Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Zebra w paski
STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków anik 81.............24............przerwa......?...............Łó dź PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Krolcia27..........27..........grudzień/styczeń......... ......ok. Trójmiasta Aneta76...........31........22wrzesień.................. .....ok.Brzozowa zebra w paski....25........20 styczen 08...................Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JESTEM MAMA
NIE JESTEM MAMA A MAM POKARM W PIERSIACH.MOZE WY WIECIE DLACZEGO TAK MOZE BYC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
No a teraz to juz uciekam do ginekologa :D jak wroce to wpadne do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Cześć dziewczyny. Tak dawno mnie nie było, mam nadzieję że pamiętacie mnie jeszcze, choć widzę że niektóre bardzo za mną tesknią. Duzo sie u mnie ostatnio wydarzyło i mam teraz mniej czasu na pogaduszki w necie, ale zagladam do Was czasami żeby wiedzieć co słychać. Anik, Myszko moja tak bardzo mi przykro :(:(:( Wiem że tu żadne słowa otuchy nie pomogą ale mam nadzieję, że jak najszybciej wszytko sie Tobie dobrze ułoży. Pozdrawiam Cię cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od gina.Robilam sobie badania hormonow i na szczescie mam wszystkie wyniki w normie.Tak sie ciesze, ale zobaczymy jakie wyniki bedzie mial moj maz, bo leczyl sie antybiotykami, a jutro oddaje sperme de badania.Oby mu to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiiiiiiiiiii
witam jets tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, gdzie sie tak dlugo podziewasz? Wszystko u ciebie ok? A ty Intima? Gokata? I reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiiiiiiiiiii
mam pytanko może mi poradzisz, otóz kochałam sie w 15 i 16 dniu cyklu bez zabezpieczenia jednak bez końca we mnie, mam cykle 31 dniowe, jak sadzisz czy duze jest prawdopodobienstwo ciazy przy takim stosunku...? i przy takiej długosci cyklów? z góry dzieki za odpowiedz pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest zawsze, niezaleznie od tego jak dlugie sa cykle, a wiec radze poczekac do terminu @, a potem, jezeli nie nadejdzie, radze zrobic tescik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett123 gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej to okazji gratulacje?? Cześć Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do NIE JESTEm MAMA, Jesli na 100% nie jestes w ciaży to prawdopodobnie masz za wysoka prolaktyne. Jednym z objawów hiperprolaktynemii jest własnie mlekotok. Idz zbadac na cczo z krwi prolaktyne, w kazdym laboratorium, prywatnie ok 25 zł. Moze to akurat to, a wtedy dostaniesz leki na zbicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! co słychać? w Warszawie goraco jak w piekle szczesliwie w pracy mam klime....uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik!!! przykro mi bardzo...nie powinnam tego pisac ale chyba wiem co czujesz /w sensie jak sie czujesz/... przezyłam to i staram się wogole o tym nie mysleć.... chociaz trafia sie czasem serdeczna kolezanka na forum która ci chetnie o tym przypomni.... Anik wiem ze to co powiem nie ma dla Ciebie znaczenia...Potrzebujesz czasu żeby sie z tym oswoić...logicznie wytłumaczyc(choc nie ma na to takiej konkretnej teorii) Ja zabrałam sie za siebie..dieta, dentysta i rózne takie przyjemności...(przez miesiac po zabiegu co tydzień musiałam robic bete żeby zobaczyc czy spada)... Przyjmij Aniku wyrazy serdecznego i swiadomego współczucia. Acha od razu sie pochwale!!! schudłam 4,5 kg!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka a kogo podejrzewasz
ze Ci to wypomina ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytocze wypowiedz jednej takiej serdecznej..niezaleznie kim jesteś: \"majka bardzo nieładnie się wyrażasz o owulce, dlaczego ty to robisz? co chcesz udowodnić? swoją rzekomą inteligencję? bo jak narazie rzucasz tekstami z marginesu społecznego wiesz o tym że jak się kogoś krzywdzi to dostaje się kopniaki od losu? już się przecież o tym przekonałaś i znów zaczynasz?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka a kogo podejrzewasz
ale nie myslisz chyba ze to jest ta owulka ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och sory nie odpowiedziałam na zadane pytanie... powiem dosc ogolnikowo mam swoje podejrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka a kogo podejrzewasz
????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ...czyżby wojna na słowa? własnie przeglądam strony z wózkami i nie moge sie zdecydować...ceny są koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to gdzies kto to powiedział... popełnił tylko duzy nietakt przytaczając fakt o którym ja za wszelka cholerę chce zapomnieć..ale cóz niewazne jestes stała bywalczynia czy z doskoku? spodziewasz sie, masz dzieci,starasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76-cóż za rocznik (dobrze myslę?)..nie tylko ja i Intima jestesmy \"półtrupami\"....miło mi Cie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze myślisz Majka1976 zachciało mi się dzieci po 30 ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak i my..chociaz spotkałam sie z tekstem typu\" ..\"osoby po 30-tce nie powinny sie rozmnazać..., nie róbcie krzywdy swoim dzieciom...\"itp.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka a kogo podejrzewasz
wiesz co doczytałam sobie cos i piszesz tam o niejakiej owulce, cyt: """"wiesz czego jestem ciekawa...jak sobie radzi owulka...z tego co pamietam miała straszne klopoty z owłosieniem,nie.Biedny mały kosmaty potworek..."""" uważam ze to co o niej napisalas tez nie jest miłe poniewaz dziewczyna ewidentnie ma problemy ze zdrowiem hirsutyzm to choroba i nie wolno jej wysmiewac ..... Ty dokładnie wysmialas sie z problemu zdrowotnego tej osoby.........a pomaranczka ojojoj uswiadomila tobie ze zycie jest okrutne i los nie zawsze obdarza nas szczesciem wszytko w zyciu moze sie zdarzyc, a byc moze to kara za swoje zle postepowanie - nie widze tutaj w tym co przytoczylas cyt: """"wiesz o tym że jak się kogoś krzywdzi to dostaje się kopniaki od losu? już się przecież o tym przekonałaś i znów zaczynasz?""""" złości, docinki, obrazy tylko samo zycie..... Nikt Tobie nie wypomnial czy przpomnial co Cie spotkało nikt sie z tego nie wysmiał a Ty niestety szyderczo zadrwiłas z owulki......Takie moje zdanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakaś zakompleksiona małolata ...a kij z nią, ja mam 2 synów (8 i 5 lat)i uważam że dopiero teraz po 30 będę naprawdę super mamą-cierpliwszą bardziej dojrzałą emocjonalnie itp.A komu żal to niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×