Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Bo ja nie wiem czy juz mi przepadly:( a sie mezowi ostatnio rzadko pokazywalam:)))) wczoraj i w niedziele a moze one juz szybciej byly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaya- ja też nic na ten temat powiedzieć nie mogę :( Zocha! witaj KOchana- skurcze to takie włąsnie napinanie brzucha i ciągnięcie w dól- brzuch robi sie twardy jak kamień, czasami ciągnie od kregosłupa przez brzuch i w dól.... ja była na tabletach od 27 tyg co dostałaś? fenoteroli isoptn?? uważaj ale nie stresuj sie po fenoterolu troche trzesie :) ja rozlewałam herbatę ;) i serce wali tak mocno że aż koszulka skacze ale organizm sie przyzwyczaja i póxniej jest ok:) ile razy na dobe i jaka dawke masz brac??? Titi!!!! boli bo sie macica rozciąga :) ma prawo w końcu Małe rośnie :) proszę Cie!! nic sie nie dzieje nie zadręczaj sie każdym odczuciem- nie myśl że to coś złego i słuchaj doktorka :):) za chwile przyjda inne dolegliwości i uwierz mi nie nale żą do najprzyjemniejszych ale tez są wpisane w naturalny przebieg ciąży!! przesyłam Tobie link na genialną stronkę http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka! wielkie dzieki! trochę mnie uspokoiłaś -wygląda na to że większość rzeczy mam :) uuuuffff ale i tak boję się jak diabli dobrze że nikt nic mi nie będzie nacinał między nogami bo już w 5 tygodniu ciązy umówiłam się na cesarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie-
od jakiegoś tygodnia bolą mnie jajniki-myślę że one, albo w ich okolicach.dziś mam 18 dc , biorę duphaston teraz 5 miesiąc.Pierwszy raz tak mam.MOże zaziębiłam jajniki?Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie-
głupio to zabrzmiało,ale szukam przyczyny a nie mogę teraz iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie-
a może to efekt działania duphastonu-dziewczyny które to brały proszę o odpowiedź.Martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka ja dostałam Cordafen 1 tablete 2* dziennie właśnie ma chyba podobne skutki uboczne jak te o których ty piszesz moje bardzo obniżają ciśnienie a i tak bez nich mam niskie 100/70 no i pęka mi głowa dzięki za odpowiedż !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
redghost :) nie ma sprawy :) Ja też miałam WIELKĄ torbę jakbym wyjeżdzała na Alaskę na dwa lata :) heheh... A może będzie zimno? A może będzie ciepło? A może będzie mi się chciało czytać? A może posłuchać muzyki? :) Na każdą okazję byłam przygotowana. Z kosmetykami dla siebie i dzidizusia też przegięłam. Używałam tylko naprawdę tych najpotrzebniejszych :) Na resztę miałam zwis: To nie wybieg z modelami tylko szpital i porodówka:) Każda wygląda jak słonica przeterminowana o dwa lata :) tylko nam trabę zajumali :) hehehe... Jakby co to powodzenia życzę :) uprzedzając, że ja przeterminowana byłam o całe dw atygodnie :) urodziłam w 42 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stres przed jutrzejsza wizyta u gin jestem w 14dc i mialam ostatni tes owulacyjny i znow nic nie wykazal ja juz niewiem czemu te testy nie dzialaja namnie czy jajeczko nie peka ale to wtedy nie mialbym @ biore luteine miala mi pomoc i co chodz bede ja brala teraz drugi cykl jutro musze sie wypytac chcialam zeby zapisala mi wiesiolek na sluz bo mowila ze mam bo zamalo ale powiedziala ze niewiedzi koniecznosci i zapisze mi luteine. tak sie boje dziewczyny co ona mi jutro powie nie pocieszajcie mnie tylko bo to nic nieda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, co do tych imion to ja przecież nie chciałam nikogo obrazić. Napisałam tylko, że u mnie co druga mała dziewczynka to Wiktoria i, że nie dałabym tak nigdy córce na imię. Być może w Waszych regionach jest inaczej i nie jest to imię tak popularne. U nas jest i to bardzo. Mam wrażenie, że jakby tak pani w przedszkolu zawołała: \"Wiktoria!!!\" to zbiegłyby się wszystkie dziewczynki z przedszkola. To imię mi się podoba, ale naprawdę za dużo go. :) Limetko, a Ty może sobie WinZipa ściągnij z neta to się rozpakujesz :D :> Będziesz chociaż miała odpowiedni program do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa nie przejmuj sie ze ktos sie obraził ale przyznam sie racje u nas na kopy jest Weronik i Julii a co drugi to kacper normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test- dwie kreski- jestem w ciązy! okresu brak od zeszłego piątku, bóle piersi , senność. popłakałam się z radości. teraz jestem w pracy- ale na razie chyba nikomu nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa nie przejmuj się nikt sie nie obraził. Faktycznie chyba od regionu to wszystko zależy bo u mnie jest multum Weronik i Dominik a Wiktorii jeszcze żadnej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik też u nas dużo, Julii, Oliwii i Nikoli także. Teraz się daje imiona albo tego typu albo starodawne, a brakuje ostatnio zwykłych Kaś, Ań i innych Magd :) Kwasia, gratuluję bardzo :) Cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa a umnie bedzie Antek i też si e wielu niepodoba i głupie komentarze sa że stare imie a w nosie to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klempa. Też mi się podobają takie dawne imiona ale nic z tego nie wyjdzie. Mam liczną rodzinkę. Jest nas trzynaścioro wnucząt i większość ma już swoje rodziny więc wszystkie Iwony, Kasie, Anie, Moniki i inne są już wyczerpane. A to tylko moja strona rodziny. Nie chcę się powtarzać, wystarczy że mój brat, mąż i jeden ze szwagrów ciotecznych mają jednakowe imię. Trzeba było szukać jakiegoś innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest liczna rodzina, nawet bardzo i w sumie same baby, więc jeśli będę miała córkę to też może być problem z wyborem. Ale np. Natalii żadnej nie ma, więc może :D Ale najpierw to ja se tego dzieciaka muszę zrobić, a potem wydziwiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to witam. Bo taka niekulturalna kurde dziś jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno?? Czy wiecie może co się dzieje z Antosiem?? Bo martwię się o Nią, dawno nie pisała i mam nadzieję, że wszystko w porządku u Niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWASIA!!!!!! JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!! a WAs wszystkie moje Drogie witam :* Renik daj znac co u doktorka!! jestem z Tobą= jestesmy :) Anetka! u nas tez był Antek gdyby nie to, ze ja chce miec córkę Antoninę- a nie bede sie ograniczać ihihhihi ja też mam duuużą rodzinę- 6 rodzeństwa co daje 14 siostrzenic, siostreznców i bratanków co w rezultacie daje marne możliwości wyboru hahah no i mój Bratek jedyny( mam 5 sióstr i Jego jednego:):):):D 0 i dwóch szwagrów noszą to samo imie hihihi dlatego nasz wybór padł na takie a nie inne imionka dla Synusia ale na bank na drugie bedzie Antoni ;) Ściskam Was wszystkie bardzo bardzo i dobrego dnia WAm zycze :) KWASIA a TY sie trzymaj dzielnie w tej pracy!!! pamietam swój test- 14.12- szłam do pracy i chciałam każdej spotkanej na ulicy osobie wykrzyczec ta radość!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa-- masz rację! i Antek i Madziorka i Sheila a Celtyka to juz w ogóle!!! zastrajkowały!!! a my tu uruchomimy program PoszukiwanyPoszukiwana, chyba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja-- ihihhihihi Anetka!!! Tobie dziś PIĘĆDZIESIĄTKA stuknęła i TY nic nie piszesz??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wiecei w tej mojej pracy to nie jest za ciekawie, bo mój szef sam nie może mieć dzieci , i kobiety cięzarne nie są mile widziane, delikatnie mówiąc. Jestem jego prawą reką,zamierzam pracować dopoki będę się dobrze czuła. Na razie nic mu nie mówiłam, według kalendarza jest to 3 tc. Jak będę po badaniu lekarskim, moze wtedy mu powiem, Na razie jest jeszcze za wczesnie. zresztą się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pszczółki! tak czytałam o tych imionach i ... już w 23 tygodniu ciąży kiedy okazało się że będziemy mieć syna stwierdziliśmy że imię koniecznie musi być na A - tak jak moje i męża i wchodziły w grę 3 : ADRIAN, ALEKSANDER, ALEKSY ADRIAN odpadł bo moja siostra dopiero co urodziła syna i nazwała go ADRIAN, ALEKSANDER odpadł bo za nic nie chciałabym żeby zdrabniać to imię jako OLEK więc został ALEKSY :) Mało popularne, więc nikła szansa że pół przedszkola będzie się tak nazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red, mnie się najbardziej z tych trzech Adrian podoba :) Ale skoro już jest zajęte to faktycznie Aleksy chyba jest najładniejsze. :) Dla mnie porażką jest imię Kevin, a też znam wielu małych chłopców, które takie ma. :) My oboje mamy imoona na M., więc chyba będzie musiała być Maja :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×