dolegliwościach....napewno wezmie to pod uwage....i nie ma sie czego wstydzic ;) :) ;) głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gratulace!!!!A USG to akurat jest nawet przyjemne,tylko troche chlodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazureczka - Intima ma rację, to naprawde nic nie boli, nawet będziesz pewnie zdziwiona, ze tak gładko poszło. Nie musisz sie martwić zapewniam cię. Jest to bardzo cienki przyrząd ze nie czuje się go prawie wcale. Kobietki musze iść poprasowac wczorajsze pranie, postaram sie byc później :) papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie pisałam bo ciągle komp mi padał ale czytam was na bieżąco i się stęskniłam za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zocha! ja Cie pamiętam :-) co u Ciebie? jakieś newsy? jak zdróweczko? samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Intimko u nmie ok. dzidziuś sobie rośnie i czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×