Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość mazureczka
Dzięki dziewczyny!!!! Troche jestem spokojniejsza:) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stara bida, żadnych sensacji ;-) W pracy dużo pracy, dalej choruję... na lenia ;-) brzuszek pewnie masz już fajniusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuszek jest niczego sobie przytyłam ponad 10 kg. a 19 tyd. dopiero sie zacznie widze że idziemy z Sheilą równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) jak tu sie pieknie gwarno zrobiło- właśnie tego mi brakowało przez ten dłuugi weekend ;) LImetka!! jak praca??? Sheila- to samo??? Intima kopę czasu ;) Zocha- gratuluję:):) Mazureczka- naprawde nie ma sie co strachać- tym bardzie , że doktorek jeszcze ten przyrząd nawilzy i wszystko \"gładko\" wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zocha!!!! :) :) :) Moj brzusio jest maly i kazdy sie mnie pyta gdzie mam ta ciąże :) :) :) troche mnie to martwi...ale myslew ze zupelnie niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokatka, nie ciesz się ;-) ja ino goscinnie, roboty w cholerę :-0 jakaś sekretarka by mi się przydała... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha, Ty mnie nie osłabiaj, przecież jak ja sobie zajdę i na 3 miechy będę tyć po 10 kg, to będe wyglądać jak wieloryb... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Celtyka sie schowała :( mogłaby sie juz odezwać.... wiesz Limetka ja tak po cichu liczę ,że może sie panowie doktorkowie zasugerowali paluszkiem miedzy nogi ... ale oczywiście czekam tak jak TY na 30 tgc...zobaczymy ale IWA raczej nie przezyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka - no tak czuje od samego początku....no ale w takim razie gdzie te baby??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima- ja chetnie pomogę!!!! hehe sakretarka fajna rzecz ;););) jeśłi chodzi o wagę to jestem ciekawa co mi położna 13.05 powie...zaczynam jeść duuuuuuuuuuuuuuuużo ;) i cos czuję że z tych moich 2 nabytych kg zrobi sie jakieś co najmniej 5 ;) mogłoby w końcu od jutra to 26 tgc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja juz czuje od 22 kwietnia.....tzn wtedy juz byłam pewna ze to maleństwo mi ciągnie z karata :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimka nie martw sie nie jest tak żle jak na razie mój mąż nie narzeka a wcale sie tym nie przejmuje ważne żeby dziecko było zdrowe w mojej rodzinie kobiety w ciąży przybierają ok.20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Robaczki- ja spadam po zakupy- musze obiad męzusiowi zrobić ;) dobrego dnia i pewnie do jutra :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja sama nie wiem czy to to niby czuje jakieś bulgotanie, od jakichś 2 tyg i czasami coś jakby zakłuje to tu to tam i sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam ide popikować pomidorki w szklarni bo samo sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja byłam ogólnie zszokowana bo dopiero się zaczął 16 tydzień, to moja pierwsza ciąża....ale mysle ze to dlatego ze mam bardzo maly brzuch i nic nie przytylam. Dopiero wrocilam do wagi sprzed ciąży czyli 52 kg. Na początku schudłam 3 kilo. Ale jem jak opętana :) o niczym innym nie myślę tylko o jedzeniu. Zobaczymy co mi gin powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. INTIMO słyszałam (czytałam) ze mnie poszukujesz Tu jestem (hi,hi) Znajziesz mnie na czerwcówkach2007. Do porodu mam juz nie daleko :-D nareszcie bo juz mam dosc. Brzuch ciężki i duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kuleczka!!!!!!!!!!!!!! Zaś mi się pokiełbasiło ;-) Myślałam że Ty Majówka :-) Super, że super się czujesz ;-) 3mam mocno kciuki za jak najbardziej bezbolesny poród no i oczywiście za zdrową Pociechę ;-) A Mały jak? Pewnie też się już nie może doczekać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, Kuleczko, ja nie jezdem w ciąży co m-c jak co poniektórzy ;-) Z każdym m-cem jestem coraz spokojniejsza, jak zbliża się termin @ ;-) Oby tak dalej, wszystko mnie powoli zawodzi... ale nie narzekam. Dobrze jest jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. \"Ciagle pada...\" - znacie te piosenke? Ja moge ja spiewac caly dzien! Co za beznadziejna pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku, Ty przeciez kiedys pisalas, ze mieszkasz na Ukrainie, czy gdzies tam na Wschodzie. Fajnie, ze sie pojawilas kochana. Jak zdroweczko. Intima, witaj. I cala reszte tez witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasik Kasik i Ewkamarchewka. Ale se macie dobrze z ta pogoda. Mieszkacie w Polsce, ze tak ladnie u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×